|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Telovadba oz. vaje za dvojne nosečke
20.3.2008 18:48:47   
Mijavček
A li je res da dvojne nosečke ne smejo hodit na telovadbo za nosečke?

Ali obstaja kakšna posebna skupina samo za nasuser posted image

Jaz bi migala, pa mi je ena nosečka rekla, da je pri njeni sklupini vaditeljica nosečke z dvojčki poslala domov.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Telovadba oz. vaje za dvojne nosečke
20.3.2008 18:56:24   
emaa
jza nisem smela it, pa itak nisem bila zmožna

(odgovor članu Mijavček)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Telovadba oz. vaje za dvojne nosečke
20.3.2008 22:39:31   
NAVT
Moja nosečnost je bila bp in sem telovadila kolikor sem želela. Ginekologinja me je opozorila, naj se skrbno opazujem in naj delam tiste vaje, ki jih zmorem, naj se ne naprezam. Tako je tudi bilo. Telovadbo je vodila fizioterapevtka, ki me je ves čas imela na očeh in ni bilo nič narobe. Določenih vaj nisem delala, ker mi niso pasale. Tudi v prvi nosečnosti, ko sem nosila samo enega, mi določene vaje niso ustrezale in sem jih preskočila. Tudi prva nosečnost je bila bp. V drugi nosečnosti sem enkrat zakrvavela (zaradi vnetja), pa mi zaradi tega nihče ni kasneje prepovedal telovadbe. Vedno pa skrbno spremljaj kako se počutiš, pa seveda s svojim G se pogovori.

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Telovadba oz. vaje za dvojne nosečke
21.3.2008 11:38:51   
sayuri
Jaz tudi nisem sposobna user posted image . Pa bi rada bolj migala user posted image  Ampak me že 10 korakov utrudi. user posted image  PA tudi G mi je rekel, da moram počivat.

Mijavček, če bo šlo, potem se brez skrbi lahko udeležiš kakšne telovadbe za nosečke.

(odgovor članu NAVT)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Telovadba oz. vaje za dvojne nosečke
21.3.2008 15:30:13   
Mijavček
O hvala punce. Zlate ste.

Saj zdaj sem itak šele v 8.tednu in mi je non stop user posted image . Sem pa hotela po 12.t kaj migat, ker sem že čist brez kondicije, ker sem skoz doma že od IVF, hiperstimulacije,... itd. Čist zakrnela bom user posted image .

Fajn bodte!

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Telovadba oz. vaje za dvojne nosečke
21.3.2008 15:34:35   
sayuri
Mijavček, jaz sem do 16. tedna skoz bruhala in zelo mi je bilo slabo. Skoz sem ležala in posledično izgubila vso kondicijo. Zato se moje telo sedaj takoj utrudi, če je več kot uro pokonci. Posledično ne morem migat.... Še dobro, da vsaj po stanovanju lahko štopicam.user posted image  Drugače pa se strinjam - že v postopku ivf se je telo izčrpalo, nato slabosti, bruhanja.... Ampak res vse mine - naj ti bo v tolažbo.user posted image

(odgovor članu Mijavček)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Telovadba oz. vaje za dvojne nosečke
21.3.2008 15:45:27   
emaa
Meni je bilo slabo do konca 15. tedna, potem sem se počutila dobro kakih 5-6 tednov, potem mi je začelo dol pritiskat. V času, ko sem se počutila dobro, so bili dopusti, tako da nisem telovadila, sem pa hodila na sprehode do 24. tedna potem pa več kot 15 minut počasne hoje nisem več zmogla, kasneje pa tudi smela ne (strogo ležanje). 

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?