|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Sneži ko sto vragov!
24.3.2008 9:55:19   
caillou
Pri nas tudi danes zelo, zelo močno snežiuser posted image .

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Sneži ko sto vragov!
24.3.2008 10:00:14   
fusia
Caillou, pol je pa tvoj podpis mal out user posted image

Pri nas tudi mede user posted image user posted image  pa so že rožice začele cveteti na vrtu

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Sneži ko sto vragov!
24.3.2008 10:02:16   
caillou
Ja, moj podpis je malo outuser posted image .

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu fusia)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Sneži ko sto vragov!
24.3.2008 10:07:30   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: caillou

Ja, moj podpis je malo outuser posted image .


Podpis moraš spremenit v zima, zima bela user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Sneži ko sto vragov!
24.3.2008 15:05:05   
Dadi
Mi smo uspešno naredili velikonočnega snežaka...user posted image user posted image  Slikce pa še pridejo, ko najdem fotič...Ga imamo 25 cm sigurno..

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Sneži ko sto vragov!
24.3.2008 15:12:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mala_princeska

IZVIRNO SPOROČILO: caillou

Ja, moj podpis je malo outuser posted image .


Podpis moraš spremenit v zima, zima bela user posted image user posted image user posted image .

Moj MSN: Sneeeeg greeee, pa peeeesdaaa speeet sneeeeeg greeeee
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mala_princeska)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Sneži ko sto vragov!
24.3.2008 16:18:57   
Gina
Pri nas še kar pada in ga je vsaj do kolen, če ne več, vsaj 40cm in to zdaj, ko se je že sesedel.... pa noče nehat.

A bi kdo sporočil na vremensko komando prosim, da je pomlad in da naj že neha snežiti..... user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Sneži ko sto vragov!
24.3.2008 16:28:11   
Sibil_
JAo ne me strašit, jutri grem iz Kopra na Ptuj, pa imam letne gume na avtu (sicer nove).A ceste so ok al so zasnežene?Avtoceste in te glavne ceste?user posted image

LP,
SIbil RR

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Sneži ko sto vragov!
24.3.2008 16:31:56   
Gina
Ne vem, po moje so ceste ok. Naše lokalne so splužene okrog postojne. Pa po moje v lj. ni toliko snega, v mb pa tudi ne, sem včeraj s taščo govorila (mb), je bil zgolj dež.


< Sporočilo je popravil Gina -- 24.3.2008 16:32:51 >

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Sneži ko sto vragov!
24.3.2008 21:34:06   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: ribicaRR

No, zdaj sem ze prepozna, ampak meni se manj drobi, ce je ohlajena. user posted image

-------------------
Hvala vseeno user posted image ! Sem jo tudi sama raje rezala ohlajeno. V glavnem, uspela totalno, pohvale od vseh user posted image ...

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Sneži ko sto vragov!
24.3.2008 21:35:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

IZVIRNO SPOROČILO: ribicaRR

No, zdaj sem ze prepozna, ampak meni se manj drobi, ce je ohlajena. user posted image

-------------------
Hvala vseeno user posted image ! Sem jo tudi sama raje rezala ohlajeno. V glavnem, uspela totalno, pohvale od vseh user posted image ...


Jeee!

Sibil, v soboto zvecer smo mi vozili 2 uri iz Trsta, ker so pluzili le proti morju. Od Senozec do Vrhnike je bil na cesti sneg. Smo z zimskimi gumami vozili 39-60km/h.

V LJ spet mede, je vse belo, jeeee user posted image

(odgovor članu Rožica I)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Sneži ko sto vragov!
25.3.2008 7:04:57   
srki
Mi ga imamo ene 65 cm, ceste so kot bob steza, če bi treba včeraj iti v šiht, dvomo, da bi šla, ker ne bi nikamor prišla, snega ni več kam kidat....ah, brez veze vse skupaj.

Sicer sem še mlada, vem pa, da to ni prva bela velika noč.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Sneži ko sto vragov!
25.3.2008 7:06:16   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: srki

Mi ga imamo ene 65 cm, ceste so kot bob steza, če bi treba včeraj iti v šiht, dvomo, da bi šla, ker ne bi nikamor prišla, snega ni več kam kidat....ah, brez veze vse skupaj.

Sicer sem še mlada, vem pa, da to ni prva bela velika noč.


A daj nehaj, srkoslava, toliko snega imate? Madona no, zdaj se bo pa topilo, bo samo sranje vse naokoli.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Sneži ko sto vragov!
25.3.2008 7:17:03   
srki
Ja, res, drevesa do tal, malo polomljenega...joj, prav zoprno no. Saj po mojem ga bo hitro pobralo, sploh ker je težek in se bo kar sesedel, pa še višje temperature....imaš pa prav ja, ko bo okrog bajte vse zasvinjano.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Sneži ko sto vragov!
25.3.2008 8:50:56   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: srki

Ja, res, drevesa do tal, malo polomljenega...joj, prav zoprno no. Saj po mojem ga bo hitro pobralo, sploh ker je težek in se bo kar sesedel, pa še višje temperature....imaš pa prav ja, ko bo okrog bajte vse zasvinjano.


S kje pa si?

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Sneži ko sto vragov!
25.3.2008 8:53:22   
srki
Kočevska/Notranjska. Še sama ne vem, kam  bolj spadamouser posted image

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Sneži ko sto vragov!
25.3.2008 9:03:46   
Anonimen
Na Notranjskem zapadlo čez 70 cm snega.Kok časa se že kaj takega ni zgodilo?

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Sneži ko sto vragov!
25.3.2008 9:14:16   
mala maja
Neva ene tri-štiri leta. user posted image user posted image  Mi imao vikend nad izvirom Krke pa se spomnim ko se je sinu takrat staremu 2 leti pa še malo videl samo coefek od kape.user posted image user posted image  pa ni bi majhen.  Ga je pa tudi sedaj cca 70-80 cm gor. Mi je ravno sedaj soseda poslala slikice, kaj smo zamudiluser posted image  ker nismo gor.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Sneži ko sto vragov!
25.3.2008 9:18:33   
Anonimen
Se pravi vsake kvarte enkrat.,ampak pozimi kajne,ne pa spomladi.
Jaz se spomnim zim mojega otroštva in to v Ljublajni.Pismo snega na pretek,segel je do polic pritličnih oken.Smo kar z oken v sneg skakali otroci,pa igluje delali.

(odgovor članu mala maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Sneži ko sto vragov!
25.3.2008 9:20:21   
srki
To je zdaj vse obratno, namesto pozimi, pomladi. Tako dosti pa ga pri nas skoraj vsako leto zapade, ali pa vsako drugo.

Mene je tudi spomnilo na otroštvo, ko smo se po cestah sankali, ko še ni bilo toliko prometa.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Sneži ko sto vragov!
25.3.2008 9:54:06   
nizozemka
Tudi pri nas (Utrecht, NL) snezi... Ga mamo ze kake 3 cm...user posted image

_____________________________

Slovenija: 19.9.-30.9.2008 :):)

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Sneži ko sto vragov!
25.3.2008 10:01:21   
Anonimen
Evo pravkar izvedela in ne doživelauser posted image Sem namreč prespala zgodnje jutranje sneženje tu pri nas na obali.Ob 4h zjutraj močno snežilo,parvi moj,da so cape letele z neba.Zjutraj pa ni bilo duha ne sluha o snegu,ga je koj pobiralo.user posted image

(odgovor članu nizozemka)
  Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Sneži ko sto vragov!
25.3.2008 10:01:33   
mala maja
Neva ne takle čas. Se spomnim da smo imeli par dni star avto, kupljen je bil pa 8.3. in nas je še prav skrbelo ali bomo prišli sploh gor, pa kolegica je bila z nami, k ni mogla verjet. Pri nas ne duha ne sluha o kašnem snegu tam pa cel meter snega, pa še je padal ko nor.user posted image

(odgovor članu nizozemka)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Sneži ko sto vragov!
25.3.2008 10:02:45   
Barbara111
Pri nas pa sonček sije nič snega ni.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Sneži ko sto vragov!
25.3.2008 10:04:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mala maja

Neva ne takle čas. Se spomnim da smo imeli par dni star avto, kupljen je bil pa 8.3. in nas je še prav skrbelo ali bomo prišli sploh gor, pa kolegica je bila z nami, k ni mogla verjet. Pri nas ne duha ne sluha o kašnem snegu tam pa cel meter snega, pa še je padal ko nor.user posted image



Se dogodi ja,da takrat ko je najmanj treba.Moje hčere koruznik je tudi kupil pred tednom nov avto,pa ga je skoraj kap v soboto zvečer,ko sta se peljala čez Izolo in ju je dobila toča,ki je tolkla po karoseriji.

(odgovor članu mala maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?