|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  219 220 [221] 222 223   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
5.1.2010 21:46:04   
marijaa
O njačo super držim pesti za te. Jaz imam v petek spet ctg, Cr mi bodo pa naredili v ponedeljek 11.1., če se prej kaj ne začne dogajat. Jao zdaj pa že res komaj čakam.
Je pa blueys od januark  2.1. rodila, je sporočila na januarčice in cicer Brino in Bora, oba sta prava orjaka, oba krepko čez 3 kg.


_____________________________

Sedaj nas je pa toliko kot prstov na roki.

(odgovor članu dafi)
Neposredna povezava do sporočila: 5501
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
6.1.2010 10:06:06   
t*e*j*k*a
Hej!!

Vsem, ki boste v kratkem cartale male pikice želim čimveč veselih trenutkov in prijeten porod.
Gapii27 zakaj pa ti že greš v P? JAz samo to upam, da mi ne  bo treba že pred porodom tam čakat. ANjbolj bi bila vesela, če bi mi nekje sredi februarja dali datum za CR(če se malčka seveda ne obrneta) in pol grem samo tja rodit pa čez en teden domov. user posted image To je moj naj naj scenarij;)

(odgovor članu marijaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5502
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
6.1.2010 11:08:35   
country
Hojla!

Vsem, ki ste na poti v Rim želim lep porod, pa kakršenkoli že. Predvsem pa zdrave otročke in hitro okrevanje!

Pri meni pa ni nič novega, razen vedno težjega trebuhauser posted image . Upam, da tudi jaz donosim do tako lepih tednov kot marijaa, tekja, gapii in njačo.

(odgovor članu t*e*j*k*a)
Neposredna povezava do sporočila: 5503
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
6.1.2010 11:25:25   
crvicek
Njačo, Marijaa in Dafi tudi jaz vam želim čimveč lepih trenutkov z vašimi pikeci in da bi bili zdravi!!user posted image user posted image user posted image

Jaz pa imam v mislih isti scenarij kot Tejka, jima skoz govorim, da naj počakata Valentinčka!user posted image user posted image user posted image Me pa te dni grozno tiščita v želodec, da se moram kar it uležt. Full se obračajo in komaj čakam torek, ko imam pregled, da vidim če sta kaj spremenila lego.

Lepo se imejte....




_____________________________

Najini princeski raseta...

(odgovor članu country)
Neposredna povezava do sporočila: 5504
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
6.1.2010 11:30:44   
crvicek
IZVIRNO SPOROČILO: Žaka

Dobro jutro vsem v tem zasneženem jutru.user posted image

Moram vam povedat, da me jutri čaka morfologija. Sem v 22 tednu. Srčno upam, da jutri izvem spol naših bib, tok si želim. Obenem jih pa komaj čakam videti, kajti čutim jih kar že prav fino.



Žaka srečno na morfologiji!!!user posted image user posted image user posted image

To je res en nepozaben pregled, midva sva šla od Pušenjaka vsa nasmejana, se objemala in poljubljala...tako da so se nama dve sestri nežno smejali in rekle da kako je to lepo videt....user posted image . To je res najlepše, ko ti G reče da je vse vredu, pa še spole sva izvedela....

No, upam, da bo tudi pri vae tako!


_____________________________

Najini princeski raseta...

(odgovor članu Žaka)
Neposredna povezava do sporočila: 5505
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
6.1.2010 13:10:12   
Žaka
Ojla !

jaz sem iz morfologije, vse lepo in prav smo zdravi, velki ter težki. Pa tud za spol smo zvedli imeli bomo punčko in fantka.user posted image user posted image

(odgovor članu crvicek)
Neposredna povezava do sporočila: 5506
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
6.1.2010 13:41:17   
Njačo
daaaan user posted image

punce jest sm še v enem kosu, ampak upam, da pa jutri res rodim, ker se mi ne da bit več tuki user posted image  Tejka in crviček jest sm mela tud tak scenarij v glavi, pa se je mal spremenu in sicer tok da morm bit v porodnišnici...ampak sj ni take panike, važn da je z user posted image user posted image  vse OK user posted image

nič pridne bodte, pa hvalaaaaaaa...aja, Marijaa in Dafi vama pa srečno pa naj bo čimmanj bolelo pa da čimprej pridejo ven user posted image  

čaoooo

(odgovor članu Žaka)
Neposredna povezava do sporočila: 5507
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
6.1.2010 13:57:39   
dafi
user posted image user posted image Njačo tako sem tudi jaz rekla - važno da bo z bejbiji vse o.k., drži se tudi ti, želim ti čimhitrejši in "nebolečinski" porod..evo od jutri naprej tudi jaz želim da čimprej pridejo naši črvički ven..čauči

(odgovor članu Njačo)
Neposredna povezava do sporočila: 5508
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
7.1.2010 7:30:48   
BarbiG
En lep snežni pozdrav vsem skupaj.

Včeraj smo imeli pregled pri G in nosim mo-bi dvojčka, tko da je bil G kar zadovoljen. Je rekel, da bi bilo lahko slabše. user posted image Zdej pa komaj čakam nuhalno, ki jo imam čez dva tedna.

(odgovor članu dafi)
Neposredna povezava do sporočila: 5509
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
7.1.2010 13:43:11   
marijaa
žaka super da je bilo vse o.k na morfologiji.
njačo stiskam pesti, da boš čim prej cartala. V kateri porodnišnici pa si?
dafi Ti si tudi januarka a ne?  A boš v lj rodila?  Imamo pa tudi na januarkah svoj čvek, jaz tudi tam pridno nakladam. No sedaj se je že odprla tema na dojnečkih: prve snežinke 2010.
Jaz sem še zmeraj v dveh kosih. Rodila bom v ponedeljek s carskim rezom.
Vsem, ki boste v kratkem rodile želim čim majn boleč porod in zdrave sončke


_____________________________

Sedaj nas je pa toliko kot prstov na roki.

(odgovor članu BarbiG)
Neposredna povezava do sporočila: 5510
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
7.1.2010 16:07:51   
gapii27
ojla babe

sem bila na "pregledu" v lj porodnišnici... bogi UZ mi je delal primarij Cerar, za katerega moram rečt da je govno od govna... obnašanje pod minimumom... da ne zna odgovorit, če ga vprašam neki...sam momla... na koncu mi pa reče kaj so tomen poslal GNILO JAJCE?!!!!!!!!!!!!

v glavnem do danes je z obema plodoma vse vredu, nakar cerar ugotovi da ima en krajšo stegnenico in da je komi za 20 teden?????  do sedaj na dveh morfologijah v 21, 25 tednu je blo vse normalno in tudi v 31 in 33 tednu so ble meritve normalne... ne vem, če je to mogoče al kaj, da tri različne zdravnice do sedaj niso vidle tega.... sej 4 cm se pa valda vidi razlika????

sem čist aut in razočarana nad odnosom tega gnoja, da boljše ne morem rečt trenutno... mogoče bom ga kdaj pohvalila ampak danes ga ne morem

(odgovor članu marijaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5511
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
7.1.2010 17:18:14   
t*e*j*k*a
marijaa čimboljše okrevanje po CR in poročaj kako se kaj držijo male user posted image user posted image

Gapii27, jaz tud mislim, da bi to mogli že prej ugotovit. Upam, da ni kej narobe, ti pa samo pozitivno misli in bo!!!

Meni je pa zdej začel ta velik trebuh že pošteno presedat. Če sam pomislim, da morm to porenašat še cel mesecuser posted image . Nič ne morem delat, danes sem bila z Janom na snegu, pa sem se obnašala ko kak invalid. Sm hotla snežaka nardit, pa ni šans s tem vampom. Mojga pa ni doma, da bi se on mal ukvarjal z malim, tko da je vse na meni. user posted image

LP

(odgovor članu gapii27)
Neposredna povezava do sporočila: 5512
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
7.1.2010 22:20:53   
marijaa
A gapi jaz sem istega mnenja, da bi to ja mogli že prej ugotovit sicer so pa vsi za suspenz, pa brez zamere. Nič se ne več obremenjevat saj boš s tem svojima plodoma in sebi le škodila.  V prvi nosečnosti je v 30 tednu ena glupag, zdaj imam drugega ugotovila, da mali nima želodcauser posted image user posted image Js sm bla tolk šokirana, da 2 noči nisem mogla spat.  V materinski knjigi je napisala vprašaj pri želodcu.  z njim ni bilo nič narobe, ko se je rodil.

_____________________________

Sedaj nas je pa toliko kot prstov na roki.

(odgovor članu t*e*j*k*a)
Neposredna povezava do sporočila: 5513
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
8.1.2010 8:55:53   
gapii27
hvala punce za podporo... sej vem da je res mal hudo da bi blo zastoj rasti 14 tednov in da tega ne bi opaziliuser posted image

sej vem da se ne bi smela sekirat ampak je to tako težko... clo noč sem prejokala in samo upam danes na boljše rezulatate pri Strahovi

hvala in se javim popoldan po 16 uri ko pridem domov

(odgovor članu marijaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5514
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
8.1.2010 19:41:25   
gapii27
ojla babike

sma že prispela domov, sam ni blo cajta za javljanje.... kaj naj vam rečem...stegnenica se vidi kot da je krajšauser posted image
sicer je rekla strahova, da to skoraj ni mogoče. če je blo vse do sedaj vredu... niti ni vidla kiremu kaj pripada ker sta miškona čist prepleten in ta ki bi naj imel krajšo stegnenico ima nogici pod rebrami in se sploh ne vidi dobro...
ona je rekla, da se ne bi sekirala, ker se res ne da videt več vsega ker sta mala velika ...

je pa takoj klicala cerarja in je tud on rekel da misli da ni mogoče glede na izvide morfologije v 25 tednu in uz v 31...in da se bova v ponedeljek pogovorila bolj podrobnouser posted image

srčno upam, da je tako in se vam zahvaljujem za pestke in poke...

stahova je vsaj človek in mi je vse lepo razložila pa še računala mi ni nič...

(odgovor članu gapii27)
Neposredna povezava do sporočila: 5515
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
9.1.2010 18:28:54   
marijaa
Gappi Držim pesti, da bo vse o.k. Saj boš kmalu izvedela.

_____________________________

Sedaj nas je pa toliko kot prstov na roki.

(odgovor članu gapii27)
Neposredna povezava do sporočila: 5516
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
11.1.2010 11:46:04   
crvicek
Gapii, tudi jaz držim pesti da bo vse ok!

Sem pa tudi jaz mnenja, da so zdaj otročki že full veliki in se prekrivajo, tako da jih je kar težko premerit, ravno zato je morfologija pri dvojčkih v 21t. Če bi blo pa res kaj narobe, bi vsekakor do zdaj že opazili!  Boš vidla da bo vse vredu, samo se ne sekiraj, ker vse to živciranje slabo vpliva nate in na tvoje pikice. Misli pozitivno in vse bo ok!!!

user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Najini princeski raseta...

(odgovor članu marijaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5517
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
11.1.2010 17:17:40   
gapii27
ojla babike

no danes je bil Cerar zelo zelo prijazen (zgleda da je pomagalo ko ga je strahova klicala :) )

je pa še danes enkrat potrdil, da je desta stegnenica-femur krajša pr plodku b in to za 3 cm (21 t)..mal večjo je nameril kot v četrtek ampak ni dovolj.... mi je lepo razložil vse in si vzel 1 uro cajta za nas... nogica živa je, saj se spodnji del normalno razvija in tudi brca z nogico fajn... ampak ima koleno čist pod rebri in zato ni dobrega dovoda krvi in raste počasiuser posted image .... nimamo kaj kot da počakamo in vidimo kaj bo po rojstvu... drugače pa je potem možna operacija da nadomesti izgubljene cm in raste naprej... se mi mali pikec že zdaj smiliuser posted image
še vedno pa je upanje da se ne vidi vredu... imam kontrolo pr njemu zopet 25 januarja...te bom pa že v 37 tednu....
upamo da se bom poznalo vsaj kak mm do takratuser posted image

hvala za pestke in poke

(odgovor članu crvicek)
Neposredna povezava do sporočila: 5518
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
11.1.2010 17:44:57   
crvicek
Na sosednji temi sem zasledila Marijino sporočilo:

Danes 11.1.2010 ob 12.10h je luč sveta ugledala Alina 51cm 3330g,, za njo pa še Tian dolh 50cm in težak 2950g. Vsi trije smo o.k. Lep pozdrav!

Čestitke še tu za tvoja korenjaka!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Najini princeski raseta...

(odgovor članu gapii27)
Neposredna povezava do sporočila: 5519
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
11.1.2010 17:50:13   
gapii27
marija čestitkeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu crvicek)
Neposredna povezava do sporočila: 5520
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
11.1.2010 18:27:11   
crvicek

Gapii...sem rekla da ti povem kaj so zganjali G moji kolegici pred enim letom...sicer je bila noseča z enojčkom - fantkom in njena G jo je okrog 30t napotila v ambulanto za patološke nosečnosti ker naj bi imel fantek izredno veliko glavo v sorazmerju z trupom in to si ji tudi gor potrdili, tako da je bila potem full panika. Se je pa zatem naročila še na samoplačniški pregled pri Pušenjaku in ji je lepo razložil da je otrok že tako velik, da se težko premeri točno, je pa treba pri meritvah upoštevati tudi telesno konstrukcijo staršev, ki je dedna na otročke. No in ko se je fantek rodil je res imel bolj večjo glavo, ampak ne spet tako kot so izmerili ni blo nič narobe, saj ko pogledaš njegovega očija ti je takoj jasno od kje saj je oči fuuul velik in močen.....in ima tudi večjo glavo. user posted image

No jaz srčno upam, da so se tudi pri tebi zmotili in bo tvoj pikec imel daljšo stegnenico!!!


_____________________________

Najini princeski raseta...

(odgovor članu gapii27)
Neposredna povezava do sporočila: 5521
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
12.1.2010 13:14:15   
t*e*j*k*a
marijaa čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image


gapi sej bouser posted image user posted image user posted image


Jaz pa komaj čakam na pregled v petek, sem mislila, da bo šeluser posted image z mano, pa je dane spet službeno odpotoval v Berlinuser posted image , tako da bom spet lahko šla sama.

(odgovor članu crvicek)
Neposredna povezava do sporočila: 5522
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
13.1.2010 10:29:00   
Žaka
Marija ČASTITKEuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Želim vse najlepše.

Gapi saj bo.

Jaz pa sem v 23 tednu, v trebuhu se mi dogajajo neverjetne akrobacije.user posted image . Jaz ne vem kdaj tadava otroka spita. Včeraj zvečer je bilo kod da bi padla atomska na moj trebuh, tako da je moj mož kar debelo gledal, ker me je držal za trebuh in mu je njegova roka kar poskakovala.Stalno jih čutim. Podnevi in ponoči. Mir imam mogoče dve uri na dan. Pa v jutranjih urah tam od 1-6h zjutraj. Potem ponovno.user posted image

(odgovor članu t*e*j*k*a)
Neposredna povezava do sporočila: 5523
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
14.1.2010 8:35:08   
crvicek
Jutro!

Kje ste ????user posted image

Jaz sem imela včeraj pregled, ker ga imam na vsakih 14 dni. Pogledal je MV, kri in vodo ter mi vzel bris. G pravi da je vse ok, čez 14 dni, na naslednjem pregledu pa mi bo natančno premeril in ocenil težo user posted image user posted image (zdaj naj bi imela okrog 1500 g), takrat bom pa že 34.t. Lego imata nespremenjeno, tako da eden še kat vztraja v medenični vstavi. Aja pa stehtal me je in sem se v 14 dneh zredila za 2,5 kg, tako da sem na +12 kg do zdaj, pa pritisk mi je tudi izmeril in pravi da sicer je vredu (100/80), ma lahko bi imela malo višjega proti koncu nosečnosti. Se mi pa verjetno zaradi tega spi in sem na momente omotična, ma pravi da je  pogojeno trudi z trenutnim vremenom. Vprašala se ga tudi za bolečino na desni strani prs - pod rebri, pa pravi da je maternica že tako visoko, da pritiska v rebra in to me boli.

Tako, to je moje poročilo....

Pa še slikica, kako rasemo....user posted image

user posted image


_____________________________

Najini princeski raseta...

(odgovor članu Žaka)
Neposredna povezava do sporočila: 5524
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
14.1.2010 9:46:01   
gapii27
iiiii kaki lepi buši user posted image  

mene še kr prehlad muči..mal boljše je na trenutke pol pa spet kiham ko norcuser posted image

(odgovor članu crvicek)
Neposredna povezava do sporočila: 5525
Stran:   <<   < Prejšnja stran  219 220 [221] 222 223   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  219 220 [221] 222 223   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?