|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  62 63 [64] 65 66   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI - marec
3.4.2008 11:34:47   
Grethy
sapi ti kar upanje vklopi, pesimizem nas itak prehitro popada ... jaaaaaaaa saj vem ... tud jaz sem zdaj vsa naspidirana, čez 3 tedne bom pa spet vsa panična, za vsako najmanjšo malenkost bom na najslabše pomislila ... zato se pa že zdaj pripravljam s to svojo pozitivno dokler je user posted image user posted image user posted image in jo pošiljam tudi tebi en velik koš ...

andreja kako je šlo????


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu sapi)
Neposredna povezava do sporočila: 1576
   RE: IVF/ICSI - marec
3.4.2008 11:45:21   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: krtekxx

Zdravo vsem. Vas že nekaj časa prebiram, ampak je res težko slediti ker tako veliko pišete. Prosila bi, če mi katera lahko odgovori na naslednji dve vprašanji: 1) Ali je normalno, da te po 6 dneh špikanja z Menopurjem (+ Suprafact) špika oz. boli tako kot med ovulavijo, pa še približno take vrste izcedek imam tudi, 2) Ali je kje kdaj kdo odsvetoval šport  med tem špikanjem (jogging za možgane sproščat)?

Sem pa prvič v IVF postopku, moj problem je sekundarna neplodnost, verjetno zaradi genskih nepravilnosti, tako, da imam IVF+PGD. UZ imam v ponedeljek, to je 9 dni po pričetku Menopurja.

Hvala.



Krtekxx, jaz sem bil v kratkem postopku na GK Lj in sem se špikala z Gonalom in Centrotide, tako da ravno ne vem, če bo moj odgovor pravi, toda...tudi jaz ysem bila ta kratki čas špikanja napihnjena in so me boleli jajčniki. Kljub vsemu so te špike hormoni, in glede na to, da če te že med ovulacijo, ki je naravni cikel, boli, potem te mora toliko bolj boleti v stimuliranem, kjer je cilj pridobiti čim večje število jajčnih celic. Glede izcedka ti žal ne morem pomgati, mislim pa da je Ledenka napisala, da ima tudi nek izcedek. Malo višje poglej

Kar se pa tiče športa, je to predvsem odvisno od bolečin, ki jih imaš, vendar (to je moje skromno mnenje) ne pretiravaj, ker lahko pride so zasuka jajčnikov, ker so tako povečani (tako so nam rekli na predavanju o IVF). Rajši zamenjan jogging za sprehod.




_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu krtekxx)
Neposredna povezava do sporočila: 1577
   RE: IVF/ICSI - marec
3.4.2008 12:16:52   
bambi75
IZVIRNO SPOROČILO: mismis

IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

Četrtek, 03.04.
Špelka12 - UZ
Lorby007 - UZ
lejla007 - NS


navijamo!!! user posted image user posted image user posted image  

Špelči, Lorby in Lejla, da je vse ok!


Tem mislim se tudi jaz pridružujem...


Navijanju se tudi jaz pridružujem .

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 1578
   RE: IVF/ICSI - marec
3.4.2008 12:26:15   
bambi75
Yuliah lepo da si doma  in je bolje je pa to sigurno dober znak za pozitiven test. user posted image

Abra upam da dobiš izvide in boš lahko šla v postopek.

Krtek jaz sem se sicer špikala z Gonalom in Dipherlinom, ampak Gonal  je isto kot Menopur in sem začutila prvo rahlo špikanje že po 1. inekciji naslednji dan. Tako da to je normalno glede izcedka pa ne vem ampak Suprefact naj bi zaviral ovulacijo in folikli ne bi smeli popokati.

(odgovor članu bambi75)
Neposredna povezava do sporočila: 1579
   RE: IVF/ICSI - marec
3.4.2008 12:27:54   
bambi75
Punce pa uživajte danes, če bi bila bližje bi se vam mogoče pridružila so bolečine že skoraj popustile. user posted image

(odgovor članu bambi75)
Neposredna povezava do sporočila: 1580
   RE: IVF/ICSI - marec
3.4.2008 12:36:07   
pikovit
Krtekxx najprej user posted image  med nami.Upam,da se boš počutil fajn z nami in da čim prej zagledaš user posted image .Zdaj pa odgovor:

čisto normalno je,da te dol špika,boli in da si napihnjena.To je stimulacij in jajčniki so zato močno povečani.Kar se tiče kakšni lažjih sprehodov,ni problem,kakšen tek,aerobika,pa raje ne ker se lahko jajčniki zasukajo in imaš lahko veliko sranje.A ne Abricauser posted image .Namreč Abra me vedno mal posekira,ker telovadim ob neprimernem časuuser posted image

Mismis pa te bo rade volje uvrstila na seznam,če tako seveda želiš?
Jst imam pa v maju genetiko in me prav zanima kaj se bo iz tega icimilo.Poznam pa eno iz sosednjega foruma,ki je imla isto PGD,danes ima v rokah user posted image user posted image

Držimo pestiuser posted image

(odgovor članu krtekxx)
Neposredna povezava do sporočila: 1581
   RE: IVF/ICSI - marec
3.4.2008 12:44:52   
pikovit
Abra pa kaj user posted image Pa saj to ni res.Pa mora človek biti res skoz na nekih preizkušnjah,čakanjih....Ma naj se gredo srat.Na momente jih pa prav prekolnem.Evo to si zaslužijouser posted image

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 1582
   RE: IVF/ICSI - marec
3.4.2008 12:47:46   
Pija76
Evo mene punce, imam kratko pavzo, pa moram takoj na RR prileteti!

Abra naj bodo izvidi danes, da boš vedela pri čem si, in da boš vsaj vedela kako naprej. Pol pa gasa po injekcije, pa sva spet ukup user posted image . Sej bo vse v redu, boš videla! Držim pesti!!!!

Kajsica kje pa ti to študiraš? Ko sem jaz na UN MB študirala sem imela za tole 3 izpite kakor se spomnim, ne 2 mikro in makro skupaj v 1 letniku, EP pa v drugem. A so pri EP še vedno podatki o inflaciji iz leta 1956? To je bil zame res verodostojen in pomemben podatek, da si ga moram takrat zapomniti, in odražal je res dejansko stanje user posted image user posted image user posted image . Joj ko se tega spomnim se mi še danes zdi butasto kaj smo to študirali. Zdaj imam fajn predmet Gospodrsko in davčno pravo, pa mi iz službe govorijo, da jaz itak to obladam, sam ne vejo da o upravnem postopku nimam pojma user posted image . Glede miganja pa takole: jaz ko sem imela 1 laparo nisem mogla nič, ampak res nič 14 dni, in potem sem tako res na izi začela, ampak sem čutila bolečine, še ko sem cca 3 mesece po laparo pomivala okna doma ( res jih ni malo) me je tako začelo boleti, da nisem mogla dokončati, in od takrat naprej dela to moj user posted image zakar sem mu neizmerno hvaležna, ker pomivanje oken od nekdaj ne maram, me pa zelo motijo pa umazana user posted image . Po drugi laparo, zadnjič januarja sem se pa po 4 dneh počutila odlično, s športom sem pa začela po cca 14 dneh. Ti lepo počasi, ti bo telo povedalo do kam lahko greš, rajši malo manj kot preveč, pa če krvaviš kar lepo počakaj z dejavnostjo. Če ne boš " na zunaj" lepa za otroke, si pa na noter prečudovita, a ni tako?

Pikovit jah draga učim se, pa se moram danes pohvaliti imam kar prepih in mi laufa! Ej se vidimo a ne?

Mijavček in Ledenka vidve prideta prej a ne? No bom še jaz, bom imela črn plašček do kolen, pa samsonit ruzak, pa še mene pocukajta user posted image , ker jaz sam čorova pa zgubljena čist!

Sapi pesimizen kar lepo na stran, povej ti meni zakaj te skrbi IMN? Glej hormon raste tud pri IMN še nekaj časa, moj se je iz 1400 povečal na 4800. A te kej boli v maternici ali jajčnikih? Ker jaz sedm dobila tak krč spodaj, da nisem vedela kaj mi bo razgnalo, nisem mogla ne stat ne sedet. Res hude bolečine, sploh boljš da se ne spomnim, pa imam res visok prag bolečin.

Punca optimistično naprej, je pa težka preizkušnja tole. Ampak pejdi še mal v Adrialab da ne boš čakala do srede, če ti ni preveč spoti, pa da vidiš kaj se dogaja. A mislite da je možno da suprefakt kaj vpliva na ta bhcg?

Andreja kaj je s tabo? Povej nam firbcem user posted image

Konina ti je že kaj manj slabo?

Mijavček full mi je tvoj podpis všeč!

(odgovor članu bambi75)
Neposredna povezava do sporočila: 1583
   RE: IVF/ICSI - marec
3.4.2008 12:47:46   
snežinka7
sapi močno držim pesti, da se bo na naslednjem UZ že kaj videlo.
user posted image user posted image

(odgovor članu kajsica)
Neposredna povezava do sporočila: 1584
   RE: IVF/ICSI - marec
3.4.2008 12:50:36   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: Grethy

sapi ti kar upanje vklopi, pesimizem nas itak prehitro popada ... jaaaaaaaa saj vem ... tud jaz sem zdaj vsa naspidirana, čez 3 tedne bom pa spet vsa panična, za vsako najmanjšo malenkost bom na najslabše pomislila ... zato se pa že zdaj pripravljam s to svojo pozitivno dokler je user posted image user posted image user posted image in jo pošiljam tudi tebi en velik koš ...





Se pa kar podpišem po tem

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 1585
   RE: IVF/ICSI - marec
3.4.2008 12:53:03   
Tia-na
IZVIRNO SPOROČILO: krtekxx

Zdravo vsem. Vas že nekaj časa prebiram, ampak je res težko slediti ker tako veliko pišete. Prosila bi, če mi katera lahko odgovori na naslednji dve vprašanji: 1) Ali je normalno, da te po 6 dneh špikanja z Menopurjem (+ Suprafact) špika oz. boli tako kot med ovulavijo, pa še približno take vrste izcedek imam tudi, 2) Ali je kje kdaj kdo odsvetoval šport  med tem špikanjem (jogging za možgane sproščat)?

Sem pa prvič v IVF postopku, moj problem je sekundarna neplodnost, verjetno zaradi genskih nepravilnosti, tako, da imam IVF+PGD. UZ imam v ponedeljek, to je 9 dni po pričetku Menopurja.

Hvala.



Špikanje v jajčnikih je super, ker to pomeni, da se folikli noter gužvajo. user posted image
Izcedek sem pa tudi jaz imela med špikanjem.

(odgovor članu krtekxx)
Neposredna povezava do sporočila: 1586
   RE: IVF/ICSI - marec
3.4.2008 13:14:13   
Mijavček
Krtek, res je, nič bat, vse pod kontrolo. Izcedek tud, čeprav še ni O, to sam pomen, da folikli lepo rastejo!

Sapi, drž se!

Abra, ti pa tud. Ma da danes zrihtajo tole no.

Pija, ti kar prid, se bomo že navohale user posted image . A všeč ti je moj podpis user posted image  ? Jaz sem ga pa lih hotla mal zamenjat, ker sem se že skor naveličala. Zdej ga bom pa še mal pustila user posted image

Drgač pa, jest upam, da bom lahko prišla, prejle sem spet bruh bruh in to sam od prepečenca.user posted image zdej mi je mal bolš, sam moram hitr neki pojest.

(odgovor članu Tia-na)
Neposredna povezava do sporočila: 1587
   RE: IVF/ICSI - marec
3.4.2008 13:14:54   
kajsica
Pija 76, jaz študiram na Mednarodnem Managementu v Kopru, no tam je sedež, jaz pa hodim v Celje. Samo še malo pa bo konec. Komi čakam. Če bo vse tako kot je treba se bom ta mesec znebila 4 izpite pol pa diploma. Upam, da mi znese.

Ja sem pa tudi UN, pri nas je vse zmešano, to kar imajo na drugih faksih po 2 ali 3 izpite je pri nas samo eden, kot recimo ta. Ko sem vidla bukle, ma bo treba orng v roke pljunit. Prav tako smo npr. imeli Poslovno matematiko (beri; navadna matematika + poslovna + statistika), Potem delovno in socialno pravo, potem Gospodarsko in obligacijsko pravo...pa da ne bom več naštevala....Brez veze, ampak do sedaj mi je nekako uspevalo...user posted image

Hvala na komplimentu!

Sapi, drži se punca in verjemi da vse navijamo zate!!!!!! Ne boš verjela ampak kilce so lepo šle dol, jaz pa še vedno čokolado jedla. Nobene diete!!!!

Abra, bemti.......presneti bogovi v belem!!!user posted image user posted image  Jaz sem že toliko jezna, da ti povedat ne morem! Si te kar predstavljam kako ti je, ker se je meni vse skupaj tako vleklo. Mislim......kot da ni dovolj že vse to kar se nam dogaja.....Men je tud Tomaževič v torek na viziti rekel, da kako pa to, da tega niso prej videli (septuma) pa kdo me je prej operiral. Jaz pa njemu hladnokrvno, ja vi gospod profesor. Pa je samo utihnil. Hvala bogu, da sem vztrajala na tem, da mi pa vse posege on dela, ker če ne, bi se lahko še kdo kaj izgovarjal. Pikola sem jezna na te dohtrje.

Konina, kako kaj tvoje počutje? Pa čestitam na novi zvezdici! Men še enih 100 postov fali, ampak, če grem v maju po pingvinčke, jih bo sto hitr padlo, ko bom vsak mehurček čutla in vas bom spraševala kaj se dogaja. Sploh pa tebe, ker grem po isti poti!!!user posted image

OK s rekreacijo bom pa potem počakala! Pa tako lepo mi je šlo user posted image ! Ker sem bolj antitalent za te stvari, bo potrebno naslednjič spet orng energije, da se bom spravila zraven.

(odgovor članu Tia-na)
Neposredna povezava do sporočila: 1588
   RE: IVF/ICSI - marec
3.4.2008 13:19:25   
spelka12
Bi prišla, pa me moj sigurno ne bo hotu peljat, ker bo direkt iz službe revček utrujen user posted image user posted image .
Naslednjega srečanja pa definitivno ne zamudim, si bom že 2 dni prej dopust vzela. Ve pa danes uživajte, pa da ne bo kaj hajnikena politega po tleh user posted image .
abra res majčken žonglirajo s tvojim zdravjem.

(odgovor članu Tia-na)
Neposredna povezava do sporočila: 1589
   RE: IVF/ICSI - marec
3.4.2008 13:32:09   
Abra
Evo, še par dni živciranja user posted image ni še izvidov, mogoče bojo v torek. Prav nč mi ne gre po planu. user posted image

Pikovit, sem te s tisto televadbo tok zživcirala user posted image pišuka, očitno sem ful tečka user posted image

Krtexx, dobrodošla in kot so ti že punce napisale, vse je to je normalno. Kaže samo na to, da deluje user posted image Jaz sem prvič že po 8 špikah menopurja dobila
stopko.

Zdej pa pijem en fuul dober čaj, ki je ziher za nas super in sicer zeleni z ingverjem in limonsko travo. Kupla pa sem ga v muellerju, kot ingverjev čaj. Meni je ta kombinacija že itak super.

Uživajte danes, po malem me sicer mika, ampak saj veste user posted image user posted image glejte, da ne bo spet kaka nevihta user posted image

(odgovor članu Tia-na)
Neposredna povezava do sporočila: 1590
   RE: IVF/ICSI - marec
3.4.2008 14:07:21   
pikovit
Dej Abra prit no.Plizzzzzzzzzzzzzzzzzzzuser posted image

(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 1591
   RE: IVF/ICSI - marec
3.4.2008 14:17:19   
Pija76
IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

Dej Abra prit no.Plizzzzzzzzzzzzzzzzzzzuser posted image


Podpišem!!!!!!!!! Dej no....................

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 1592
   RE: IVF/ICSI - marec
3.4.2008 14:21:24   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: Pija76

IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

Dej Abra prit no.Plizzzzzzzzzzzzzzzzzzzuser posted image


Podpišem!!!!!!!!! Dej no....................




še jest se podpišem...

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 1593
   RE: IVF/ICSI - marec
3.4.2008 16:55:45   
krtekxx
Ojla, ja seveda me lahko na seznam date, sam kaj ko bom po svojem prepričanju samo statistiko pokvarla. Že itak sem jo pri unih %splavov. Ker pač ne vejo, kaj bi zmano, so me pa še mal dali na IVF in tisti PGD zraven. V bistvu verjamem, da imam manj kot 1%možnosti, da bo kaj iz tega, zato mi grejo ta trenutek vse te bolečine na živce, predvsem pa to me jezi to, ker ne morem it laufat ali pa kaj drugega počet.
Čeprav ste me s to vašo voljo in optimizmom kar spravile v dobro voljo. Grem vsaj na sprehod, da ne bom skozi napadala hladilnik....

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 1594
   RE: IVF/ICSI - marec
3.4.2008 17:34:20   
kikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Pija76
Kikaa vse snežno belo? Kateri dan si danes?



Vse še belo... Kater dan se pa šteje 1.dan? user posted image  DAn ko imaš ET, ali je naslednji dan 1.dan?user posted image

(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 1595
   RE: IVF/ICSI - marec
3.4.2008 17:44:07   
Darja*
halo deklince moje user posted image

tako sem zaposlena,....da niti več sledit ne morem kaj se dogaja tukajuser posted image , da bi pa še kaj napisala,..pa tudi,..grrrr
v službi tol dela,..pa pozno prideš domov,..pa,..pa,..ma saj veste kako je.
torej jaz sem prišla k sebi,..zdaj čakam na Reškota,..
sem na dieti,..pridno se držim,....tako da,..zdaj bo,....

Dekline so zdaj lepo kafetkajo,....me pa predaleč doma da bi se jim pridružila, škoda,....pa kdaj drugič.

Lepo se imejte in pazite nase

darja

(odgovor članu kikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1596
   RE: IVF/ICSI - marec
3.4.2008 17:48:14   
lara light
user posted image  URA JE TAPRAVA: ZDEJ SE MOJE PUPE OBJEMAJO IN LUBČKAJOuser posted image
KAKO BI BILA RADA ZRAVEN! V MISLIH SE VAM SEDAJ PRIDRUŽUJEM IN SE SMEJEM Z VAMIuser posted image
UPAM, DA STE SE IMELE LEPO...LUBČKE!user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu Darja*)
Neposredna povezava do sporočila: 1597
   RE: IVF/ICSI - marec
3.4.2008 17:51:22   
dajamaja
Abra, tole pa je sračka na kvadrat. A res mormo met jeklene živce! A hodiš kej na akupunkto? Za sprostitev definitivno pomaga, upam, da še kej več user posted image . Drži se te dni (in naprej seveda).

Uživajte na piringu punce!

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 1598
   RE: IVF/ICSI - marec
3.4.2008 17:54:00   
kikaa
punce...v mislih sem z vami...

Na zdravje!

(odgovor članu dajamaja)
Neposredna povezava do sporočila: 1599
   RE: IVF/ICSI - marec
3.4.2008 18:06:45   
Darja*
jaz sem tud z njimi,...in jih user posted image user posted image user posted image

upam, da uživate

na zdrvaje

Darja

(odgovor članu kikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1600
Stran:   <<   < Prejšnja stran  62 63 [64] 65 66   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  62 63 [64] 65 66   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?