|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2008 - 3.del
26.3.2008 12:58:26   
san
nčk, če bi se še z numerologijo ukvarjala, revež sploh ne bi dobil imenauser posted image

(odgovor članu Katy13)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Marčevke 2008 - 3.del
26.3.2008 13:16:17   
Katy13
IZVIRNO SPOROČILO: san

nčk, če bi se še z numerologijo ukvarjala, revež sploh ne bi dobil imenauser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Odlocitev, da boste imeli otroka, sprejmete v trenutku. Tako za vedno sklenete, da bo vaše srce hodilo zunaj vašega telesa.

(odgovor članu san)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Marčevke 2008 - 3.del
26.3.2008 15:35:01   
Dinki
IZVIRNO SPOROČILO: meridaub

dinki - ja res je tko lepo vreme, grem tudi jaz malo ven. Krči so se umirili. So, ampak so bolj blagi, pa na daljše obdobje. Sploh ne znam zmeriti od začetka enga pa do konca drugega, ker me skoz pač dajejo krči kot pri menstruaciji, kjer tudi ne moreš ravno določiti, kje je začetek in kje konec. Mislim, da bo pri menikar trajalo par dni.Pustimo se presenetiti.



Joj Meridaub, veš, da je tega tudi mene strah, da bi se mi začeli popadki in jih sploh ne bi znala zmeriti, torej obdobje na koliko časa se mi pojavijo user posted image ...boš videla kako bo. Lahko, da se ti bo res vleklo par dni, lahko pa da te bo samo zvilo in takrat boš vedela, da ni druge kot Via Roma user posted image

_____________________________

7.4.2008 je najino življenje dobilo nov smisel.....ime mu je Tit.


(odgovor članu meridaub)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Marčevke 2008 - 3.del
26.3.2008 15:40:47   
Dinki
IZVIRNO SPOROČILO: Katy13

Popadkov še ni, maternični vrat je zmehčan, sluz izteka, glavica je že nizko. Danes sva končno naredila tudi vaginalni pregled. Drugače pa me je za jutri napotil v P na pregled (imamprirojeno pomanjkanje faktorja 12) in je rekel, da se jim naj grem pokazat, da bodo vedeli, da obstajam. user posted image  Bomo videli jutri, kaj bodo rekli.

To pa je bil tudi moj zadnji pregled pri G, od sedaj anprej bom hodila v P.



Opa Katy13, tole so pa že premiki tudi pri tebi...čestitke za pregled user posted image ....upam, da ko bom imela v petek pregled, da bi bilo vsaj kaj kar bi nakazovalo na bližnji porod....vsaj ne vem: ste odprti dva prsta, ali pa: aha, glavica je že zelo nizko....kar koli....
so se pa včeraj zvečer ko sva šla z mojim spat slišali taki smešni zvoki iz mojega trebuha, ki pa skoraj zagotovo niso bila moja prebava, ampak je pomojem moj malček nekaj ustvarjal....sva se mu prav nasmejala user posted image ....vidim pa, da je moj dragi že bolj neučakan kot jaz, ga že kar ven iz trebuha vabi user posted image ....

Kje pa ste danes vse user posted image
ste vse pobegnile v Rim?

_____________________________

7.4.2008 je najino življenje dobilo nov smisel.....ime mu je Tit.


(odgovor članu Katy13)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Marčevke 2008 - 3.del
26.3.2008 16:00:44   
mergetka
IZVIRNO SPOROČILO: Dinki

Kje pa ste danes vse user posted image
ste vse pobegnile v Rim?


NE ŠE, ene smo še kr tu...
In se sprašujemo, pa kje za vraga so vse user posted image marčevke!!!user posted image


Glede popadkov pa jih jaz tudi ne znam štetuser posted image Včeraj me je npr. držalo 2 uri, sam to me je bolelo dost neredno, recimo špikanje 10 minut in pol mogoče malo manj in pol spet mal bolj in tako naprej...

Sem se že veselila in si šla glavo oprat, pol je pa ponehalo.


Ajde, čau, se slišmo pol, grem jest, ker je moj lubi prišel! Sej ne vem, kaj me daje, danes sem naredila govejo juho in pražen krompir, hren, govedino... mi je ful hecno, ker ponavadi nisem za tako domačo...


_____________________________

NAŠEL ME JE ANGEL TISTO NOČ… TAM



(odgovor članu Dinki)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Marčevke 2008 - 3.del
26.3.2008 16:05:15   
Dinki
Mergetka, dober tek user posted image
sam da vem, da nisem sama ostala med nosečkami user posted image

_____________________________

7.4.2008 je najino življenje dobilo nov smisel.....ime mu je Tit.


(odgovor članu mergetka)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Marčevke 2008 - 3.del
26.3.2008 16:33:49   
pomlad08
ne, še vedno smo tukaj ...
sem šla spet hodit danes, da bi ja kej pospešila, zaenkrat še brez učinka user posted image

(odgovor članu Dinki)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Marčevke 2008 - 3.del
26.3.2008 16:36:31   
pomlad08
aja, kako pa izgledajo pregledi v porodnišnici, ko si že 1 teden čez rok? ali pregledajo plodovnico? upam sicer, da pred tem že rodim, ampak vseeno me zanima.

(odgovor članu pomlad08)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Marčevke 2008 - 3.del
26.3.2008 16:41:43   
Katy13
IZVIRNO SPOROČILO: Dinki


Kje pa ste danes vse user posted image
ste vse pobegnile v Rim?


Dinki - hvala za čestitke. Ja je fajn slišat, da se stvari premikajo. user posted image  Šele sedaj sem pogruntala, da ni kaj rekel, da sem odprta. Samo to sluz je omenil in d aje glavica že nizko.

Tudi jaz še nisem v Rimu. user posted image

Veš Dinki, tudi moj je čisto nestrpen, verjento bolj kot jaz. Vsak dan ko pride iz službe, me vpraša, če me kaj boli ali pa če se le malo spačim, me že vpraš kaj me boli. user posted image  Po moje bi najraje videl, da bi me jutri obdržali v P. user posted image  Ko sem ga klicala, da rabim jutri avto, da se peljem v SG v P, mi je rekel, kako bom pa ajz dol prišel, če bo potrebno. Pa sem mu rekla, pa saj ne grem rodit, sej se grem samo pokazat. Joj, ti naši moški. user posted image  No, zdaj me bo pa peljala mama...

_____________________________

Odlocitev, da boste imeli otroka, sprejmete v trenutku. Tako za vedno sklenete, da bo vaše srce hodilo zunaj vašega telesa.

(odgovor članu Dinki)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Marčevke 2008 - 3.del
26.3.2008 16:42:58   
Katy13
IZVIRNO SPOROČILO: pomlad08

aja, kako pa izgledajo pregledi v porodnišnici, ko si že 1 teden čez rok? ali pregledajo plodovnico? upam sicer, da pred tem že rodim, ampak vseeno me zanima.


Ti bom jutri povedala kako to izgleda, vendar mislim, da je to anvaden pregled + CTG. Sama sicer še en bom čez rok.

_____________________________

Odlocitev, da boste imeli otroka, sprejmete v trenutku. Tako za vedno sklenete, da bo vaše srce hodilo zunaj vašega telesa.

(odgovor članu pomlad08)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Marčevke 2008 - 3.del
26.3.2008 17:15:01   
Naja31
Jaz sem tudi še tukaj.

Na pregledu nič novega. Samo pritisk mi je izmerila in poslušala srčka. Še na CTG me ni dala, kaj šele da bi pogledala, če sem kaj odprta user posted image . Je pa res, da sem bila v soboto v porodnišnici na "temeljitem" pregledu,  tako da je mogoče na osnovi tega sklepala, da se nič ne dogaja. Pa še jaz sem sama rekla, da nič ni.
Naslednjič grem k moji G na pregled šele čez en teden, če se bo pa vmes kaj dogajalo pa naj grem kar v porodnišnico. Če pa bom imela popadke, in je ravno dopoldan, lahko pridem tudi k njej in ne v porodnišnico.

Ok, zdaj se mi pa neljubi več čakati user posted image


(odgovor članu Katy13)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Marčevke 2008 - 3.del
26.3.2008 17:42:41   
lucalu
perp čestitke za princesko Nejo! Čimveč cartanja in vsega kar sodi zraven vam želim!
user posted image

(odgovor članu psaša)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Marčevke 2008 - 3.del
26.3.2008 18:11:14   
Dinki
Veš Dinki, tudi moj je čisto nestrpen, verjento bolj kot jaz. Vsak dan ko pride iz službe, me vpraša, če me kaj boli ali pa če se le malo spačim, me že vpraš kaj me boli. Po moje bi najraje videl, da bi me jutri obdržali v P. Ko sem ga klicala, da rabim jutri avto, da se peljem v SG v P, mi je rekel, kako bom pa ajz dol prišel, če bo potrebno. Pa sem mu rekla, pa saj ne grem rodit, sej se grem samo pokazat. Joj, ti naši moški. No, zdaj me bo pa peljala mama...


Katy13, sej če mene vprašaš je tudi bolj, da en avto pustiš pri svojemu dragemu....kaj pa veš, nikoli ne veš....mogoče ti pa jutri že rečejo, da bi lahko šla kar rodit...kdo ti bo pa torbo pripeljal? user posted image

_____________________________

7.4.2008 je najino življenje dobilo nov smisel.....ime mu je Tit.


(odgovor članu lucalu)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Marčevke 2008 - 3.del
26.3.2008 18:14:05   
Dinki
Jaz sem danes še spucala malo kopalnico in WC, zdejle sem pa še mojega dragega ostrigla....ga zmeraj jaz strižem ampak ne s škarjami ampak z mašinco in mi je rekel, da naj se tokrat potrudim, da bo lep s svojim sinekom na prvih slikah v P user posted image ....

_____________________________

7.4.2008 je najino življenje dobilo nov smisel.....ime mu je Tit.


(odgovor članu Dinki)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Marčevke 2008 - 3.del
26.3.2008 18:35:14   
avak
Živjo. Zdaj pa res že težko spim zaradi pričakovanja. Za spol nisva vprašala, tako, da bo presenečenje. Imena pa imava izbrana; no, lohk si še premisliva. Bila sem na ctgju, pa se čisto nič ne dogaja. :(
Kako ste mamice, a gre? So otročki zdravi in pridni? lp

(odgovor članu Dinki)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Marčevke 2008 - 3.del
26.3.2008 19:00:11   
meridaub
TUDI JAZ SEM ŠE TUKAJ, SAMO SE MI NI LJUBILO PREJ ZA RAČUNALNIK. oops pardon za velike črkeuser posted image Popadke še imam, vendar neredne....to sem uspela dojeti, zdaj na kolk minut pa ne vem čisto ziher. Sem nekako namerila na pol ure , pa 5 minut, pa 2o minut, pa 8, kr neki. tko da mislim, bo še malo dogajalo. Jutri dopoldne imam pa pregled pri G in bomo videli, kaj bo povedala. Ja, baje lahko traja tudi par dni tole s popadki, berem da se tudi vam to dogaja. Popadki, pa spet ne...
Jaz sem šla vmes sejat seme v lončke....nisem mogla biti pri miru, pa sem kar nekako pozabila na popadke, ki so se potem res umirili. So pa še zmerom. Tko da če se gibaš se malo umirijo.....sam a se ne pospeši poroda ravno z gibanjem?

Dinki - Se je malemu na glas kolcalo user posted image , če ni bila tvoja prebava?

A se vašim malčkom tudi pogosto kolca. Mojmu se vsak dan.

(odgovor članu Dinki)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Marčevke 2008 - 3.del
26.3.2008 21:00:57   
Katy13
avak - kdaj imaš pravzaprav PDP? Ti pa priporočam, da ne misliš an porod, ker bo hitreje minil čas in poskusi se sedaj naspati, ker potem ne veš kaj te čaka (spanje ali nespanje) user posted image

meridaub - gibanje naj bi pospešilo porod, vendar verjento na vsako drugače vpliva. user posted image  Verjetno je tvoje telo navajeno gibanja in mu nič ne de. user posted image  Saj bo, boš videla. Verjamem pa, da že komaj ačkaš, glede na to, da si že čez rok. A so ti kaj povedali koliko te bodo spustili čez?

Imam pa občutek, da ko bomo začele hoditi v P, da bomo šle ena za drugo. user posted image  Sicer bi bil pa že čas, če ne nas bodo vse aprilčice prehitele. user posted image  

_____________________________

Odlocitev, da boste imeli otroka, sprejmete v trenutku. Tako za vedno sklenete, da bo vaše srce hodilo zunaj vašega telesa.

(odgovor članu meridaub)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Marčevke 2008 - 3.del
26.3.2008 21:02:48   
Katy13
IZVIRNO SPOROČILO: Dinki

Veš Dinki, tudi moj je čisto nestrpen, verjento bolj kot jaz. Vsak dan ko pride iz službe, me vpraša, če me kaj boli ali pa če se le malo spačim, me že vpraš kaj me boli. Po moje bi najraje videl, da bi me jutri obdržali v P. Ko sem ga klicala, da rabim jutri avto, da se peljem v SG v P, mi je rekel, kako bom pa ajz dol prišel, če bo potrebno. Pa sem mu rekla, pa saj ne grem rodit, sej se grem samo pokazat. Joj, ti naši moški. No, zdaj me bo pa peljala mama...


Katy13, sej če mene vprašaš je tudi bolj, da en avto pustiš pri svojemu dragemu....kaj pa veš, nikoli ne veš....mogoče ti pa jutri že rečejo, da bi lahko šla kar rodit...kdo ti bo pa torbo pripeljal? user posted image


Dinki - nimam ravno upanja, da ostanem jutri v P, ker še nimam nobenega popadka. Je pa res, da nikoli ne veš. JA, torbo mi bo moral pa kar dragi pripeljati.

_____________________________

Odlocitev, da boste imeli otroka, sprejmete v trenutku. Tako za vedno sklenete, da bo vaše srce hodilo zunaj vašega telesa.

(odgovor članu Dinki)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Marčevke 2008 - 3.del
26.3.2008 21:53:31   
Katy13
Nič, grem spat, ker moram jutri zopet bolj zgodaj vstati, da bom šla an pregled v P. Se vam javim, ko pridem nazaj.

Lepo spite, če pa gre aktera v Rim, ji pošiljam eno user posted image

_____________________________

Odlocitev, da boste imeli otroka, sprejmete v trenutku. Tako za vedno sklenete, da bo vaše srce hodilo zunaj vašega telesa.

(odgovor članu Katy13)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Marčevke 2008 - 3.del
26.3.2008 22:50:59   
gaya24
Dober večer.

Še 2 uri do mojga PDP-jauser posted image

Nič ekstra sprememb ne čutim. Mi pa dans že cel popoldan pa večer trebuh otrdeva. Mi je mama rekla, da je blo pri njej isto en dan prej preden je šla mojga brata rodit. Mogoče bo pa moj user posted image točen in bo na datum prišel venuser posted image user posted image

Katy13: Vso srečo jutri na pregledu, mogoče te pa obdržijo. Poglej perp, ob 13h je še po ringaraji skakala, zvečer pa rodila. Js mam tud jutri pregled pri svoji g. Mogoče me pa pošlje v P.



(odgovor članu Katy13)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Marčevke 2008 - 3.del
26.3.2008 22:51:42   
gaya24
Ups, ne 2 uri ampak sam 1 urauser posted image user posted image

(odgovor članu gaya24)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Marčevke 2008 - 3.del
27.3.2008 6:51:39   
pomlad08
Dobro jutro! Smo še vedno vse doma ali se je ponoči le kaj premaknilo? Zdaj bi pa res lahko kakšna že šla v P, smo vse tok okol PDP-ja, da ni več kaj čakati! user posted image

Jaz sem šla včeraj še na kolokvij, mi je šlo kar dobro, le koncentracija mi je malo popuščala po 90 minutah pisanja ...

Lep dan vam želim!

(odgovor članu gaya24)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Marčevke 2008 - 3.del
27.3.2008 8:14:38   
pomlad08
Še spite ali ste vse že v P? user posted image

(odgovor članu pomlad08)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Marčevke 2008 - 3.del
27.3.2008 8:26:58   
Dinki
IZVIRNO SPOROČILO: meridaub

sam a se ne pospeši poroda ravno z gibanjem?

Dinki - Se je malemu na glas kolcalo user posted image , če ni bila tvoja prebava?

A se vašim malčkom tudi pogosto kolca. Mojmu se vsak dan.



user posted image  mojemu malemu se tudi kolca vsak dan! je pa bilo to kolcanje včasih tako, da si moral orng roko dat gor, da si čutil, zdej pa kar cel trebuh poskakuje. Jaz mu pravim že zdaj kolcamož user posted image
Tisto zvečer pa ni bilo kolcanje, to bi prepoznala, neki drugi čudni zvoki so bili....mogoče je pa malega mučila prebava user posted image user posted image

Kolikor je meni znano, gibanje pospeši porod, sigurno bolj kot mirovanje, tko da če se počutiš OK, bodi kar aktivna user posted image ...midva bova šla danes z mojim v Supernovo. Si bom šla verjetno kupit še en modrc za dojenje, pa da se mal razmigamo in pospešimo dogajanje pri nas v trebuhu....jaz bi šla že danes rodit! Mi je datum blazno všeč user posted image


_____________________________

7.4.2008 je najino življenje dobilo nov smisel.....ime mu je Tit.


(odgovor članu meridaub)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Marčevke 2008 - 3.del
27.3.2008 8:28:45   
Dinki
IZVIRNO SPOROČILO: Katy13

Nič, grem spat, ker moram jutri zopet bolj zgodaj vstati, da bom šla an pregled v P. Se vam javim, ko pridem nazaj.



Katy13, srečno na pregledu v P user posted image ....vsekakor poročaj kako je bilo.

_____________________________

7.4.2008 je najino življenje dobilo nov smisel.....ime mu je Tit.


(odgovor članu Katy13)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Prihaja Baby Expo sejem za nosečke in bodo...
Nosečke in mamice pozor! Rezervirajte si datum 13. april. V Ljubljano prihaja že drugi Baby Expo, sejem za bodoče in mla...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?