|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijski škrati 2007 (3.del)
28.3.2008 13:26:15   
ŠpelaP
O, ste pa zalaufale danes! SUPER!

varstvo - Saro bosta od 12.5., ko grem nazaj v službo, do konca junija, ko se začno šolske počitnice, pazila moj oči in moja babica. Potem med počitnicami sva tako oba z možem doma. Po 1.9. pa bo za varstvo doma tudi moja mami, ker gre z naslednjim šolskim letom v pokoj. Tim je pa tako v vrtcu. Ko bo pa šel Tim v šolo v šolskem letu 2009/10, bo pa šla Sara v vrtec, da bosta mami in oči lahko zadihala zasluženo penzijo.

dojenje -
pri nas imamo še kar stalen in pogost obisk zizilandije - podnevi in ponoči. Sara se še vedno zelo rada doji, sama tudi nimam še namena opustit dojenja. Ker nimam polne zaposlitve (mislim, da imam to šolsko leto malo čez 80%), tudi nimam tako natrpanega urnika in se bova s Saro lahko še dalje dojili. Čez dopoldan tako je drugo hrano in ne bo tak problem glede dojenja.

dieta - jaz sem po porodu v mesecih stroge diete (brez KML, jajc...) brez problema shujšala - sem jih imela ravno prav, še tistih nekaj odveč izpred nosečnostjo je šlo dol. Zdaj ko pa ponovno jem jajca in jedi z jajci... sem pa nazaj dobila okoli 3-4 kg, ki bi se jih rada ponovno znebila. Zdaj sem pa še moža navdušila, ker on se pa v zadnjih letih bori z 20-25 kg viška.

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Junijski škrati 2007 (3.del)
28.3.2008 13:29:47   
ŠpelaP
Mene pa zanima, kar tako, ali je še katera med nami junijkami, ki še nima tečke rdečkeuser posted image ?

Jaz je še nimam (9,5 meseca po porodu). Pa nisem noseča in tudi zaenkrat nimam želje po tem. Po prvem porodu sem jo dobila, ko je bil Tim star 7,5 meseca.

(odgovor članu ŠpelaP)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Junijski škrati 2007 (3.del)
28.3.2008 13:38:53   
Anya22
Ana, v kolišknem času dobimo izvide od alergologa???

_____________________________

Moj pikec je prišel na svet 14.06.2007 po imenu Žan.

Moja pikica je prišla na svet 28.09.2009 po imenu Nika

28.09.2009 3320g, 51 cm
20.10.2009 4005g, 52 cm
24.11.2009 4900G, 54 CM

(odgovor članu ŠpelaP)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Junijski škrati 2007 (3.del)
28.3.2008 13:47:59   
*ANA*
Anya mislim da hodijo izvidi od 14 dni do 3 tedne, čče ččakašš večč pa pokliččešš dol v bolnico in malo zatežžišš- ponavadi je tako da ččakajo in odlagajo user posted image , pa potem pokliččešš in jih imašš v naslednjih 2-3 dneh doma user posted image .

Jaz pa imam malce problemov s tole Mireno -kar neki dkoz ven kaplja- mislim kar neki user posted image , tako da sploh ne vem kdaj je M, kdaj je izcedek user posted image
No pa itak mi je rekla G da čče se v naslednjem mesecu ne uredi- bo 6 mesecev po vstavitvi naj pridem nazaj da mi jo ven vzame- potem pa bomo meli šše enga user posted image

(odgovor članu Anya22)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Junijski škrati 2007 (3.del)
28.3.2008 13:49:33   
*ANA*
Nogica pri nas je oblaččno, pa ničč kaj mraz, vsake toliko malo porosi ampak mi se ne damo user posted image in gremo ven user posted image .

Zdaj mi ni in ni hotel zaspat, pa sem ga dala v vozičček, po 100 metrih pa je žže spal user posted image in zdaj spi- upam da vsaj kako urco- prejle je samo 15 minut user posted image

(odgovor članu *ANA*)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Junijski škrati 2007 (3.del)
28.3.2008 13:56:45   
*ANA*
user posted image a ni nobene tuki?

(odgovor članu *ANA*)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Junijski škrati 2007 (3.del)
28.3.2008 14:04:28   
*ANA*
Zgleda da bom imela malo samogovorov user posted image , saj tudi to ni kar tako user posted image

(odgovor članu *ANA*)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Junijski škrati 2007 (3.del)
28.3.2008 16:39:41   
Kati81
Mi imamo pa novico, naša punca je danes popolnoma shodila, sicer jo včasih še odnese na rit in kadar se ji ne da gre po štirih, ampak sedaj pa hodimo.

Sva bile na obisku pri moji kolegici ki ima malo starejšo punčko (1,5leta) in ona super hodi, Kaja se je pa za njo zagnala in sedaj ni več problema že gremo zelo suvereno.


(odgovor članu *ANA*)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Junijski škrati 2007 (3.del)
28.3.2008 16:55:50   
Anya22
  Ana, hvala za odogovor!

Kaja, bravo za samostojno hojo!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moj pikec je prišel na svet 14.06.2007 po imenu Žan.

Moja pikica je prišla na svet 28.09.2009 po imenu Nika

28.09.2009 3320g, 51 cm
20.10.2009 4005g, 52 cm
24.11.2009 4900G, 54 CM

(odgovor članu Kati81)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Junijski škrati 2007 (3.del)
28.3.2008 17:10:18   
ŠpelaP
B R A V O   K A J A - za samostojno hojo!

user posted image

(odgovor članu Anya22)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Junijski škrati 2007 (3.del)
28.3.2008 17:22:26   
nky 23
Kaja, bravo za samostojno hojo!!!!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anya22)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Junijski škrati 2007 (3.del)
28.3.2008 17:56:18   
N _ B
IZVIRNO SPOROČILO: ŠpelaP

dieta - jaz sem po porodu v mesecih stroge diete (brez KML, jajc...) brez problema shujšala - sem jih imela ravno prav, še tistih nekaj odveč izpred nosečnostjo je šlo dol. Zdaj ko pa ponovno jem jajca in jedi z jajci... sem pa nazaj dobila okoli 3-4 kg, ki bi se jih rada ponovno znebila. Zdaj sem pa še moža navdušila, ker on se pa v zadnjih letih bori z 20-25 kg viška.



Ravno ta teden sva se s prijateljico pogovarjali in mi je povedala podobno. Starejši sin je imel alergijo na KML in jajca in je imela ona strogo dieto. Je rekla, da so šli kg kar sami dol in tud počutila se je veliko boljše.

(odgovor članu ŠpelaP)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Junijski škrati 2007 (3.del)
28.3.2008 18:31:40   
Padme
K A J A   vse čestitke za hojo tudi od Jaka user posted image

(odgovor članu N _ B)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Junijski škrati 2007 (3.del)
28.3.2008 19:15:16   
Kati81
NOGICA za aparate sva dala 2500E s popustom, dobrim popustom, ker nam jih je prijatelj prodal.

Sva pa kupila vse vgradno in A energijski razred.

(odgovor članu Padme)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Junijski škrati 2007 (3.del)
28.3.2008 19:22:20   
Anonimen
Ola pupe ste že na tretji strani. Enej ma danes 9. mesecev kmalu bo leto kako gre hitro.
Bravo Kaja za  samostojno hojo. Naš se noče plazit niti da bi pomislil na rokce da bi se dvignil gor.

IZVIRNO SPOROČILO: Anya22

IZVIRNO SPOROČILO: nky 23

anya kakšna je pa ta dieta????
JAZ bi namreč rada izgubila še 10kg, pa iščem nekakšno rešitev!!!
res bi te prosla!!!



Ti napišem!!

PONEDELJEK:
- zajtrk: kava brez omejitve
- kosilo: 2 trdo kuhani jajci, kuhana špinača
-večerja: 1 zrezek ali biftek na olju, zelena solata
TOREK:
- zajtrk:kava, 1 mala žemlja
- kosilo: 1 zrezek, zelena solata, sadje
- večerja: kuhana šunka v poljubnih količinah
SREDA:
- zajtrk: kava, 2 mala žemlja
- kosilo: 2 trdo kuhani jajci, solata, 1 paradajz
- večerja: kuhana šunka, solata
ČETRTEK:
- zajtrk: kava, 1 mala žemlja
- kosilo: 1 trdo kuhano jajce, kuhana repa, 10 dag sira
- večerja: sveže sadje jogurt
PETEK:
- zajtrk: kava, presna repa z limono
- kosilo: kuhana riba ali pečena, vendar z malo olja, 1 paradajz
- večerja: 1 zrezek. zelena solata
SOBOTA:
- zajtrk: kava, 1 žemjica
- kosilo: piščanec na žaru
- večerja: 2 trdo kuhani jajci, repa
NEDELJA:
- zajtrk: čaj z limono
- kosilo: 1 zrezek na žaru, sadje
- večrja: po izbiri kar imaš najraje na jedilniku

Kava se pije brez sladkorja, solato pripravi z kisom, žličko olja in soljo. Meso z poprom in soljo. Pij navdano vodo. 8 dan začnidieto znova in nadaljuj še en teden. Po 14 dneh začni noramalno jest. Če se diete držiš po pravilih izgubiš v 14 dneh 9 kg.

Meni je delovalo, čeprav se jo nisem glih striktno držala!!!



   Ta dieta je super  ampak je zelo huda. Če si navajen da ješ še kar veliko, in pol da se kar odrečeš hrani je hudoo. Drgač je pa res učinkovita.

Jaz delam ločevalno dieto in sem do sedaj izgubila 5 kg zdaj se je ustavilo.


(odgovor članu Anya22)
  Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Junijski škrati 2007 (3.del)
28.3.2008 19:36:59   
Drnula
Kati - kako podobno user posted image , jaz sem tudi Neco proglasila da je shodila. Bila je v varstvu skupaj s 7m starejšo sestrično ki veselo šiba in vse kar dela ona bi mora delati tudi Neca in danes ko sem se zvečer vrnila jo je Neca lepo šibala celo dolžino po hodniku gor in dol in do mize in seveda do pomivalnega stroja ... če pa drži za voziček potem pa šiba kot velika.



(odgovor članu Kati81)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Junijski škrati 2007 (3.del)
28.3.2008 19:43:36   
n€na
BRAVO KAJA

user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Junijski škrati 2007 (3.del)
28.3.2008 19:46:47   
N _ B
user posted image user posted image user posted image  Kaja in Neca za prve samostojne korake!

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Junijski škrati 2007 (3.del)
28.3.2008 19:57:13   
Kati81
Bravo Neca! Ja kot kaže starejši otroci vplivajo. Naša se je začela poditi za kolegičino punčko ker ji je ona vzela igračko. In potem je kar hodila in še sedaj se dvigne spusti in gre.

(odgovor članu N _ B)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Junijski škrati 2007 (3.del)
28.3.2008 20:26:42   
nky 23
ENEJ VSE NAJ NAJ ZA 9 MES.
user posted image

(odgovor članu Kati81)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Junijski škrati 2007 (3.del)
28.3.2008 20:34:56   
KT
Oooooo čvekice, pošteno BRAVO user posted image

No, da na hitro poročam o današnjem dnemu - pa smo jo pokasiriali tudi mi - razvojno namreč. A si lahko mislite pri 9.mesecih user posted image  - nič jasno - meni tudi ne user posted image  Skratka razlaga gre takole: fina motorika je na stopnji leto in pol starega otroka, groba motorika na nuli user posted image  in ker se preveč zamoti s fino motoriko jo seveda tista groba ne zanima. Konec te znanstvene fantastike je, da gremo v ponedeljek po hitrem postopku in preko čakalnih vrst k nevrofiziterapevtu. Moj sploh ni navdušen, da gre frajlica na učne ure plazenja in kobacanja, jaz pa tudi vse manj - še posebno po današnjem pogovoru s fiziterapevtko po telefonu.
Njaprej je hotela kar preko telefona dat diagnozo, nadaljevala z pranjem možganov, da otrok ni naš gospodar in da ga moram pustit na tleh, pa naj joka, če hoče user posted image user posted image user posted image  (ta je bla ena močnejših), no, ko pa mi je dovolila, da sem malo bolj razložila sitacijo, pa je rekla, da naj se kar v ponedeljek popoldan oglasimo. Kaj naj si potem človek sploh misli?
 

(odgovor članu Kati81)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Junijski škrati 2007 (3.del)
28.3.2008 20:37:57   
nky 23
KT saj bo!!! Boš vidla da ne bo nič hujšga, to glede jokanja da naj bi ga pustili na tleh, ja ne vem jaz ga ne pustim nikoliuser posted image

(odgovor članu KT)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Junijski škrati 2007 (3.del)
28.3.2008 20:38:33   
nky 23
in kaj naj bi bila fina in kaj groba motorika?

(odgovor članu nky 23)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Junijski škrati 2007 (3.del)
28.3.2008 20:51:05   
KT
IZVIRNO SPOROČILO: nky 23

in kaj naj bi bila fina in kaj groba motorika?


Groba motorika: pasenje kravic, obračanje iz hrbta na trebuh in obratno, plazenje in kobacanje, to nič ne znamo, ne zna se sama usesti (edino sedet pa zna in se smejat zraven user posted image ).
Fina motorika: pred njo je postavila igračo, ki je sestavljena in zvitih žic na katerih so lesene kugljice in Alina jih je potem iz ene strani s prstki prestavljala na drugo stran, rozino je držala s palcem in kazalcem in si jo dala med palec in kazalec druge roke (še jaz nisem vedala, da to zna user posted image ), itd.  

(odgovor članu nky 23)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Junijski škrati 2007 (3.del)
28.3.2008 20:54:35   
nky 23
hvala za obrazložitev.

Ja mi pa gremo v četrtek v  Nemčijo za čez vikend in me malo skrbi, saj se Kevin zelo nerad vozi v avtuuser posted image
No ja nekako bomo že to porihtali...

Grem jaz počasi spat

(odgovor članu KT)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?