|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  95 96 [97] 98 99   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijski škrati 2007 (3.del)
24.11.2009 9:47:48   
n€na
Dobro jutro tudi z moje strani...jaz sem dopoldne v službi in vsake toliko se švercamuser posted image user posted image  zadnje čase pogosto.....ampak imam ogromno dela in časa za pisat je bolj malo....user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA2007

kako je pa kaj pri vas? Pri nas je kar pestro, ampak bo že...imamo spet neko obdobje trme in če kaj po njeno začene z besedami...bom jokala in če to ne pomaga začne kričat in rogovilit, da je ne morem niti pomirit...takrat enostavno grem stran in za minuto je vse okuser posted image

kaj novega?Novega ni nič edino to, da sem se ponovno vrgla na dieto in sem recimo kar uspešna....kilogramov zgubila bolj malo ampak v centimetrih me je pa kar pobralouser posted image user posted image

kaj dogaja?Dogaja se nič ne....edino, da smo imeli ta mesec tudi doma veliko dela saj je bilo treba obrati olive...naslednje leto lepo vabljene...



Tiste, ki imete sonček ga še meni pošljite malo, tukaj na obali ga ni že celi mesecuser posted image user posted image

Sva pa z Zalo imeli obiske v nedeljo, sta prišla moja mami in ati na kosilo in smo malo poklepetali in že je bila ura za domov....Tamala je uživala 100/uro in ju je izkoristila u nulo...

KT...ti se pa kar opogumi še za enegauser posted image  da bo Alina imela družbo....user posted image

Lep dan še naprej

(odgovor članu RAKICA2007)
Neposredna povezava do sporočila: 2401
   RE: Junijski škrati 2007 (3.del)
26.11.2009 5:56:15   
ŠpelaP
En zgoden pozdrav od mene!

Zadnje dni sploh ne morem spati. Se ponoči okoli 4h zbudim in ne morem in ne morem več zatisniti oči. imamo ful pestro v službi in doma, pa se mi zdi, da samo mozgam o določenih stvareh.

Pri nas na šoli je kar precej otrok bolnih in imamo skoraj pol prazne razrede. Prejšnji teden pa je bila ista situacija na šoli, v katero hodi Tim. Še pri nas doma je bilo od 9 ljudi 5 bolnih (med drugim tudi moj mož, Timi, Sara). Eni so imeli angino, eni virozo, pa verjetno tudi user posted image gripa. Ampak ker je šlo pri vseh okrevanje OK, jim sploh niso jemali brisa. Sara sicer še nekaj malo pokašljuje, zato je še vedno doma - bo šla drug teden nazaj v vrtec.

Zdaj grem pa še malo nazaj spat. Se še pišemo.
Lepo bodite!

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 2402
   RE: Junijski škrati 2007 (3.del)
1.12.2009 8:57:04   
RAKICA2007
Pozdrav še z moje strani...user posted image

Ja res je veliko ljudi bolnih in upam, da se kmalu vse skupaj umiri. Vsem ki ste bolni in vašim bolnim sončkom veliko user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za čimprejšnje okrevanje.
Tudi jaz sem 'prebolela' angino, pa ne vem ravno če sem jo dokončno... me še vedno nekaj daje, in upam da se kmalu pocajtam. Mogoče je krivo, da sem kljub ab še vedno na delovnem mestu. Mah kaj naj doma user posted image  Iz kota v kot... mi ravno ni, sem pa najbolj izolirana (svoja pisarna... user posted image ) za šipo, user posted image  tako da nihče ne more do mene... razen kakšen virus po zraku user posted image user posted image user posted image  za kar upam, da se me bodo izognili. Nisem dobra roba zato me naj kar pustijo na miru user posted image .

In kako je pri vas kaj?

No mi smo prejšnji teden pridobili nov zobek, levo spodaj (že tretjo) petico. Sedaj jo čakamo še zgoraj. Moram reči, da HB nimamo več vročine ob rasti zobkov in sedaj rastejo (no ja vsaj meni se tako zdi) kot gobe po dežju. Skoraj leto dni smo imeli mir, sedaj pa v še ne 2-h mesecih imamo kar 3 petice.

Zdravje: hmmmm, no ja naša frkolina malo pokašljuje... smrkamo ne, se še kar držimo.

Kahla: kaj je že to user posted image

Spanje: spimo v svoji postelji, proti jutru se stiskamo vsi trije v veliki postelji... zaspimo pa seveda s crkljanjem na kavču - sicer mi malo že preseda, ampak se tolažim s tem, da se čez par mesecev sploh ne bo hotela več crkljati.

Duda: imeli smo problem v vrtcu. Naša frkolinka ima dudo in ninico samo za spanje. In ker v vrtcu ni bilo ne njene vzgojiteljice in pomočnice (obe bolni oz. na dopustu), nova vzgojiteljica ni dala Neji spalnih pripomočkov. In posledično Neja ni spala, cel teden slabe volje popoldan in vik in krik. Ampak smo pregurali... je pa sedaj veliko bolj navezana na svoje pripomočke kot je bila. Počasi se postavljamo na stari tir, tako da, upam da bomo tudi mi kaj kmalu ukinili tole 'razvadico'.

Ah, malo sem morala dati iz sebe... saj bo kmalu bolje

Lepo se imejte in velikooo se smejte

PA PA

(odgovor članu ŠpelaP)
Neposredna povezava do sporočila: 2403
   RE: Junijski škrati 2007 (3.del)
12.12.2009 22:47:57   
ŠpelaP
Joj punce!

Mi smo se pa izgubile! user posted image

Sem morala nekaj napisati, da nas dam s TRETJE strani malo bolj naprej!


Lepe decemberske dneve še naprej!

(odgovor članu RAKICA2007)
Neposredna povezava do sporočila: 2404
   RE: Junijski škrati 2007 (3.del)
14.12.2009 7:29:15   
n€na
ŠpelaP maš prav ja...res smo se čisto izgubile...škoda ker nobena debata ne steče, da bi se malo brale.....

A ste že okrasile stanovanje, postavile smrekico...kakšne okraske boste imele??

Jaz bi imela vse odtenke oranžne in bele lučke. Upam, da mi uspe dobit kakšne lepe bunkice.

(odgovor članu ŠpelaP)
Neposredna povezava do sporočila: 2405
   RE: Junijski škrati 2007 (3.del)
17.12.2009 22:30:44   
Kati81
Evo se mal oglasim.

Naša nosečnost lepo teče naprej, pred mesecem dni sem se sicer že odpirala in je bilo pol strogo ležanje ampak se je izplačalo, sedaj sem lepo zaprta in mv je dolg 40mm, tok pr Kaji nikoli ni bil. Nisem mogla verjet da lahko gre to tok nazaj. Super upam, da tko ostane vsaj še 4 tedne.

No čas beži itak s svetlobno hitrostjo, ugotavljam, da cunje od Kaje skoraj nič ne pridejo prav, tko da sem že lepo pospravla vse v vreče.

Kaja je drugače full pridna, v vrtec se je lepo vnesla in je baje super, doma ima pa občasno napad trme, ampak kar gre. Tepe tudi ne več tko da mislim da je bila to reakcija na vrtec in je HB šla mimo.

Zaspimo še vedno ne sami, se stiskamo skupaj, ampak potem pa lepo prespi celo noč v svoji postelji, to tud nekaj odnese. Pa full se veseli dojenčka, ampak mislim da bo kar imela malo krize, pustimo se pa presenetiti.

Nič toliko za danes od mene, upam, da se kmalu kaj beremo.


(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 2406
   RE: Junijski škrati 2007 (3.del)
17.12.2009 22:37:43   
Kati81
Evo sem še mal za nazaj prebrala.

KT ti pa kar hitro še enga, je še čas!!!

ANA čestitke, kok lepo, upam, da uživaš na polno! Jaz sem ravno dobro začela, ker prej se nisem tko fino počutla zdaj pa že kake 14 dni super, polna energije. pa maja, no lohk bi bil vaš nov član 17, tko k naša.Drži se! Pa kaj pokliči!

(odgovor članu Kati81)
Neposredna povezava do sporočila: 2407
   RE: Junijski škrati 2007 (3.del)
20.12.2009 22:41:26   
tropical
Kati81 kdaj pa čakaste dojenčka?

Mi ne prespimo še noči, zvečer se crtamo pol pa zaspi brez problema.
Kahlce ne mara, raje ima pleničke, ampak počasi ga prvajamo nazaj. Enkrat je še malo trdo kakat pa gaa je full bolelo.
Jaz se zmeraj bolj redim user posted image user posted image user posted image , pa tud brciuke čutim že konkreno, jutri grem v 23 teden.

(odgovor članu Kati81)
Neposredna povezava do sporočila: 2408
   RE: Junijski škrati 2007 (3.del)
21.12.2009 17:10:10   
Kati81
Tropical, dojenčka čakamo sredi februarja,  če pa bo kot Kaja  bo pa še malo prej.

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 2409
   RE: Junijski škrati 2007 (3.del)
25.12.2009 7:51:41   
KT
Da bilo bi leto pravo, da bilo bi leto zdravo, veliko radostnih dni naj novo leto podari.
Vse najlepše junijski škrati!

Vam pa mamice junijskih škratov (velja tudi za naše "boljše" polovice ;),

Praznični dnevi veselo hitijo,
skrite misli in želje budijo.
Naj prinesejo pričakovanja
in uresničijo sanje,
odkrijejo modrosti
in natrosijo radosti!

(odgovor članu Kati81)
Neposredna povezava do sporočila: 2410
   RE: Junijski škrati 2007 (3.del)
28.12.2009 10:36:45   
RAKICA2007
Ojla punce moje!

Kako smo kaj?

Upam, da ste praznike dobro preživele user posted image mi smo jih maksimalno uživantsko user posted image
Božiček je prinesel velikooo daril... same dobre in zelo uporabne stvari.

No pri nas je novo to, da naša frkolinka obožuuujeeee kahlico. In to kar sama od sebe. Od 18.12.2009 sedimo samo še na kahlici user posted image user posted image user posted image , no ja razen ko je treba it kakat, pa reče: daj pleničko user posted image , pa tudi ponoči imamo še za vsak slučaj pleničko gor. Redko kdaj se zbudi s polulano pleničko, ampak takrat ko se pa se mi zdi kot da je lulala celo noč... mah je tako polna plenička da je joj... ampak bo že... kok sem ponosna na svojo malo pikico user posted image user posted image user posted image

Drugače pa: duda-ninica isto kot je bilo... a se tolažim bo že, tudi to stran dala - kakor se je odvadila od pleničke tako se bo tudi od tega user posted image

jaz sem na bolniški (baje viroza - sam ne vem zakaj sem pol Sumamed jemala, pa ni nič boljše user posted image ), Neja pa na počitnicah pri babici in dedku.

No malo sem nas dvignila :)

vsem srečkam user posted image želim mirno in lepo nosečnost do konca... tiste ki se trudite za user posted image pa čimprejšnje +++
mi še malo abstiniramo user posted image user posted image user posted image a se bomo tudi počasi začeli truditi user posted image

Nič, lepo se imejte in velikoooo se smejte
pa junijčke poljubčkajte in boljše polovice zalijte ter rože pozdravite user posted image

pa pa

Katja

(odgovor članu KT)
Neposredna povezava do sporočila: 2411
   RE: Junijski škrati 2007 (3.del)
31.12.2009 13:49:18   
tropical
Punce želim vam prijetno silvestrovaje in preživite ga čim lepše.
user posted image

(odgovor članu RAKICA2007)
Neposredna povezava do sporočila: 2412
   RE: Junijski škrati 2007 (3.del)
11.1.2010 12:35:07   
RAKICA2007
Punce... čisto sem razočarana... nad vsem... user posted image user posted image
sploh se nobena ne spomni na tale naš čvek user posted image user posted image user posted image

pa se tolažim, da imate velikoooo preveč dela in ste totalno prezaposlene user posted image

no ja... da nas malo dvignem


(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 2413
   RE: Junijski škrati 2007 (3.del)
15.1.2010 7:23:53   
Drnula
Pozdravljene punce!
Da vas malo pozdravim. Ugotavljam, da bolj na hitro, ker že slišim Hano iz sobeuser posted image Moji punci sta zgodnji tici, nič po mami user posted image sicer bi jaz spala še kot polh. Pa me vsako jutro Neca vrže ven nekje do 6.30. Kmalo za tem pa še Hana. Drugače se nad spanjem nimam kaj pritoževat. Neca lepo hodi spat in do 21. zagotovo spi, včeraj še pred 20. in spi celo noč. Hana gre spad do 20. in spi običajno nekje do 7., vmes se dojiva od 1-3x.  Nece pa ne dajem več sapt popoldne. Samo izjemoma če je res potrebna ali če se kar sama odpravi in zaspi. Kar je res izjema, npr 1-2x na mesecuser posted image

Neca ima svoje dni, dobre in slabše. Še vedno pojokava. In vsake toliko imava kako hudo uro, ko mora na hlajenje v sobo vendar se vedno obnese. Zagotovo je ta njena volja naravnana tudi po meni. Žal je tako. In sreča, da vem, da je tako. Ker če sem boljše volje, če se pripravim, da se z jokom ali njeno slabo voljo soočim na igriv način, z igro, hecom ... da namesto z jezo odreagiram tako, da jo s hecom speljem v boljšo voljo se vedno mnogo bolje obnese.
Dejstvo je, da Neca rabi mnogo, mnogo pozornosti kot je objemanje, stiskanje, pohvale. Včasih, ko v centru Hana, dobesedno zgubi glavo. Gledaš jo in ona je kot pobezlana, seveda še čisto brez kontrole nad svojimi čustvi in ko jo vidiš v tej luči se mi je kar hudo pri srcu. Čeprav se ji čisto odpili na take trenutke in zgleda kot podivjan konj mi je takrat hudo in nisem jezna (če glih ne zleti kaka igrača komu v glavouser posted image ) in me kar malo stisne pri srcu. To so najtežji trenutki, ko ne pomaga nič, ker ne sprejme bližine nikogar če jo daš hladit se ji pa resnično strga film. Kati, upam, da tega pri vas ne bo. Mi pa se še vedno s tem srečujemo sem in tja.

Na splošno pa je Neca zelo pridna in z njo uživam. Kaj več otroške družbe bi ji ziher delo. Za to bo pač mrala še malo počakati na vrtec. Hana pa je tudi zelo pridna user posted image Čeprav sem z dvema skozi doma mi res nič ne manjka in mi ni nič hudega. Se da prav lepo speljati.


(odgovor članu RAKICA2007)
Neposredna povezava do sporočila: 2414
   RE: Junijski škrati 2007 (3.del)
25.1.2010 15:34:33   
Kati81
No še jaz dodam svoj piskrček.

Pri nas zaenkrat vse super, Kaja hodi po novem spat pred 20h in lepo prespi noč v svoji posteljji brez problema spi pa nekje do 8h, tudi čez dan še spi kako urco do dve, sploh v vrtcu. Je postala full pridna in upam da se to ne spremeni z novim članom, ki naj bi kar kmalu pestril dneve. Sicer se dojenčka full veseli, res upam da tako tudi ostane.

V vrtcu se je super vživela in gre zelo rada, mislim da sem izbrala ravno pravi čas za vključitev in moram rečt da sta tud vzgojiteljica in pomočnica super.

Upam da se kmalu še kaj beremo. LP

(odgovor članu Drnula)
Neposredna povezava do sporočila: 2415
   RE: Junijski škrati 2007 (3.del)
28.1.2010 7:17:48   
Drnula
kati - super slišat kako rada gre v vrtec. Jaz se te zgodbe z vrtcem kar malo bojim. Slabe izkušnje. In ne morem si zamislit sploh te logistike z obema v vrtec in služba v LJ ... ohuser posted image nekako bomo že. Itak pa bomo mogli pregurat še tista dva meca od konca porodniške in do septembra.

Neca se je tudi počasi unesla. Čeprav so posledice ostaleuser posted image Ampak jo moram zaposliti orng in ji popestriti dan, tako da sem s puncama večinoma cele dneve v laufu in ga skoraj ni dneva ko kam ne gremo. Ta teden sem še sama in sva že tri dni prišle domov nekje ob 19. Neca je vse tri dni zaspala v autu na poti domov in potem jo nesem takoj v poseljo in prespi noč. Danes pa jo bo treba vseeno že malo skopat user posted image

Kaja pa kar veliko spi. Neca običajno od 21. do 6.30 in popoldan nič. Ti trije dnevi so bili izjema, ko je hodila tako zgodaj.

Sicer se imamo fino. Ne vem če se bom imela še kdaj tolk fino. Nič v službo, skozi s svojima puncama, svobodna kot ptica pa še zmeri plača (porodniška) na računuuser posted image Potem pa bo verjetno kar mater, služba, logistika, nič časa za punci, med vikendi vsi gospodinjski opravki .... verjetno spet pretiravam, kot se izkaže običajnouser posted image

Lepo se imejte in oglasite se kaj !


(odgovor članu Kati81)
Neposredna povezava do sporočila: 2416
   RE: Junijski škrati 2007 (3.del)
9.2.2010 11:37:51   
Kati81
Evo, se vam oglašam!
Nič več 2v1! zgodila se je ponovitev zgodbe kot pri Kaji! Previsok pritisk!
Diagnoza preeklampsija in tako sem v nedeljo 31.1. ostala v P.
V ponedeljek zjutraj ob 9h so meposlali v porodni blok, ob 10.10 v porodno sobo in ob 11.16 je rojen naš novi korenjak Jaka Tian, težak 3000g in velik 51 cm. Vse je potekalo ekspresno hitro popadke sem dobila tokrat svoje tudi odprta sem bila 6 cm ko sem prišla v porodno tko da ni bilo panike, ker je šlo tako hitro mi niso uspeli dat niti nič proti bolečini le masko za predihavanje popadkov sem dobila. Ampak niti ni bilo hudega.
Jani je pa skoraj vse zamudil, je prišel b 11.03 ko je mali že skoraj z glavico ven pogledal. Ampak mu je vseeno uspelo.
Sva bila pa že po dveh dneh doma, to je v LJ P možno če si drugorodka in rodiš pred 12h uro dopoldan, tko da sem to pridno izkoristila.
Mali je zaenkrat super priden in večinoma spi ter je.

(odgovor članu Drnula)
Neposredna povezava do sporočila: 2417
   RE: Junijski škrati 2007 (3.del)
10.2.2010 7:04:48   
n€na
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Kati za vašega novega družinskega članauser posted image user posted image user posted image user posted image

Lepo je bilo prebrat lepo novičkouser posted image user posted image user posted image



(odgovor članu Kati81)
Neposredna povezava do sporočila: 2418
   RE: Junijski škrati 2007 (3.del)
10.2.2010 7:26:11   
n€na
...Drugače je pa pri nas kar zelo pestro. Jaz in moj tast nikakor ne najdema skupnega jezika...zdaj je začela biti zahrbna tudi taščauser posted image user posted image user posted image  Za vsak najmanjši prehlad krivijo mene...ne morem jim dokelat v uno butasto bučo, da je pač veliko bolj občutljiva in podvržena temu, zdaj marca gre tudi na operacijo žrelnice.....Zaradi teh psihičnih pritiskov jokam vsak dan....Tudi Zala ve da nekaj ne štima, ker mi vedno pravi mami ne bit žalostna, nono je lump....Živimo v isti hiši in imamo vhod vsak z svoje strani, tako da se velikokrat tudi ne vidimo, po pravici povedano se jih izogibam. pred hišo imamo pa vrt, na katerem bi lahko uživali vsak dan...a kaj ko imam odpor it na zelenico....razmišljam, da bi vse skupaj k vragu poslala in šla na svoje....moj partner se strinja...

Sem morala malo pojamratuser posted image

Kako ste pa kaj ostale....

Zala je postala prava mala afnica...bi samo pred ogledalom stala in se gledala kako je lepo oblečana, kako fajno frizuro ma....Veliko se igra in mi pomaga pri gospodinjskih opravilih...Upam, da je ne mine ko bo prišla v najstniška letauser posted image

Najraje sestavlja puzzle, gleda risanke in bere svojim igračkam pravljice....Rada hodi v vrtec in noče iz njegauser posted image  Pravi, da ji je tam lepo in da ona bi se tam skozi igrala....

tole pa ne vem  če sem vam že povedala...okrog božiča smo sestavili taveliko posteljo Zala jo je videla in rekla, jaz bom danes tukaj spala....mene je skoraj kap, ko je to rekla...ji rečem lubika, danes še ne moreš, ker še ni jogija, ker je zgoraj na podstrešju...pa reče:_ jaz bom tukaj spala....Nič, rečem mojemu naj gre po jogi in tako sva ga dajala dol s podstrešja ob desetih zvečeruser posted image  in od takrat naprej spi v svoji sobi in taveliki posteljiuser posted image user posted image  Seveda pride ponoči k nam, včasih pride že zvečer, všasih sredi noči, včasih pa je sploh ni in prespi celo noč v svoji sobiuser posted image user posted image

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 2419
   RE: Junijski škrati 2007 (3.del)
10.2.2010 7:34:08   
KT

IZVIRNO SPOROČILO: Kati81

Evo, se vam oglašam!
Nič več 2v1! zgodila se je ponovitev zgodbe kot pri Kaji! Previsok pritisk!
Diagnoza preeklampsija in tako sem v nedeljo 31.1. ostala v P.
V ponedeljek zjutraj ob 9h so meposlali v porodni blok, ob 10.10 v porodno sobo in ob 11.16 je rojen naš novi korenjak Jaka Tian, težak 3000g in velik 51 cm. Vse je potekalo ekspresno hitro popadke sem dobila tokrat svoje tudi odprta sem bila 6 cm ko sem prišla v porodno tko da ni bilo panike, ker je šlo tako hitro mi niso uspeli dat niti nič proti bolečini le masko za predihavanje popadkov sem dobila. Ampak niti ni bilo hudega.
Jani je pa skoraj vse zamudil, je prišel b 11.03 ko je mali že skoraj z glavico ven pogledal. Ampak mu je vseeno uspelo.
Sva bila pa že po dveh dneh doma, to je v LJ P možno če si drugorodka in rodiš pred 12h uro dopoldan, tko da sem to pridno izkoristila.
Mali je zaenkrat super priden in večinoma spi ter je.



Kati ČESTITKE za malega korenjaka. Samo, da se je vse dobro izteklo. Čestitke seveda tudi očku in ponosni sestrici, user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kati81)
Neposredna povezava do sporočila: 2420
   RE: Junijski škrati 2007 (3.del)
10.2.2010 8:37:01   
KT

IZVIRNO SPOROČILO: n€na

...Drugače je pa pri nas kar zelo pestro. Jaz in moj tast nikakor ne najdema skupnega jezika...zdaj je začela biti zahrbna tudi taščauser posted image user posted image user posted image  Za vsak najmanjši prehlad krivijo mene...ne morem jim dokelat v uno butasto bučo, da je pač veliko bolj občutljiva in podvržena temu, zdaj marca gre tudi na operacijo žrelnice.....Zaradi teh psihičnih pritiskov jokam vsak dan....Tudi Zala ve da nekaj ne štima, ker mi vedno pravi mami ne bit žalostna, nono je lump....Živimo v isti hiši in imamo vhod vsak z svoje strani, tako da se velikokrat tudi ne vidimo, po pravici povedano se jih izogibam. pred hišo imamo pa vrt, na katerem bi lahko uživali vsak dan...a kaj ko imam odpor it na zelenico....razmišljam, da bi vse skupaj k vragu poslala in šla na svoje....moj partner se strinja...



Jao, jao Nena upam, da se ne sekiraš preveč - popolnoma razumem tvojo jezo in žalost. Resnično upam, da vam uspe najti skupen jezik, ker selitev ni nič kaj prijetna ampak, če drugače ne gre. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 2421
   RE: Junijski škrati 2007 (3.del)
10.2.2010 12:47:59   
Drnula

Kati čestitam ! ! !
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KT)
Neposredna povezava do sporočila: 2422
   RE: Junijski škrati 2007 (3.del)
15.2.2010 8:21:48   
n€na
Dan...

pri nas je pa tako lep sončekuser posted image user posted image

KT, hvala za podporo...moram povedat, da sva z Zalo odšli za par dni k mojim...tako sem se malo sprostila in uživala v življenju....svakinja mi je en dan tudi zalo popazila, tako da sem lahko odšla z drugim bratom in njegovo punco na smučanji, ker ni bilo nobenih skrbi...sama dobra volja...v soboto se nama je pridružil še tatko in tako smo valentinovo preživeli zelo zelo lepo.....


Lep sončen dan žellimuser posted image user posted image

(odgovor članu Drnula)
Neposredna povezava do sporočila: 2423
   RE: Junijski škrati 2007 (3.del)
27.2.2010 21:42:55   
tropical
Kati čestitke za malega korenjaka,  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image šele zdaj sem  prebrala.
Me ni bilo tu že kar en čas.


(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 2424
   RE: Junijski škrati 2007 (3.del)
17.3.2010 15:48:37   
mentos
Ojla punce

najprej VSEM ČESTITKE ZA ROJSTVOuser posted image user posted image user posted image

Kako je lepo slišati, da imate že skoraj vse po 2 otročka. Jaz bi tut, pa moj noče, preveč ga je strah, da ne bo drugi tudi toliko bolan kot Hana. No upajmo na najbolje in bo tudi kdaj pri nas. No čisto na kratko, pri nas smo skoz bolani. Hana je že od decembra bolana, pa čeprav ni v vrtcu. Najprej je imela pujskovo gripo, nato pljučnico, pa smo pristali v bolnici, nato so ji v enem mesecu dali 5 antibiotikov, je ratala odporna na antibiotik, in ker je bila vročina po 2 mesecih še vedno prisotna in ker so nam hoteli dati še antibiotik je naš znorel in jo peljal brez napotnice na infekcijsko v Ljubljano. Tam so otkrili, da je na antibiotike ratala odporna, in da nima ne pljučnice, ne gripe, ne angine ampak uroinfekt. Sva bile kar nekaj časa v bolnici, a ker njen telo ni sprejel zdravila sva morali 12 dni hoditi vsak dan na infuzije in zdravilo v žilo. Bilo je naporno in je še, kajti v ponedeljek imava težek dan, kajti bodo nam povedali ali ima ledvička vredu ali pa gre na operacijo. Ker pa mi je včeraj spet zakuhal in so mi rekli da ima angino, spet antibiotik, morava jutri spet na infekcijsko, da jo pregledajo, delajo sanford test in nama povejo, kako bomo naprej. Joj, upam, da se znebimo vseh teh bakterij in bacilov ter da zaživi normalno, da gre lahko kaj ven na zrak. Praktično od decembra smo samo notri. Drugače je zelo pridna punčka, rada gleda risanke, poje, se igra, mi pomaga pri peki piškotov itd. Jemo še vedno skoraj nič, štejemo žličke, tako, da smo na dodatku za neješče otroke.

Sem nas malo dvignila, ker smo vedno čisto nekje v zadaj. Lepo se imejte in bodite zdravi in veseli v prihajajoči pomladi.

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 2425
Stran:   <<   < Prejšnja stran  95 96 [97] 98 99   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  95 96 [97] 98 99   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...
BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?