|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  72 73 [74] 75 76   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
1.3.2009 10:08:34   
blanč
O, skorpijauser posted image user posted image user posted image welcome backuser posted image
mene je pa zadnje dni takole kipnilo
user posted image
Človek ne ve ali bi se smeju ali bi se joku:):):)
Pa kaj šele bouser posted image

_____________________________

Daj vsakemu dnevu možnost, da bo najlepši v tvojem življenju!
(Mark Twain)

Pa smo po večih letih le dobili nagrado in to kar dvojno:):)

(odgovor članu mlinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 1826
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
1.3.2009 10:25:00   
nokes
kaj te matra, blanč?? user posted image ker če so tole "civilne" kavbojke, pol te ja ni nič skupaj! jaz sem bila od transferja dalje v trenirki (mogoče sem se pa sam zanemarila??user posted image ) pa nič jokat v kotu, ful bo fajn, boš videla!user posted image  enako senčka!

skorpijo pa sem že pozdravla na dvojčkih 09! preeklampisija, praviš, pikola, tele tegobe kar pridejo, pa nič ne moreš narestuser posted image .

_____________________________

nokes

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 1827
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
1.3.2009 10:32:57   
soni
Pikatara, tudi meni je zelllloooo všeč, samo kaj naj zdajuser posted image , saj sta moja škratka stara že 16 mesecev.

Uživajte danes na sončku!


(odgovor članu nokes)
Neposredna povezava do sporočila: 1828
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
1.3.2009 10:41:09   
blanč
IZVIRNO SPOROČILO: nokes

kaj te matra, blanč?? user posted image ker če so tole "civilne" kavbojke, pol te ja ni nič skupaj! jaz sem bila od transferja dalje v trenirki (mogoče sem se pa sam zanemarila??user posted image ) pa nič jokat v kotu, ful bo fajn, boš videla!user posted image  enako senčka!

skorpijo pa sem že pozdravla na dvojčkih 09! preeklampisija, praviš, pikola, tele tegobe kar pridejo, pa nič ne moreš narestuser posted image .

kaj so že to civilne kavbojke???? Od drugega meseca naprej nosečniškeuser posted image user posted image . Ampak tiste mi že niso več prav. tele so direk iz C&A, ampak sem komaj mojo številko dobila, ne upam na glas povedat katerouser posted image user posted image .
Joj iz tvojih ust v božja ušesa, da ne bom rabla nobenga kotauser posted image

_____________________________

Daj vsakemu dnevu možnost, da bo najlepši v tvojem življenju!
(Mark Twain)

Pa smo po večih letih le dobili nagrado in to kar dvojno:):)

(odgovor članu nokes)
Neposredna povezava do sporočila: 1829
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
1.3.2009 11:14:20   
mlinčka
No, da ga še tukaj prilepim:

user posted image

Najbolj frišna verzija, direkt izza lap topa user posted image .


_____________________________

In vendarle so bile štorklje...

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 1830
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
1.3.2009 12:46:22   
lara light
Draga Maja, kot so že povedalo ostale, vse bo v redu! Vem, da je hudo, a bo kamlu vse pozabljeno! Lepo da si se uspela nam oglasit. Res je, da mislimo veliko nate in tebi in fantoma pošiljamo najlepše želje! Malčki so borci in vem, da bodo fajn. Bodi močna! Vse dobro draga in ko utegneš, le pridi še kaj! Topel in ljubeč domek vas čaka! Močan objem, Danetu in Franu pa kup poljubčkov!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

Snežinka, aha Rutar Celovec, se mi je zdelo, da tle se ni mogel kakšen tak + preobrat zgodit.

Taškica, jaz bom tudi teutonio čim bo mogoče prodala naprej in vzela nekaj bolj priročnega!

Blanči, nič jokat, vse bo ok. Še tako majhni zrastejo, vpraši mene k mam nečaka in polbratca in pol sestrico, vsi 4 nedonošeni in so danes super lepi in krasno otroci 8-ih in 5ih let!user posted image

Pika, hvala za nasvete in fajn, da si vsaj malo več spala. Tudi jaz sem začela prat cunje in gledat, kaj še manjka. Jaz bom kar sprosti nakupovala, ne bom zdaj nič več. Imam pa za prvo silo tetra majčk.

Skorpija, skorpija!user posted image  Lepo te je brat, super, super! jaz bi tudi tako velike otročke, krasno! Pridi še kaj in uživajte!user posted image user posted image

Mlinčka, hvala za kavico! In uauuu buši!

Ona, Barb, helou!
Blanči, super zgledaš, bravo dvojna!user posted image

Vsem ostalim lp!

Fajn  nedeljo, greva na sprehod in pokazat tistim, ki ga niso še vidli moj bušiuser posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu rmmaja)
Neposredna povezava do sporočila: 1831
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
1.3.2009 12:53:25   
lara light
user posted image Seznam dvojnih user posted image 2009user posted image user posted image   


user posted image

user posted image                                                             user posted image     
 
Suncicica (1user posted image  ; 0user posted image ) ; PDP  28. marec, dvojajčna user posted image  user posted image
Pikatara (1user posted image  ;0 user posted image ) ; PDP 17. april, dvojajčna user posted image user posted image LJ 
Mucka 25 (2user posted image  ; 1user posted image ) ;
PDP 8. maj, dvojajčna  user posted image   user posted image
Dobrovoljčica (1user posted image  ;0 user posted image ) ; PDP 12. maj, dvojajčna user posted image user posted image
Šmarnogorka (1user posted image ; 0user posted image ) PDP 15. maj, enojajčna user posted image  user posted image LJ
Taškica
 
(3user posted image  ; 2user posted image ) ;
PDP 17. maj, dvojajčna  user posted image user posted image LJ
Lara light (1user posted image  ; 0user posted image ) ; PDP 26. maj, dvojajčna  user posted image  user posted image   GO
ona 23 (2user posted image  ; 1user posted image ) ; PDP 29. maj, ??jajčna  user posted image user posted image
Stijan (2user posted image ; 1user posted image ); PDP 5. junij, dvojajčna user posted image  user posted image MB
Nushka (1user posted image  ; 0user posted image );  PDP 13. junij, dvojajčna user posted image   user posted image
Rozajelka (1user posted image  ; 0user posted image );  PDP 21. junij, dvojajčna user posted image  user posted image  
Snežinka4 (3user posted image  ; 2user posted image );  PDP 26. junij, dvojajčna
 user posted image    user posted image  
Kalina (2user posted image ; 1user posted image ); PDP 5. julijdvojajčna user posted image  user posted image
Almk (1user posted image  ; 0user posted image ) ; PDP 7. julij, dvojajčna  user posted image ?  user posted image ?
Mlinčka (1user posted image  ; 0user posted image ) ; PDP 16. julij, dvojajčna  user posted image   user posted image
Belen (1user posted image ; 0user posted image ); PDP 27. julij, dvojajčna user posted image   user posted image
Blanč (1user posted image ; 0 user posted image ) PDP 10. avgust, dvojajčna user posted image   user posted image
Shadow(1user posted image ; 0 user posted image ) PDP 18. avgust, dvojajčna user posted image   user posted image MB
Barbk  (2user posted image  ;1user posted image ); PDP 20. avgust, dvojajčnauser posted image  user posted image     
Cembi  (2user posted image  ;0user posted image ); PDP 3. september, ?jajčnauser posted image  user posted image
Darjau  (3user posted image  ;2user posted image ); PDP 12. september, ?jajčnauser posted image  user posted image
Rubin  (4user posted image  ;1user posted image ); PDP 25.september, enojajčnauser posted image  user posted image
 

user posted image user posted image Č I M     D L J E     3 v 1 ! user posted image user posted image

 
Že dobile svoja zakladka:


Pikica5 PDP 22.2.2009 ; rodila 28.12.2008, CR
user posted image TAJ 2005g, 43,5cm in user posted image MAJ 2045g, 44cm
 
 
Persida PDP 11.3.2009 ; rodila 7.1.2009 
 user posted image TOMAŽ 1550g, 41cm in user posted image ANŽE 1840g, 43,5cm


Nokes PDP 9.3.2009 rodila 1.2.2009
user posted image  IVANA 2040g, 46cm in user posted image  VITAN 2450g, 49cm


Hedviga PDP 2.3.2009 rodila 9.2.2009
user posted image   ŠPELA 2140g, 47cm in user posted image   MIHA 2700g, 48cm 


Skorpija PDP 14.3.2009 rodila 17.2.2009 
user posted image   TILEN 2690g, 47cm  in user posted image DOMEN 2510g, 48cm


RM Maja PDP 26.4.2009 rodila 18.2.2009 
user posted image    FRAN 1205g, ?cm  in user posted image DANE 1600g, ?cm

(odgovor članu Snezinka4)
Neposredna povezava do sporočila: 1832
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
1.3.2009 13:15:42   
Barbk
Iiii Blanč kak lep buši. user posted image
Mlinčka tvoj tud le zgleda. user posted image
Sem svojga nekaj fotkala kak teden nazaj, ker se mi je zdel že velik, pol sem pa fotke gledalala je pa bolj špehko zgledal. user posted image  Moram se jutri zjutraj pofotkat bo mogoče drugač. user posted image

_____________________________

30.12.2006 sva po osem dnevni zamudi dočakala najino princesko Manco.Najina sreča je zdaj popolna...:o)

Za mesec in pol sta Brina in Žiga pohitela in našo družinico povečala...Pa nas je 5!
(10.7.2009 ob 9.49 in 9.50)

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 1833
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
1.3.2009 13:18:05   
Barbk
Skorpija tvoja dva fantička sta  res prava korenjaka. user posted image Moja Manči se je rodila z 2680g in 48cm pa sem bila 8 dni čez rok, pa še to sprožen.

_____________________________

30.12.2006 sva po osem dnevni zamudi dočakala najino princesko Manco.Najina sreča je zdaj popolna...:o)

Za mesec in pol sta Brina in Žiga pohitela in našo družinico povečala...Pa nas je 5!
(10.7.2009 ob 9.49 in 9.50)

(odgovor članu Barbk)
Neposredna povezava do sporočila: 1834
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
1.3.2009 14:23:02   
hedviga
 
Punce bravo!
Lepi buški! Ve jih fejst božajte in predvsem uživajte!!
Noseč biti je tako lepo!! Jaz sem si bila ful všeč in kljub nevšečnostim sem uživala s trebuhom..

Ampak bit mamica pa še lepše!!

(odgovor članu Barbk)
Neposredna povezava do sporočila: 1835
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
1.3.2009 19:46:28   
suncicica
no sedaj pa sem v dilemi.....erikova sestricna je pravkar prisla od bioenergetika,kjer sta na nuhalo izmerila da bom rodila jutri ponoci in to dvojcke. da pa je finta se vecja, sem se prejsnji mesec narocila pri hodzi v novem mestu ker sem izgubila en talisman,in me je ta narocil po rojstvu otrok,da bo naredil zascito se njima.in seveda sem narocena 3.3- sel bo seveda erik-ker jaz itak nisem v stanju it na tako pot.
je pa finta da je zdaj ta zmeril da bo to v ponedeljek ponoci,ker ob 11h dop.pa mora erik ze bit v n. mestu.


no ce se jutri nic ne oglasim sem ostala v bol. in vam bo kolegica javila


_____________________________

Stella in Pia

(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 1836
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
1.3.2009 22:03:31   
taškica
LEPI BUŠIJI!!!!!!!!!!!!!!

Suncicia drži se, če ostaneš jutri notri.

Jaz pa sem danes ugotovila, da so mi zatekle noge. Res pa je, da sem danes veliko štrapacirala.....:(

Nočko....

_____________________________

Doma imam vsak dan predstavo mojih 5moskih.com! Če to ni sreča....

(odgovor članu suncicica)
Neposredna povezava do sporočila: 1837
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
2.3.2009 8:51:11   
taškica
Drage moje sonosečnice,

včeraj zadnja - danes prva.
Ampak mal pogrešam kavico od Mlinčke. V glavnem zgleda da vas je nizek pritisk čist podrl, ker ni nobenega bušija tle gor. Jaz imam mirno dopoldne, ob 12h pa se začne akcija za UZ v porodnišnici. Merim si trebuh, zdaj ga imam že 116cm, kr raste. Bi vam rada prilepila sliko, pa ne znam  na prvo stram, bom poskusila še v album.

En pozdravček Skorpiji, ki se je javila, ma full je dobr slišat da so ok. Danes bom na UZ vzela s seboj mojega 7letnika - ker ga nimam kam dat in gre z nama. ne vem kako bom se lahko dobila z Majo, najbrž bo vse skupaj odpadlo user posted image

Včeraj se je moj možiček poglobil v sisteme previjanja in kopanja - to je namreč posebna modrost - ker želiva v stanovanju ohranit maksimalno veliko prostora, in čim manj investirat (čez 2 leti se nameravamo seliti).  skratka, rezultat je bil en velik kreg, ker imajo moški v glavi čist drugo pesem, jaz pa drugo. Preden je prišel na moj sistem (samostoječa banjica in previajlka v kopalnici) je trajal ene 2 uri in mojo slabo voljo. Vmes je imel veliko kreativnih rešitev, ki so mi povzročile glavobol. Pa nisva prvič starša!!!!!!!!

No ampak sem uspela. user posted image  Aja, punce če gre katera na marčevska predavanja v LJ porodnišnico, mi lahko zaupa kdaj je tečaj za fotre? ga bom kar poslala, se mi zdi da je vse pozabil.....

Lep dan vsem, pa fajn pišite !!!!!


_____________________________

Doma imam vsak dan predstavo mojih 5moskih.com! Če to ni sreča....

(odgovor članu taškica)
Neposredna povezava do sporočila: 1838
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
2.3.2009 9:17:14   
blanč
Dobro jutro. Taškica ti boš imela previjalno v kopalnici? Jaz bi jo tudi rada samo me skrbi, kje bo pa tadrugi ta čas, ko bom imela jaz taprvega previjala v kopalnici? Eh grozaa.

_____________________________

Daj vsakemu dnevu možnost, da bo najlepši v tvojem življenju!
(Mark Twain)

Pa smo po večih letih le dobili nagrado in to kar dvojno:):)

(odgovor članu taškica)
Neposredna povezava do sporočila: 1839
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
2.3.2009 9:35:15   
taškica
Ja, kje bo drugi?

Nič lažjega:

- ko se prve mesece kopa, se kopa zvečer, potem se ga nahrani in da lepo spat - medtem se mož, ali varuška, ali babica, ali soseda ukvaraja z drugim, ali pa drugi lepo pančka, ali pa drugi (to je najslabša verzija) se lepo jokca v postelji....

- redko se otroka kopa čez dan ko si sam (vsaj tko jaz mislim, razen kadar pride patronažna, da skupaj poskusita)

- naslednje mesece ko sta pa večja, recimo 6m+ in že sedita, jih pa kar skupaj kopaš v banji al kaj podobnega (se dobijo posebni stolčki); mož obvezno pomaga - enega on, enega ti.

Tko si jaz to predstavljam.

Ali pa
še kasneje: 1leto+ enega kopaš en dan, drugega drug dan, mogoče samo stuširaš ali pa vmes že pozabiš koga si, pa kar oba na enkrat enkrat tedenskouser posted image  (se hecam).

No jaz imam itak poseben problem - kaj pa medtem ostala dva fanta? user posted image . Mislim, da se bomo kopali tako kot včasih: ponedeljek - mož, torek en dvojček, sreda - drug dvojček, sreda - ta srednji škratek, četrtek - ta najstarejši škrat, - petek in sobota in nedelja - pa mamica, ker bo tako preč in hin in ob živce, da bo rabila kar tri dni da bo k sebi prišla!!!!!!user posted image user posted image

_____________________________

Doma imam vsak dan predstavo mojih 5moskih.com! Če to ni sreča....

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 1840
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
2.3.2009 9:40:58   
ninčy
Pozdravljene, punce!
Še ena nosečka z dvojčkoma se javlja. Zanosila sem po letu in pol, v tretjem ciklusu klomifena. Bila sem čisto navdušena, v sredo na pregledu pa šok ... Gospa, dva sta.
No, zdaj smo prišli k sebi in sem full navdušena tudi nad dvema.
PDP 5. 10., seveda pa še ne vem, ali sta eno- ali dvojajčna.
Zdej pa mal za nazaj preberem, potem pa še kaj povprašam, če mi kaj ne bo jasno.
Aja, a ste ve hodile normalno v službo?

_____________________________

Štorklja je malo prehitela ... Jan in Žan sta prišla 7. 9. 2009.

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 1841
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
2.3.2009 9:48:59   
mlinčka
Dobro jutro!

Evo, Taškica, kavica prihaja:

user posted image

Ninčy, dobrodošla in čestitke za dvojni dobitek user posted image user posted image ! Je super, boš vidla!

_____________________________

In vendarle so bile štorklje...

(odgovor članu ninčy)
Neposredna povezava do sporočila: 1842
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
2.3.2009 9:50:45   
Snezinka4
Taškica - te čist razumem kako taki pogovori utrujajo. Midva se tudi vrtiva v začaranem krogu. Problem je v tem, da sploh ne najdeva ene dobre rešitve za kopalnico. Kar se pa banjice tiče bom pa jaz poskusila z namakanjem v čebričku. Zgleda v redu, pa dosti manj priprave (voda not in ven) in prostora je potrebno. Je pa res, da imamo staro banjico še na rezervi, če ne bo šlo. En link na te banjice in kopanje dojenčkov sem enkrat dobila (po mojem na tem forumu), pa ga zdaj ne najdem...user posted image
Če ti uspe obiskati Majo jo lepo pozdravi! Povej, da mislimo nanjo in malčka!
A je tvoj 7 letnik zbolel? A nima šole danes?

Sicer se pa jaz tudi tiščim svojega kota. A je to nizek pritisk al kaj ne vem, se pa prav usrano brez veze počutim...user posted image . Enkrat bo že boljš. 

(odgovor članu taškica)
Neposredna povezava do sporočila: 1843
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
2.3.2009 9:54:02   
Snezinka4
Taškica vsaka čast za tole dobro voljo in nekompliciranje! Hvala!
LP vsem!

(odgovor članu Snezinka4)
Neposredna povezava do sporočila: 1844
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
2.3.2009 9:56:04   
Snezinka4
Ninčy dobrodošla! Čestitam za dvojčka! Super!
Mislim, da nas je večina na bolniški od 6-10 tedna.
Lepo bodi in glasi se še kaj!

(odgovor članu Snezinka4)
Neposredna povezava do sporočila: 1845
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
2.3.2009 11:25:14   
lara light
Lepotičke, ne bit slabe volje, v srčku vam sije dvojno!user posted image

Sunci, kako si? Upam,da je ok. Moram ti čestitat, da si tko lepo zdržala 3 v1! Mi pa za tabo...bomo znale posnemat punce?user posted image

Snežinka, saj bo minilo, so ti predpomladni dnevi čudni, pa vreme, pa hormoni...mene tudi načenjajo, včeraj sem bila malo dol. Potem pa pomislim, da sem zdrava in da me čakajo same lepe reči in se nasmehnem...pa je bolje. Spekla sem čokoladne maffine in je bilo vzdušje takoj boljše.user posted image


Ninčy, bravo, čestitke!user posted image Še ena dvojna, te bomo dodali na seznamček, velja? Jaz tudi na bolniški od 10 t.

Mlinčka, pasala je, čeprav sem jo pozno dobila tvojo kavico. Nisem spregledala saherce v ozadjuuser posted image

Blanči, vse boš speljala. user posted image Vidim pa da imamo vse podobno prostorsko stisko. Mi2 sva se odpovedala polovici dnevne sobe, ki ni prevelika...ko uredi kotiček bom dala fotko v album. Upam,da bo čemu podobno.

Taškicauser posted image ,že vse veš kako bo, kje bo, kako bo potekalo.... blagor tebi.
Je pa bil včeraj en čudn dan, midva sva tudi modrovala in se prerekala okrog najbanalnejših reči...pustimo.

Kaj pa se vam zdi ležalnik?? Jaz bom veliko sama, moj dela ponoči in ko bom zvečer kopala npr, sem si zamislila, da bi takrat eden čakal v ležalniku, saj ne bo predolgo...upam, da bo šlo, kaj menite izkušene mamice??

Grem kuhat, moj ob 12.45 že gre...lubčka!user posted image

< Sporočilo je popravil lara light -- 2.3.2009 11:27:13 >


_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu Snezinka4)
Neposredna povezava do sporočila: 1846
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
2.3.2009 11:41:22   
blanč
lara jutro
Sem vesela, da si spet med malo bolj aktivnimiJaz v dnevno ne spravim nič, ker že imava tam jedilno mizo in... Mogoče bova taščo nahecala, da odstopi kako sobo, ki jih ima malo več v spodnjem nadstropju, drugače pa bova drugo leto nanovo pokrivala streho in naredila dve podstrešni sobici.
Jaz bom tudi dala previjalno v kopalnico ono z banjico pa še čebriček- malo OGLEDUJEM RABLJENE.. V dnevni bom imela pa samo eno previjalno desko, ki jo bom po potrebi položila kar na jedilno mizo ali kavč. Bom probala čimmanj komplicirat. Ležalnike bom sigurno uporabljala. Moram pa večino kupit v 4 izvodih, ker jaz imam pri mojih starših še eno stanovanje in imam namen biti tudi precej tam, na deželi. Tako bom primorana kupiti kar nekaj rabljenih stvari...

_____________________________

Daj vsakemu dnevu možnost, da bo najlepši v tvojem življenju!
(Mark Twain)

Pa smo po večih letih le dobili nagrado in to kar dvojno:):)

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 1847
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
2.3.2009 12:02:19   
emaa
Na začetku sem sicer imela samo enega dvojčka doma, ampak tudi ko sta bila, sva kopala oba (več ali manj vsak dan), na začetku v njuni sobi, je eden pač počakal v posteljici. Potem pa v kopalnici v veliki banji, če sem bila sama, sem potem, ko sta sedela enega imela v stolčku, da je gledal, pa zamenjala, pa en flipper sem tudi imela (stolček za v banjo), da sem enega držala, drugega v stolčku imela. je pa res, da sem ju zgodaj začela dnevno tuširat, kopata se 1x-2x tedensko. In še vednos e tuširata vsak dan, včasih vsak zase, včasih skupaj, ali sem sama ali ne, se človek vedno znajde, nič bat. Pa se tudi dvojčki čakat naučijo, itak veš kdo je bolj potrpežljiv in kdo mora biti prej na vrsti.

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 1848
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
2.3.2009 12:06:35   
evamaja
pozdravljene dvojne user posted image !!!
Še ena nosečka z dvojajčnimi dvojčki bi rada malo poklepetala z vami. Pri nas smo tudi doživeli majhen šok, ampak smo se na hitro sprijaznili z dejstvom, da bosta user posted image user posted image . PDP pa imam 20.7., na bolniški sem pa že od 8 tedna, ker se je pojavila krvavitev.

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 1849
   RE: Nekaj o vprašanj dvojčkih
2.3.2009 14:01:05   
ninčy
Hej!
Jaz sem tudi na bolniški od 6. tedna. Danes sem bila pri svoji osebni zdravnici, potem sem pa morala po izvid k svoji ginekologinji. Ona mi je zaenkrat napisala priporočilo za bolniško do naslednjega pregleda, tj. 25. marca. Je rekla, da potem se bova pa naprej pogovarjali.
Moram reči, da mi je kar fajn, da sem doma, ker sem res full utrujena, pa še slabo mi je še vedno ...

_____________________________

Štorklja je malo prehitela ... Jan in Žan sta prišla 7. 9. 2009.

(odgovor članu evamaja)
Neposredna povezava do sporočila: 1850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  72 73 [74] 75 76   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  72 73 [74] 75 76   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?