|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2008 - 3.del
27.3.2008 13:59:32   
Dinki
IZVIRNO SPOROČILO: gaya24

Katy13 se pa dans ni še nič javla...

Vem, da je imela zjutraj pregled...Mogoč mi je pa še edina, ki je ostala z mano iz Koroške, pobegnila v P.



user posted image  Gaya24, si me glih malce prehitela glede Katy13 user posted image ...mogoče je pa res notri ostala...sej ji privoščim, pa sebi bi tudi user posted image

_____________________________

7.4.2008 je najino življenje dobilo nov smisel.....ime mu je Tit.


(odgovor članu gaya24)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Marčevke 2008 - 3.del
27.3.2008 14:00:42   
Dinki
IZVIRNO SPOROČILO: san

jst bi rekla, da so tiste, ki so imele rok do 17.3. že vse rodile....


Imaš verjetno prav, San....
sej ta drugi seznam z user posted image  bomo počasi kar ukinile, bo pomojem najbolje user posted image

_____________________________

7.4.2008 je najino življenje dobilo nov smisel.....ime mu je Tit.


(odgovor članu san)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Marčevke 2008 - 3.del
27.3.2008 14:28:55   
mergetka
Dobr dan, marčevke!!!

Sem mela obisk in pol G, tko da vas šele zdaj berem  in sem prav vesela, da ste že 2 strani napisaleuser posted image user posted image user posted image !


IZVIRNO SPOROČILO: meridaub

margetka - a tebi je ctg pokazal kaj popadkov?



JAAAA, najprej sem si mislila, itak ne bo nč. Pol me je pa sestra priklopila gor in je blo na 60-80 aktivnost maternice in pol ta mi dva popadka našibala krivuljo na 100!!!
G me je pol pogledal, še nisem odprta, sam MV je pa mehak in bo najbrž jutri!! NAJ BO DANES AL PA JUTRI!!!!

Moj pride iz službe šele ob 7h in do takrat še ne rabi bit, pol pa: jaz sem za akcijo!!


_____________________________

NAŠEL ME JE ANGEL TISTO NOČ… TAM



(odgovor članu meridaub)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Marčevke 2008 - 3.del
27.3.2008 14:32:33   
Tejka.387
No, da se še jaz malo javim.
Sem ravnokar prišla domov. Zjutraj sem imela pregled v P. Nič posebnega in novega, malček je bil aktiven 100 na uro med CTGjem in se ni dal motit. G me je pregledala vaginalno in je še vse zaprto. Naslednjo kontrolo imam v ponedeljek ko bom že teden dni čez rok, če se slučajno ne začne prej kaj dogajat.
Po pregledu sva šla z mojim še mal v City park, potem pa k moji babici na kosilo.

Dinki: mogoče bomo pa hkrati ti, pomlad08 in jaz v LJ P user posted image  user posted image  user posted image .

Zdej se grem pa mal k mojmu stisnit, ko je zunaj tako kislo vreme, da ni za nikamor it.

(odgovor članu Dinki)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Marčevke 2008 - 3.del
27.3.2008 14:36:39   
Tejka.387
IZVIRNO SPOROČILO: mergetka


G me je pol pogledal, še nisem odprta, sam MV je pa mehak in bo najbrž jutri!! NAJ BO DANES AL PA JUTRI!!!!

Moj pride iz službe šele ob 7h in do takrat še ne rabi bit, pol pa: jaz sem za akcijo!!



Dinki: mogoče bomo pa hkrati ti, pomlad08 in jaz v LJ P user posted image  user posted image  user posted image .


Aha, pa še Mergetka je iz LJ okolice, če nam ne bo pobegnila že danes.

(odgovor članu mergetka)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Marčevke 2008 - 3.del
27.3.2008 14:39:06   
Tejka.387
IZVIRNO SPOROČILO: ribica85

pozdravljene!

samo da vam sporočim novico, da smo v soboto 22.3. 2008 ob7.49. rodili fantka kristjana velikega55cm in težkega 3950g.
sedaj smo že doma in se veselo cartamo in spoznavamo.
porod je potekal brez zapletov, samo šivi me bolijo.

vsem, ki še čakate na svoje štručke želim veliko sreče pri
poroduuser posted image



Ribica85: user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  za tako velikega korenjaka Kristjana. Veliko užitkov ob spoznavanju en drugega.

(odgovor članu ribica85)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Marčevke 2008 - 3.del
27.3.2008 14:43:32   
Tejka.387
IZVIRNO SPOROČILO: pomlad08

aja, kako pa izgledajo pregledi v porodnišnici, ko si že 1 teden čez rok? ali pregledajo plodovnico? upam sicer, da pred tem že rodim, ampak vseeno me zanima.


Prgled v P: meni so vedno naredili najprej CTG, izmerijo težo in pritisk, potem me je pa še G vaginalno pregledala in to je to. Mislim pa da če si že teden dni čez rok, da naredijo UZ; za amnioskopijo pa ne vem.

(odgovor članu pomlad08)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Marčevke 2008 - 3.del
27.3.2008 14:43:38   
mergetka
Ribica85, user posted image user posted image user posted image user posted image za Kristjana, korenjaka!!!!

VELIKO CARTANJA IN PRESPANIH NOČI CELI DRUŽINICI!!!


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

In hvala za lepe želje! user posted image


_____________________________

NAŠEL ME JE ANGEL TISTO NOČ… TAM



(odgovor članu ribica85)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Marčevke 2008 - 3.del
27.3.2008 14:44:20   
mergetka
IZVIRNO SPOROČILO: san

Pejmo kar vse!



POD TO SE PA TUDI JAZ PODPIŠEM, da mi ne bo treba skoz sem kukat in vam v zelje skakat. se počutim razdvojeno med dvema forumoma, kot da še vedno sem spadamuser posted image user posted image user posted image user posted image



SAN, user posted image user posted image user posted image ! Men je ful všeč, da si še pri nas aktivna, ker nas je vsak dan manj!!!!user posted image user posted image


Dinki, jaz sem bila v torek v Supernovi in se mi je tud zdel, da so sami vozički!!! Mal je še preveč gužve (bla sem okol 12h), sam po moje ne bo več dolgo in tko fajn majo za kofetkat...





_____________________________

NAŠEL ME JE ANGEL TISTO NOČ… TAM



(odgovor članu san)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Marčevke 2008 - 3.del
27.3.2008 14:45:22   
mergetka
IZVIRNO SPOROČILO: Tejka.387

IZVIRNO SPOROČILO: mergetka


G me je pol pogledal, še nisem odprta, sam MV je pa mehak in bo najbrž jutri!! NAJ BO DANES AL PA JUTRI!!!!

Moj pride iz službe šele ob 7h in do takrat še ne rabi bit, pol pa: jaz sem za akcijo!!



Dinki: mogoče bomo pa hkrati ti, pomlad08 in jaz v LJ P user posted image  user posted image  user posted image .


Aha, pa še Mergetka je iz LJ okolice, če nam ne bo pobegnila že danes.



Ja, lahko pa grem jaz danes ponoč, ve pa pridete jutri zjutraj!user posted image user posted image Velja?


_____________________________

NAŠEL ME JE ANGEL TISTO NOČ… TAM



(odgovor članu Tejka.387)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Marčevke 2008 - 3.del
27.3.2008 14:50:25   
Naša črtica koraka
IZVIRNO SPOROČILO: meridaub

nčk - kako različno prakso imajo....meni niso danes v P nič plodovnice gledal....pa sem 4 dni čez rok, mi je še sploh niso, očitno gledajo ctg in srčni utrip in njegovo kondicijo, če je ta ok, potem te ne dajo na ta pregled, ker je baje kar agresiven....no, pa vsaj veš kako je z malim.



imaš prav, pregled je res strašno neprijeten ... ni pa 100%. Lahko ti pregledajo plodovnico, ki je ok in vse je ok ... potem pa se stanje lahko v dnevu ali prej spremeni ...

na ta pregled grem predvsem zato, ker mi je taprvič sprožil popadke in čez 2 dni sem zibalauser posted image user posted image user posted image .

Prejle sem pisala, da nič ne dogaja ... nekaj dogaja, pa ne morem pisat, ker ni nič velikega v smislu: skoz trd buši ali čep je preč ... spet ko ena velika revma (pa menda nau sneg again?!!!)

fejst bodte, pa ...
Dinki: mogoče bomo pa hkrati ti, pomlad08 in jaz v LJ P user posted image  user posted image  user posted image .
Super ideja, še za barvo sobice se morate zmenit, pa bo! Kaj če bi vzele naše comp. s seboj, da bi še malo z mano čvekale, da nam tolk sama tam med neznanimi Gorenjkami user posted image .


MARGETKA user posted image user posted image user posted image  JUHEJ, veselo v P!! user posted image user posted image user posted image  
 
 
 
RIBICA user posted image user posted image user posted image user posted image ČESTITKE IN SREČNO Z MALIM KRISTIJANOM user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


tKO, zdej pa grem kmal na južno. Jo danes kuha mož in se že iz pečice bohotijo dišave ... user posted image user posted image

(odgovor članu meridaub)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Marčevke 2008 - 3.del
27.3.2008 15:00:53   
mergetka
IZVIRNO SPOROČILO: Naša črtica koraka


Prejle sem pisala, da nič ne dogaja ... nekaj dogaja, pa ne morem pisat, ker ni nič velikega v smislu: skoz trd buši ali čep je preč ... spet ko ena velika revma (pa menda nau sneg again?!!!)




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image si faca s to revmo!!! Po mojem ti kr širi kaj spodi....


tKO, zdej pa grem kmal na južno. Jo danes kuha mož in se že iz pečice bohotijo dišave ... user posted image user posted image


Dober tek! Kak fajn, da ti kuha!


_____________________________

NAŠEL ME JE ANGEL TISTO NOČ… TAM



(odgovor članu Naša črtica koraka)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Marčevke 2008 - 3.del
27.3.2008 15:01:07   
meridaub
margetka - meni je pred enim tednim rekla G, ko me je vaginalno pregledala, da sem čisto mehka, ampak poplnoma zaprta, po pregledu danes pa so v P ugotovili, da sem še zmerom popolnoma zaprta. Razlika z zadnjič je ta, da mi je zdej kazalo popadke, pred enim tednom pa nič.

dinki - slabo vreme je, pa se vse gredo sprehajat z vozički v supernovo user posted image Meni se ne bi ljubilo tam sprehajat z vozičkom.

ja katy 13 se pa res ni še nič javila - je kar notri ostala najbrž.

se strinjam san jaz bi tudi že rada klepetala na zakladkih. Jooooj kako so srčaki vsi po vrsti. Sej ne morem, da jih ne bi šla zmerom znova gledat in se čuditi, kaj tudi mene čaka.user posted image

(odgovor članu Naša črtica koraka)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Marčevke 2008 - 3.del
27.3.2008 15:24:50   
mergetka
Sej najbrž ste si že prebrale, sam vseeno: za vzpodbudo!!!

http://www.ringaraja.net/ClanekPodrobno.asp?p_id=1&id=131&kat=8


_____________________________

NAŠEL ME JE ANGEL TISTO NOČ… TAM



(odgovor članu meridaub)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Marčevke 2008 - 3.del
27.3.2008 15:30:27   
pomlad08
zivjo punce,
enim že kar dobro kaže!
katy 123 in katy 13 sta pa sploh verjetno že med srečnicami mamicami ali pa vsaj nekje v porodni sobi user posted image
ja, porodnišnica v LJ nas bo (upam, da kmalu!) kar polna, jaz predlagam da se dobimo že kar danes ponoči user posted image

(odgovor članu mergetka)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Marčevke 2008 - 3.del
27.3.2008 16:31:42   
Dinki
IZVIRNO SPOROČILO: mergetka

JAAAA, najprej sem si mislila, itak ne bo nč. Pol me je pa sestra priklopila gor in je blo na 60-80 aktivnost maternice in pol ta mi dva popadka našibala krivuljo na 100!!!
G me je pol pogledal, še nisem odprta, sam MV je pa mehak in bo najbrž jutri!! NAJ BO DANES AL PA JUTRI!!!!

Moj pride iz službe šele ob 7h in do takrat še ne rabi bit, pol pa: jaz sem za akcijo!!



Joj Mergetka, super user posted image user posted image user posted image  ti kar malce zavidam user posted image ....upam, da jih tudi meni jutri zazna CTG. A kar rekle so ti, da bo verjetno akcija danes ali pa jutri? Pa občutiš te popadke?

_____________________________

7.4.2008 je najino življenje dobilo nov smisel.....ime mu je Tit.


(odgovor članu mergetka)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Marčevke 2008 - 3.del
27.3.2008 16:35:17   
Dinki
IZVIRNO SPOROČILO: Tejka.387

Dinki: mogoče bomo pa hkrati ti, pomlad08 in jaz v LJ P user posted image  user posted image  user posted image .


Aha, pa še Mergetka je iz LJ okolice, če nam ne bo pobegnila že danes.



user posted image  meni bi bilo super in sem za!!!!...sej se bomo zagotovo zavohale user posted image ....
samo če nam Mergetka pobegne danes oz. jutri, mormo tudi me hitr stopit v akcijo user posted image

Moj dragi ravno zunaj pred hišo probava montirati v avto lupinico, pa imava to kupljeno že od decembra user posted image ....sem jo prav pogledala in si zamislila malega škratka notri user posted image

_____________________________

7.4.2008 je najino življenje dobilo nov smisel.....ime mu je Tit.


(odgovor članu Tejka.387)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Marčevke 2008 - 3.del
27.3.2008 16:35:49   
pomlad08
mergetka, držim pesti, da bo čim prej!
ja, tudi mene zanima, če si ti popadke čutila, ali jih je zaznal samo ctg? v tem primeru je še upanje zame jutri zjutraj na pregledu  user posted image

(odgovor članu Dinki)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Marčevke 2008 - 3.del
27.3.2008 16:44:31   
Dinki
IZVIRNO SPOROČILO: mergetka

Sej najbrž ste si že prebrale, sam vseeno: za vzpodbudo!!!

http://www.ringaraja.net/ClanekPodrobno.asp?p_id=1&id=131&kat=8



Dober članek, jaz ga prej še nisem prebrala. Hvala Mergetka user posted image

_____________________________

7.4.2008 je najino življenje dobilo nov smisel.....ime mu je Tit.


(odgovor članu mergetka)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Marčevke 2008 - 3.del
27.3.2008 16:49:04   
mergetka
IZVIRNO SPOROČILO: Dinki
Joj Mergetka, super user posted image user posted image user posted image  ti kar malce zavidam user posted image ....upam, da jih tudi meni jutri zazna CTG. A kar rekle so ti, da bo verjetno akcija danes ali pa jutri? Pa občutiš te popadke?


Veš kak Dinki in Pomlad, danes sem mal bol utrujena kot ponavadi. Sicer sem imela podobne občutke že kr neki časa, sam mogoče danes mal bolj.


IZVIRNO SPOROČILO: Dinki
Moj dragi ravno zunaj pred hišo probava montirati v avto lupinico, pa imava to kupljeno že od decembra ....sem jo prav pogledala in si zamislila malega škratka notri


A veš, da sva se midva že fulkrat menila, da jo morma sprobat. Zdaj pa zgleda, da jo bo kar moj sam...user posted image


_____________________________

NAŠEL ME JE ANGEL TISTO NOČ… TAM



(odgovor članu Dinki)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Marčevke 2008 - 3.del
27.3.2008 17:09:29   
san
margetka, držim pesti, da bo danes ali jutriuser posted image user posted image user posted image

dinki, midva sva lupinco za avto dobila tist dan ko sem šla v p. jaz sem jo še oprala, pol mi je pa on razstavljeno prinesel v p, ker je ni znal sestavituser posted image . men jo je ratal, ampak je pa nisva znala pol pripetuser posted image , tko da smo se odpeljali z dojenčkom v mojem naročju in prazno lupinico. še dobro, da smo tako blizu doma. tko, da vidva kar sprobita prej, da ne bo potem krize.

nčk, ker si ravno omenjala barvo sobeuser posted image . jaz sem rodila v sobi 10, marelične barve, bila sem v 3. nad., D odd., soba 3 - marelične barve in doma imajo moji otorci sobo marelične barveuser posted image . kakno naklučje... ampak nisem sama izbrala sobe, mi jo je kar babca določila. aja, če vas vprašajo n kateri oddelek b šle rade, pejte v 3. štuk na D oddelek, tam so super sestre in tehnikuser posted image .

(odgovor članu mergetka)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Marčevke 2008 - 3.del
27.3.2008 17:10:11   
san
ups, eno sem kiksnilauser posted image

(odgovor članu san)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Marčevke 2008 - 3.del
27.3.2008 17:17:07   
san
ta članek margetka je pa superuser posted image user posted image user posted image in sedaj lahko rečem iz izkušenj, da še kako držiuser posted image . men se je drugič to zgodilo na koncu in je bila katastrofa, pa še babca me ni vzpodbujala, ampak spraševala, da kako ne morm pritisnit. toktrat sem spet pri tistem končnem pritisku navzdol zavpila, da nem morem in babci rekla, prosim te pomagaj mi, in ona me je lepo pobožala in rekla, jaz vem da ti to zmoreš in ne morš verjet, da sem se res sprostila in pritisnila točno tja kamor je rekla, se pravi tako kot bi mogla kakat in bi bila zaprta pa morm fajn dol pritisnit. ne smete pritiskat v trebuh oz gor proti vagini! no, men je babca pomagala tko, da je fajn s prsom navzdol pritisnila, da sem vedla kam usmert oz. iztisnit. aja, do tega končnega pritiska sem bila pa vedno čisto ok, lepo sem predihavala popadke in bolčine ni bilo.

(odgovor članu san)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Marčevke 2008 - 3.del
27.3.2008 17:19:40   
san
sej se bomo zagotovo zavohale ....


jaz sicer nisem imela nobene iz rr-a, ampak sta bili obe super punciuser posted image

(odgovor članu san)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Marčevke 2008 - 3.del
27.3.2008 17:21:52   
san
sem spet skoraj pozabilauser posted image
namreč že skoz vam hočem povedat, da jih je na polno luno rodilo 28. ni bilo prostih sob za rodituser posted image . pa so rekli, da je že dan prej trkala in je bilo polno, ampak ne toliko.

(odgovor članu san)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?