|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: bolniška
25.3.2008 15:23:19   
kristinaj
raje odstopi delovno mesto komu ki si želi delat........

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: bolniška
25.3.2008 15:34:02   
Freycha
kake bolečine v križu, vratu, hrbtenici ali v roki, s katero delaš/pišeš....

sicer pa so tudi taki dohtrji, k jih samo pokličeš in poveš, da si zbolel, pa ti reče, da pridi na kontrolo čez tri dni (ali konec tedna) - ko si dejansko že zdrav, da ti zaključi bolniško in si tak doma lahko cel teden.......

kristinaj saj ni rekla, da ona to zase rabi.... dajte se takoj preseravat z nekimi svetohlinskimi izrazi.....

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: bolniška
25.3.2008 18:28:07   
hmm...
Zaradi takih ki igrajo bolniške ostanemo resne delavke ki moramo na bolniško zaradi otrok brez službe user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image








Se popolnoma strinjam!!!!!!


Ni mi jasno zakaj to nekateri delajo. Če se jim enostavno ne da hodit v službo, pa naj dajo odpoved!


In tako kot je že predhodnica povedala, odstopijo eno delovno mesto, ki ga bo dobil nekdo, ki bo to delo z veseljem opravljal!







Detece to ni letelo nate, ampak na tiste, ki kaj takega počnejo!



_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: bolniška
25.3.2008 19:04:55   
CatJa
IZVIRNO SPOROČILO: Pikec RR

zanosi...



Ne bodi nesramna.


_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: bolniška
25.3.2008 19:09:01   
lindy
IZVIRNO SPOROČILO: CatJa

IZVIRNO SPOROČILO: Pikec RR

zanosi...



Ne bodi nesramna.



Kaj pa je tukaj nesramnega, to je spodbujanje k rasti natalitete!user posted image

_____________________________

Moja mala Manca je moja največja sreča!

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: bolniška
25.3.2008 19:31:51   
kepa*
Sem bila na operaciji žolčnih kamnov in sem hotela takoj naslednji teden v službo in me je zdr. samo čudno gledala. Je rekla, da česa takega še ni doživela, da bi kdo hotel takoj po op. v službo.
Sodelavka je pa bila recimo po op. žolčnih kamnov skoraj mesec dni doma.


_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu lindy)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: bolniška
25.3.2008 20:16:27   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: kepa*

Sem bila na operaciji žolčnih kamnov in sem hotela takoj naslednji teden v službo in me je zdr. samo čudno gledala. Je rekla, da česa takega še ni doživela, da bi kdo hotel takoj po op. v službo.
Sodelavka je pa bila recimo po op. žolčnih kamnov skoraj mesec dni doma.



če zdravniki ocenijo, da moram biti po neki opraciji en mesec doma, sem en mesec doma. Nihče ne bo cenil moje požrtvovalnosti v službi, če se bo pa kaj zakompliciralo ker sem šla prehitro v službo pa ne bo všeč firmi, sebi bom pa samo še slabše naredila....

zato so mi taka požrtvovanja čisto b.v.

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: bolniška
25.3.2008 20:30:01   
CatJa
IZVIRNO SPOROČILO: lindy

IZVIRNO SPOROČILO: CatJa

IZVIRNO SPOROČILO: Pikec RR

zanosi...



Ne bodi nesramna.



Kaj pa je tukaj nesramnega, to je spodbujanje k rasti natalitete!user posted image



Namigovanje na to, da vsaka, ki se ji še clear blue ni dobro ohladil, obleži doma.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu lindy)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: bolniška
25.3.2008 20:33:34   
Freycha
ja ja... ko mački na rep stopiš user posted image user posted image user posted image user posted image

ampak saj je znano, da je v službi do konca samo še 1/3 nosečnic.....

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: bolniška
25.3.2008 20:35:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Detece

kako lahko pri zdravniku odigraš bolezen, da greš v bolniški stalež? Kaj je tisto kar si lahko namisliš, brez da to ugotovijo?


Glumis, da si normalna in zdrava....user posted image .

To je v danasnjih casih ze taka redkost, da se mu bo zdelo sumljivo za nadaljnje preiskave. Pol bodo pa ze nekaj nasli...user posted image

(odgovor članu Detece)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: bolniška
25.3.2008 20:41:57   
CatJa
IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

ja ja... ko mački na rep stopiš user posted image user posted image user posted image user posted image

ampak saj je znano, da je v službi do konca samo še 1/3 nosečnic.....



... in na kaj zdaj ti namiguješ?

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: bolniška
25.3.2008 22:11:28   
HuAnita
Še nisem bila na bolniški. Uradno. Neuradno sem bila po nekaj dni, ampak sem vedno tako skombinirala, da je delo bilo narejeno in ni nihče opazil, da me niuser posted image  

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: bolniška
26.3.2008 7:30:04   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: kepa*

Sem bila na operaciji žolčnih kamnov in sem hotela takoj naslednji teden v službo in me je zdr. samo čudno gledala. Je rekla, da česa takega še ni doživela, da bi kdo hotel takoj po op. v službo.
Sodelavka je pa bila recimo po op. žolčnih kamnov skoraj mesec dni doma.



Samo tle si si pa sama "kriva", če bi se npr. kaj zapletlo. Po operaciji pa že ne bi letela v službo. Operacija je operacija, simuliranje pa nekaj drugega.

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: bolniška
26.3.2008 8:02:14   
Detece
Meni je tudi to čisto mimo ko eni hodijo bolani v službo, samo zato da bi se dokazali. Potem ko pa je drug recimo bolan in je tolk pameten, da ostane doma in se pozdravi, pa ti očitajo kako so oni pa vseeno prišli...bedno...
Če bom bolana in bo zdravnik ocenil, da moram ostati doma, ni debate da pridem v službo....

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: bolniška
26.3.2008 8:30:00   
Freycha
in obstajajo veliki žrtveniki, ki so na smrt bolani in hodijo v službo, ne pomislijo pa, da lahko s tem koga okužijo......

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: bolniška
26.3.2008 9:15:27   
kekec in mojca
Jaz sem bila tak žrtvenik, ki sem šla štiri dni po splavu v službo, ker sem se sicer dobro počutila. Mislila sem, da mi bo tam lažje in kao, da me bodo zaradi tega kaj bolj cenili.

Koliko sem vredna, sem ugotovila, ko sem šla v porodniško. user posted image user posted image user posted image user posted image Nikoli več ne bom naredila česa takega. Če bom bolna, bom šla v bolniško, ne mislim več špilat nekega heroja samo zato, ker bi potem bila v službi kaj več vredna.



(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: bolniška
26.3.2008 10:11:35   
lotoska
IZVIRNO SPOROČILO: kekec in mojca

Koliko sem vredna, sem ugotovila, ko sem šla v porodniško. user posted image user posted image user posted image user posted image Nikoli več ne bom naredila česa takega. Če bom bolna, bom šla v bolniško, ne mislim več špilat nekega heroja samo zato, ker bi potem bila v službi kaj več vredna.


Se podpišem.  Imam  enake izkušnje v službi.

Kar se pa zdravnikov tiče: odločena sem da nikoli več ne rinem bolna v službo. Vedno  sem se otepala bolniške, ko sem imela pa res hude zdravstvene probleme mi je pa dohterca da sem hipohonder in da hočem zavarovalnino.user posted image Pa je šlo moje zdravje h user posted image , prav tako pa tudi spoštovanje do doktorjev v belih haljah.

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 42
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?