|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
8.4.2008 11:22:11   
dreamz
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

IZVIRNO SPOROČILO: sandra85

a mi lahko prosim kera našteje, kaj oziroma s čim lahko mešam zelenjavo in sadje 7 mesečniku???
-prosena kaša
-ovseni kosmiči (ne mara)
-polenta
-riž
-griz



če si že uvedla gluten, z vsem naštetim, če pa še ne, pa pride v poštev ajdova in prosena kaša, polenta, koruzni in ajdovi žganci, rižuser posted image



Ja, saj ni toliko izbire.
Jaz včasih zmešam ribano jabolko z žlico piškotka plazmon. Ali pa naredim zelenjavno juhico z malo paštice za dojenčke.
Če imam samo zelenjavo, dodam včasih sirček ali kislo smetano ali pa v sadje skuto, jogurt ali ricotto.

_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 226
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
8.4.2008 15:35:24   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: dreamz

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

IZVIRNO SPOROČILO: sandra85

sej bom dala jutri puranje. ma nevem od kod meni, da lahko že dam goveje........mah...nekateri pa so dali piščančje meso že pri 4.muser posted image user posted image user posted image
js se bom kr držala teh priporočil glede mesa



govedino že lahko daš malo tu pa tam, pa zajca, jagnjetino....pač rdeče meso ( razn prasca), zarad železa predvsemuser posted image



Po mojem tudi.
Meni je P rekla (na pregledu pri 6 mesecih), da lahko provam dat vsega po malem, tudi ribo, no seveda prasca ne.  Ampak je res malo čudno, ker je ista P dala moji svakinji drugačna navodila, mogoče ker je ona začela z uvajanjem gh po 6. mesecu, jaz pa pri 4,5.
Tako, da je mali že jedel piščančje, puranje, goveje, telečje, žrebičkovo meso.


dreamz, mi smo zaprav začeli uvajat pri 6.mesecih, zato verjetno še naj nebi dala govejega mesa
no, že 2 dni neki štrajka-to obdobje je imel že pred dobrim mesecemuser posted image
za kosilo poje le okrog 100ml, pa še to z tako muko-nevem kaj je spet!!!

Z:dojenje
M:jabolko+hruška+banana
K:špinača+krompirček slabih 100ml, zato sem ga čez 1 uro še podojila
M:dojenje
V:bo verjetno kr dojenje, ker noče jest
pred spanjem spet dojenje


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu dreamz)
Neposredna povezava do sporočila: 227
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
8.4.2008 19:21:12   
MissLady
IZVIRNO SPOROČILO: sandra85


dreamz, mi smo zaprav začeli uvajat pri 6.mesecih, zato verjetno še naj nebi dala govejega mesa
no, že 2 dni neki štrajka-to obdobje je imel že pred dobrim mesecemuser posted image
za kosilo poje le okrog 100ml, pa še to z tako muko-nevem kaj je spet!!!

Z:dojenje
M:jabolko+hruška+banana
K:špinača+krompirček slabih 100ml, zato sem ga čez 1 uro še podojila
M:dojenje
V:bo verjetno kr dojenje, ker noče jest
pred spanjem spet dojenje



Tudi moj že 2 dni štrajka user posted image Verjetno je kakšna čudna poza lune user posted image Je že bilo tako, da je dosti pojedel GH, da je bilo treba mleka samo malo dodati za filing, sedaj pa se začne po nekaj žlicah pritoževati. Kot da bi se nalveličal jest user posted image Ko pa vidi flašo, se mu pa kr zmeša od veselja. user posted image

Danes na maniju pri nas:
Z: AM
M: hruška + rižko
K: prvič polenta z bučko user posted image
Vmes AM
V: hruška+rižko kar je ostalo od Z + AM
Predspanjem še ena rudna AM

Jutr bova pa prvič Ajdovo kašo.... verjetno za kosilo.

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 228
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
8.4.2008 19:25:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: MissLady


Jutr bova pa prvič Ajdovo kašo.... verjetno za kosilo.



Ajdovo kašo je naš z veseljem zmazal. user posted image

(odgovor članu MissLady)
  Neposredna povezava do sporočila: 229
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
8.4.2008 19:28:13   
MissLady
IZVIRNO SPOROČILO: tianna

IZVIRNO SPOROČILO: MissLady


Jutr bova pa prvič Ajdovo kašo.... verjetno za kosilo.



Ajdovo kašo je naš z veseljem zmazal. user posted image


S čim si jo naredila?? ša a si jo naredila za K ali Z ?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 230
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
8.4.2008 19:31:55   
Anonimen
Dve suhi slivi sem dala noter. Za prebavo. Tu na forumu sem brala, da full paše z jabolkom, marelicami... Da se da noter neki sladkega no. Za kosilo jo je jedel.

(odgovor članu MissLady)
  Neposredna povezava do sporočila: 231
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
8.4.2008 19:35:20   
Anonimen
Tu si še preberi user posted image

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2557155

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 232
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
8.4.2008 21:25:43   
ZmajTolovaj
pri nas smo imeli danes
zjutraj mleko
malica banana in ena marelična skutka LM
kosilo piščanec, brokoli in bučke
malica mlečna kašica piškot
pred spanjem mleko

tudi pri nas je kakšno obdobje, ko čisto nič ne spravim vanjo, kak dan bi pa samo jedla ... jaz pravim luna user posted image

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 233
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
8.4.2008 22:03:44   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: MissLady


Tudi moj že 2 dni štrajka user posted image Verjetno je kakšna čudna poza lune user posted image



ma zanimivo,a ?user posted image
no, moram pa ga pohvalit, da res da ni kosila že 2 dni pridno papal, je pa za malico ob 17h pojedel 2 mala fruteka pa še malo (nisem mu kuhala, ker sem bila 100% da ne bo jedel, pol pa zmazal sadne fruteke cca 320ml user posted image ) sem bila prepričana, da bo vsaj za 4 ure sit, ma kje pauser posted image čez 3 ure je že iskal zizo


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu MissLady)
Neposredna povezava do sporočila: 234
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
8.4.2008 22:48:24   
MissLady
IZVIRNO SPOROČILO: sandra85

IZVIRNO SPOROČILO: MissLady


Tudi moj že 2 dni štrajka user posted image Verjetno je kakšna čudna poza lune user posted image



ma zanimivo,a ?user posted image
no, moram pa ga pohvalit, da res da ni kosila že 2 dni pridno papal, je pa za malico ob 17h pojedel 2 mala fruteka pa še malo (nisem mu kuhala, ker sem bila 100% da ne bo jedel, pol pa zmazal sadne fruteke cca 320ml user posted image ) sem bila prepričana, da bo vsaj za 4 ure sit, ma kje pauser posted image čez 3 ure je že iskal zizo



Haha... je blo treba nadoknadit user posted image

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 235
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
8.4.2008 23:26:54   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: MissLady

IZVIRNO SPOROČILO: sandra85

IZVIRNO SPOROČILO: MissLady


Tudi moj že 2 dni štrajka user posted image Verjetno je kakšna čudna poza lune user posted image



ma zanimivo,a ?user posted image
no, moram pa ga pohvalit, da res da ni kosila že 2 dni pridno papal, je pa za malico ob 17h pojedel 2 mala fruteka pa še malo (nisem mu kuhala, ker sem bila 100% da ne bo jedel, pol pa zmazal sadne fruteke cca 320ml user posted image ) sem bila prepričana, da bo vsaj za 4 ure sit, ma kje pauser posted image čez 3 ure je že iskal zizo



Haha... je blo treba nadoknadit user posted image


očitnouser posted image
sam meni je res mal čudno, nekatere ne verjamejo, da moj sinček poje na obrok okvirno 200ml, sam on res poje! kaj je to res tako prevečččč al kaj????? res pa je, da hitro raste, ker sva itak oba ful vlka in po vsakem obroku GH napolne plenico. včasih napolne plenico do 5x/dan


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu MissLady)
Neposredna povezava do sporočila: 236
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
9.4.2008 8:30:33   
mateyka
sam meni je res mal čudno, nekatere ne verjamejo, da moj sinček poje na obrok okvirno 200ml, sam on res poje! kaj je to res tako prevečččč al kaj????? res pa je, da hitro raste, ker sva itak oba ful vlka in po vsakem obroku GH napolne plenico. včasih napolne plenico do 5x/dan


men se 200ml ne zdi čudno. naša tud kdaj zmaže po 200, tud 300ml. sam ma pa dneve k ma "dieto". tko da po moje tko not prnaša user posted image kaka pa tud cca 3x na dan.. tko da, user posted image za 200 ml user posted image

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 237
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
9.4.2008 9:59:26   
babyrok
7.30 - 180 ml Am
10.15 - jabolko + malo hruške (hruška ga je v času uvajanja zapirala, pa mu je nisem več dajala, pa da vidmo kaj bo danes)
12.30  - piščanček, krompir, korenček
16.00  - 180 ml AM
19.15 - 190 ml AM

AM - Koliko ml ga približno popijejo - krepko čez dvesto ml/obrok ali manj? 

Jutri bomo imeli 7 mes.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 238
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
9.4.2008 10:28:26   
piko12
Moj pri 8m spije cca 150ml AM zjutri, zvečer pa včasih tud samo 100ml. res ga kao še dojim, samo mislim, da je to bolj za okras.user posted image  imava pa že skoz hece s hranjenjem in sploh ne vem, od česa on raste, ker samo še "divja" naokoli. no včeri sva jedla:
7h mleko
11h skuta s hruško
14 h zelenjavna juha s prosenimi kosmiči (10 žlic pa konec)
18h milupa mlečni riž (pol običajne porcije)
20:30 mleko.

Danes jepil mleko šele ob 7:30.

(odgovor članu babyrok)
Neposredna povezava do sporočila: 239
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
9.4.2008 13:45:48   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

sam meni je res mal čudno, nekatere ne verjamejo, da moj sinček poje na obrok okvirno 200ml, sam on res poje! kaj je to res tako prevečččč al kaj????? res pa je, da hitro raste, ker sva itak oba ful vlka in po vsakem obroku GH napolne plenico. včasih napolne plenico do 5x/dan


men se 200ml ne zdi čudno. naša tud kdaj zmaže po 200, tud 300ml. sam ma pa dneve k ma "dieto". tko da po moje tko not prnaša user posted image kaka pa tud cca 3x na dan.. tko da, user posted image za 200 ml user posted image


sej tako je tut pri nasuser posted image

no današnji meni:

Z:dojenje
M: dojenje (ni hotel sadja)
K:brokoli, korenček, krompirček+čisto malo govejega mesa (bomo vidli, če bo sploh jedel kosilo danes)
M:kak jogurtek ali skutico (na koncu bo sigurno kr ziza padla)user posted image
V: polenta+mleko
pred spanjem:dojenje


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 240
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
9.4.2008 19:35:12   
ZmajTolovaj
Mi imamo tudi štrajk, ni hotela kosila, potem je bila pa sama zbrka;
zjutraj 210ml aptamila
malica riževa kaša z marelicami
kosilo pire krompir z omako - ni hotela jest, zato je malo pozneje dobila hruško
popoldne riž z brokolijem (tudi bolj švoh porcija)
pred spanjem dobi še 2 deci mleka

Stara je 8,5 meseca.

Babyrok, naša spije zjutraj in zvečer približno dva deci, se pravi 180 ali 210 ml vode + prašek (200-240ml mleka), tako je že kar dolgo (kak mesec in pol?).



_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 241
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
9.4.2008 21:35:25   
annie
Z: dojenje
M: sadna kašica (1 jabolko+4 slive+ četrt banane)
čez 1,5 h dojenje
K: zelenjavna mineštra (krompir+korenček+bučke)
M: dojenje
V: hipp kašica breskev in marelica
pred spanjem dojenje

Čez par dni bomo 7 m stari.

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 242
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
10.4.2008 10:20:16   
Rožica*
Z: AM
M: jogurt
K: kokošja juhica z rezanci
M: Skuta
V: AM + 4 žitna kaša

(odgovor članu annie)
Neposredna povezava do sporočila: 243
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
10.4.2008 15:03:58   
sandra85
Z:dojenje
M:jogurt+banana+sliva
M:dojenje
K:piščanček+krompirček+brokoli+bučke+kisla smetana
M:kaka skutica, jogurt ali pa dojenje
V:mlečni gizek
pred spanjem:dojenje

upam da bo danes jedel kosilo, ker zadnje 3 dni slabo kažeuser posted image pol pa se mi ponoči zbuja


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Rožica*)
Neposredna povezava do sporočila: 244
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
10.4.2008 16:06:34   
MissLady
Pri nas danes full pridno jemo. Za dopoldanski obrok je celo toliko pojedel,da potem ni bilo treba nič doštukat z mlekom. Za kosilo pa je tudi presenetil. Priden fantek user posted image

Torej...

Z: AM
M: hruška + rožko ... sem mu naredila malo bol gosto in se je nabasal ko pujsek user posted image
vmes AM
K: polenta + brokoli, koleraba (+ malo sva morala doštukat z AM)
do spanja še 2x AM


(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 245
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
11.4.2008 12:14:22   
babyrok
hellooo, kje ste vse kuharice???

zajtrk: AM
malica: kašica (banana+jabolko) in 2 žlički manga
kosilo: polenta z AM
malica: AM
večerja: rižolino

(odgovor članu MissLady)
Neposredna povezava do sporočila: 246
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
11.4.2008 12:19:31   
_annela_
zivjo danes za kosilo piščanček cvetaca in riz!stari smo 6,5 mescev

(odgovor članu babyrok)
Neposredna povezava do sporočila: 247
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
11.4.2008 12:21:46   
Anonimen
Za malico naribano jabolko, za kosilo cvetača+brokoli+krompir+kisla smetana. Prej, vmes in potem pa joška. user posted image  Ne štejem več kolikokrat. Zaenkrat imamo 2 obroka GH.

(odgovor članu _annela_)
  Neposredna povezava do sporočila: 248
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
11.4.2008 13:50:27   
sandra85
mi pa očitno še vedno štrajkamouser posted image

sem mu pa skuhala za kosilo:
brokoli+korenček+polenta+kisla smetana

tianna sem spremenila jedilnik-prej sem napisala na septembrkah da mu bom dala rižuser posted image


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 249
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
11.4.2008 15:37:24   
ZmajTolovaj
Pri nas je od srede zvečer vročina na pohodu, tako da je včeraj bolj švoh jedla, skuhala sem testenine in jih je sama jemala iz skledice, tako je vsaj kaj dala vase, ker se ji je bilo fino igrat. Popoldne je jedla pa banano, in to je bilo včeraj vse - no, še čaj in mleko, ampak ne prav veliko.
Danes je že precej živahnejša, spala je od 19h včeraj pa do 8h danes zjutraj, očitno je odleglo, temperatura dokaj normalna, apetit spet tu! user posted image

Zjutraj mleko, dopoldne hruška, za kosilo zelenjavna juha (krompir, korenje, cvetača, por) s proseno kašo in malo kruha zraven;
Ko se zbudi iz popoldanskega počitka, dobi kakšen jogurt ali skuto, zvečer pa še mleko.

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Astrološko znamenje otroka vam pove, kako ...
Razlog zakaj nekateri dojenčki spijo kot polhi, drugi pa spravljajo neprespane starše na obrate, je tudi v astrološkem z...
Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?