|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  16 17 [18] 19 20   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
17.5.2008 22:02:03   
Solero
IZVIRNO SPOROČILO: NalLa

IZVIRNO SPOROČILO: sandra85

IZVIRNO SPOROČILO: Solero

kosilo danes: krompir, bučka, česen, rumenjak, Zdenka sirček

Ponoči se je zbudil ob 0.30 in nikakor ni hotel nazaj zaspat, en sam jok. Pa je mož prinesel Frutek kašico in jo je mali na moje veliko presenečenje pojedel tik-tak, potem pa zaspal. A zdaj bo še pa ponoči jedel?!

a ne dojiš(oziroma mu ne dajaš AM?)
po moje ni dobro, da ga navajašna na GH ponoči. daj mu raje mleko ali vodo/čaj/sok če je žejen



Se strinjam s Sandro! A mleka pa noče?



Tudi po moje ni dobro, da se ponoči je, ampak do jutra ga pa res nisem mogla pustit lačnega. Mleka ni hotel, od soka pa ni sit.
Včeraj ponoči je bil samo žejen, bom videla, kako bo danes.

danes jedilnik:
*zajtrk: 7-žitna kašica, banana, hruška, skuta
*kosilo: rižota z zelenjavo (korenček, grah, bučka, šparglji) in Zdenkec
*malica: kuhana hruška in jagode, albert keksi, skuta
*večerja: mlečni riž

Za jutri imam teletino v planu, pa še ne vem, kako jo naj naredim. Paštetka, ideja?

(odgovor članu NalLa)
Neposredna povezava do sporočila: 426
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
18.5.2008 8:23:03   
Paštetka
solero, če želiš, da bo ponoči mir, boš morala kakšna 2, ali 3 dni potrpeti in ga cartati, ko joka in nikakor dati mleka, sploh pa ne kakšnega fruteka. To je tudi kasneje za zobke dobro. 2 dni boš ga nosila in cartala, ko bo jokal, 4 dan boste že spali. verjemi. Preverjeno 2x user posted image . Aja, pa sok tudi nikakor ne dajaj ponoči. K večjemu slab, nesladkan čaj (kamilice) ali pa navadno vodo. Če ne bo hotel vode piti, pač ni žejen,drugače bodo zobki šli k hudiču in tudi njegov ritem spanja preden bo dobil zobke oz. se navadil spati celo noč.

Kar se pa teletine tiče... ne vem kakšen kos imaš user posted image .

Ali skuhaš odlično telečjo juho, pa ji daš potem meso zraven v koščkih v juhi s kakšnimi rezanci, korenčkom in kolerabico,ki so se kuhali v župi, ali pa narediš telečjo pečenko. Meni ljubšo user posted image .

Jaz pečenko normalno solim, popram, dam rožmarin, česen... ker otroku vedno odrežem notranji del pečenke, kjer ni začimb, pa tako je tudi za nas ostale boljše oz. bolj tekne user posted image .  Zraven daš pečt krompir v malo večjih kosih. Roke si naoljim in potem tudi po krompirju posipam rožmarin in vse skupaj z rokami premešam. Dodam malo juhe ali vode,da lahko polivam. Zraven še dam celo čebulo (zarežeš jo kot rožico in čez poliješ olje,da se fajn razcveti, ko se peče) in s 3 stroki nafilam pečenko.

joj, kak se mi sline cedijouser posted image


Mi bomo pa danes imeli piknik pri babici. user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Solero)
Neposredna povezava do sporočila: 427
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
18.5.2008 12:56:07   
Solero
Paštetka, a veš, da je ta recept za pečenko napisan prav sexi. Si naoljiš roke, premažeš krompirček, čebulo spečeš na rožico... in potem marš, v posteljo user posted image
user posted image  user posted image
Hvala za vzpodbudo, še dobro, da je dež, bova izkoristila popoldan.user posted image


Pa še eno vprašanje: nikjer nisem zasledila nič o olivah, kdaj se jih lahko da, kako...? Jaz velikokrat namesto soli dam kako žlico, dve, slanice od oliv npr. v rižoto, zelenjavno juhico ipd. pa tudi olive. Se mi zdi okusneje.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 428
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
18.5.2008 19:00:51   
Paštetka
solero, a je pasalo?  user posted image user posted image user posted image  Pečenka mislim user posted image .

Verejtno lahko daš že olive. Jaz moji ne bom, ker je naša kuhinja malo drugačna user posted image .

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Solero)
Neposredna povezava do sporočila: 429
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
18.5.2008 23:12:30   
ZmajTolovaj
napolitanke dal za probat...dec

To je tud moj včer naredu! Smo šli ven na sprehod in pol obvezno še na eno kavo, pa pridem z wc-ja in ga vidim tamali dajat napolitanke. user posted image Je baje tko lepo gledala, da ni mogu rečt ne. user posted image
Drugač pa mam poln hladilnik domače špinače za porabit, preden se mi ne pokvari, tako da smo danes spet užgali eno dobro staro lazanjo, je jedla ko trije! user posted image Dopoldne za malico je imela jabolko+hruško, popoldne pa eno skutko, pol pa še mleko pred spanjem.
Matr Paštetka, ti pa si ena gurmanka user posted image Kaki recepti ... res, mogoče bi lahk knjigo napisala Začinite si (spolno) življenje user posted image user posted image user posted image user posted image Solero bi jo že nabavila, ne? user posted image


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu annie)
Neposredna povezava do sporočila: 430
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
19.5.2008 12:10:01   
MissLady
IZVIRNO SPOROČILO: Solero

IZVIRNO SPOROČILO: NalLa

IZVIRNO SPOROČILO: sandra85

IZVIRNO SPOROČILO: Solero

kosilo danes: krompir, bučka, česen, rumenjak, Zdenka sirček

Ponoči se je zbudil ob 0.30 in nikakor ni hotel nazaj zaspat, en sam jok. Pa je mož prinesel Frutek kašico in jo je mali na moje veliko presenečenje pojedel tik-tak, potem pa zaspal. A zdaj bo še pa ponoči jedel?!

a ne dojiš(oziroma mu ne dajaš AM?)
po moje ni dobro, da ga navajašna na GH ponoči. daj mu raje mleko ali vodo/čaj/sok če je žejen



Se strinjam s Sandro! A mleka pa noče?



Tudi po moje ni dobro, da se ponoči je, ampak do jutra ga pa res nisem mogla pustit lačnega. Mleka ni hotel, od soka pa ni sit.
Včeraj ponoči je bil samo žejen, bom videla, kako bo danes.

danes jedilnik:
*zajtrk: 7-žitna kašica, banana, hruška, skuta
*kosilo: rižota z zelenjavo (korenček, grah, bučka, šparglji) in Zdenkec
*malica: kuhana hruška in jagode, albert keksi, skuta
*večerja: mlečni riž

Za jutri imam teletino v planu, pa še ne vem, kako jo naj naredim. Paštetka, ideja?


Ker vidim, da sta njina user posted image skoraj isto stara, imam eno vprašanje zate! user posted image

Glede riža! Kako narediš rižoto?? A mu riž kej spasiraš, seseklajš?? Al kar takega normalnega je? Zelenjavo mu verjetno spasiraš, preden jo v riž vmešaš???
Pa kako pripraviš mlečni riž? Spet isto vprašanje.... a riž je kar 'cel'???

Hvala za tvoje odgovore.user posted image

(odgovor članu Solero)
Neposredna povezava do sporočila: 431
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
19.5.2008 13:32:20   
Solero
Rižoto naredim isto, kot za naju, le da ne solim (na prepraženi čebuli dušim zelenjavo, dodam riž, da postekleni, zalijem z vodo, dodam kako zelišče in kuham do mehkega, recimo 15-20 minut), oddevam nekaj žlic rižote v mešalnik, zalijem še dodatno z vodo, dodam kak sirček in zmiksam. Otrok papa.

Za mlečni riž imam trenutno riž v prahu, ki ga naredim z adaptiranim mlekom, sicer pa se ga da naredit tudi iz celega riža. Isto narediš kot za odrasle, le da vse skupaj konča v mikserju oz. paličnem mešalniku. In otrok spet papa.user posted image  

(odgovor članu MissLady)
Neposredna povezava do sporočila: 432
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
19.5.2008 13:37:22   
Solero
Včerajšnja teletina je končala v voku s rožmarinom in s čebulo kar na pol in se odlično obnesla. Popoldan je tudi bil v redu. user posted image

Moje dete je spet začelo pit mleko.

(odgovor članu Solero)
Neposredna povezava do sporočila: 433
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
19.5.2008 14:14:14   
Paštetka
nehajte miksat riž. Skuhajte ga do mehkega, potem pa samo z vilico vse skupaj z zelenjavo fajn pretlačite. Ne rabite dodatek vode in še okusnejše je, pa ni pocasto user posted image .

Mi bomo danes testenine. Samo še ne vem kakšne. Verjetno špinačne rezance ... z ... moram malo hladilnik spucati user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Solero)
Neposredna povezava do sporočila: 434
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
19.5.2008 15:15:30   
MissLady
Pri nas smo danes spet na polenti user posted image

Za jutri pa razmišljam, da bi mu skuhala testenine. Sem kupila zvezdice. Pa jih ne bom nič miksala.... bomo videli, če jih bo znal jesti.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 435
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
19.5.2008 15:24:26   
Anonimen
MissLady, kakšne zvezdice si to kupila? Vsebujejo jajca?

(odgovor članu MissLady)
  Neposredna povezava do sporočila: 436
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
19.5.2008 15:26:23   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: MissLady


Za jutri pa razmišljam, da bi mu skuhala testenine. Sem kupila zvezdice. Pa jih ne bom nič miksala.... bomo videli, če jih bo znal jesti.

to je danes naš papal user posted image
za testenine mu najraje dajam zvezdice, saj jih ne rabim miksat.
v slani vodi sem skuhala zvezdice. v loncu pa pepražila, nato pa podušila: bučke, paradižnik in baziliko
zelenjavo sem nato zmiksala, dodala k zvezdicam in mišek je pridno papal. sicer ne 200ml kot je včasih, ampak 150, ker sem mu dajala zraven tudi kruh, ker je čisto nor nanj user posted image

8,5.m

< Sporočilo je popravil sandra85 -- 19.5.2008 15:29:32 >


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu MissLady)
Neposredna povezava do sporočila: 437
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
19.5.2008 15:30:30   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: tianna

MissLady, kakšne zvezdice si to kupila? Vsebujejo jajca?

js uporabljam navadne od mlinotesta.a ti še nisi uvedla jedi ki vsebujejo jajca?


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 438
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
19.5.2008 15:58:05   
MissLady
IZVIRNO SPOROČILO: tianna

MissLady, kakšne zvezdice si to kupila? Vsebujejo jajca?


Ne, ne vsebujejo jajca. Sem kupila ene v Lidlu.

Ti tudi še nisi uvedla jajca? Jaz tudi še ne. Kdaj jih nameravaš?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 439
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
19.5.2008 18:16:25   
Anonimen
Ne, nisem še uvedla jajca, ker je bil moj zelo alergičen nanj in bom počakala do 1 leta. user posted image  

(odgovor članu MissLady)
  Neposredna povezava do sporočila: 440
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
19.5.2008 21:38:24   
sandra85

IZVIRNO SPOROČILO: tianna

Ne, nisem še uvedla jajca, ker je bil moj zelo alergičen nanj in bom počakala do 1 leta. user posted image  

aha...no, pol pa je res boljše da počakaš...


zdaj sem mu skuhala kompot iz suhih fig in sliv za zajtrk


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 441
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
19.5.2008 22:01:44   
MissLady
Pri nas danes štrajka user posted image user posted image Za zajterk je lepo pojedel.... potem pa ni več hotel. Tudi AM je samo za vzorec popil..... Ne vem kaj ga daje. user posted image

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 442
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
19.5.2008 22:08:45   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: MissLady

Pri nas danes štrajka user posted image user posted image Za zajterk je lepo pojedel.... potem pa ni več hotel. Tudi AM je samo za vzorec popil..... Ne vem kaj ga daje. user posted image

tudi moj ima včasih take "fleše"
lahko traja tudi 2 dni...js sem opazila, da moj mišek več popapa, če mu dajam med hranjenjem vodo za pit. čez dan popije res veliko vode


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu MissLady)
Neposredna povezava do sporočila: 443
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
19.5.2008 22:25:27   
ZmajTolovaj
Naša lumpa je danes za malico dobila borovničev jogurt, za kosilo piščanca z zelenjavo in popoldne mlečno kašo/gres od bebivite, ampak ji nekak ni šlo, sm ji ponudla en frutek, bi zmazala tri. user posted image

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 444
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
20.5.2008 11:07:42   
oktoberka
Paštetka skoz te berem, sploh te tvoje recepte in se mi zdiš prava frajerka....user posted image user posted image user posted image
Bi te kar povabla kdaj k men, da bi še pri nas kej dobrega skuhala, ker se mi vedno po prebranem postu začnejo na veliko cedit sline.... Njami....


_____________________________

http://oktoberka.moj-album.com

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 445
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
20.5.2008 11:22:28   
Solero
Včeraj je moj sine kosilo kar prespal. Ga je utrudilo vreme. Bolj ko se je bližala nevihta, bolj je bil siten in jokav, ko pa se je vlilo in dvakrat počilo, je pa zaspal kot top.
Danes bo verjetno špinača iz kopriv.

(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 446
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
20.5.2008 16:38:27   
MissLady
Dopoldne standard user posted image jabolko+hruška+7 žit
Za malico je zmazal eno Activio
Za kosilo je blopa danes nekaj novega: zvezdice z zelenjavo (bučka+koleraba) + žlička kisle smetane

Nad zvezdicam je bil full navdušen. Jaz pa tudi, ker me je presenetil, kako lepo jih je pojedel, kljub temu, da niso bile spasirane. Bravo za Erazma user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Solero)
Neposredna povezava do sporočila: 447
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
20.5.2008 16:48:59   
Anonimen
MissLady, kakšne zvezdice to? Firmo mislim. user posted image

(odgovor članu MissLady)
  Neposredna povezava do sporočila: 448
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
20.5.2008 17:02:38   
Anonimen
JOJ MissLady, sorry. user posted image  Čisto sem pozabla, da sem te že včeraj vprašala in si mi odgovorila, da si jih kupla v Lidlu. Sorry. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 449
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
20.5.2008 20:54:25   
Paštetka
IZVIRNO SPOROČILO: oktoberka

Paštetka skoz te berem, sploh te tvoje recepte in se mi zdiš prava frajerka....user posted image user posted image user posted image
Bi te kar povabla kdaj k men, da bi še pri nas kej dobrega skuhala, ker se mi vedno po prebranem postu začnejo na veliko cedit sline.... Njami....



No, zdaj mi je pa že nerodno user posted image . Rada bi samo pomagalauser posted image .

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 450
Stran:   <<   < Prejšnja stran  16 17 [18] 19 20   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  16 17 [18] 19 20   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?