|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
22.5.2008 22:13:50   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: tianna

Mi pa smo danes kitajsko zelje, po nasveti Sandre85 in mu je blo všeč. user posted image  Pa za malco jogurt, večerja rižolino, pa 1x vmes naribano jabolko. Pa 4x dojenje. In kruh. user posted image  Naš ga tudi obožuje. Ponavadi mu dam domačega, rženga iz domače moke.



a ti pečeš kruh? pajade user posted image

_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 476
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
22.5.2008 22:19:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sandra85

IZVIRNO SPOROČILO: tianna

Mi pa smo danes kitajsko zelje, po nasveti Sandre85 in mu je blo všeč. user posted image  Pa za malco jogurt, večerja rižolino, pa 1x vmes naribano jabolko. Pa 4x dojenje. In kruh. user posted image  Naš ga tudi obožuje. Ponavadi mu dam domačega, rženga iz domače moke.



a ti pečeš kruh? pajade user posted image


Res. user posted image  Me je mama naučila. user posted image  

(odgovor članu sandra85)
  Neposredna povezava do sporočila: 477
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
22.5.2008 22:29:07   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: tianna

IZVIRNO SPOROČILO: sandra85

IZVIRNO SPOROČILO: tianna

Mi pa smo danes kitajsko zelje, po nasveti Sandre85 in mu je blo všeč. user posted image  Pa za malco jogurt, večerja rižolino, pa 1x vmes naribano jabolko. Pa 4x dojenje. In kruh. user posted image  Naš ga tudi obožuje. Ponavadi mu dam domačega, rženga iz domače moke.



a ti pečeš kruh? pajade user posted image


Res. user posted image  Me je mama naučila. user posted image  

pol pa si res zaslužiš user posted image

_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 478
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
22.5.2008 22:29:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sandra85

IZVIRNO SPOROČILO: tianna

IZVIRNO SPOROČILO: sandra85

IZVIRNO SPOROČILO: tianna

Mi pa smo danes kitajsko zelje, po nasveti Sandre85 in mu je blo všeč. user posted image  Pa za malco jogurt, večerja rižolino, pa 1x vmes naribano jabolko. Pa 4x dojenje. In kruh. user posted image  Naš ga tudi obožuje. Ponavadi mu dam domačega, rženga iz domače moke.



a ti pečeš kruh? pajade user posted image


Res. user posted image  Me je mama naučila. user posted image  

pol pa si res zaslužiš user posted image


user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu sandra85)
  Neposredna povezava do sporočila: 479
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
23.5.2008 7:58:52   
Paštetka
mamice, premalo ste vztrajne to s koščki. Nič hudega, če danes noče, spet ponuditi popoldne, zvečer, jutri, pojutrišnjem. Bo čez čas že vedel kaj z njimi početi. Ne se pa takoj odločiti, da še nekaj časa ne bo jedel koščkov. Tako mu je valjda lažje, če samo požira. Maro se mora potruditi. user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 480
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
23.5.2008 8:30:41   
MiRaNi
Naša miška je včeraj za večerjo dobila milupino mlečno kašico jabolko/vanilija in so notri ene mejhne kroglice. Mislm, da je bla mal jezna name, ker se je morala mal matratuser posted image

z: AM
m: banana+jabolko
k: moram pogledat v hladilnik kaj mamo za skuhatuser posted image
m: skuta
v: danes bo najbrž keksolino ali gresuser posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 481
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
23.5.2008 9:28:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: MiRaNi

Naša miška je včeraj za večerjo dobila milupino mlečno kašico jabolko/vanilija in so notri ene mejhne kroglice. Mislm, da je bla mal jezna name, ker se je morala mal matratuser posted image




Kje si jo kupla? Iščem, pa ne najdem. user posted image  Niti na spletni strani je ni. user posted image

(odgovor članu MiRaNi)
  Neposredna povezava do sporočila: 482
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
23.5.2008 9:38:26   
MiRaNi
Kupila sem jo v mullerju.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 483
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
23.5.2008 11:51:35   
oktoberka
Evo, dons smo za zajtrk jedli: gres, za malico bananin jogurt iz Tuša in kos kruha, za kosilo bo spet zelenjavna juhica, samo da bo danes v njej še piščanček, za pop malico bo sadna kašica, za večerjo pa mlečna kašica.

Paštetka sej js vem da bi mogla bolj vztrajat pri koščkih, sam če hočem vztrajat mi nč ne poje. Vlja tisto po ustih in se davi, dokler ji s prstom vsega ven ne zbezam. A mislš da bi mogla vztrajat pri vsakem obroku par dni, al samo pri enem obroku par dni?

Hvala za nasvete! Punce, super ste! user posted image

_____________________________

http://oktoberka.moj-album.com

(odgovor članu MiRaNi)
Neposredna povezava do sporočila: 484
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
23.5.2008 12:13:51   
Paštetka
Za kosilo ji daj pač kakor daješ. Vmes ji pa daj npr. kakšne koščke za jest. Npr. za malico ji daj kakšne koščke ali pa kar tak. Mi nikoli nimamo samo Z; M; K; M; V. Vmes še vsesorte malic dobi. In tako se tudi uči. Pa naj se igra. Saj ko ji bo pa fino kaj za jest, bo pa že košček zmazala user posted image .

Moja se še zdaj zna s kakšnim kosom "davit". Ampak zna ga tudi sama ven spraviti.

Glej jaz bi probala ne več miksati, samo grabo pretlačiti. Saj je tvoja že 7,5 mesecev stara. Pa koliko bo pojedla bo pojedla. Pa ji daš pač malo več obrokov. In če ne bo vsega kosila pojedla bo pa imela malo prej malico (skutko npr. ) in potem še drugo malico mogoče spet v kakšnih koščkih, pa potem spet kakšno kašico.

Pa daj ji kakšno zelenjavo v koščkih (cvetačo, brokoli), to se fajn da stisniti brez zob, ker ni pretdro in ne premehko. Samo ne razkuhati user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 485
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
23.5.2008 12:37:31   
oktoberka
Joj, kok zakompliciranouser posted image
Zarja dobi vmes med obroki npr krbuh, al pa banano v koščkih, pa se čist lepo znajde in zna vse pojest in se ji nč ne zatika.user posted image Ko ji pa dam kosilo nespasirano je pa cel joj in se davi kot da bi žeblje jedlauser posted image
Zanč sm ji skuhala zvezdice- makarončke z omako in sva se tok matrali da je pojedla 3 žlice in pol pogledam v usta in je mela polna usta zvezdic, omake pa nikjeruser posted image user posted image




_____________________________

http://oktoberka.moj-album.com

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 486
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
23.5.2008 13:17:26   
Paštetka
no, potem pa niso krivi koščki, ampak si tvoja frajlica že zmišljuje user posted image , ti pa ji veselo ugodiš. Uf, ti bo še živčke kravžlala user posted image user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 487
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
23.5.2008 13:20:52   
Paštetka
SIcer pa jaz sem moji tudi dala zdaj puding za jest, pa je pojedla 2 žlici in STOPuser posted image . Potem sem pa šla in ji dala 2 marelici, pa ju je zmazala, dok si rekel keks in delala zraven  am, am, am. PA banano zdaj maže. Samo, da lahko sama drži, vse poje, če pa vidi žlico, pa je konec. user posted image

Jezus marija, kaj je z banane naredila. Pa sem mislila, da bova hitro zunaj user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 488
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
23.5.2008 14:19:42   
ALEKSA13
Nacka (ali če ve katera druga)  zanima me, kakšna je ta kašica od Milupe -  vanilija in koščki jabolk in kje si jo kupila? Hvala, lp




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 489
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
23.5.2008 14:28:01   
Rožica*
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

mamice, premalo ste vztrajne to s koščki. Nič hudega, če danes noče, spet ponuditi popoldne, zvečer, jutri, pojutrišnjem. Bo čez čas že vedel kaj z njimi početi. Ne se pa takoj odločiti, da še nekaj časa ne bo jedel koščkov. Tako mu je valjda lažje, če samo požira. Maro se mora potruditi. user posted image


Se strinjam s tabo. Tudi naš falot že nekaj časa lepo sam grize, prvič sem mu dala za glodat rižev vafelj pri 6. mesecih. Zdaj že zna trgati (odgrizniti košček) in ga potem poje in spet drugega. Tako fino se mu zdi, da bi tudi samo tako trdo jedel.
jabolko mu samo olupim in lepo gricklja, to ima najraje. Čeprav me kar strese ob misli kakšne kose včasih odgrizne....


Moja se še zdaj zna s kakšnim kosom "davit". Ampak zna ga tudi sama ven spraviti.

Naš tudi. Čeprav le redko izpljune take velike kose, navadno se kar trudi in trudi,... Vstrajen pa je nimaš kaj, dokler ga ne poje.
Ne kopljem mu s prstom ven, ker tudi ne pusti.
Sicer pa se mora naučiti, kako pa se bodo naučili če ne tako da se jim bo nekajkrat zataknilo... Vsaka izkušnja je za nekja dobra. Enkrat bodo že vedeli, koliko naj odgrizne.
Jaz sem mnenja da jim je traba čimprej pustiti, da spozanavajo in se učijo .... Pa naj packa in drobi, bom že počistila. Ko bo dovolj velik ga bom tudi to naučila, da se ne sme. Trenutno se ukvarjava s tem da se kruheka (nasploh hrane) ne meče na tla.
Saj vsete tisti rek. Če ti kruhek pade na tla, poberi in poljubi ga.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 490
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
23.5.2008 16:48:37   
butt3rfly
naš današnji jedilnik:
zajtrk ob 7.30: AM 180 ml
malica ob 9.30: bananina mlečna kašica
kosilo ob 12.00: zelenjavna juha z rižem
malica ob 15.30: jabolko, skuta in 2 baby keksa
večerja bo ob 19.00: AM 210 ml

kdaj pa kdaj dobi vmes še kakšen keks al pa malo temnega kruha za glodati. smo ga končno navadili na nepasirano hranouser posted image

_____________________________

Hale: "Are you accusing me of being in someones pocket, you hypocrite son-of-a-bitch? You've been on Clay's tit since you were a goddamn uniformed officer. He barks and you jump. Whole town knows it. "Chief of Police". What a goddamn joke."

(odgovor članu Rožica*)
Neposredna povezava do sporočila: 491
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
23.5.2008 17:26:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ALEKSA13

Nacka (ali če ve katera druga)  zanima me, kakšna je ta kašica od Milupe -  vanilija in koščki jabolk in kje si jo kupila? Hvala, lp






Par postov višje sem jo jaz to vprašala in mi je odgovorila, da v Mullerju.

(odgovor članu ALEKSA13)
  Neposredna povezava do sporočila: 492
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
23.5.2008 20:30:54   
oktoberka
Ja Paštetka , se zavedam da me mala že zdej zna dobr vrtet okol prstauser posted image Lumpa mala! Grrrr...user posted image

Evo, dons sm ji zelenjavno juhico sam z vilco pretlačla, pojedla 5 žlic, se zraven tresla in delala take frise da dol padeš, pol pa ni odprla več ust. Pol sm ji zmiksala in ni hotla več probat. K če ji enkrat dan nezmiksano, pa če ji pol zmiksam, pol sploh noče več jest.user posted image



Ma grozna je.user posted image





_____________________________

http://oktoberka.moj-album.com

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 493
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
23.5.2008 20:47:43   
Paštetka
IZVIRNO SPOROČILO: oktoberka

Ja Paštetka , se zavedam da me mala že zdej zna dobr vrtet okol prstauser posted image Lumpa mala! Grrrr...user posted image

Evo, dons sm ji zelenjavno juhico sam z vilco pretlačla, pojedla 5 žlic, se zraven tresla in delala take frise da dol padeš, pol pa ni odprla več ust. Pol sm ji zmiksala in ni hotla več probat. K če ji enkrat dan nezmiksano, pa če ji pol zmiksam, pol sploh noče več jest.user posted image



Ma grozna je.user posted image






Ma ti si še bolj grozna, ko si ji šla zmiksat user posted image . Pusti nezmiksano! Naslednjič bo pojedla 7 žlic, pa tudi grimase bodo lepše, naslednjič pa bo pojedla vse.

Čez teden dni ti pa miksanega več povohati ne mo hotela in bo kot moja,ko niti žlice videti več ne more, ker mora vse sama v usta nestiuser posted image user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 494
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
23.5.2008 21:04:51   
oktoberka
Ok Paštetka! Se bom držala tvojih nasvetov, pa ti bom poročala kako napredujeva. Jutr me sicer ne, ker gremo na eno poroko. V nedeljo ti javim!user posted image

Hvala, lp


_____________________________

http://oktoberka.moj-album.com

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 495
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
23.5.2008 21:34:43   
Nacka
Kašico vanilija s koščki jabolka sem kupila v Mullerju. Bi ti poslikala embalažo, pa sem jo že vrgla. Kašice vedno presujem v steklene kozarce. Ampak ne morš zgrešit. Mislim, da piše od 6. ali celo od 8. meseca dalje.

(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 496
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
23.5.2008 21:37:01   
Paštetka
No, vsaj nekdo me uboga, če me že deca in mož ne user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Nacka)
Neposredna povezava do sporočila: 497
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
23.5.2008 21:52:22   
oktoberka
No, vsaj nekdo me uboga, če me že deca in mož ne


   Ja veš da te bom ubogala in poslušala nasvet! Si mi tok simpatična, da se ne morm upret da te ne bi ubogalauser posted image


_____________________________

http://oktoberka.moj-album.com

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 498
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
23.5.2008 22:20:09   
ThinkPink
Potem sem pa šla in ji dala 2 marelici, pa ju je zmazala, dok si rekel keks in delala zraven am, am, am. PA banano zdaj maže. Samo, da lahko sama drži, vse poje, če pa vidi žlico, pa je konec.


To se nam zadnje dni dogaja! Ko vidi žličko, se stran obrne, ko ji grem z žličko proti ustom, pa jih tako skupaj stisne, kot da ima zalepljene. Ponavadi sem ji prvih nekaj žličk vsilila, potem ji dala v roko keks in vmes kako podturila. Ali pa ji dovolila, da zraven šraufa radio (in pozabi na žličko), jaz pa jo hranim. Danes pa sem ji dala za finto kar banano v roko in je afnica začela tako hlastno basati vase, da si je utrgala take kose, da sem jaz zraven cela živčna čakala, da ji nudim prvo pomoč. Upam, da bo kmalu spet vzljubila žličko....

(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 499
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
24.5.2008 22:10:16   
Paštetka
IZVIRNO SPOROČILO: oktoberka

No, vsaj nekdo me uboga, če me že deca in mož ne


  Ja veš da te bom ubogala in poslušala nasvet! Si mi tok simpatična, da se ne morm upret da te ne bi ubogalauser posted image



ej, to zaradi avatarja user posted image

Nekam slabo danes kuhate? a ste vsi pri taščah? user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 500
Stran:   <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?