|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
28.3.2008 10:11:24   
Anonimen
ja rozine skuham, pa ono vodo stran odlijem ( je ful svinjarije notuser posted image ), pol pa spet dam vodo in ko zavre, na tem skuham polento...

(odgovor članu Nacka)
  Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
28.3.2008 12:47:50   
NalLa
zajtrk:50ml AM in 80ml rižolina (ker mleka ne mara, razen ponoči)
malica: prekuhano ohlajeno jabolko + melona
kosilo: korenček+brokoli


Za ostalo še ne vem

Stari pa smo 6m

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
28.3.2008 20:31:21   
dreamz
Danes pa sem user posted image  naredila rižotko:

Čisto malo pora popraženega na maslu + nariban korenček, šelen in bučka, na hitro podušeno. Nato dodam žlico riža, vodo in čisto malo soli. 15 min in je narejeno.

_____________________________



(odgovor članu NalLa)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
28.3.2008 21:17:25   
piko12
Jaz tukaj samo ideje pobiram in neumnosti sprašujemuser posted image : kaj je to šelen?
No moj je danes jedel (skoraj 8M):
6h: dojenje+100ml AM
9h: isto:
12h: polenta z rozinami in jabolki
15h: skuta s preostankom rozin in jabolk
18h: milupa riževa mlečna kašica
prejle: dojenje+ 80 ml AM

(odgovor članu dreamz)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
28.3.2008 21:27:24   
dreamz
IZVIRNO SPOROČILO: piko12

Jaz tukaj samo ideje pobiram in neumnosti sprašujemuser posted image : kaj je to šelen?



joj, mi tle na obali rečemo takouser posted image ... zdaj pa nisem sigurna kako se reče pravilno... je tak gomolj, svetle bež barve, ki se ga da v juho. user posted image

_____________________________



(odgovor članu piko12)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
28.3.2008 21:30:59   
dreamz
user posted image sem pogledala na google in kot se mi je zdelo je šelen=zelenauser posted image

_____________________________



(odgovor članu dreamz)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
28.3.2008 21:33:51   
piko12
user posted image  Hvala! Se mi je zdelo, samo tega še v življenju razen v juho nisem nikamor dala. Perje že, gomolja pa res ne. Bom probala, lepo, da vsak dan zvem kaj novega! user posted image

(odgovor članu dreamz)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
28.3.2008 21:40:41   
kaya2007
gomolj zelene je super, men je full dobra, pa prej tudi nisem vedela...

(odgovor članu piko12)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
28.3.2008 22:55:26   
baja*
ulla katere ovsene kosmiče pa uporabljaš? Jaz sem kupla v DM-u od Alnature pa ne vem, če jih moram kuhat al je npr. dost, da jih namočim čez nočuser posted image  na škatli nič ne piše...
A polenta z rozinami se pa lahko kr tak da, brez mleka? Fajn ideja, moram probat...user posted image

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
29.3.2008 9:00:40   
Anonimen
baja jaz sem kupla čiost obične, mislim da od natureuser posted image ne morm it gledat zdejle, ker mi ula na joški spiuser posted image
mislim da se nobeni ne kuhajouser posted image

polento ji pa jz tud kr brez mleka dam, če pač nimam stisnjenga...


< Sporočilo je popravil ulla80 -- 29.3.2008 9:01:38 >

(odgovor članu baja*)
  Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
29.3.2008 19:58:23   
sandra85
današnji meni:
Z:dojenje
M:jabolko
K:korenček+bučke+krompir+malo riža+žlička kisle smetane
M:dojenje
V:špinačna juhica z polento (sem mu probala dat žličko špinačne juhice in se je tako oblizoval, da sem mu na hitrco zakuhala polento in zgostila juhico, tako da je z takim užitkom pojedel cel krožniček-moj oče je bil glih na obisku in je samo gledal, kako lahko tok pojeuser posted image )
pred spanjem:dojenje (cartanjeuser posted image )


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
29.3.2008 22:35:50   
BODOČA 77
Še naš današnji meni:
Z: AM 150 ml
M: banana z bučko in keksi
K: mešana zelenjava z rižem
M: mlečna Hipova kašica z okusom banane in breskve
V: AM 150 ml

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
31.3.2008 0:02:36   
sandra85
dojenje, dojenje, dojenje user posted image
Z:jabolko
M:dojenje
K:dojenje (kosila nisem skuhala, ker se je vseskupi mal zavleklo-lepo vreme in smo ostali zunaj)
M:jogurt+spasirana banana
vmes: dojenje
V:polenta+kisla smetana
pred spanjem dojenje

danes je imel neko svojo lunouser posted image

a mi pove kara kak DOBER recept, kako pripravit 1. meso, da mu bo res všečuser posted image

dala pa bi mu purana (a je vredu, za prvič?)


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu BODOČA 77)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
31.3.2008 6:47:28   
Klarita
Eno (butasto) vprašanje user posted image ? Pripravljate špinačo vedno svežo ali zamrznjeno?

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
31.3.2008 9:06:23   
Paštetka
IZVIRNO SPOROČILO: Klarita

Eno (butasto) vprašanje user posted image ? Pripravljate špinačo vedno svežo ali zamrznjeno?


REs je butasto user posted image . Takšno, kot imaš pri roki. user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Klarita)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
31.3.2008 10:22:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sandra85



a mi pove kara kak DOBER recept, kako pripravit 1. meso, da mu bo res všečuser posted image

dala pa bi mu purana (a je vredu, za prvič?)



jaz sem prvič sicer dala piščanca, samo je puran tud ok...sem enostavno skuhala z zelenjavo ( korenje, cvetača, brokoli, koruza), meso z nekaj zelenjave sem zmiksala, ostalo zelenjavo pa samo pretlačla in to je blo to...je ful z užitkom jedla, še zdej ma tko rada, sploh če je kak makaron zravenuser posted image

(odgovor članu sandra85)
  Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
31.3.2008 11:34:58   
babyrok
Daj nam zaupaj cel recept kako si pripravila špinačo. Si dala zmrznjeno ali svežo..., a si gostila s krompirjem in polento oz. kako...?

Naš je začel nekaj štrajkat in ta teden začnemo z novimi papicami. Namen imam začet z meskom, ajdovo in proseno kašo, polento - zraven pa zelenjavo in AM vmešat. Kar neki je bla kriza za jest ta vikend. Še mleka ni hotel več kot 140 ml, sploh ne vem kaj je zdaj to, pa tak fajn jedec je bil. Mogoče ga je prehlad mal iz ritma vrgel. Zdaj je nosek vredu, papca pa ne tako kot bi blo fajn, da bi.

Pa še za kakšno idejo prosim glede sadja. Mislim, da mu tudi jabolko ni več tolk všeč, ker ga že celo večnost je. Ker ga banana, hruška in korenček zapirajo, mu zmeraj naredim več jabolka in malo zgoraj naštetega zraven. Včasih mu vmešam še piškot in slive. Kaj bi še lahko od sadja, da ga ne bo zapiralo? Help

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
31.3.2008 11:46:21   
kaya2007
jaz dam vedno zamrznjeno špinačo, prej sem jo samo malo z vodo polila, da se ni prijelo (in potem še adaptirano mleko), zdaj dam notri še maslo in sladko smetano. gostim je nič, saj je dosti gosta, drugače je pa itak zraven pire krompir, pa malo pomešam..

(odgovor članu babyrok)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
31.3.2008 13:38:04   
MiRaNi
z: AM
m: skuta+banana
k: zelenjava + makarončki
m: hippova kašica - mešano sadje
v:AM

A kar zmrznjeno špinačo? Enkrat sem tu gor brala da naj se zmrznjena ne bi dajala ampak le svežauser posted image

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
31.3.2008 14:40:24   
piko12
Špinača: v vrelo vodo vržem cca 20 listkov sveže špinače in kuham 10 min. Potem jo odcedim in na drobno narežem. v Posodo dam malo vode od kuhanja špinače, malo olivnega olja in narezano špinačo. Pol dodam še žlico kisle smetane (prej sem dajala AM) pa še malo kuham. Posebi skuham krompir in meso, zmešam s paličnim in dam ta pire v špinačo, še malo pokuham in to je to. Tud meso sem mu tako dala in je veselo jedel.

(odgovor članu MiRaNi)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
31.3.2008 18:04:57   
kaya2007
Enkrat sem tu gor brala da naj se zmrznjena ne bi dajala ampak le sveža


saj se tukaj marsikaj prebere...

(odgovor članu piko12)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
31.3.2008 18:16:04   
ZmajTolovaj
saj se tukaj marsikaj prebere...

user posted image user posted image user posted image

Mi smo imeli zdajle par dni bolj izi prehrano, ker je prejšnji teden staknila virozo in bruhala reva, potem pa še težave s kakanjem, no saj še ni čisto OK, tako da se počasi vračamo v staro formo. Danes je jedla
zjutraj AM, opoldne banano, prej sem skuhala zelenjavno juho, ki jo obožuje, pa je ni hotela ... Tako da se še odločam, kaj zdaj, enkrat vmes je pa dobila še malo mleka in veliko čaja spije. Imamo čisto razbit urnik prehrane in spanca, tako da se lovimo.
JAZ sem pa prebrala nekje, da je svežo špinačo dovolj blanširati samo nekaj minutk, če ne celo samo eno minutko? Da se sicer še tiste par vitaminov uniči. No, ne bom pametna, ker nisem ziher. user posted image


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
31.3.2008 23:31:54   
sandra85
ulla hvalauser posted image
jutri bo dobil 1. mesekuser posted image

današnji meni:
Z:dojenje
M:breskev+jabolko+riž (Hipp)
K: korenček+grah+prosena kaša+kisla smetana
M:dojenje
V: mlečni grizek, kasneje še pol banane (sem jo js jedla, pa so mu skor oke vn padleuser posted image )
pred spanjem:dojenje


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
1.4.2008 7:14:43   
mateyka
Včasih mu vmešam še piškot in slive. Kaj bi še lahko od sadja, da ga ne bo zapiralo? Help


babyrok, za boljše kakanje lahko dodaš pokuhane suhe marelice in rozine. fina je pa tud (men je to ful dobr) melona, pa mogoče kaka breskva iz kompota brez sladkorja (lahko jo vmešaš v skuto).
jaz bom kmalu probala tud kaki dodat kakemu sadju.user posted image  

(odgovor članu babyrok)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: MAMI, kaj bomo danes jedli???
1.4.2008 10:58:03   
Anonimen
Pa kdaj že lahko damo suhe marelice?

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Neverjeten trik: Uspavajte dojenčka v eni ...
video
Po internetu je zakrožil nenavaden trik. Neki očka, ki je poskušal na vse mogoče načine uspavati dojenčka, je uspel z ze...
Zgodbe malih junakov: Roditi bi se morala ...
photo
7. 11. 2019, ob 9.34 se je rodila naša Klara, v 25. tednu nosečnosti, težka 730g in velika 34cm. Teh podatkov si nisem m...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?