|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Zelo Žalostna,rabim tolažbo,...
20.3.2008 18:11:20   
nInAzWeRiNa
halo kako lahko reče da je tamala defektna navsezadnje je hčerka njenega sina, daj ji kontro in ji lepo povej da ponavadi ljudje v drugih vidimo svoje napake tudi če jih tisti drugi nima...res je čudna, zato se ne ozirej na njo, pa jo nmekam pošl...user posted image babica ja pa kaj še!

_____________________________

*najin sonček Teja*
24.5.2008/9:10


(odgovor članu vesel)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Zelo Žalostna,rabim tolažbo,...
20.3.2008 21:35:58   
smrka
Tudi ce bi ti tasca pustila da si naredita podstresno stanovanje si ga jaz nebi. Ocitno je da te ne mara, ce bi pa stanovala pri njej bi bilo se hujse, morala bi jo trpeti nonstop in plesat kakor bi ona hotela. To da ti zali otroka, bi ji jest ostro nazaj pribila, celo prepovedala da se otroka dotakne in sploh da jo vidi. Kaj pa pri vsem tem tvoj pravi? A ima on sluzbo? Zakaj tasca sploh govori da je otrok defekten, a sta v sorodu?? Nevem, najboljs da tasci naredis konec z blebetanjem in se s svojim dragim pogovoris kako naprej. Ce te ima rad, bo svoji mami rekel naj utihne..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Zelo Žalostna,rabim tolažbo,...
22.3.2008 18:36:03   
TRIŠ
Ne morem vrjet da obstajajo tako nizki in podli ljudje kot je tvoja tašča oz.ničvrednica.Očitno je naredila dobro samo to da ti je rodila moža.Ignoriraj jo in se ne obremenjuj kaj ona govori okrog.Te ki to vrjamejo so isti kot ona.Če pa te žali pa jo užali nazaj.Da ti to govori si ne zasluži niti to da ji sin reče mama.user posted image

(odgovor članu vesel)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Zelo Žalostna,rabim tolažbo,...
11.4.2008 16:43:42   
ninataja
Vesel, jaz si vedno rečem da za vsakim dežjem posije en velik sonček.
user posted image

Kakšno izobrazbo pa imaš, lahko malo povprašam okoli za službo (piši mi na ZS).
Če boš pa kdaj rabila nekoga za kako urco, dve da ti dekletce čuva ko boš imela razgovore ali obisk na zavodu mi pa kar piši.
Na koncu je vse dobro- če še ni dobro, pa še ni konec. user posted image  

(odgovor članu vesel)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Zelo Žalostna,rabim tolažbo,...
11.4.2008 20:15:28   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Misek

IZVIRNO SPOROČILO: vesel

...Ko sem bila noseča hčere je tašča non-stop govorila,da se bo otrok rodil "difekten in hiperaktiven,..."

...Ona o tem ni hotla nč slišat je svojo teorijo naprej gnala o difektnosti,...



Moja reakcija bi bila, da verjetno ze sama najbolje ve, saj ima dete njene gene.


....Danes mi pa tast pove eno sporočilo,ki je slišal kaj je tašča blebetala po telefonu. Rekla je,da najin otrok se NE razvija normalno,ker imamo stanovanje veliko 40m2 in,da ji ne privoščimo vrtca.


Boljse bi bilo, da drzi jezik za zobmi, ne da podpihuje zamere in prepire, posebej ko ve, da nimate kam in nimate s cim.

Govorila bo kar govori, ne glede na to kaj naredite - tako kot sedaj. Lahko pa jo "prisilite", da to ne dela vam na oceh. Najboljse bi pa bilo, kot so ti ze svetovale, cim dlje stran. In od nje in od tasta. Njegova vloga prenasalca grdobij ni nic kaj... dejanje dobrega cloveka. Dober clovek poizkusa zgladit stvar, ne jo se bolj zagovnat - oprostite na izrazu.


Kot ponavadi. user posted image user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 55
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?