|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  220 221 [222] 223 224   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
14.1.2010 10:54:36   
t*e*j*k*a
crvicek lepi bušiuser posted image user posted image user posted image user posted image


Mi imamo pa jutri pregled, komi čakamo da vidimo koliko smo zrasli...

(odgovor članu gapii27)
Neposredna povezava do sporočila: 5526
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
14.1.2010 12:04:59   
Žaka
iiiiiiiii Crvicek kakšen lep buši.:-)user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Tejka vso srečo na pregledu.user posted image

(odgovor članu t*e*j*k*a)
Neposredna povezava do sporočila: 5527
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
14.1.2010 12:18:14   
ljupka
Da se vam še jast mal oglasim !Sedaj sem v 25t in so mi včeraj postavli dijagnozo,nosečniška slatkorna!Danes sem dobila aparat za merit,in do jutri imam časa z dijeto,če bo več kakor 6,5,grem jutri na inzulin,res so mi dal veliko časa,za dijeto!
Zelo mi je hudo in teško,sam se bom mogla sprijaznit!

Vsem ostalim pa želim,čim lepšo nosečnost!

(odgovor članu Žaka)
Neposredna povezava do sporočila: 5528
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
14.1.2010 12:29:22   
gapii27
ljupkauser posted image

(odgovor članu ljupka)
Neposredna povezava do sporočila: 5529
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
14.1.2010 12:33:48   
t*e*j*k*a
IZVIRNO SPOROČILO: ljupka

Da se vam še jast mal oglasim !Sedaj sem v 25t in so mi včeraj postavli dijagnozo,nosečniška slatkorna!Danes sem dobila aparat za merit,in do jutri imam časa z dijeto,če bo več kakor 6,5,grem jutri na inzulin,res so mi dal veliko časa,za dijeto!
Zelo mi je hudo in teško,sam se bom mogla sprijaznit!

Vsem ostalim pa želim,čim lepšo nosečnost!


Tudi od mene veliko user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ljupka)
Neposredna povezava do sporočila: 5530
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
14.1.2010 17:32:26   
atina1
Pozdravljene!

Punce imam eno vprašanje.
Zanosila sem z enojajčnimi dvojčki po postopku ivf, sta vsak v svoji vrečki, moja G pa mi nič ni rekla kake vrste sta, nekje sem čitala da so tri vrste en. dvojčkov. Kaj to se vidi na slikici od UZ?
Nikjer pa nisem zasledila, če imajo enojajčni dvojčki vedno isto posteljico. Pa zakaj se ta nek sindrom od dvojčka do dvojčka pojavlja?

LP


(odgovor članu t*e*j*k*a)
Neposredna povezava do sporočila: 5531
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
14.1.2010 18:14:31   
BarbiG
Atina1, enojajčni dvojčki imajo zelo redko vsak svojo posteljico, največkrat sta oba v skupni posteljici in zato pride do TTTS sindroma.Zato sem bila, če se spomniš jaz v strahu in sem še zdaj, ker moja dva si delita posteljico in zato je velika nevarnost, da pride do TTTS sindroma. V tvojem primeru je slika drugačna, saj imata vsak svojo posteljico in ni možnosti, da bi prišlo do tega sindroma. Samo me pa čudi, da sta enojajčna in vsak v svoji posteljici, saj bi se ob transferju že moralo videt, da vstavljajo dvojčka, kajti če imata skupno posteljico pomeni, da se je delitev zgodila nekje od 5 - 12 dne po oploditvi jajčeca ali še kasneje (v tem primeru pride do siamskih dvojčkov). Če pa se delitev zgodi prej, pa imata vsak svojo posteljico. Edino če si imela transfer 3 dan po punkciji, potem pa mi je jasno, kako to, da imata vsak svojo posteljico.

(odgovor članu atina1)
Neposredna povezava do sporočila: 5532
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
14.1.2010 18:16:37   
BarbiG
Ljupka user posted image user posted image user posted image . Naj ti tale sladkorna prinese čim manj sitnosti.

Crvicek, tvoj buši je pa za vikat. Pa sploh ni velik, glede na to, kako daleč si že. user posted image

(odgovor članu BarbiG)
Neposredna povezava do sporočila: 5533
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
14.1.2010 21:25:55   
country
ljupka upam, da bo vse v redu s teboj in tvojima dvema!user posted image za vse tri!

Jaz pa sem imela v ponedeljek pregled, pa tudi za sladkorno, samo je na srečo vse v redu. Edini problem je slabokrvnost in sem dobila Haematopan. Upam, da se mi poštima vsaj na minimum. Sta pa v 25. tednu težka okoli 700g.
Sta pa prav hecna. Danes smo imeli v glasbeni nastop, pa sta pri flavti prav z rokicami mahala, pi citrah sta se obračala, pri klavirju pa mir. Kot da jih niuser posted image . Še posebej se pa odzivata kadar jaz igram. Pa tudi od inštrumenta do inštrumenta različno.

(odgovor članu BarbiG)
Neposredna povezava do sporočila: 5534
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
14.1.2010 22:52:06   
blanč
A je med vami že kaka avgustovka???
Imam majčko prideva avgusta in sicer št.40, ki ustreza tudi 42, ker je raztegljiva.
Drugače pa prodam tudi trikotničke, ki dajejo otročku oporo, da leži na boku in 2 chiccotova ležalnika, ki sta kot nova, primerna za naše majhne dojenčke, ker imajo še posebne vložke v obliki medvedka za že od rojstva naprej.
user posted image



_____________________________

Daj vsakemu dnevu možnost, da bo najlepši v tvojem življenju!
(Mark Twain)

Pa smo po večih letih le dobili nagrado in to kar dvojno:):)

(odgovor članu country)
Neposredna povezava do sporočila: 5535
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
15.1.2010 9:25:01   
BarbiG

IZVIRNO SPOROČILO: blanč

A je med vami že kaka avgustovka???
Imam majčko prideva avgusta in sicer št.40, ki ustreza tudi 42, ker je raztegljiva.
Drugače pa prodam tudi trikotničke, ki dajejo otročku oporo, da leži na boku in 2 chiccotova ležalnika, ki sta kot nova, primerna za naše majhne dojenčke, ker imajo še posebne vložke v obliki medvedka za že od rojstva naprej.
user posted image




Blanč, ja jst sem avgustovka, čeprav bom rodila prej, sploh ker imam rok na začetku avgusta - 3.8. pa sploh se dvojčki kot že sama veš prej rodijo. Če bi bla tolk dobra in še nekaj časa počakala s prodajo teh stvari, bi jih jaz z veseljem kupila. Sam bi rada še mal počakala z nakupi - nekje do morfologije. Danes teden imam komaj nuhalno in ne bi rada prehitevala z nakupi, potem pa zvedela, da je kaj narobe z user posted image user posted image . Upam, da razumeš. user posted image

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 5536
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
15.1.2010 9:32:15   
crvicek
Oooo hvala punce!user posted image Tudi moj pravi da proti drugim je moj buši še majhen...ma men se zdi da sam tako zgleda ker sem kar visoka (172) in se malo porazgubi. Pa še pikeca ležita nekam ob straneh, bolj v križu..... važno pa da lepo raseta. Me pa v teh dneh tako brcata, da včasih prav res vidim zvezde. Pa full se odzivata na glasbo in očijev glas in ko pride iz službe jima vedno kaj reče na bušiju in ga poljubi, pa kar ponorita...res...tako začneta brcat.user posted image user posted image user posted image

Ljupka, saj bo! Moja kolegica je tud imela nosečniški diabetes, na začetku je bilob res hudo, ma pol se je navadla na prehrano, ki je med drugim zelo zelo zdrava. Res čudno, da ti niso dali vsaj teden časa da poskusiš z dieto.user posted image

Kako pa ste kaj ostale? A vredu spite? Joj jaz se zbujam vsake dve uri, se podkladam z vseh strani s povštri user posted image , včasih vstanem sredi noči gledat tv, pa grem zjutraj nazaj da še malo pospim....skratka mučno.user posted image Pa še nos imam nonstop zamašen, kar imam itak že celo nosečnost, ma zdaj me še posebej moti, ker težje diham. No, ma saj bo....



Pogrešam pa naše dvojne nosečke: Njačo, Hano in Dafi. Če se dobro spomnem sta bile njačo in dafi že sprejete v P, tako da verjetno je že kaj novega....user posted image






< Sporočilo je popravil crvicek -- 15.1.2010 9:33:44 >


_____________________________

Najini princeski raseta...

(odgovor članu t*e*j*k*a)
Neposredna povezava do sporočila: 5537
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
15.1.2010 10:33:11   
gapii27
ojla babike

jes mam tud srečo, da sem še kr visoka(180) in se teža porazdeli :)

drugače pa se prelad umirja HB in tamaldva pridno brckata... sem 3 dni kihala in kašlal, da me je že blo strah, da ne bi sprožla kakih krčevuser posted image
me doli kr špika zadne cajte, bomo vidli kaj bo rekla g.v torek... drugače pijem čaj plahtica, sam zdej ga nisem upala ko sem itak se full napenjala...

pol pa še eno kontrolo pr Cerarju 25.1.... upamo na dobre novice in da se je kaj velikost stegnenice spremenilauser posted image

danes gremo na domov na štajersko malo čez vikend. potem pa v sredo zopet nazaj na gorenjsko, ker mam tu bliže porodnišnico...

lepo mi bodite

(odgovor članu crvicek)
Neposredna povezava do sporočila: 5538
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
15.1.2010 11:05:19   
blanč
IZVIRNO SPOROČILO: BarbiG


IZVIRNO SPOROČILO: blanč

A je med vami že kaka avgustovka???
Imam majčko prideva avgusta in sicer št.40, ki ustreza tudi 42, ker je raztegljiva.
Drugače pa prodam tudi trikotničke, ki dajejo otročku oporo, da leži na boku in 2 chiccotova ležalnika, ki sta kot nova, primerna za naše majhne dojenčke, ker imajo še posebne vložke v obliki medvedka za že od rojstva naprej.
user posted image




Blanč, ja jst sem avgustovka, čeprav bom rodila prej, sploh ker imam rok na začetku avgusta - 3.8. pa sploh se dvojčki kot že sama veš prej rodijo. Če bi bla tolk dobra in še nekaj časa počakala s prodajo teh stvari, bi jih jaz z veseljem kupila. Sam bi rada še mal počakala z nakupi - nekje do morfologije. Danes teden imam komaj nuhalno in ne bi rada prehitevala z nakupi, potem pa zvedela, da je kaj narobe z user posted image user posted image . Upam, da razumeš. user posted image


Barbi majčko ti bom prišparala in ti jo z veseljem poslala takoj, ko boš končno spoznala, da boš mamica dvema črvičkoma:):) Jaz sem tudi dolgo rabla, da sem se začela veselituser posted image Ti me samo spolni prek zs-ja, druge stvari pa morajo od hiše, ker je te navlake toliko, da nas dušiuser posted image user posted image


_____________________________

Daj vsakemu dnevu možnost, da bo najlepši v tvojem življenju!
(Mark Twain)

Pa smo po večih letih le dobili nagrado in to kar dvojno:):)

(odgovor članu BarbiG)
Neposredna povezava do sporočila: 5539
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
15.1.2010 11:36:33   
crvicek
IZVIRNO SPOROČILO: blanč

A je med vami že kaka avgustovka???
Imam majčko prideva avgusta in sicer št.40, ki ustreza tudi 42, ker je raztegljiva.
Drugače pa prodam tudi trikotničke, ki dajejo otročku oporo, da leži na boku in 2 chiccotova ležalnika, ki sta kot nova, primerna za naše majhne dojenčke, ker imajo še posebne vložke v obliki medvedka za že od rojstva naprej.
user posted image




Blanč, jaz bi te pa nekaj drugega vprašala in sicer taka dva ležalnika imam izbrana, da mi jih bosta kupila za darilo moja dva brata z nevestami (z našimi smo se kar zmenli da naredimo seznam stvari, pa so si potem med sabo dogovorili kdo bo kajuser posted image ), ampak nisem še prav 100% odločena za ležalnike, ker če bi mi uspelo, bi ju raje imela v igralni podlogi. user posted image
A ti si jih rabila takoj od rojstva naprej al od 2 mes? In do kdaj ste jih uporabljali? Jaz bom kar dosti sama z mojimi sončki, pa me zanima če se res full zamotijo noter da kaj postorim medtem?

Hvala


_____________________________

Najini princeski raseta...

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 5540
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
15.1.2010 11:39:50   
BarbiG

IZVIRNO SPOROČILO: blanč

IZVIRNO SPOROČILO: BarbiG


IZVIRNO SPOROČILO: blanč

A je med vami že kaka avgustovka???
Imam majčko prideva avgusta in sicer št.40, ki ustreza tudi 42, ker je raztegljiva.
Drugače pa prodam tudi trikotničke, ki dajejo otročku oporo, da leži na boku in 2 chiccotova ležalnika, ki sta kot nova, primerna za naše majhne dojenčke, ker imajo še posebne vložke v obliki medvedka za že od rojstva naprej.
user posted image




Blanč, ja jst sem avgustovka, čeprav bom rodila prej, sploh ker imam rok na začetku avgusta - 3.8. pa sploh se dvojčki kot že sama veš prej rodijo. Če bi bla tolk dobra in še nekaj časa počakala s prodajo teh stvari, bi jih jaz z veseljem kupila. Sam bi rada še mal počakala z nakupi - nekje do morfologije. Danes teden imam komaj nuhalno in ne bi rada prehitevala z nakupi, potem pa zvedela, da je kaj narobe z user posted image user posted image . Upam, da razumeš. user posted image


Barbi majčko ti bom prišparala in ti jo z veseljem poslala takoj, ko boš končno spoznala, da boš mamica dvema črvičkoma:):) Jaz sem tudi dolgo rabla, da sem se začela veselituser posted image Ti me samo spolni prek zs-ja, druge stvari pa morajo od hiše, ker je te navlake toliko, da nas dušiuser posted image user posted image



Super, hvala za majčko. Ti pa verjamem, da se s časom nabere preveč vsega in da se moraš česa tud znebit. user posted image

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 5541
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
15.1.2010 13:48:18   
blanč
IZVIRNO SPOROČILO: crvicek

IZVIRNO SPOROČILO: blanč

A je med vami že kaka avgustovka???
Imam majčko prideva avgusta in sicer št.40, ki ustreza tudi 42, ker je raztegljiva.
Drugače pa prodam tudi trikotničke, ki dajejo otročku oporo, da leži na boku in 2 chiccotova ležalnika, ki sta kot nova, primerna za naše majhne dojenčke, ker imajo še posebne vložke v obliki medvedka za že od rojstva naprej.
user posted image




Blanč, jaz bi te pa nekaj drugega vprašala in sicer taka dva ležalnika imam izbrana, da mi jih bosta kupila za darilo moja dva brata z nevestami (z našimi smo se kar zmenli da naredimo seznam stvari, pa so si potem med sabo dogovorili kdo bo kajuser posted image ), ampak nisem še prav 100% odločena za ležalnike, ker če bi mi uspelo, bi ju raje imela v igralni podlogi. user posted image
A ti si jih rabila takoj od rojstva naprej al od 2 mes? In do kdaj ste jih uporabljali? Jaz bom kar dosti sama z mojimi sončki, pa me zanima če se res full zamotijo noter da kaj postorim medtem?

Hvala


Sem ju začela uporabljat takoj ko smo prišli iz bolnice kar pomeni, da sta bila še vedno stara -1mesecuser posted image So super in jaz si ne znam predstavljati kako bi brez njih. Tudi jaz sem veliko sama z njima in če boš vstrajna si boste ustvarili urnik in boš točno vedela kdaj jest , kdaj spat in kdaj igrat, tako, da kar pogumno. Zdaj sta raje v stolčkih za hranjenje, sta bolj visoko in pokonci in tudi na tleh, kjer se že veselo kotalita in cufata.
Igralna podloga tudi dobrodošla, ampak, ko postaneta pa zaspana pa v ležalnik, mal pozibat, vžgat vibro in spančkata.  Če imaš dvojčke je fajn imet jaz temu rečem "poligone", da se zamotijo, ko enega previjaš, oblačiš...


< Sporočilo je popravil blanč -- 15.1.2010 13:50:34 >


_____________________________

Daj vsakemu dnevu možnost, da bo najlepši v tvojem življenju!
(Mark Twain)

Pa smo po večih letih le dobili nagrado in to kar dvojno:):)

(odgovor članu crvicek)
Neposredna povezava do sporočila: 5542
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
15.1.2010 14:35:56   
ljupka
Blanč ,koliko pa to stane!

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 5543
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
15.1.2010 14:39:24   
ljupka
Hvala vam tudi za spodbudo!Za enkrat sem se izognila inzulinu,do danes mi je samo po zajtrku pokazalo preveč,drugač je bilo v redu!V sredo se moram spet pokazat,ker pišem dnevnik,da bo videla kako je in se bo odločala za naprej!

(odgovor članu ljupka)
Neposredna povezava do sporočila: 5544
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
15.1.2010 18:20:52   
blanč
Dafi sporoča

Naša družina je večja za dva člana! Mami in atija sta razveselila 2 fanta - Alen in Benjamin - 2100, 2300 g in po 48 cm.
 
Čestitke družinici    
 
user posted image


_____________________________

Daj vsakemu dnevu možnost, da bo najlepši v tvojem življenju!
(Mark Twain)

Pa smo po večih letih le dobili nagrado in to kar dvojno:):)

(odgovor članu ljupka)
Neposredna povezava do sporočila: 5545
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
15.1.2010 22:26:26   
Shadow
Ljupka, jaz sem zadnje tri mesece nosečnosti bila na insulinu, pa ni bilo panike. Tako da le pogumno naprej, pazi na prehrano, če pa bodo potrebne iglice, pa boš tudi to preživela! user posted image Aja, pa dooooooooooooooooooooooosti pij!!! Navadno vodo predvsem!

(odgovor članu ljupka)
Neposredna povezava do sporočila: 5546
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
15.1.2010 22:29:51   
Shadow
Ah... ČESTITKE DAFI!!! Lepe mere, še lepši imeni! user posted image user posted image user posted image

No, da še jaz svoj pisker pristavim - prodajam (po sindikalni ceni, seveda) blazino za dojenje dvojčkov. Sem pa iz štajerskega konca - okolica MB.

user posted image

(odgovor članu Shadow)
Neposredna povezava do sporočila: 5547
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
16.1.2010 11:26:40   
t*e*j*k*a
dafi čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Mi smo v petek imeli pregled in smo težki 1750 in 1900guser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Mami je na +15kguser posted image , Mv zaprt in še vedno dolg 24cm.
Naslednji pregled 29.1., torej čez dva tedna.
Uživajte čao

(odgovor članu Shadow)
Neposredna povezava do sporočila: 5548
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
16.1.2010 13:08:34   
crvicek
dafi čestitke za korenjaka!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ma kaj se meni samo zdi da zadnje čase prevladujejo fantje med dvojčki user posted image user posted image ?
Kje so punčke? user posted image user posted image user posted image

Tejka, super za dobro opravljen pregled in za lepo težo!user posted image user posted image






_____________________________

Najini princeski raseta...

(odgovor članu t*e*j*k*a)
Neposredna povezava do sporočila: 5549
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
17.1.2010 9:28:46   
buši2

Dober dan nosečke!

No, če katero zanima imam majico ˝prideva junija˝. Zraven dam še eno majčko na kateri pa piše na eni strani ˝pridem junija˝, na desni pa ˝jaz tudi˝.

Oglasite se!


Uživajte še dokler traja in pobožajte svoje bušije!

(odgovor članu crvicek)
Neposredna povezava do sporočila: 5550
Stran:   <<   < Prejšnja stran  220 221 [222] 223 224   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  220 221 [222] 223 224   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Komisijska prodaja stvari za otroke?
Janci F

Ali bi kupili rabljene stvari za vašega malčka preko komisijske prodaje?

da, ampak samo večje stvari (voziček, posteljica) (43%)

da, ampak samo oblačila (6%)

da, ampak samo igrače (1%)

ne, ker zaupam samo novim stvarem (7%)

ne, nikoli ne bi kupil rabljenih oblačil (19%)

mogoče, če bi bila prodaja kupcu prijazna (preko spleta) (23%)


Število vseh glasov: 323

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!