|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
1.4.2008 17:50:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: KOROŠKE NOSEČKE 2008
1.4.2008 18:55:50   
alysa
Čestistke user posted image user posted image user posted image   gaya24 in veliko crkljanja.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: KOROŠKE NOSEČKE 2008
7.4.2008 10:58:56   
Breychee
hej.

joj, js sem odprla temo nosečke koroška in sem mislila da bomo skupaj preživele nekaj mesecev. ampak, žal se moram posloviti, ker nisem več noseča. js vsem želim najlepšo nosečnost in tiste ki ste že pri koncu, lep in hiter porod. naj bodo vaši sončki srečni sončki. lepo se imejte in veliko sreče.

pa čestitke za "novega" maja, ki mislim da vem katera mamica ga je rodila user posted image .
 
ja tako. izkoristite vse prednosti nosečnosti in porodniškega dopusta user posted image .
 
čao.

_____________________________

Bomo videli kaj bo?!

(odgovor članu alysa)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: KOROŠKE NOSEČKE 2008
7.4.2008 11:30:20   
lex
breychee hvala za lepe želje, tebi pa želim, da se ti čimprej uresniči, da boš mamauser posted image user posted image user posted image user posted image . Ti kar pridi kdaj pa kdaj poklepetati z nami.

gaya vama pa čestitkeuser posted image user posted image , pa čimveč cartanja



_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Breychee)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: KOROŠKE NOSEČKE 2008
7.4.2008 14:03:17   
Tejchy
Breychee - kr pogumno naprej..  user posted image  user posted image  user posted image   user posted image  .. da se čimprej vrneš med nas..

gaya tebi pa iskrene čestitke in velik cartlanja  user posted image  user posted image  user posted image

Js pa trenutno odštevam dneve do morfologije.. jo imam šele 15.5., ko bom že v 23 tednu. Kaj je katera od vas tudi imela tako pozno M?

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: KOROŠKE NOSEČKE 2008
7.4.2008 18:10:45   
nell
Pozdravček korošice!

Jaz sem sicer avgustovka in nisem korošica imam pa kar nekaj prijatlc od tam, pa iščem še eno. Pa me neki zanima LEX a si ti mogoče hodla na ppedagoško v mb????

Imejte se skrajno lepo, lepo nosečnost vam želim in bodite v sončku.


_____________________________

Življenje je čudež, vsak dan znova!

(odgovor članu Tejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: KOROŠKE NOSEČKE 2008
8.4.2008 8:19:52   
PUJKEC
lex-sej js sem že mama, takemu pridnemu sončku user posted image .

(odgovor članu nell)
Neposredna povezava do sporočila: 32
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?