|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
7.4.2008 20:21:31   
Anonimen
Aha, hvala. user posted image
Ma jaz full nimam filinga, če mu dam dovolj. user posted image  Včasih imam občutek, da bom večno dojila, ker po vsakem obroku GH hoče zizo, pa še nekajkrat vmes. Mogoče mu res dam premalo. Al pa se hoče odžejat, saj drugo noče nič pit, ne čaja ne soka. Verjetno.

(odgovor članu ZmajTolovaj)
  Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
7.4.2008 20:42:04   
ZmajTolovaj
Ja, vem, kaj misliš, ampak vidim, da je star šele dobrih šest mesecev, tako da se mi zdi čisto logično; prijateljica je sina dojila ob uvajanju GH tja do devetega meseca, enostavno je rabil, potem pa čez noč konec. Tu je verjetno tudi malo crkljanja zraven; ne vem, ker pri nas je AM že od začetka na meniju, pa se že flaške razveseli, da je kaj; se kar pogovarja z njo. user posted image  

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
7.4.2008 20:45:36   
Anonimen
Ma ja, ni panike. user posted image  Jaz bi še rada dojila, nočem kar nehati. Vsaj še nekaj časa ne. user posted image   Bolj se mi gre za to, če mu dam dovolj. Po moje bi se odmaknil od zize, če bi bil sit. Al pa ne. Ne vem. user posted image

< Sporočilo je popravil tianna -- 7.4.2008 20:46:29 >

(odgovor članu ZmajTolovaj)
  Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
7.4.2008 21:20:14   
annie
Z: dojenje
M: prosena kaša s suhimi slivami + dojenje (bolj za uspavanje user posted image )
K: krompir + bučke + cvetača zalito z AM (nimam črpalke, da bi si svojega načrpala, če pa je brez AM pa zelenjave noče jest user posted image )
M: dojenje in vmes še enkrat dojenje user posted image
V: polenta z AM, vendar je ni hotel, ker jo je prvič jedel user posted image , zato pa mu je bila joška zakon user posted image
pred spanjem dojenje

Tiannna vidiš, da se mi še tudi x-krat dojimo, tako čez dan, ponoči pa tudi 2-3x, pa sta najina sončka samo ene 14 dni narazen user posted image . Jaz se nič ne sekiram, bo že prišel čas, ko mu joška ne bo več in user posted image Sicer pa mu z dojenjem samo dobro ponudiš, nič slabega user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
7.4.2008 21:23:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: annie

Tiannna vidiš, da se mi še tudi x-krat dojimo, tako čez dan, ponoči pa tudi 2-3x, pa sta najina sončka samo ene 14 dni narazen user posted image . Jaz se nič ne sekiram, bo že prišel čas, ko mu joška ne bo več in user posted image Sicer pa mu z dojenjem samo dobro ponudiš, nič slabega user posted image



Ja to sigurno. user posted image  Sej rada dojim in če bo le sreča, bom dojila še kar nekaj časa. user posted image  

(odgovor članu annie)
  Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
7.4.2008 21:26:01   
annie
IZVIRNO SPOROČILO: tianna

IZVIRNO SPOROČILO: annie

Tiannna vidiš, da se mi še tudi x-krat dojimo, tako čez dan, ponoči pa tudi 2-3x, pa sta najina sončka samo ene 14 dni narazen user posted image . Jaz se nič ne sekiram, bo že prišel čas, ko mu joška ne bo več in user posted image Sicer pa mu z dojenjem samo dobro ponudiš, nič slabega user posted image



Ja to sigurno. user posted image  Sej rada dojim in če bo le sreča, bom dojila še kar nekaj časa. user posted image  


Jaz si to tudi želim user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
7.4.2008 21:33:17   
Anonimen
Mojega tudi joška uspava. user posted image  To cartanje zvečer, preden zaspi je res user posted image user posted image user posted image ...

Zdaj pa glede GH... Kakšno proseno kašo si kupila? Jutri grem v nabavo. user posted image  Jaz imam samo kosmiče in so prav brez okusa. user posted image  

Aja, še naš jedilnik:

Z: joška
M: naribano jabolko + joška
K: cvetača + krompir + kisla smetana (pa joška za čez)
Pa še 2x dojenje in za večerjo spet joška. user posted image  Aja, pa popoldne je zopet jedel naribano jabolko.

Jutri pa imam namen narediti porovo krem juhico. user posted image

(odgovor članu annie)
  Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
7.4.2008 21:41:35   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: tianna

Kakšno proseno kašo si kupila? Jutri grem v nabavo. user posted image  Jaz imam samo kosmiče in so prav brez okusa. user posted image  




tianna, js sem proseno kašo kr navadno v merkatorju kupila...
Eneju pa bom dala jutri mogoče 1. goveje meso-čeprav je njegova P proti temu


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
7.4.2008 21:42:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sandra85

IZVIRNO SPOROČILO: tianna

Kakšno proseno kašo si kupila? Jutri grem v nabavo. user posted image  Jaz imam samo kosmiče in so prav brez okusa. user posted image  




tianna, js sem proseno kašo kr navadno v merkatorju kupila...
Eneju pa bom dala jutri mogoče 1. goveje meso-čeprav je njegova P proti temu



Hvala. user posted image

A kar goveje meso?

(odgovor članu sandra85)
  Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
7.4.2008 21:44:23   
sandra85
ja...ma nevem še če bi mu dalauser posted image
piščančje je že 2x jedel, sicer mu je všeč, da je dosti zelenjave in čisto malo mesa


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
7.4.2008 21:45:07   
Anonimen
Kdaj pa je sploh priporočeno, da se uvaja goveje meso?

(odgovor članu sandra85)
  Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
7.4.2008 21:46:56   
sandra85
zdaj sem šla malo gledat, pa baje da šele po 9. mesecu-tako da mu ne bom še dala.
meni je P rekla, da odsvetuje govedino zaradi norih krav-sam sej je tut ptičja gripa.......zdaj pa sem vidla, da lahko šele po 9.m
ma nekateri že dajo pri 7-ih


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
7.4.2008 21:48:02   
Anonimen
Ma sej ti pridno je piščančje... Pa daj puranje. user posted image

(odgovor članu sandra85)
  Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
7.4.2008 21:54:37   
sandra85
sej bom dala jutri puranje. ma nevem od kod meni, da lahko že dam goveje........mah...nekateri pa so dali piščančje meso že pri 4.muser posted image user posted image user posted image
js se bom kr držala teh priporočil glede mesa


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
7.4.2008 21:55:34   
annie
IZVIRNO SPOROČILO: tianna

Zdaj pa glede GH... Kakšno proseno kašo si kupila? Jutri grem v nabavo. user posted image  Jaz imam samo kosmiče in so prav brez okusa. user posted image  



Jaz sem jo v Dm kupila, jo prodajajo od Alnature v škatli, tam, ko imajo tudi ostale kašice v škatli, ki se mešajo z vodo ali pa z mlekom npr. milupine ipd. Je res fajn zadeva, ker ni tistih pikic, ampak so kosmiči in je fajn, ker piše, da lahko zmešaš z mlekom ali pa z vodo. Jaz sem do sedaj z vodo zamešala in zraven dodala kakšno sadje, pa je rad jedel user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
7.4.2008 22:00:40   
sandra85
a mi lahko prosim kera našteje, kaj oziroma s čim lahko mešam zelenjavo in sadje 7 mesečniku???
-prosena kaša
-ovseni kosmiči (ne mara)
-polenta
-riž
-griz



_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu annie)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
8.4.2008 9:12:58   
LINA31
Mi smo včeraj jedli:
Z: dojenje
M: banana+jabolko
K: krompir+špinača+ dojenje čez 1 uro
M: bananina kašica+ dojenje
V: dojenje

Stari smo pa 6m 2t

(odgovor članu NalLa)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
8.4.2008 10:17:52   
Rožica*
8.mesecev:
Z: Žitna kaša
M: 1 jabolko
K: Porova krem juha z krompirjem
M keks+ sadna skuta
v : Fructwerge (ker smo bili na poti, potem ni več želel jesti)

(odgovor članu LINA31)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
8.4.2008 10:28:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sandra85

sej bom dala jutri puranje. ma nevem od kod meni, da lahko že dam goveje........mah...nekateri pa so dali piščančje meso že pri 4.muser posted image user posted image user posted image
js se bom kr držala teh priporočil glede mesa



govedino že lahko daš malo tu pa tam, pa zajca, jagnjetino....pač rdeče meso ( razn prasca), zarad železa predvsemuser posted image

(odgovor članu sandra85)
  Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
8.4.2008 10:29:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sandra85

a mi lahko prosim kera našteje, kaj oziroma s čim lahko mešam zelenjavo in sadje 7 mesečniku???
-prosena kaša
-ovseni kosmiči (ne mara)
-polenta
-riž
-griz



če si že uvedla gluten, z vsem naštetim, če pa še ne, pa pride v poštev ajdova in prosena kaša, polenta, koruzni in ajdovi žganci, rižuser posted image

(odgovor članu sandra85)
  Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
8.4.2008 10:33:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tianna

Aha, hvala. user posted image
Ma jaz full nimam filinga, če mu dam dovolj. user posted image  Včasih imam občutek, da bom večno dojila, ker po vsakem obroku GH hoče zizo, pa še nekajkrat vmes. Mogoče mu res dam premalo. Al pa se hoče odžejat, saj drugo noče nič pit, ne čaja ne soka. Verjetno.


naša bo čez par dni stara 9m, pa se mi zdi da mi skoz na joški visiuser posted image user posted image tud nimam pojma, a količinsko poje zadost al ne, pa se s tem ne obremenjujem...bo že, če ne prej, pa ko bo v vrtcu ( recimo)...pa eni pravjo da je treba počas ukinit dojenje pa da sam GH je, samo kaj naj, na silo zdej ukrepam, da mi bo tulila ko zverinauser posted image bo že, napreduje lepo, tko da mi je res vseeno...se bomo že sproti prilagajaliuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
8.4.2008 10:39:52   
sandra85
ulla hvala za odgovoreuser posted image
gluten mu že dajem-od 6.m po navodilih P



_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
8.4.2008 10:41:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

IZVIRNO SPOROČILO: tianna

Aha, hvala. user posted image
Ma jaz full nimam filinga, če mu dam dovolj. user posted image  Včasih imam občutek, da bom večno dojila, ker po vsakem obroku GH hoče zizo, pa še nekajkrat vmes. Mogoče mu res dam premalo. Al pa se hoče odžejat, saj drugo noče nič pit, ne čaja ne soka. Verjetno.


naša bo čez par dni stara 9m, pa se mi zdi da mi skoz na joški visiuser posted image user posted image tud nimam pojma, a količinsko poje zadost al ne, pa se s tem ne obremenjujem...bo že, če ne prej, pa ko bo v vrtcu ( recimo)...pa eni pravjo da je treba počas ukinit dojenje pa da sam GH je, samo kaj naj, na silo zdej ukrepam, da mi bo tulila ko zverinauser posted image bo že, napreduje lepo, tko da mi je res vseeno...se bomo že sproti prilagajaliuser posted image



Ma sej imaš prav. Ne smem se obremenjevati. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
8.4.2008 11:02:23   
babyrok
Včerajšnji mesek je teknil še pa jošuser posted image

Danes:
7.30 180AM
10.00 ajdova kaša z jobolkom
13.00 krompir, bučka, piščanček
16.00 AM 
19.00 AM (včeraj ni hotel po flaši, zato sem še malo bolj zgostila z rižolinom in je pojedel po žlički) 

(odgovor članu LINA31)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
8.4.2008 11:18:40   
dreamz
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

IZVIRNO SPOROČILO: sandra85

sej bom dala jutri puranje. ma nevem od kod meni, da lahko že dam goveje........mah...nekateri pa so dali piščančje meso že pri 4.muser posted image user posted image user posted image
js se bom kr držala teh priporočil glede mesa



govedino že lahko daš malo tu pa tam, pa zajca, jagnjetino....pač rdeče meso ( razn prasca), zarad železa predvsemuser posted image



Po mojem tudi.
Meni je P rekla (na pregledu pri 6 mesecih), da lahko provam dat vsega po malem, tudi ribo, no seveda prasca ne.  Ampak je res malo čudno, ker je ista P dala moji svakinji drugačna navodila, mogoče ker je ona začela z uvajanjem gh po 6. mesecu, jaz pa pri 4,5.
Tako, da je mali že jedel piščančje, puranje, goveje, telečje, žrebičkovo meso.


_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Imena za fantke in deklice, ki pomenijo lj...
Veliko staršev ime za otroka izbira glede na njihov pomen in med lepšimi je zagotovo ime, ki v svojem pomenu nosi ljubez...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?