|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: otroci in Big brother
31.3.2008 22:13:04   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: Freycha
dandanes je res težko biti budala; konkurenca je enostavno prehuda.user posted image

--------------------------
Ampak marsikomu pa dejansko uspe user posted image user posted image user posted image ... 

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: otroci in Big brother
31.3.2008 22:14:06   
Freycha
jaz se s tem na tvojem mestu ne bi hvalila


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: otroci in Big brother
31.3.2008 22:14:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.

BB pa vsekakor ni realen svet, ker tudi situacija ni realna, ampak je ekstremna.


Se cisto strinjam....ceprav user posted image ...tudi v realnih razmerah in v ekstremnih situacijah ponavadi pokazemo svoje najboljse in najslabse plati.

Meni je tale BB en tak fenomenen; vecini je bv, in vecina ga gleda. No, jaz sem ga gledala dve leti nazaj, med porodnisko, zadnje stiri tedne. Presenetilo me je, kako te potegne noter, ceprav ves, da je samo šov.

(odgovor članu Rubin.)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: otroci in Big brother
31.3.2008 22:15:16   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80
a murš misltuser posted image   a da tk je to.....


---------------
Se spomnim, sem te enkrat brala na DIPO, pa si bla opasna user posted image ...

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: otroci in Big brother
31.3.2008 22:16:08   
Anonimen
Zaradi enega brezveznega BB ste se ppripravljene takole pogovarjat user posted image ?

Le kje je navidezna nemoc virtuale?

(odgovor članu Rožica I)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: otroci in Big brother
31.3.2008 22:17:51   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

jaz se s tem na tvojem mestu ne bi hvalila


user posted image user posted image user posted image

--------------------------
Saj nisem sebe,... tebe sem pohvalila user posted image !

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: otroci in Big brother
31.3.2008 22:18:49   
Freycha
meni je še bolj žalostno, da eni tako vehamentno opravljajo s tem, kaj je za gledat in kaj ne. In če ni nek kulturni presežek, je pa že za brezposelne, neumne in ne vem kake še vse ljudi....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: otroci in Big brother
31.3.2008 22:20:53   
Freycha
ja ja rožica.... sanjaj......

sicer pa ne vem, kak ti ni ta BB tako beden, da tut te teme ne bi brala... to bi bilo v bistvu še najboljše, ane?


sicer pa je moja tamala stara 9m in je tv še nič kaj dosti ne zanima. Še risanke ne...... (da bomo debatirali na temo)

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: otroci in Big brother
31.3.2008 22:21:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

meni je še bolj žalostno, da eni tako vehamentno opravljajo s tem, kaj je za gledat in kaj ne.


Samo ce sploh ne gledas, kako lahko ves, da je brezveze user posted image ?

Sicer pa mislim, da tak fenomen, kot je resničnostni šov BB, sodi v splosno izobrazbo, ce si za ali pa proti.

(odgovor članu Freycha)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: otroci in Big brother
31.3.2008 22:24:36   
SOULatka
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

meni je še bolj žalostno, da eni tako vehamentno opravljajo s tem, kaj je za gledat in kaj ne.


Samo ce sploh ne gledas, kako lahko ves, da je brezveze user posted image ?

Sicer pa mislim, da tak fenomen, kot je resničnostni šov BB, sodi v splosno izobrazbo, ce si za ali pa proti.


ja...in potem si bolj srečen, ker si splošno bolj izboražen?user posted image

_____________________________

Vse je tako, kot je. Samo naš odnos do tega je pomemben, In tega lahko vedno spremenimo, saj mi odločamo o njem!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: otroci in Big brother
31.3.2008 22:26:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: SOULatka

ja...in potem si bolj srečen, ker si splošno bolj izboražen?user posted image


Ce si srecen, ne vem....vsak po svoje. Je pa to danes del vsakdanjika in zatiskati si oci, da je nekje dalec od nas je ravno tako pametno kot prevec se "uvaliti" vanj.

(odgovor članu SOULatka)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: otroci in Big brother
31.3.2008 22:28:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80
a murš misltuser posted image   a da tk je to.....


---------------
Se spomnim, sem te enkrat brala na DIPO, pa si bla opasna user posted image ...

sej jaz sem zmeri opasna, če še ne vešuser posted image sam da sm pa žalila kogauser posted image težk verjamem....


men je pa to hecno, da takoj k se nekdo ne strinja z nami/ počne kaj s čimer se mi ne strinjamo/ne vemo kaj provzaprov počne/ noče kaj počet/ se noče strinjat/ nam ni všeč.... je treba njegovo inteligenco napast....se pravi je to pol tko: tist k je inteligentn, se v vseh pogledih strinja z manouser posted image bolj inteligent je, bolj se strinjauser posted image provzaprov kdo iz mense me verjetno nkol nebi kontrouuser posted image

(odgovor članu Rožica I)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: otroci in Big brother
31.3.2008 22:28:49   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II
Samo ce sploh ne gledas, kako lahko ves, da je brezveze user posted image ?

-------------------
Gledala sem vse BB skupaj cca 10 minut user posted image . Sama zastavitev oddaje, namen, način..., da ne govorim o sodelujočih... v glavnem vse skupaj mi je totalno mimo.
Se pa popolnoma strinjam, da je oddaja fenomen. Zelo zanimiva bi bila kakšna sociološka raziskava o BB, bi dobili neverjetne rezultate, sigurno! Evo, pa mi je le nekaj zanimivega o BB user posted image !

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: otroci in Big brother
31.3.2008 22:29:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Sicer pa mislim, da tak fenomen, kot je resničnostni šov BB, sodi v splosno izobrazbo, ce si za ali pa proti.


sam resuser posted image sam ne v osnovno izobrazbo otrok...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: otroci in Big brother
31.3.2008 23:01:48   
Pikec
Dejte se mal skulirat... če ste ohrante en nivo...

Pa Vesno ste zamudle user posted image

< Sporočilo je popravil Pikec RR -- 31.3.2008 23:02:25 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: otroci in Big brother
1.4.2008 7:15:32   
srki
A Vesna je bila včeraj al kaj? Kje pa, mislim na katerem programu?

Jaz sem rajši vroči stol gledala, hujše kot BBuser posted image .

(odgovor članu Pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: otroci in Big brother
1.4.2008 7:15:57   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Pikec RR

Dejte se mal skulirat... če ste ohrante en nivo...

Pa Vesno ste zamudle user posted image


Nismo, nismo, no, do pol sem gledala, ptoem pa zaspala. mali pa že prej, pravi da je BV, ko ni barven, pa ko se nič ne sliši oz. ker je tako slab zvok v teh slo filmih.

(odgovor članu Pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: otroci in Big brother
1.4.2008 7:48:30   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: Volga
se nič ne sliši oz. ker je tako slab zvok v teh slo filmih.


to je pa res ja, Kekca smo imeli tudi do konca na glas.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: otroci in Big brother
1.4.2008 7:55:56   
Rubin.
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.

BB pa vsekakor ni realen svet, ker tudi situacija ni realna, ampak je ekstremna.


Se cisto strinjam....ceprav user posted image ...tudi v realnih razmerah in v ekstremnih situacijah ponavadi pokazemo svoje najboljse in najslabse plati.



Imaš prav, da v takšnih situcijah pride na plano naše najboljše, pa tudi najslabše. Vendar je razlika, v realnih razmerah imaš še vedno možnost umika, preden privre na plano, kar ne želiš, dočim v BB ga nimaš. In tudi v realnem življenju težko preživljaš 24h z totalnimi tujci, brez domačih, brez vsakdanje rutine, brez nekega smisla, ki ga daje življenje in verjamem, da je takšna situacija izjemno težka.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: otroci in Big brother
1.4.2008 8:24:45   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I
Ampak da dovolite (ne mislim samo tebe, Splišni) to stupidno oddajo, ki je predvsem za ljudi, ki nimajo svojega life (tudi glede IQ nisem glih ziher, da vse štima), gledat lastnim otrokom?????????????
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image ....

Mah, sicer pa vsak po svoje in s svojimi otroci...
Ne se razburjat, če misliš mene sem bila skrajno sarkastična. In ne, moj otrok ne gleda BB, ker je vsak večer že ob 19 ih v postelji.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: otroci in Big brother
1.4.2008 8:47:47   
janjja
Včasih midva gledava pa mala pride in poškili zraven in pol ponavadi pravi: "Kako je ta film dolgočasen" in šele potem se midva zaveva da je BB totalno mimo

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: otroci in Big brother
1.4.2008 8:57:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I
Ah, daj no, ULLA80, ne bodi bolj papeška od papeža user posted image !


O marija, kdo se oglaša!user posted image

(odgovor članu Rožica I)
  Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: otroci in Big brother
1.4.2008 9:01:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I
Čuj, Splišni, ni mi za debatirat s človekom, ki ima takšno mnenje o BB kot ga imaš ti.


A si ti vedno tako polna sama sebe? Sem kar žalostna, ko vidim, da so resnično eni ljudje tudi taki. Škoda.

(odgovor članu Rožica I)
  Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: otroci in Big brother
1.4.2008 9:08:49   
Freycha
Če gledaš BB kot eno oddajo, kjer je 13 bedakov, ki očitno nimajo kaj početi v življenju in se potegujejo za visoko denarno nagrado potem verjamem, da vam je beden.

Če gledaš BB kot gladiatorske igre in samo čakaš, kdaj se bo kdo zahaklal, skregal, stepel, igral podlo igro itd.. potem ti zna biti kar zanimiv.

Če gledaš BB iz psihološkega vidika, kjer je 13 izredno zanimivih primerkov, ki so zelo specifični, zato so tudi izbrani, ki jih spravljaš v nemogoče situacije, da pokažejo tisto najslabše, kar človek lahko pokaže, potem ti je oddaja skrajno zanimiva.

Če pa gledaš BB tak, da prođe vreme, pa tut ni slaba oddaja.

Zdej pa, ker sem bolj tip psihologije in antropologije in me te stvari privlačijo mi je ta in vse ostale oddaje, kjer spraviš na kup nekaj ljudi, ki morajo sobivati skrajno zanimiva. Res je, da svojim otrokom tega ne bi dala za gledat, ker dojemajo televizijo drugače kot mi (tu se zelo strinjam z Ullo80, čeprav zna biti včasih preveč ekstremna). Že kot otrok sem gledala Real world na MTV, pa neko tekmovanje na enem svetilniku sredi morja, kjer so mogli tekmovalci skozi različne prepreke, da so prišli do glavne nagrade. Tam so se morali spopadati s strahovi in tudi zelo težka vprašanja so imeli.... zelo zelo zanimiva oddaja. Pa tudi ostale BB sem spremljala (ker so roko na srce veliko bolj zanimivi in bolj poudarjajo to, da vidiš človeka golega (metaforično, ne dejansko) in surovega v svojih dejanjih). V glavnem spremljam te zadeve že odkar obstajajo in so mi vznemerljive. Dostikrat probam tudi sebe postaviti v to pozicijo in se sprašujem, kako bi odreagirala.
Torej mene te zadeve zanimajo čisto iz psihološkega, socilološkega in antropološkega stališča.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: otroci in Big brother
1.4.2008 9:44:21   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I
Ah, daj no, ULLA80, ne bodi bolj papeška od papeža user posted image !


O marija, kdo se oglaša!user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?