|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Zelo Žalostna,rabim tolažbo,...
17.3.2008 12:40:35   
Netopirčy81
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Pejta stran. Naj ti na pamet ne pada zidat pod njeno streho. Raj v najemu celo življenje, k pr takih ljudeh.
Otrok pa ni nč przadet ker živi na 40kvadratih. Przadet bo sam k bo starej pa bo pogruntal da ma zmešano babi.


Isto mislim jaz. Da bi pa men tašča hodila sred noči na vrata... mislm, jest bi totalno znorela in ji rekla da nima kaj več gor za hodit!! Otroka ji pa tut slučajno ne bi več dajala, ker kako more bit tako neodgovorna, da pusti otroka na površinah, kjer lahko pade...user posted image

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Zelo Žalostna,rabim tolažbo,...
17.3.2008 13:00:52   
taja27
hmmm ... mogoče pa tašča hodi po tanki liniji meje med boleznijo in zdravjem. in mogoče se tega zaveda, pa si ne zna pomagat ... in vam na takšen način kaže svoje strahove. ker to ... kar vama počne, ni zdravo oz. ne more biti posledica zdravega uma ... nikar ji več puščat otroka!

(odgovor članu Netopirčy81)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Zelo Žalostna,rabim tolažbo,...
17.3.2008 13:14:23   
smigli
Pa piskusi pri privat varuškah, zmeni se v naprej, v primeru, da dobiš zaposlitev, daš otroka začasno v privat varstvo in nato spet napišeš prošnjo za vrtec.
Posledično bo še ena plača in nato čimprej stran. Tako življenje lahko počasi načne tudi odnos med vama z možem, tako da raje na manj kvadratih in v miru.
Srečno

(odgovor članu taja27)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Zelo Žalostna,rabim tolažbo,...
17.3.2008 13:27:34   
BaNeLa
Odnos tvoje tašče do tebe in tvoje družine je nizkoten. To, da ti reče da imaš defektnega otroka , čeprav je zdrav, kaže, da je z njo nekaj hudo narobe....tega ne rečeš nikomur, tudi tistim ne, ki imamo "prizadetega otroka"....če bi to kdo meni rekel, pa čeprav je res, bi ga lastnoročno brcnila ven iz stanovanja in da ga enkrat več ne vidim niti od daleč....

Če imate najmanjšo možnost, pojdite stran, ta osebek je bolan....in zastrupila bo vas in vaše medsebojne odnose....v takih razmerah ne moreš živeti.....


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Zelo Žalostna,rabim tolažbo,...
17.3.2008 13:50:48   
natalia
Jaz ji ne bi nikoli več zaupala hčerke v varstvo. Kljub temu, da bo težko, bi v najkrajšem možnem času začela iskat drugo stanovanje.



_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu BaNeLa)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Zelo Žalostna,rabim tolažbo,...
17.3.2008 13:58:01   
Felicity
IZVIRNO SPOROČILO: kristinaj

čimprej in čimbolj proč od tašče in da ti ne bi na kraj pameti padlo, da bi živela z njo pod isto streho.... tudi v 25 m2 bi šla samo da bi bila proč...

a moža nič ne moti, ko tako govori o njegovi hčerki?......

zakaj pa si želi vajinega otroka, če pa je po njeno "defektna".. mogoče zaradi tega , ker je njej tolikokrat padla z mize....

a staršev nimaš blizu?

kolikor vem imajo brezposelni prednost pri vpisu v vrtec,ker si morajo kao iskati zaposlitev?? dej se malo pozanimej o tej temi in pa službo si najdi.... bilokaj samo da je , nekje moreš začet.........

držim pesti


podpis ...

In srečno pri iskanju zaposlitve! user posted image

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Zelo Žalostna,rabim tolažbo,...
17.3.2008 17:42:31   
Skratek46
Gnila stara vešča-ti še vse to prenašaš???Da bi meni nekdo za mojega psa rekel da je debiln bi mu eno primazala...kaj šele za otroka. Eno ji priflikaj-pa tako pošteno-se ti bojo vsaj živci sprostili za sekundo, če nič drugega-niti pod razno ji pa ne dovoli da žali tvojega otroka-kako bi šele bilo,če bi bilo dejansko z deklico kaj narobe???
Lep pozdrav

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Zelo Žalostna,rabim tolažbo,...
17.3.2008 17:53:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: vesel

Va pa že z možem premisljeval,da bi sla stran,ampak živimo samo z eno plačo(600eur/mesec).


Zacni iskati sluzbo, ce si zdrava.

(odgovor članu vesel)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Zelo Žalostna,rabim tolažbo,...
17.3.2008 17:55:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: vesel

Zato,ker nam ne dovoli naprej gradit podstresno stan. in imamo žal toliko veliko stanovanje na podstrehi.


Sicer ne razumem cisto dobro dveh stvari....kako sploh razmisljate, da bosta gradila pri starsih pri taksnih odnosih? In s cim bosta gradila, ce pravis, da zivite od ene relativno nizke place?

(odgovor članu vesel)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Zelo Žalostna,rabim tolažbo,...
17.3.2008 18:25:57   
srki
Mogoče imajo zaledje pri komu drugemu-finančno mislim. Res pa ne bi pomišljala, da bi kak euro tja not vložila.

Joj, ampak, bolj razmišljam, bolj me ima, da če bi meni kdo kaj takega rekel, ni dvakrat za reč, da ji res ne bi kakšne primazala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Zelo Žalostna,rabim tolažbo,...
17.3.2008 18:27:36   
Anonimen
Mogoče imajo zaledje pri komu drugemu-finančno mislim.


Mogoce tudi...

...samo bolje je v takih razmerah razmisljati, kako bos sel na svoje, pa ceprav ne na 100 kvadratov. Meni je lastnen mir neprimerljiv z betonom...ampak ljudje smo razlicni.

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Zelo Žalostna,rabim tolažbo,...
17.3.2008 21:42:03   
anavita
Tudi jaz mislim, da bi si morala najprej poiskati službo.S taščo pa prekini stike...vsak ima svoje življenje, zato ne smeš dovolit, da se vtikuje v tvoje.Z možem pa poskusita poiskati stanovanje kje drugje. Če se boš zaposlila vama bo to tudi lažje, ker glede na moževo plačo je to neuresničljivo. Sama vidiš, da je življenje iz dneva v dan dražje.Želim ti veliko sreče pri iskanju zaposlitve. Vsako delo je častno.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Zelo Žalostna,rabim tolažbo,...
17.3.2008 21:42:22   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: vesel

...Ko sem bila noseča hčere je tašča non-stop govorila,da se bo otrok rodil "difekten in hiperaktiven,..."

...Ona o tem ni hotla nč slišat je svojo teorijo naprej gnala o difektnosti,...



Moja reakcija bi bila, da verjetno ze sama najbolje ve, saj ima dete njene gene.


....Danes mi pa tast pove eno sporočilo,ki je slišal kaj je tašča blebetala po telefonu. Rekla je,da najin otrok se NE razvija normalno,ker imamo stanovanje veliko 40m2 in,da ji ne privoščimo vrtca.


Boljse bi bilo, da drzi jezik za zobmi, ne da podpihuje zamere in prepire, posebej ko ve, da nimate kam in nimate s cim.

Govorila bo kar govori, ne glede na to kaj naredite - tako kot sedaj. Lahko pa jo "prisilite", da to ne dela vam na oceh. Najboljse bi pa bilo, kot so ti ze svetovale, cim dlje stran. In od nje in od tasta. Njegova vloga prenasalca grdobij ni nic kaj... dejanje dobrega cloveka. Dober clovek poizkusa zgladit stvar, ne jo se bolj zagovnat - oprostite na izrazu.

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu vesel)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Zelo Žalostna,rabim tolažbo,...
17.3.2008 22:43:18   
Drnula
Pravzaprav veš kaj bi rada, kar je zelo dobro.
Potrebuješ službo in svobodo pred taščo. Predlagam da si to zastaviš za cilj, ki te bo osrečil in motiviral, te rešil tašče, osnovo da boš lahko srečna, da boste srečna družina.
Moj predlog.... intenzivno išči službo in obvezno stran od tašče. Ko bosta lahko. Mislim, da boš lažje prenašala vse skupaj če boš prepričana da ti bo kmal uspelo se je losat. Upam pa, da bosta s tvojim glede tega na isti valovni, ker sicer ne bo uspeha ...

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Zelo Žalostna,rabim tolažbo,...
17.3.2008 23:32:42   
VERONICA
Samo da ne bi slučajno mislila da si res prikrajšala otroka za vrtec! Vrtec je super, ampak šele za otroke od dva in pol, tri leta... In 40 kvadratov ni tako malo. Samo na napačnem mestu so, ha ha.

(odgovor članu Drnula)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Zelo Žalostna,rabim tolažbo,...
18.3.2008 7:35:14   
didikaa
tašče so najboljše takrat ko v copatih ne morjo do tebe...tak da nič študirat da bi živeli skupaj...mi2 grema 45 km vstran od vseh in sem prepričana da se boma imela prav fino...polek tega pa ste vi družina ne pa ti tvoj mož, vajin otrok in tašča...tak da razmislit..

_____________________________

~¤NikoLi niSmo taKo vELiki,da nE bi mogLi biTi šE vEčji¤~

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Zelo Žalostna,rabim tolažbo,...
18.3.2008 11:46:44   
Zanica
pa vprašaj svojo taščo ( po možnosti pred možem ali še kom) kaj je točno na tvom otroku difektno če je že tko pametna in strokovna?

(odgovor članu vesel)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Zelo Žalostna,rabim tolažbo,...
18.3.2008 11:58:43   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: vesel
Prosim vas za nasvet!!

upam, da nisi še reagirala. Nasvete prespi, naj se ti "usedejo".

Mislim pa, da to ne sme biti boj tebe in tašče ampak moža in tašče. Karkoli bo izrečeno, ne bo nikoli več pozabljeno, pa četudi bi se gdaj po kakšnem naklučju razumeli. Kar pa bo izrekel ali naredil njen SIN pa ostane v krvni družini in družinski odnosi med potomci in predniki tečejo čisto drugače kot z ostalimi.
Zato vsako stvar mora urediti tvoj mož.

Sicer pa razumem da živite pri "njih", verjetno tudi niste lastnik te nepremičnine. V takšnih primerih si sploh podrejen in takrat naj sploh stvari urejuje mož. Seveda v skladu z vajinim skupnim dogovorom.

< Sporočilo je popravil tehnofil -- 18.3.2008 11:59:11 >

(odgovor članu vesel)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Zelo Žalostna,rabim tolažbo,...
18.3.2008 14:53:37   
smigli
na vrata ji obesi napis:

STROGO PREPOPEDAN VSTOP ZLOBNIM IN BOLNIM!user posted image

malo za hec malo pa tudi ne

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Zelo Žalostna,rabim tolažbo,...
19.3.2008 11:47:19   
nevica
Ne morem verjet,da na svetu živijo ljudje kot je tvoja tašča.Zame to niso ljudje ,ampak.......
Jaz bi na tvojem mestu definitivno prekinila vse stike z njo,brez razmišljanja.Konec koncev ponižuje TVOJEGA otroka.Tu pa se zame neha vsako dobronamerno razmišljanje.

(odgovor članu smigli)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Zelo Žalostna,rabim tolažbo,...
19.3.2008 11:56:46   
nevica
IZVIRNO SPOROČILO: tehnofil

IZVIRNO SPOROČILO: vesel
Prosim vas za nasvet!!

upam, da nisi še reagirala. Nasvete prespi, naj se ti "usedejo".

Mislim pa, da to ne sme biti boj tebe in tašče ampak moža in tašče. Karkoli bo izrečeno, ne bo nikoli več pozabljeno, pa četudi bi se gdaj po kakšnem naklučju razumeli. Kar pa bo izrekel ali naredil njen SIN pa ostane v krvni družini in družinski odnosi med potomci in predniki tečejo čisto drugače kot z ostalimi.
Zato vsako stvar mora urediti tvoj mož.

Sicer pa razumem da živite pri "njih", verjetno tudi niste lastnik te nepremičnine. V takšnih primerih si sploh podrejen in takrat naj sploh stvari urejuje mož. Seveda v skladu z vajinim skupnim dogovorom.

Tu pa se nebi strinjala.Mislim,da ima pravico povedati tašči kaj jo muči,pa zamera gor ali dol.Tudi ona


žali njo in njenega otroka(svojega vnuka).Tudi sama sem pred leti marsikaj očitala svoji tašči pa se danes dobro razumeva.Treba je pač izbrat konstruktiven dialog,ne napadalen,se izkašljat in povedat kaj te muči.Res pa je,da na tvojo stran mora stopiti tvoj mož,on je pri tej zadevi glavni akter.Tu potem spoznaš koliko mu je do  zveze s teboj.
Želim ti srečno razrešitev problema.

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Zelo Žalostna,rabim tolažbo,...
19.3.2008 14:08:55   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: nevica
Mislim,da ima pravico povedati tašči kaj jo muči,pa zamera gor ali dol.

Vprašanje je ali se išče zadoščenje ali se išče normalno življenje. Zadoščenje si lahko vsak naredi, upravičeno ali ne, dovolj je da se tako počuti. Vendar s tem poruši (čeprav je že prej tašča porušila) možnost normalnega življenja.
Vse stvari lahko uredi in mora urediti mož. Nobene potrebe ni, da bi se izpostavljala. Celo njegova dožnost je, da s svojim nastopom tašči prepreči zlorabo in ženo zaščiti pred izpostavljanjem.
Še vedno velja, kar bo naredil mož bo pozabljeno, kar bo naredila snaha, ne bo.

Pravim le, da naj snaha ureja stvari le, ko jih mož ni zmožen.

(odgovor članu nevica)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Zelo Žalostna,rabim tolažbo,...
20.3.2008 10:53:28   
nevica
IZVIRNO SPOROČILO: tehnofil

IZVIRNO SPOROČILO: nevica
Mislim,da ima pravico povedati tašči kaj jo muči,pa zamera gor ali dol.

Vprašanje je ali se išče zadoščenje ali se išče normalno življenje. Zadoščenje si lahko vsak naredi, upravičeno ali ne, dovolj je da se tako počuti. Vendar s tem poruši (čeprav je že prej tašča porušila) možnost normalnega življenja.
Vse stvari lahko uredi in mora urediti mož. Nobene potrebe ni, da bi se izpostavljala. Celo njegova dožnost je, da s svojim nastopom tašči prepreči zlorabo in ženo zaščiti pred izpostavljanjem.
Še vedno velja, kar bo naredil mož bo pozabljeno, kar bo naredila snaha, ne bo.

Pravim le, da naj snaha ureja stvari le, ko jih mož ni zmožen.


Mislim,da v tem primeru ne gre za zadoščenje oziroma maščevanje.Tašča je kolikor sklepam iz napisanega neuravnovešena oseba,ki je nevarna predvsem za vnukinjo(vnukinja padla iz mize,ker ona telefonira).Jaz bi v takem primeru spokala kufre in šla(pa tudi v varno hišo,če treba).Takšno ravnanje lahko na otroku pusti neizbrisane posledice.Konec koncev lahko s takim ravnanjem povzroči trajno invalidnost otroka.Pri otroku pa se pri meni stvari nehajo.Ko je v kakšno tako stvar vklučen otrok,moraš gledat predvsem njegove interese in ne to kako boš naprej živel s taščo in se ji boš nemara s svojim ravnanjem zameril.Še enkrat pravim,da je tašča neuravnovešena oseba,ki rabi strokovno pomoč(psihiatra) in je posledično nevarna za detece.
Strinjam pa se s teboj,da glavno vlogo mora prevzet mož,ampak ne zato da bi se ona v slučaju posredovanja zamerila tašči,ampak iz preprostega razloga,ker mora zaščititi svojo družino.Vse ostale zamere so postranskega izvora.
Jaz ,kot sem že prej dejala niti slike ne bi imela pri tej hiši,kaj šele kaj drugega.

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Zelo Žalostna,rabim tolažbo,...
20.3.2008 11:23:12   
sasa78
nevica user posted image user posted image user posted image

se popolnoma strinjam s tabo.

Da je otrok difekten, ne ONA JE!!!!!

Tast je pa tud čuden da to reče - po moje bi jo že on mogel strezniti. Pa sin tud.

lp

_____________________________

Vsak dan mi družbo delajo prelepi sončki
JAN 2003
ENEJ 2005
ANŽE 2009

(odgovor članu nevica)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Zelo Žalostna,rabim tolažbo,...
20.3.2008 17:46:37   
Anonimen
ja, res je, obstajajo taki ljudje kot je njena tašča- je pri nas v družini tudi taka oseba......zelo težko boš/bosta karkoli naredila dokler boste pod isto streho....naj ji njen sinček prepove vstop v vaše stanovanje, ti pa ji ne puščaj več otroka!
Ti se z njo ne moreš pogovorit- ne lepo in ne grdo, ker s takim človekom se tega ne da, ker po mojih izkušnjah boš dobila v odgovor le to koliko je ona boga, pa sama, pa da ni tako mislila, čez 5 minut bo pa vse po starem!!!

Če ti še kdaj pride razbijat po vratih- KLIČI POLICIJO!!!!- JO LAHKO- PREVERJENO!

Drugače pa- čimprej si najdi službo in pojdite stran! Otroci, kjer je starš brezposelen pa imajo pri vpisu v vrtec tudi dodatne točke- zato probaj! Pa pomoje vam pripada tudi socialna pomoč ( 600 eur/3 osebe) in bo vrtec zastonj!!

res vam želim veliko sreče

ps: jaz bi s taščo v takem primeru prekinila , če mož tega ne bi razumel bi pa spokala in naj gre kar k svoji mamici!!

(odgovor članu sasa78)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?