|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: otroci in Big brother
31.3.2008 20:48:50   
Anonimen
Stara je 14 mesecev in ne gleda BB.

(odgovor članu jagoda77)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: otroci in Big brother
31.3.2008 20:53:22   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

IZVIRNO SPOROČILO: Plemenita007

Moj starejši sin (10,5 let) gleda zvečer, pred spanjem. Vsak dan mu ne znese, ampak večinoma pa. Ne vidim razloga, zakaj ne bi gledal. Naj spozna svet tak, kakršen je, da ne bi bil potem, pri 18-ih, presenečen, ko bi prišel ven iz vate, v katero bi bil zavit celo otroštvo.


a iz BB bo spoznal svet tak kot jeuser posted image
mislim da nasplošno iz TV vsebin otrok ne more spoznat sveta, kot je....in otrok sploh ne razume in ne dojame razlike med televizijo in resničnostjo...pol se pa zgodi, da otrok najde očetovo pištolo in ustreli mamico...in mu ni jasno, kaj je zdej narobe, sej po televiziji se nonstop streljajo, pa še mamica mu je povedla, da v resnici ne umrejo, ampak po koncu filma vstanejo....in zakaj zdej mamica ne vstane??
na splošno vse kar je po tv ful resno vzamejo, od risank do brezveznih, debilnih reklam...in mene bi resno skrbelo, če se otrok iz takih stvari uči o življenju in jh jemlje za sveto...



Ulla80 ti si pa že itak parkrat dokazala s svojimi posti, da si izvenserijska.

Ja, jaz tokrat gledam BB, ker je slučajno žlahtnik od tastarga noter. IN ker ga mali tudi pozna, kdaj pa kdaj pogleda z mano, čeprav ga prida ne zanima. Star je pa šest let. Ga pa bolj zanimajo NInje pa Hulk, pa Asterix, pa Superman, pa ....klinc, če bo zaradi tega serijski morilec, pač bo user posted image user posted image  mater, imate globoke, ne morem verjet.


Še to: moji "prijatelji", ki tudi nimajo doma TV, ko pridejo na obisk, na hitro požrejo za mizo, potem pa se presedejo pred TV in imaš dve uri mir pred njimi. Ker oni pa ne rabijo TV  user posted image user posted image user posted image  da ne bom umrla od smeha user posted image

< Sporočilo je popravil Volga -- 31.3.2008 20:55:56 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: otroci in Big brother
31.3.2008 20:56:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

....in otrok sploh ne razume in ne dojame razlike med televizijo in resničnostjo...pol se pa zgodi, da otrok najde očetovo pištolo in ustreli mamico...


Dobra....user posted image .

Ti povem, kaj sem gledala v mladih letih :). Vdove, to je bila tista nadaljevanka, kjer so vdove po nesojenih roparjih ponovno oropale banko in si prisvojile bajne vsote denarja. Tako da imas prav...vsak dan razmisljam, kako se priblizat tej televizijski realnosti user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: otroci in Big brother
31.3.2008 20:56:52   
Anonimen
Ker oni pa ne rabijo TV da ne bom umrla od smeha

Saj, če nimaš tv-ja še ne pomeni, da ga ne rabiš.user posted image  Mi ga pač ne kupimo. Vem pa, da če bi ga imeli, bi verjetno sedeli celo popoldne pred njim.user posted image

< Sporočilo je popravil natasa77 -- 31.3.2008 20:57:34 >

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: otroci in Big brother
31.3.2008 20:57:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nivess

Vidim da bo tu spet pestro naslednjih 14 strani?


Danes si pa zelo optimisticno razpolozena....user posted image . Samo 14 :)?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: otroci in Big brother
31.3.2008 20:58:46   
Anonimen
Evo, jaz sem zdajle mojega otroka lepo spat poslala, ko je prišel nazaj (sva prej že knjigice v postelji brala), da ne more spati in je začel gledati BB. Je preveč noter padu, se mu je ful fino zdelo. No, to pa ni prav fajn.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: otroci in Big brother
31.3.2008 20:59:25   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Še to: moji "prijatelji", ki tudi nimajo doma TV, ko pridejo na obisk, na hitro požrejo za mizo, potem pa se presedejo pred TV in imaš dve uri mir pred njimi. Ker oni pa ne rabijo TV  user posted image user posted image user posted image  da ne bom umrla od smeha user posted image



user posted image user posted image

Moja dva tudi ne gledata (3 leta in 7 let), sta ob teh urah v postelji. In kot je napisala Volga, so bolj interesantne Ninje, pa Spidermani, pa ostali šit na Cartoonu.

Pa četudi bi bila ta oddaja popoldan, jima tega ne bi dovolila. Otroške oddaje za otroke, odrasle(no, nekatere so bolj ćudno "odrasle"...) pa za odrasle. Enako je pri nas z glasbo.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: otroci in Big brother
31.3.2008 20:59:54   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Evo, jaz sem zdajle mojega otroka lepo spat poslala, ko je prišel nazaj (sva prej že knjigice v postelji brala), da ne more spati in je začel gledati BB. Je preveč noter padu, se mu je ful fino zdelo. No, to pa ni prav fajn.


Moj je pa glihkar s terase not uletu, zdaj bova šla pa Vesno gledat. To pa je lep slovenski film...vesna user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: otroci in Big brother
31.3.2008 21:06:46   
Rubin.
IZVIRNO SPOROČILO: Plemenita007

Moj starejši sin (10,5 let) gleda zvečer, pred spanjem. Vsak dan mu ne znese, ampak večinoma pa. Ne vidim razloga, zakaj ne bi gledal. Naj spozna svet tak, kakršen je, da ne bi bil potem, pri 18-ih, presenečen, ko bi prišel ven iz vate, v katero bi bil zavit celo otroštvo.



Če je BB  realni svet, potem jaz živim na Luni. user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: otroci in Big brother
31.3.2008 21:06:48   
ZARA
Moja pupa je redna gledalka.

Voljga, a zato letos gledaš BB, se mi je zdelo malo čudno da bi ti to spremljala...

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: otroci in Big brother
31.3.2008 21:07:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Volga





Ulla80 ti si pa že itak parkrat dokazala s svojimi posti, da si izvenserijska.




sej mišljena sem bla serijskouser posted image sam pol je pa do sabotaže pršlo, pa je šu model v k****user posted image user posted image hvalabogu, jl....

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: otroci in Big brother
31.3.2008 21:08:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.

IZVIRNO SPOROČILO: Plemenita007

Moj starejši sin (10,5 let) gleda zvečer, pred spanjem. Vsak dan mu ne znese, ampak večinoma pa. Ne vidim razloga, zakaj ne bi gledal. Naj spozna svet tak, kakršen je, da ne bi bil potem, pri 18-ih, presenečen, ko bi prišel ven iz vate, v katero bi bil zavit celo otroštvo.



Če je BB  realni svet, potem jaz živim na Luni. user posted image


Ceprav...a ne kaze zelo dobro odnosov med ljudmi? Napetosti, spekulacij, opravljanj,...?

(odgovor članu Rubin.)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: otroci in Big brother
31.3.2008 21:20:43   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni
Ma kaj češ, ni vzgojno, vem, ampak čisto vsega se pa tudi ne da in ni treba držat.

-----------------------
Imaš prav, čisto vsega se res ne da in ni treba držat user posted image !

Ampak da dovolite (ne mislim samo tebe, Splišni) to stupidno oddajo, ki je predvsem za ljudi, ki nimajo svojega life (tudi glede IQ nisem glih ziher, da vse štima), gledat lastnim otrokom?????????????
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image ....

Mah, sicer pa vsak po svoje in s svojimi otroci...

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: otroci in Big brother
31.3.2008 21:25:02   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: Plemenita007

Naj spozna svet tak, kakršen je, da ne bi bil potem, pri 18-ih, presenečen, ko bi prišel ven iz vate, v katero bi bil zavit celo otroštvo.

-----------------------
Bravo, Plemenita, takšni komentarji pa res le "plemenitim" ven tolčejo user posted image !
A vendarle lahko spozna svet, kakršen je, še iz drugačnega, kvalitetnejšega stališča. Verjemi user posted image !

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: otroci in Big brother
31.3.2008 21:28:11   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: Volga
Še to: moji "prijatelji", ki tudi nimajo doma TV, ko pridejo na obisk, na hitro požrejo za mizo, potem pa se presedejo pred TV in imaš dve uri mir pred njimi. Ker oni pa ne rabijo TV  user posted image user posted image user posted image  da ne bom umrla od smeha user posted image

----------------------------
Veš kako je, VOLGA, prijatelje si sami izbiramo in zato tudi rek, povej mi s kom se družiš in povem ti, kdo si user posted image !

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: otroci in Big brother
31.3.2008 21:32:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

IZVIRNO SPOROČILO: Volga
Še to: moji "prijatelji", ki tudi nimajo doma TV, ko pridejo na obisk, na hitro požrejo za mizo, potem pa se presedejo pred TV in imaš dve uri mir pred njimi. Ker oni pa ne rabijo TV  user posted image user posted image user posted image  da ne bom umrla od smeha user posted image

----------------------------
Veš kako je, VOLGA, prijatelje si sami izbiramo in zato tudi rek, povej mi s kom se družiš in povem ti, kdo si user posted image !


Mislim, da je volga govorila o "prijateljih". Saj če bolje pogledaš, lahko vidiš tiste ", a ne?

Razen če nisi mislila, da če se družiš z Volgo, da potem si televizor?

(odgovor članu Rožica I)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: otroci in Big brother
31.3.2008 21:36:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I
Ampak da dovolite (ne mislim samo tebe, Splišni) to stupidno oddajo, ki je predvsem za ljudi, ki nimajo svojega life (tudi glede IQ nisem glih ziher, da vse štima), gledat lastnim otrokom?????????????
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image ....


Oh daj no, nihče ni popoln. Če kdaj pa kdaj malo pogledajo, jim ne bo čisto nič hudega. Meni se bolj nezdravo zdi tako razburjat zaradi takih stvari.  Saj je dovolj drugih stvari v življenju, ki naj jemljejo našo energijo, ne pa tole, če kakšen od otrok kdaj tole bedarijo malo pogleda.

(odgovor članu Rožica I)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: otroci in Big brother
31.3.2008 21:37:54   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: Kaštrun
kako pa otroci gledajo npr. risanke? kaj pa delate ob večerih?

---------------------------------
Pri nas imamo TV, vendar ga tamali nikoli ne gleda. Risanke gleda le ob vikendih dopoldne pri starih starših. Pa še to ne čisto vseh po vrsti user posted image .
Ob večerih se pri nas igramo razne družabne igrce (mlin, mikado, človek ne jezi se, domino, memo, spomin, štiri v vrsto...rišemo, slikamo, delamo ogrlice, lepimo, gnetemo.., Legokockamo). Otrok pa zaspi ob pravljici ali dveh user posted image ...

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Kaštrun)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: otroci in Big brother
31.3.2008 21:41:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

IZVIRNO SPOROČILO: Splišni
Ma kaj češ, ni vzgojno, vem, ampak čisto vsega se pa tudi ne da in ni treba držat.

-----------------------
Imaš prav, čisto vsega se res ne da in ni treba držat user posted image !

Ampak da dovolite (ne mislim samo tebe, Splišni) to stupidno oddajo, ki je predvsem za ljudi, ki nimajo svojega life (tudi glede IQ nisem glih ziher, da vse štima), gledat lastnim otrokom?????????????
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image ....

Mah, sicer pa vsak po svoje in s svojimi otroci...


no, tale BB je sicer res ena bedarija, ampak na žaljiv nivo se spuščat in dvomit o inteligenci odraslih gledalcev je pa res kr neki....

(odgovor članu Rožica I)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: otroci in Big brother
31.3.2008 21:43:11   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni
Razen če nisi mislila, da če se družiš z Volgo, da potem si televizor?

---------------------------
Čuj, Splišni, ni mi za debatirat s človekom, ki ima takšno mnenje o BB kot ga imaš ti.
Jaz sem povedala svoje user posted image ...

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: otroci in Big brother
31.3.2008 21:55:00   
piščanc
IZVIRNO SPOROČILO: Lianna

Če bi imela otroke bi bila to zadnja stvar, ki bi jo gledal. V oddaji je preveč vulgarnih izrazov, cela oddaja mi je nekako prostaška. Jaz je ne gledam, otrok je pa sploh ne bi smel. Hm...drugače pa je moje mnenje, da so te oddaje narejene za brezposelne, neizobražene ljudi, ki nimajo kaj početi v življenju.


uh. še dobro, da imam rr. drugače ne bi vedela, da sem neizobražena, brezposelna in da nimam kaj početi v življenju.

jaz občasno gledam, večinoma pa preko kometarjev na interentu. če gledam na tv, gleda 7-letnica z mano, ker ji je zanimivo.

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: otroci in Big brother
31.3.2008 21:56:03   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80
no, tale BB je sicer res ena bedarija, ampak na žaljiv nivo se spuščat in dvomit o inteligenci odraslih gledalcev je pa res kr neki....

--------------------
Ah, daj no, ULLA80, ne bodi bolj papeška od papeža user posted image !
Žaljiv nivo- ta moj post v žaljenju drugih ne seže tvojim postom do kolen...user posted image

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: otroci in Big brother
31.3.2008 21:58:22   
Rubin.
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.

IZVIRNO SPOROČILO: Plemenita007

Moj starejši sin (10,5 let) gleda zvečer, pred spanjem. Vsak dan mu ne znese, ampak večinoma pa. Ne vidim razloga, zakaj ne bi gledal. Naj spozna svet tak, kakršen je, da ne bi bil potem, pri 18-ih, presenečen, ko bi prišel ven iz vate, v katero bi bil zavit celo otroštvo.



Če je BB  realni svet, potem jaz živim na Luni. user posted image


Ceprav...a ne kaze zelo dobro odnosov med ljudmi? Napetosti, spekulacij, opravljanj,...?



Ja, svet je tudi takšen, ali pa takšen kot si ga narediš user posted image .

Če gledaš samo slabo (vojne, posilstva, požare, kraje, umore ...) potem je svet slab, če pa gledaš dobro (ljubezen, dobrodelnost, prijateljstva,...) je pa dober. Jaz menim, da je nekje na sredini, odvisno kakšen dan imam user posted image .

Kar se pa odnosov med ljudmi tiče: jaz se takšnih ljudi izogibam pri katerih bi prišlo, do zgoraj napisanega, zato moj svet ni takšen.


BB pa vsekakor ni realen svet, ker tudi situacija ni realna, ampak je ekstremna.

< Sporočilo je popravil Rubin. -- 31.3.2008 22:00:33 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: otroci in Big brother
31.3.2008 22:00:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80
no, tale BB je sicer res ena bedarija, ampak na žaljiv nivo se spuščat in dvomit o inteligenci odraslih gledalcev je pa res kr neki....

--------------------
Ah, daj no, ULLA80, ne bodi bolj papeška od papeža user posted image !
Žaljiv nivo- ta moj post v žaljenju drugih ne seže tvojim postom do kolen...user posted image


a murš misltuser posted image   a da tk je to.....

(odgovor članu Rožica I)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: otroci in Big brother
31.3.2008 22:03:51   
Freycha
Rožica I ... da se ti ne bo zataknilo......

če je kdo tu bolj papeški od papeža si to ti..... kaj zdaj moraliziraš folku tu, če pač gledajo neko stvar, pa če je tebi še tak glupa. Si pač v svoji percepciji boljša, super zate!

-------------

dandanes je res težko biti budala; konkurenca je enostavno prehuda.user posted image

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?