|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  60 61 [62] 63 64   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
12.2.2009 14:54:58   
šmarnogorka
Rmmaja, thnx, odgovor te čaka.

(odgovor članu rmmaja)
Neposredna povezava do sporočila: 1526
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
12.2.2009 15:54:50   
Barbk
Dan!
Jaz bom čist kratka-samo toliko, da veste, da vas berem in da sem tukaj. user posted image  Manca ima virozo in revca res grozno kašlja, ima vročino in seveda si želi malce več mamičine bližine. In tako zmanjka časa za pisanje. Zvečer pa itak zaspim s kuram, še zmeraj. user posted image  Nokes sem s takih veseljem prebrala tvoj post o poteku poroda in na momente se fajn user posted image , na momente pa sem se čist vživela v tvoje preklinjanje, ker kaj hudiča so tam kdaj tolk zoprni in pametni. Stavek o solzah sreče pa me je ponesel 2 leti nazaj v december 2006...In kako bomo to avgusta, no mogoče malo prej, še enkrat doživeli, le da bom tokrat k sebi dobila dva topla, mala, škratka kričačka.
Blanč ti le upoštevaj nasvete "veterank" in se prepusti kavču.
Lara bi te prosila, da ko boš utegnila moj PDP popravi na 20.8, prosim.
Snežinka hvala za info o vozičkih. Ravno ta me zanima. In prosim  res sporoči ko kaj izveš.
No zdaj pa šibam, ker se je Manca podriskala in je vse čez ušlo...pa smrdi tole...

Pa pridne bodite vse moje dvojne sonosečke.

< Sporočilo je popravil Barbk -- 12.2.2009 15:57:16 >


_____________________________

30.12.2006 sva po osem dnevni zamudi dočakala najino princesko Manco.Najina sreča je zdaj popolna...:o)

Za mesec in pol sta Brina in Žiga pohitela in našo družinico povečala...Pa nas je 5!
(10.7.2009 ob 9.49 in 9.50)

(odgovor članu rmmaja)
Neposredna povezava do sporočila: 1527
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
12.2.2009 16:10:09   
pikatara
Skorpija ti boš še rekord postavila. Le zdrži čimdlje, pol pa ne pozabi poročat kako je šlo.

Snežinka hvala. Zagotovo pridem. Super, da se bomo vse spoznale. Maja upam, da tudi ti prideš.

Mlinčka nikoli ni prezgodaj. Le miljon vprašanj si pripravi.

Lara zakaj pa ne bi še ti prišla. Saj Ljubljana ni tako daleč. Jaz se še vedno veselo vozim naokrog. Še lažje sem šofer kot pa sovoznik. Je pa moj vesel, da lahko v miru kaj spije.

Taškica ti si pa vedno bolj zaposlena. Počasi p'ostajaš nspidirana kot jaz. Moj pa noče it smučat, me noče več same puščat. Ga po moje že malo panika grabi. 

(odgovor članu Snezinka4)
Neposredna povezava do sporočila: 1528
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
12.2.2009 19:35:07   
sayuri
IZVIRNO SPOROČILO: lara light

IZVIRNO SPOROČILO: sayuri

IZVIRNO SPOROČILO: blanč

Sayuri user posted image user posted image . Te moram pohvalit kako ste luštni v reviji user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

U keri reviji?


lepi, lepi, vidla tudi jaz!user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 1529
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
12.2.2009 21:54:31   
lara light
 user posted image Seznam dvojnih user posted image 2009user posted image user posted image   


user posted image

user posted image                                                             user posted image   
 
Skorpija (2user posted image  ; 0user posted image ) ; PDP 14. marec, dvojajčna user posted image user posted image LJ
Suncicica (1user posted image  ; 0user posted image ) ; PDP  28. marec, dvojajčna user posted image  user posted image
Pikatara (1user posted image  ;0 user posted image ) ; PDP 17. april, dvojajčna user posted image user posted image LJ
RM Maja (3user posted image  ; 2user posted image ) ; PDP 25. april, enojajčna  user posted image  user posted image
Mucka 25 (2user posted image  ; 1user posted image ) ;
PDP 8. maj, dvojajčna  user posted image   user posted image
Dobrovoljčica (1user posted image  ;0 user posted image ) ; PDP 12. maj, dvojajčna user posted image user posted image
Šmarnogorka (1user posted image ; 0user posted image ) PDP 15. maj, enojajčna user posted image  user posted image LJ
Taškica
 
(3user posted image  ; 2user posted image ) ;
PDP 17. maj, dvojajčna  user posted image user posted image LJ
Lara light (1user posted image  ; 0user posted image ) ; PDP 26. maj, dvojajčna  user posted image  user posted image   GO
Stijan (2user posted image ; 1user posted image ); PDP 5. junij, dvojajčna user posted image  user posted image MB
Rozajelka (1user posted image  ; 0user posted image );  PDP 21. junij, dvojajčna user posted image  user posted image  
Snežinka4 (3user posted image  ; 2user posted image );  PDP 26. junij, dvojajčna
 user posted image   user posted image
Kalina (2user posted image ; 1user posted image ); PDP 5. julijdvojajčna user posted image  user posted image
Mlinčka (1user posted image  ; 0user posted image ) ; PDP 16. julij, dvojajčna  user posted image   user posted image
Belen (1user posted image ; 0user posted image ); PDP 27. julij, dvojajčna user posted image   user posted image
Blanč (1user posted image ; 0 user posted image ) PDP 10. avgust, dvojajčna user posted image   user posted image
Shadow(1user posted image ; 0 user posted image ) PDP 10. avgust, dvojajčna user posted image   user posted image
Barbk  (2user posted image  ;1user posted image ); PDP 20. avgust, dvojajčnauser posted image  user posted image  

 user posted image user posted image user posted image   
 
user posted image user posted image Č I M     D L J E     3 v 1 ! user posted image user posted image

 
Že dobile svoja zakladka:


Pikica5 PDP 22.2.2009 ; rodila 28.12.2008, CR
user posted image TAJ 2005g, 43,5cm in user posted image MAJ 2045g, 44cm
 
 
Persida PDP 11.3.2009 ; rodila 7.1.2009 
 user posted image TOMAŽ 1550g, 41cm in user posted image ANŽE 1840g, 43,5cm


Nokes PDP 9.3.2009 rodila 1.2.2009
user posted image  IVANA 2040g, 46cm in user posted image  VITAN 2450g, 49cm


Hedviga PDP 2.3.2009 rodila 9.2.2009
user posted image   ŠPELA 2140g, 47cm in user posted image   MIHA 2700g, 48cm


< Sporočilo je popravil lara light -- 12.2.2009 21:55:03 >

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 1530
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
13.2.2009 8:36:43   
taškica
Ojla punce, danes bom pa prva ta jutraja. Moja kava popita, fantoline sem spakirala za smučanje, pa ju tako težko dam za cel dan......grozno se mi kar srce trga.

Drugače pa glede anagletikov in šivanja, pri mojem prvem porodu sem bila tako super zadrogirana, da nisem še potem nič čutila šivanja, pri drugem pa je šlo hitreje, manj analgetikov in posledično sem vse čutila, vsak šiv posebej. Pa šival me je en luštkan mlad zdravnik, to pa tko zgleda, da je njegova glava in njegove oči v višini tvoje lule...user posted image . Ekstremno nerodno, še posebej, če nisi dovolj crknjen, da bi ti bilo vseeno. Jaz sem komaj čakala, da konča in zgine in da se nikoli več ne srečeva. user posted image

Pika - mah sploh nisem tako naspidirana, samo odkar je tale materinska šola mi veliko časa pobere. Izbiram le redka predvanja, vendar mi 2x na teden ne uide.

Ok, hvala punce, zdaj sem se nekako sprijaznila z totalno napačnim nakupom, madona, včasih se mi res zdi, da imam možgane zamrznjene. Zdaj v prihodnosti grem na lov za št. 56 in kakšno 50tko. Povejte mi cca, kolko naj tega kupim, na primer bodyijev? Za dva koliko? Jaz nimam občutka.....


Blanč, glavo gor, rit na kavč in konec.

Snežinka - tudi jaz sem zmrzovala nad mojimi rjavimi izcedki, ki jih niti v eni, niti v drugi nosečnosti ni bilo. Pa je minilo. Kaj pa vem, morda mora biti tako....

Eko, se beremo, lep dan!!!!!!!

_____________________________

Doma imam vsak dan predstavo mojih 5moskih.com! Če to ni sreča....

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 1531
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
13.2.2009 9:16:59   
pikatara
Taškica si me prehitela, sem mislila da bom jaz prva. Po moje nima smisla, da preveč oblekc kopuješ, je bolje da počakaš in boš videla koliko boš rabila in sproti nabaviš. Sem mesec pred tabo in ti bom poročala koliko bomo rabili. Hvala za vso skrb in ker si me poklicala.

Ce teden se bila grozna, prvo v nedeljo ponoči rahli popadki, da me je dva dni dajala panika. Komaj sem k sebi prišla pa sem dobila izvide za sladkorno in nov šok. Me je moja mama čist prestrašila, da je to nevarno in .... Pa še vse kar na netu piše. In pol včeraj popoldne zvem, da je sladkor po drugem testiranju normalen. Tako da me je minila panika glede prezgodnjega poroda in sem spet pri koncu marca.

Včeraj sva se z mojim lotila kuhanja slow fooda za 8 oseb. Dva dni sem letala po trgovinah in včeraj kuhala od 12 naprej. Da vam še jedilnik napišem:
- pisana nabodala
- v greipfruitovi majonezi marinirana morska žaba na posteljici mlade špinače
- pečena gosja jetra na žafranovi polenti s kaki vanilijevo kremo
- z jelenom polnjeni ravioli na omaki rdečih pomaranč
- melonine zmrzline marinirane v medu z jagodno kremo
- v melancanu pečena orada, popečene glavice špargljev in ribja omaka
- malinin tiramisu s kokosovo kremo
Da vidite kakšne ideje ima moj pri kuhanju. Jaz sem le pomočnik in pomivač posode. Sem je včeraj pomila za cel teden.
Obiske sva imela do 2 zjutraj. Sem res čudna, meni se mora skoz nekaj dogajat, če ne mi kar manjka in sem brez energije. Še dobro da bom imela dva majcena škrata, da ne bo dolgćas.

Grem še malo za faks delat, pol pa na pregled. Vam popoldne javim kako je šlo. Zvečer dobiva pa posteljce in me prav zanima, če bosta sploh šli obe v spalnico in kako bo to zgledalo. Če ne  bo pa treba kakšno omaro selit.

(odgovor članu taškica)
Neposredna povezava do sporočila: 1532
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
13.2.2009 9:37:45   
emaa
Pikatara vidva pa imata ideje, čeprav moram rečt, da bi poskusila prav vse našteto.

(odgovor članu pikatara)
Neposredna povezava do sporočila: 1533
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
13.2.2009 9:42:43   
pikatara
Emamair bi se splačalo poskusit, je bilo res vrhunsko. Pa vsakega čist malo, če ne bi bilo velikega kosa tiramisuja bi bila lahko še lačna. Pa seveda je bilo pri vsaki jedi drugo vino. Je prišel tudi največji slovenski prodajalec in vin in za vsako jed nekaj prinesel. Je bilo res vrhunsko, pa midva bi cele dneve kuhala, oba ful uživava v tem. Še malo pa bosta še dva z nama, jih bova kar v kuhinji na mizi v ležalnikih imela. Upam, da bosta tudi ona dva uživala. Pri vsej tej kuhi je najbolj vesel kuža, ker ji skoz nekaj po tleh leti. Na koncu je bila tako sita, da je šla sam spat.

Nokes kako je pa vaš kuža sprejel otročička?

Taškica, če ti bo v pomoč
http://www.ringaraja.net/forum/SEZNAM_%2D_kaj_potrebujem_za_novorojen%C4%8Dka/m_1848590/tm.htm

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1534
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
13.2.2009 9:45:25   
taškica
Čaki, čaki Pikatara, če pa tole pišeš na temle forumu, pa brez obveznosti ne ostaneš.

Ima predlog punce:

19. tega ko bo tole predavanje, po predavanju, ko bomo že utrujene in lačne in obvezno se moramo spoznati med seboj, zavijemo lepo k Pikatari (za avtomobilski prevoz bo poskrbljeno), na kakšne 4 hode, ker me pa nismo zahtevne, ane? In da se nam lepo v živo izkaže.
Kaj se pa to pravi, rajcat nas s takim jedilnkomuser posted image ! Pomivamo posodbo lahko tudi me.



user posted image user posted image user posted image


Ste za? Madona punca imaš pa energije.........ti boš do avgusta zdržala, ne pa do konca marca.......

_____________________________

Doma imam vsak dan predstavo mojih 5moskih.com! Če to ni sreča....

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1535
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
13.2.2009 10:01:57   
blanč
Pikatara jaz za tako hrano še slišala nisem, kaj da bi jo jedla. Glavni vinar pri nas je pa naš ata z domačim vinogradomuser posted image .



_____________________________

Daj vsakemu dnevu možnost, da bo najlepši v tvojem življenju!
(Mark Twain)

Pa smo po večih letih le dobili nagrado in to kar dvojno:):)

(odgovor članu taškica)
Neposredna povezava do sporočila: 1536
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
13.2.2009 10:07:55   
nushka
dobro jutro vsem skupaj.

jaz sem pa vstala šele pred pol ure, je dopoldan tak mir, ker sem čist sama doma.

lara - bi te prosila, da me ponovno vključiš na seznam, sem se ti zgleda zbrisala.

pa še to me zanima punce: že nekaj časa opažam na modrčkih in pižamah, da imam nek izcedek iz dojk. danes zjutraj sem prav šlatala, kaj je mokrega. a je to normalno za 23 teden? kako je pri vas? sej me ne skrbi, sicer če mora tako bit pa naj bo, pa vendar me zanima.

lep sončen dan želim vsem skupaj.

(odgovor članu taškica)
Neposredna povezava do sporočila: 1537
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
13.2.2009 10:46:17   
rmmaja
Punce, tole je pa čisto preveč za zgodnje dopoldne! Jaz pa na sadju in oreških. Še dobro, da sem našla v shrambi košček babi-zavitka s češnjami.
Pikatara, a ti veš,  kaj nam delaš? Taškica ima odličen predlog user posted image user posted image . Tole moramo poiskusiti. Saj me nismo tako zahtevne, pa tudi pri vsakem hodu drugega vina ravno ne rabimo.

Nushka, to ni nič nenavadnega, če se ti že zdaj mleko dela. Jaz bi rekla, da bodo tvoje mlekarne dobro delale in da boš lahko še kakšnega poleg tvojih dveh nahranila user posted image .

Meni je uspelo danes oddati papirje za otroški dodatek za velika dva in tudi za porodniško in pomoč ob rojstvu otroka. Naslednji teden pa spet odprem bolniško do porodniške oz. poroda. Marička kako letijo dnevi. Jutri bom noseča polnih 30, po nekaterih izračunih celo 31 tednov. Še malo, pa spoznam moja frajerčka, za katera še vedno nimava 100% imen user posted image .

(odgovor članu nushka)
Neposredna povezava do sporočila: 1538
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
13.2.2009 13:31:37   
lara light
 user posted image Seznam dvojnih user posted image 2009user posted image user posted image   


user posted image

user posted image                                                             user posted image   
 
Skorpija (2user posted image  ; 0user posted image ) ; PDP 14. marec, dvojajčna user posted image user posted image LJ
Suncicica (1user posted image  ; 0user posted image ) ; PDP  28. marec, dvojajčna user posted image  user posted image
Pikatara (1user posted image  ;0 user posted image ) ; PDP 17. april, dvojajčna user posted image user posted image LJ
RM Maja (3user posted image  ; 2user posted image ) ; PDP 25. april, enojajčna  user posted image  user posted image
Mucka 25 (2user posted image  ; 1user posted image ) ;
PDP 8. maj, dvojajčna  user posted image   user posted image
Dobrovoljčica (1user posted image  ;0 user posted image ) ; PDP 12. maj, dvojajčna user posted image user posted image
Šmarnogorka (1user posted image ; 0user posted image ) PDP 15. maj, enojajčna user posted image  user posted image LJ
Taškica
 
(3user posted image  ; 2user posted image ) ;
PDP 17. maj, dvojajčna  user posted image user posted image LJ
Lara light (1user posted image  ; 0user posted image ) ; PDP 26. maj, dvojajčna  user posted image  user posted image   GO
Stijan (2user posted image ; 1user posted image ); PDP 5. junij, dvojajčna user posted image  user posted image MB
Nushka (1user posted image  ; 0user posted image );  PDP 13. junij, dvojajčna user posted image   user posted image
Rozajelka (1user posted image  ; 0user posted image );  PDP 21. junij, dvojajčna user posted image  user posted image  
Snežinka4 (3user posted image  ; 2user posted image );  PDP 26. junij, dvojajčna
 user posted image   user posted image
Kalina (2user posted image ; 1user posted image ); PDP 5. julijdvojajčna user posted image  user posted image
Mlinčka (1user posted image  ; 0user posted image ) ; PDP 16. julij, dvojajčna  user posted image   user posted image
Belen (1user posted image ; 0user posted image ); PDP 27. julij, dvojajčna user posted image   user posted image
Blanč (1user posted image ; 0 user posted image ) PDP 10. avgust, dvojajčna user posted image   user posted image
Shadow(1user posted image ; 0 user posted image ) PDP 10. avgust, dvojajčna user posted image   user posted image
Barbk  (2user posted image  ;1user posted image ); PDP 20. avgust, dvojajčnauser posted image  user posted image  

 user posted image user posted image user posted image   
 
user posted image user posted image Č I M     D L J E     3 v 1 ! user posted image user posted image

 
Že dobile svoja zakladka:


Pikica5 PDP 22.2.2009 ; rodila 28.12.2008, CR
user posted image TAJ 2005g, 43,5cm in user posted image MAJ 2045g, 44cm
 
 
Persida PDP 11.3.2009 ; rodila 7.1.2009 
 user posted image TOMAŽ 1550g, 41cm in user posted image ANŽE 1840g, 43,5cm


Nokes PDP 9.3.2009 rodila 1.2.2009
user posted image  IVANA 2040g, 46cm in user posted image  VITAN 2450g, 49cm


Hedviga PDP 2.3.2009 rodila 9.2.2009
user posted image   ŠPELA 2140g, 47cm in user posted image   MIHA 2700g, 48cm


(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 1539
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
13.2.2009 13:37:28   
lara light
Dan, lepotičke!

Ne vem, kaj ga biksam s tem seznamom, mi ne gre najboljeuser posted image ...saj lahko tud same skopirate in prlepte pa popravite napake.

Danes me hrbet boli, zelo, nič nisem spala.

Pika, njam, njam,user posted image  za kuharja, pa tudi pomivačica ni od muh!user posted image

Majči, mi smo tudi švoh z imeni. Bomo že kaj našli, upam, ne skrbi, samo da bodo škrati ok. Od kdaj naprej pa lahko rihtaš, vse dokumente za porod in pomoč ob rosjtvu?? Vse na CSD-ju? Hvala za pomoč.user posted image

Taški, kako si? Dolgcajt ker ni tvojih fantov, saj vem.

Nushka, jaz sem tud opazila parkrat nekaj mastno belega, ampak ni bilo ravn mokro, upam, da bo tudi potem kaj iz tegauser posted image

Lep vikend!user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu nushka)
Neposredna povezava do sporočila: 1540
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
13.2.2009 15:29:14   
pikatara
Taškica ti me pa vedno nasmejiš. Sploh ni problema, sam povejte pa se z mojim zmenit. On je srečen sam da lah kuha. Kakšno dobro tortico nam bo pa že spekel. Tako da vas držim za besedo.

Blanč tud jaz nisem za tako hrano slišala dokler nisem mojga spoznala, v teh dveh letih pa sem postala pravi strkovnjak.

Maja sevada pridite. Kam se ti pa mudi poznat svoja fanta? Meni zaenkrat še čist zadočka, da ju vidim na ultrazvoku. Kar se pa imen tiče pa sva tudi midva švoh pri izbiri za drugega fanta, če bi slučajno bil. Ti napišem kaj predlogov. Všeč mi je Matej, Simon, Primož, mojemu pa Leon. Ampak se ne damo bo kar Karolina.

Lara tudi mene hrbet boli ko hudič, me skoz tišita. Edina stvar, ki mi pomaga je plavanje. Tudi masaža ne zadošča. Papirje na CSDju lahko začneš rihtat 60 dni pred PDP. Eni sicer pustijo prej, eni pa komplicirajo. Jaz grem v sredo.

No pa še poročilo s pregleda. Ginekologinja je zadovoljna, pravi da imasta velikost in težo kot bi bil eden v tem tednu in ne dva. 31 2/7 sta težka 1500 in 1600. Je rekla, da še nič en kaže, da bi se jima kaj ven mudilo. Ponoven pregled imam čez 14 dni. Sta se pa oba obrnila na glavo. Ne vem sicer kako jima je to uspelo, ker sta bila oba na nogah. Glavi še vedno skupaj tiščita in se gledata. Nista čist navpično ampak malo počes. Glede otrdevanja trebuha je rekla, da ni nobene panike, sam naj kak magnesol spijem.


(odgovor članu taškica)
Neposredna povezava do sporočila: 1541
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
13.2.2009 23:10:58   
lara light
Pika, super za vso ok pregled! Bravo, pa tudi dol sta obrnjena! Lepo, pa teža je tudi fajn. Pridna mami!user posted image

Hvala za info o dokum. na csd-ju.

Grem počasi, upam, da bom nocoj kaj spala, lepe sanje vsem!

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu pikatara)
Neposredna povezava do sporočila: 1542
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
14.2.2009 9:19:57   
darjau
Dobro jutro,

jaz bi se vam tudi pridružila. Sicer imam rok šele 12.9. ampak mislim, da bo vse vredu in bomo septembra rodili dva mala nadebudneža. Imamo že dve punci (stari 3 in 2 leti), bo kar pestro jeseni.

Hvala vam za vse informacije, ki jih tukaj pišete, zelo prav pridejo. Za voziček bi se tudi mi priporočali, lahko bi se zmenili še za kak količinski popust.

Lepo vas je brati in lep sončen dan

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 1543
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
14.2.2009 9:29:29   
nushka
dobro jutro vsem skupaj. pa prelep valentinov dan.

sama sem sicer ok, me pa v okolici popka boli in tišči, boli predvsem na dotik. mislim, da to zato, ker se vse skupaj širi. ima katera podobne težave. kolikor sem brala, ni to nič nevarnega. no, vsaj upamuser posted image drugače pa moja dva še spita, nič ni nobenih brc, se zgleda navajata na mamicin ritem user posted image . vsekakor se nam obeta lep sončen dan, vsaj v naših koncih, čeprav verjetno kar mrzel.

lepo se imejte.

(odgovor članu darjau)
Neposredna povezava do sporočila: 1544
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
14.2.2009 10:22:21   
lara light
Darjau dobrodošla! In čestitke za dva dodatna, bravo!user posted image user posted image

Nushka, ne bi smelo bit nič...če bi šlo za hude bolečine se pa obrni na G. Malo se pomasiraj, ne pretiravaj, morda se koža nekoliko bolj sprosti.user posted image

Lepotičke, veselo valentinovanje, soboto, lep dan, karkoli pač praznujete!user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu nushka)
Neposredna povezava do sporočila: 1545
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
14.2.2009 10:22:40   
lara light
 user posted image Seznam dvojnih user posted image 2009user posted image user posted image   


user posted image

user posted image                                                             user posted image   
 
Skorpija (2user posted image  ; 0user posted image ) ; PDP 14. marec, dvojajčna user posted image user posted image LJ
Suncicica (1user posted image  ; 0user posted image ) ; PDP  28. marec, dvojajčna user posted image  user posted image
Pikatara (1user posted image  ;0 user posted image ) ; PDP 17. april, dvojajčna user posted image user posted image LJ
RM Maja (3user posted image  ; 2user posted image ) ; PDP 25. april, enojajčna  user posted image  user posted image
Mucka 25 (2user posted image  ; 1user posted image ) ;
PDP 8. maj, dvojajčna  user posted image   user posted image
Dobrovoljčica (1user posted image  ;0 user posted image ) ; PDP 12. maj, dvojajčna user posted image user posted image
Šmarnogorka (1user posted image ; 0user posted image ) PDP 15. maj, enojajčna user posted image  user posted image LJ
Taškica
 
(3user posted image  ; 2user posted image ) ;
PDP 17. maj, dvojajčna  user posted image user posted image LJ
Lara light (1user posted image  ; 0user posted image ) ; PDP 26. maj, dvojajčna  user posted image  user posted image   GO
Stijan (2user posted image ; 1user posted image ); PDP 5. junij, dvojajčna user posted image  user posted image MB
Nushka (1user posted image  ; 0user posted image );  PDP 13. junij, dvojajčna user posted image   user posted image
Rozajelka (1user posted image  ; 0user posted image );  PDP 21. junij, dvojajčna user posted image  user posted image  
Snežinka4 (3user posted image  ; 2user posted image );  PDP 26. junij, dvojajčna
 user posted image   user posted image
Kalina (2user posted image ; 1user posted image ); PDP 5. julijdvojajčna user posted image  user posted image
Mlinčka (1user posted image  ; 0user posted image ) ; PDP 16. julij, dvojajčna  user posted image   user posted image
Belen (1user posted image ; 0user posted image ); PDP 27. julij, dvojajčna user posted image   user posted image
Blanč (1user posted image ; 0 user posted image ) PDP 10. avgust, dvojajčna user posted image   user posted image
Shadow(1user posted image ; 0 user posted image ) PDP 10. avgust, dvojajčna user posted image   user posted image
Barbk  (2user posted image  ;1user posted image ); PDP 20. avgust, dvojajčnauser posted image  user posted image   
Darjau  (3user posted image  ;2user posted image ); PDP 12. september, ?jajčnauser posted image  user posted image

 user posted image user posted image user posted image   
 
user posted image user posted image Č I M     D L J E     3 v 1 ! user posted image user posted image

 
Že dobile svoja zakladka:


Pikica5 PDP 22.2.2009 ; rodila 28.12.2008, CR
user posted image TAJ 2005g, 43,5cm in user posted image MAJ 2045g, 44cm
 
 
Persida PDP 11.3.2009 ; rodila 7.1.2009 
 user posted image TOMAŽ 1550g, 41cm in user posted image ANŽE 1840g, 43,5cm


Nokes PDP 9.3.2009 rodila 1.2.2009
user posted image  IVANA 2040g, 46cm in user posted image  VITAN 2450g, 49cm


Hedviga PDP 2.3.2009 rodila 9.2.2009
user posted image   ŠPELA 2140g, 47cm in user posted image   MIHA 2700g, 48cm

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 1546
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
14.2.2009 18:33:00   
Snezinka4
Hojla punce !
Za tiste, ki vas (še) zanimajo vozički pošiljam odgovor, ki sem ga prejela od minisveta. Zanimala me je pa cena vozička z dodatki in kateri Maxi cosi sedeži še gredo na ta voziček.
Tole je tabela s cenami, sledi še tekst, upam, da bo vidno.





Ime izdelka

Priporočena cena proizvajalca

Vaša cena

Vaš prihranek


 

 

 

 


1x EasyWalker DUO SKY         

700 €

575 €

125 €


 

 

 

 


2x Carrycot                             

180€ x 2 = 360€

135€ x 2 = 270€

90 €


 

 

 

 


2x Car seat adapters                 

45€ x 2 = 90€

36€ x 2 = 72€

18 €


 

 

 

 


2x Foot muff                           

85€ x 2 = 170€

65€ x 2 = 130€

40 €


 

 

 

 


 

 

 

 


Skupaj

1.320 €

1.047 €

273 €
 
Pokrivalo za dež in mreža proti komarjem sta že  dodani k vozičku in košaram!
Žal Maxi Cosi izdelkov ne tržimo, saj je slovenski distributer Baby
Center,ki pa nam jih ponuja po ceni, ki so v njihovih prodajalnah.

Kako je s starejšimi avtosedeži...pripenjamo odgovor:
You can use the Maxi cosi Cabrio and Cabrio fix on the EasyWalker. Other
Maxi Cosi's don't fit.

Mislim, da vozička ni moč videti v Sloveniji, vsaj v prodajalnah ne.
Natančnejše informacije o garancijskih rokih in popravilih vam sporočimo
naknadno.

Želeli bi vas opozoriti, da je cena "special edition Silver" vozička in
dodatkov  približno 10% višja od ostalih barvih kombinacij.

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 1547
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
14.2.2009 18:34:41   
Snezinka4
No, očitno se tabel ne da kar tako skopirat....

(odgovor članu Snezinka4)
Neposredna povezava do sporočila: 1548
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
14.2.2009 18:42:52   
pikatara
Punce sem mojemu povedala kaj ste napisale glede četrtka in hrane. Jr takoj zagrabil in pravi, da nam z veseljem kaj skuha. Sam čimprej se moramo zmenit, če ste zato. Če ne pa vsaj kaj sladkega.

Dobila sva postelcje in sem celo noč tuhtala kako to v spalnico spravit. Ena omara mora obvezno ven, pri drugi bo pa problem ker ne prideš do nje. Tako da bosta postavljeni pravokotno ena na drugo. Zaenkrat je samo ena pšostavljena, druge nismo sestavljali in je zaenkrat ne bomo. Bova probala dat oba za začetek v eno spat. Danes mi je prijateljica prinesla nekaj oblekc in lupinico. Smo jo v avto namontirali, da vidimo kako to zgleda. Kuža že sedaj čudno gleda, kaj pa ko bosta dve not. V ponedeljek pa začnem cotke prat. Tako da gre počasi zares. A boste vi prale z mehčalcem in ali boste vse likale. V šoli za starše so rekli naj ne uporabljamo mehčalca, moja mama pa zganja paniko, da moram vse vredu prelikat. Sem pa to kolegico vprašala in je rekla da ona uporablja mehčalec in ne lika. Prav tako je rekla, da mu stekleničke stelirizira na 14 dni, pa je že vseh osem mesecev na flaški. Mi je všeč kre je tak tip, ko nič ne komplicira. Ta mali se skoz sam smeji, kar me je pa kar malo šokiralo, ko je rekla, da je v osmih mesecih samo dvakrat jokal in še to enkrat ko je bil cepljen. Mali nič ne komplicira, ga je lahko moj dal spat pa ga je videl drugič v življenju pa še to v najini spalnici. Pa še to pravi, da ga je že od začetka dajala v ležalnik pa je imel le 2430 ko se je rodil.

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 1549
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
14.2.2009 18:48:24   
Snezinka4
Pošiljam še enkrat. Upam, da bo zdaj bolj pregledno.

Ime izdelka                             Priporočena cena proizvajalca            Vaša cena                  Vaš prihranek
1x EasyWalker DUO SKY         700 €                                                  575 €                         125 €
2x Carrycot                             180€ x 2 = 360€                                 135€ x 2 = 270€        90 €
2x Car seat adapters              45€ x 2 = 90€                                     36€ x 2 = 72€            18 €
2x Foot muff                            85€ x 2 = 170€                                   65€ x 2 = 130€          40 €
Skupaj                                    1.320 €                                                1.047 €                      273 €

Pokrivalo za dež in mreža proti komarjem sta že  dodani k vozičku in košaram!
Žal Maxi Cosi izdelkov ne tržimo, saj je slovenski distributer Baby
Center,ki pa nam jih ponuja po ceni, ki so v njihovih prodajalnah.
Kako je s starejšimi avtosedeži...pripenjamo odgovor:
You can use the Maxi cosi Cabrio and Cabrio fix on the EasyWalker. Other
Maxi Cosi's don't fit.
Mislim, da vozička ni moč videti v Sloveniji, vsaj v prodajalnah ne.
Natančnejše informacije o garancijskih rokih in popravilih vam sporočimo
naknadno.

(odgovor članu Snezinka4)
Neposredna povezava do sporočila: 1550
Stran:   <<   < Prejšnja stran  60 61 [62] 63 64   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  60 61 [62] 63 64   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Komisijska prodaja stvari za otroke?
Janci F

Ali bi kupili rabljene stvari za vašega malčka preko komisijske prodaje?

da, ampak samo večje stvari (voziček, posteljica) (43%)

da, ampak samo oblačila (6%)

da, ampak samo igrače (1%)

ne, ker zaupam samo novim stvarem (7%)

ne, nikoli ne bi kupil rabljenih oblačil (19%)

mogoče, če bi bila prodaja kupcu prijazna (preko spleta) (23%)


Število vseh glasov: 323

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!