|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Urejenost za v službo in kar tako
28.3.2008 12:31:12   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: babylove

Vstanem 4.40-4.45,


O groza, kdaj pa hodiš spat?
Nasploh me zanima za tiste, ki vstajate pred šesto, kdaj zvečer zaspite?


Zadnje čase že ob 20.00user posted image .

(odgovor članu babylove)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Urejenost za v službo in kar tako
28.3.2008 12:32:05   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: pikecpokec

Sem ugotovila, da bi zjutraj lahko spala vsaj 15 minut dlje, če mi ne bi bilo treba sr*t . Ampak moja peristaltika se zbudi takrat kot jaz, tko da nimam izbire user posted image .


Mater, tolk cajta porabiš za sranjeuser posted image .

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Urejenost za v službo in kar tako
28.3.2008 12:41:27   
pikecpokec
IZVIRNO SPOROČILO: srki

IZVIRNO SPOROČILO: pikecpokec

Sem ugotovila, da bi zjutraj lahko spala vsaj 15 minut dlje, če mi ne bi bilo treba sr*t . Ampak moja peristaltika se zbudi takrat kot jaz, tko da nimam izbire user posted image .


Mater, tolk cajta porabiš za sranjeuser posted image .


Sej ne vedno. Ampak je treba ornk opravit, da je pol mir cel dan user posted image


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Urejenost za v službo in kar tako
28.3.2008 12:52:41   
muki1
Vstanem nekje ob 06.20. Ponavadi se še oprham, oblečem, včasih še namažem, če imam dober dan, poslovim se od malih, ju malo polubčkam, pa sem ob 07.00 že v službi. Vozim se 13 minut user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Urejenost za v službo in kar tako
28.3.2008 12:59:41   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: pikecpokec

IZVIRNO SPOROČILO: srki

IZVIRNO SPOROČILO: pikecpokec

Sem ugotovila, da bi zjutraj lahko spala vsaj 15 minut dlje, če mi ne bi bilo treba sr*t . Ampak moja peristaltika se zbudi takrat kot jaz, tko da nimam izbire user posted image .


Mater, tolk cajta porabiš za sranjeuser posted image .


Sej ne vedno. Ampak je treba ornk opravit, da je pol mir cel dan user posted image



jaz ne bi imela nič proti, če bi me vsako jutro preteralo, tudi če moram prej ustat

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Urejenost za v službo in kar tako
28.3.2008 13:09:00   
tanikaa
Vstanem ob 5.30. Do 6.00 sem nevarna za okolico, zato me v tem času nihče niti pogledati ne sme, kaj šele da bi me ogovoril. V službo krenem ob 6.45. Med tem časom spijem kavo, čikam, se naličim in oblečem ter prebudim mulca za v šolo. Ja, pa kakat grem zmes. V glavnem, jaz rabim ful časa, da se prebudim in se aklimatiziram.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Urejenost za v službo in kar tako
28.3.2008 13:15:47   
Felicity
Jaz se zbudim okrog 6.30 (kdaj prej/kdaj kasneje), zajtrk, oblačenje, ličenje ... Tuširam & umivam lase zvečer.
Okoli 7.30 grem prebujat ta malo (ima neke čudne fore in če hočeš kaj na hitro uredit znori in kriči, tako da je treba vse poooočaaasiiiiuser posted image ) , nekje ob 8ih (če ne preveč trmari in sitnari za vsako stvar) smo v avtu na poti do varstva / dela.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Urejenost za v službo in kar tako
28.3.2008 13:21:49   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Felicity

ima neke čudne fore in če hočeš kaj na hitro uredit znori in kriči, tako da je treba vse poooočaaasiiiiuser posted image ) ,


To niso čudne fore user posted image  Jaz sem poplnoma ista.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Urejenost za v službo in kar tako
28.3.2008 13:36:00   
srki
Pa še otrok nisiuser posted image .

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Urejenost za v službo in kar tako
28.3.2008 13:37:22   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: srki

Pa še otrok nisiuser posted image .


Sem, sem. Večni otrok ... sem dvojček po horoskopu in mi smo večni otroci ... vprašaj Muki če ne verjameš. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Urejenost za v službo in kar tako
28.3.2008 13:43:06   
srki
A res, tega pa nisem vedela. No, moj fotr je dvojček, pa Aljaž tudi. Pa če prav pomislim, je fotr res včasih pravi otrok.

Muki, a je res?

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Urejenost za v službo in kar tako
28.3.2008 13:54:35   
petja
Vstanem ob 6:05, se stuširam, naličim, oblečem, prečekiram vreme na TV ali netu, popijem kozarec vode, ob 6:45 zbudim Lumpo, jo zrihtam, ob 7:05 (najkasneje) greva od doma. 

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Urejenost za v službo in kar tako
28.3.2008 14:15:02   
Tanik
vstanem ob 6, pristavim za kavo, nahranim 2 mački, psa, ribe, pijem kavo in zraven dva cigareta. se umijem (zobe, obraz), namažem s kremo, maskara, oblečem,zalaufam avto, da se ogreje, vmese še spijem preostanek kave in enga še skadim (tu se pridruži mož, ki je ravnokar vstal) in nekje ob 7 (včasih celo prej, odvisno kok sem zaspana zjutraj) letim na šiht, rabim 25 minut.
tuširam se vedno zvečer,prav tako perem lase zvečer 2x na teden.


_____________________________

Žan
4.10.2009:50 cm, 3050 g
6.11.2009:55 cm, 4320 g (1 mesec)
30.11.2009:58 cm,5080 g (2 mesec)
11.1.2010:63,5 cm,6140 g(3 mesec)

(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Urejenost za v službo in kar tako
28.3.2008 14:19:15   
taja27
jst grem pa uštimana spat ... zjutri me pupa uštimano zbudi ... pol me pelje v službo ... no pol gre pa še ona v vrtec ... skratka vse isto, k pr vas user posted image  ... aha ... pa pravljico mi zjutri prebere, ko sm na kahlci

(odgovor članu Tanik)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Urejenost za v službo in kar tako
28.3.2008 14:21:44   
Tanik
IZVIRNO SPOROČILO: taja27

jst grem pa uštimana spat ... zjutri me pupa uštimano zbudi ... pol me pelje v službo ... no pol gre pa še ona v vrtec ... skratka vse isto, k pr vas user posted image  ... aha ... pa pravljico mi zjutri prebere, ko sm na kahlci


in tlesk pa si se zbudila user posted image user posted image


_____________________________

Žan
4.10.2009:50 cm, 3050 g
6.11.2009:55 cm, 4320 g (1 mesec)
30.11.2009:58 cm,5080 g (2 mesec)
11.1.2010:63,5 cm,6140 g(3 mesec)

(odgovor članu taja27)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Urejenost za v službo in kar tako
28.3.2008 14:52:24   
dulcinea
ob 5.30 vstanemuser posted image , wc - lulat, pojest sadje, spet na wc - user posted image , kuham kavo, tacajt si pripravim zajtrk, jem zajtrk in pijem kavo, vmes verjetno spet na wc user posted image user posted image user posted image (kaj čmo, pa to še ni vse), umijem zobe, počešem se neuser posted image , kar mal po poti z rokami, potem se oblečem, če pade kaka krema na obraz, ima obraz srečo tisti dan. No in to naredim ke do 6 - 6.10. Vozim se eno dobro urco. Odvisno od Rebrnic. V službi pa verjetno spet na WC. Saj sem rekla, da ni še konec. Mogoče pa tekom dneva še kdaj user posted image

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Tanik)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Urejenost za v službo in kar tako
28.3.2008 15:41:37   
mojamura
vstanem se oblečem ob 6.25, pojem en kivi ali jabolko, vmes grem v kopalnico, dam cote v stroj in ga sprogramiram tak, da začne prat čez 6 ur. nato se umijem počešem (ličim se ponavadi ne), grem v kuhinjo pojem zajtrk (jogurt + ovseni kosmiči), nato zbudim oba dva sina, mlajšega oblečem in greva proti njegovemu vrtcu, to je cca ob 7.00. v službo pridem nekje ob 7.35.
moj delovnik se začne ob 7.45.

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Urejenost za v službo in kar tako
28.3.2008 15:57:32   
Muca Copatarica
Da se uredim porabim nekje 20- 25 minut. 

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Urejenost za v službo in kar tako
28.3.2008 17:14:59   
janjja
Jaz rabim zjutraj 30 min, se samo umijem in naličim, tuširam pa se vedno zvečer.
Se pravi kakšno uro vse skupaj

(odgovor članu kovač)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Urejenost za v službo in kar tako
28.3.2008 22:11:12   
wing
vstanem ob 7. grem scat, sr_ t, umijem obraz, zobe, to vse v petih minutah naredim!spijem vedno kozarec vode, potem se lepo na rahlo naličim,se oblečem!!! pol pa še vsako jutro kaj pospravim ali mizo, ali dam sušit štrace, karkoli, tako da ob 7.30 štartam....lase pa tuš vedno zvečer, edino ko imam perilo se še zjutraj tuširam!skočim pa dosti krat k frizerki po službi tako da mi ni treba vedno skrbeti za čupo.


Haha, svetovnouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu snake)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Urejenost za v službo in kar tako
28.3.2008 22:12:01   
karmy
zbudim se kao ( user posted image ) ob 6:15, dam še vmes za 10 minut budilko na dremež, se skobacam iz postle, da se zbudim, uredim, in malega uredim, si zobe umijeva, oblečeva in greva malo pred sedmo proti vrtcu, jaz pa pol proti šihtu. vsakih 14 dni začnem ob 8h, drugače sem popoldan ko lahko mile volje spim user posted image   se je pa tudi že zgodilo da sva skoraj zaspala in se zrihtala vse v kompletu v 5 minutah user posted image user posted image

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Urejenost za v službo in kar tako
28.3.2008 23:42:46   
Kaštrun
dokler ne pridem v službo, ne spijem kofeta, ne pojem ene makove, sirove al pa polnozrnate štručke delam vse avtomatsko. tako da do ene pol 9ih sploh ne funkcioniram normalno. takrat sem zombi.

sicer pa se zbudim ob 6.00, grem lulat, si umijem zobe, namažem s kremo, se oblečem (pripravim si ponavadi že zvečer ali pa že v postelji razmišljam kaj bom dala zjutraj gor), potem se rahlo naličim in to je to. vse skupaj traja 20 min.

kako bo čez dober mesec, ko po porodniški začnem s službo me ne vprašajte... user posted image


_____________________________

Otroci ne vedo, kako radi jih imajo njihovi starši,
in tega tudi nikoli ne bodo vedeli, dokler se ne bo
nad temi starši zagrnil grob ali dokler
ne bodo imeli svojih lastnih otrok.

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   [Brisano sporočilo]
29.3.2008 0:03:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Kaštrun)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Urejenost za v službo in kar tako
29.3.2008 6:22:45   
ily
Ene ste pa res hitre user posted image . Res je, da sem jaz že po naravi bolj počasna, ampak, naredim pa vse tisto 100% in ziher user posted image . Jasno, potem k temu spada tudi jutranje vstajanje user posted image ....
Jaz vstanem ob 6h, pripravim zajtrk, mož se med tem časom tušira in oblači za v službo (on je pa hiter! user posted image ), potem skupaj pozajtrkujeva in pospraviva, pustiva na mizi samo za zajtrk za najmlajšo. Ob 6.15 on odide v službo, jaz pa v kopalnico (umijem, znitkam in ˝sprham z ustno vodo˝ zobe, grem pod tuš, si namažem telo in obraz, oblečem in včasih še malo naličim ter uštimam lase. In to traja do 6.50 oz. 6.55. Potem zbudim tastarejšo oz. začnem ˝prebujati˝ tastarejšo, kar traja do 7.10 oz 7.15 (vmes jo še oblačim in češem). Tamala Buba pa še spi in nimam z njo nobenega dela zjutraj, ker jo ima še mami v varstvu. Potem pa jakne gor in obuvanje - še dodatnih 5 minut. Ob 7.20 od doma - najprej v vrtec oddat Piko, v službi sem okoli 7.40. Prej mi ne uspe! user posted image Ja, razen če moram službeno kam iti prej, potem pa ja, s tem, da potem vstanem ob 5.15, da se pred možem zrihtam, po zajtrku dvignem Piko in sem v službi okoli 6.35 user posted image . Kako bo s 1. septembrom, ko bo šla še tamala Buba v vrtec, pa nimam pojma user posted image !
No, ja, res pa je, da se vse da, če se in ko se mora, a ne?!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 49
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?