|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: mozeka grem cakat na letališče
14.4.2008 20:29:31   
suzanamai
Še 3dni. glej da boš poročalauser posted image

_____________________________

Ljubezen mame ob ljubečem očetu
je nekaj najmogočnejšega na svetu!

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: mozeka grem cakat na letališče
14.4.2008 23:41:57   
hillmagic
Ja res je se 3 dni pol pa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  hehe
Nekaj slikic je na www.sl.netlog.com/hillmagic

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu suzanamai)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: mozeka grem cakat na letališče
15.4.2008 0:00:13   
Marogica
Joj, kako je sladka, kot kakšen "knedlček"user posted image . Še enkrat...želim vam lepo snidenje..

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: mozeka grem cakat na letališče
15.4.2008 0:08:45   
rija
luštna pupa user posted image

pa resnično lepo ime ima....tako zelo mistično...

kaj pa pomeni?

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: mozeka grem cakat na letališče
15.4.2008 8:44:51   
Lantea
Hillmagic...prvič ga nisem šla sama iskat, ker je bilo to teden po porodu. Ampak ko me je klical, da je že na letališču (iskat ga je šel njegov oče), sem se jaz kar zjokala od sreče. Potem sem pa eno uro non stop pri oknu stala, da bi videla, kdaj se bo pripeljal...in čez vrata je prišel z ogromnim šopkom najlepših rož...tokrat nisva jokala...sva se morala kar malo privaditi na bližino...prizor ni bil tak kot smo ga navajeni v filmih...objemi in jok in sreča in....no je podobno, ampak pri nama nekako traja, da se spet "najdeva" po tolikem času fizične odsotnosti. Doma je bil skoraj 4 tedne, potem je pa zopet šel za tri mesece. Takrat sva ga šli iskat sami s hčerko. mmm bilo je zelo lepo snidenje...čeprav ga ne želim ponavljatiuser posted image .
Želim ti, da ti zadnje ure hitro minejo in da kmalu pride tisti trenutek, ko ga bosta zagledali pri vratihuser posted image ...(kar podoživljamuser posted image )

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: mozeka grem cakat na letališče
15.4.2008 22:39:42   
Anonimen
O, lusna pupica :).

Pa ni tako cokoladna, kot sem mislila :).

(odgovor članu hillmagic)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: mozeka grem cakat na letališče
15.4.2008 22:44:22   
hillmagic
luštna pupa

pa resnično lepo ime ima....tako zelo mistično...

kaj pa pomeni?


Pomeni notranja modrost duša Dušica ( koncept ljubezni, sočutje, prijaznost, usmiljenje... ) to se pa sliši spektakularno hehe

user posted image

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu Lantea)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: mozeka grem cakat na letališče
15.4.2008 22:47:36   
hillmagic
O, lusna pupica :).

Pa ni tako cokoladna, kot sem mislila :).


hehe  Zato se smejim ker vsak ki je izvedel da sem zanosila z azicem in potem tudi rodila, mislil da bo rjava pa je vsem figice pokazala user posted image
 
Samo da je zdrava in nasmejana user posted image  na soncku pa res hitreje potemni
 

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: mozeka grem cakat na letališče
15.4.2008 22:50:25   
Jančika_
Krasna punčka (in zelo čeden atiuser posted image ). Samo še dva dni, a ne?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: mozeka grem cakat na letališče
15.4.2008 22:50:31   
hillmagic
mmm bilo je zelo lepo snidenje...čeprav ga ne želim ponavljati .
Želim ti, da ti zadnje ure hitro minejo in da kmalu pride tisti trenutek, ko ga bosta zagledali pri vratih ...(kar podoživljam )


ti čisto verjamem da ne želiš tega ponavljati, kjer so čustva vpletena zna zelo srček jokati.. Jaz kar ne dojamem čisto da bo res prišel se mi zdi da sem kar malo v luftu

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: mozeka grem cakat na letališče
15.4.2008 23:00:51   
Kalina
Uh zelo dobro razumem kako to je. Tako kod lantea, je bil tudi moj mozek ze 3x na misji, trenutno je 4. Z misko sve same ze 2m, ce 3t in 2 d pride na dopust . Ceprav bo doma le 10 dni, kooooomaj cakam. Vsak vecer razmisljam o trenutko, ko se bomo videli, sploh kako bo hci reagirala (stara je 2l).

_____________________________

...potem so mi jo otrplo in jokajočo položili v naročje.
Prvič sem jo stisnila k sebi in jo poljubila.
Instinktivno se je umirila in me popolnoma zasužnjila s svojim laskanjem moji moči.

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: mozeka grem cakat na letališče
15.4.2008 23:21:00   
simona76
Sem tole prebrala in seveda sem tudi jaz že na trnjih. Komaj čakam, da vaš ati pride!!!
Lepo snidenje! Uh, boste uživali user posted image . Srečno!

(odgovor članu Kalina)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: mozeka grem cakat na letališče
17.4.2008 15:20:57   
pokica_
Hillmagic
danes pa vaš ata prihaja, kajneuser posted image user posted image user posted image  
Želim vam obilo veselja in sreče!!!

Pa poročaj kako je bilo....user posted image  

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu simona76)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: mozeka grem cakat na letališče
22.4.2008 13:11:09   
hillmagic
user posted image user posted image user posted image hej ringarajevke Nas oči je varno prispel v Slovenijo. Bilo je res nepozabno...sploh pa veliko solza ko je svojo malo Karuno prvič stisnil k sebi Solzice so tekle par minutk...Jih je bilo lepo brisati..  Sedaj smo koncno skupaj user posted image user posted image user posted image  Njega malo zebe se pri nas in počasi se bo že navadil na to da smo trije sedaj, pa na podnebje in hrano...
Hvala Vam da sem to iskrico v mojem srcku lahko podelila z vami Superca ste user posted image
Lubcka Hillmagic

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: mozeka grem cakat na letališče
23.4.2008 8:55:34   
oka
Draga Hillmagic en velikuser posted image  za tebe, Karuno in ocka! Res sem vesela, da sta koncno vsi trije skupaj! Zdaj pa hitro nadomestite te mesece, ko ste bili loceni. In ce si bosta zelela vzeti tudi cas samo zase, se javim za varusko, ves kje me najdesuser posted image . Pa oglasite se kaj, da spoznam tega vasega ocka!

LP Oka

< Sporočilo je popravil oka -- 23.4.2008 8:56:37 >

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: mozeka grem cakat na letališče
23.4.2008 10:34:38   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: hillmagic

user posted image user posted image user posted image hej ringarajevke Nas oči je varno prispel v Slovenijo. Bilo je res nepozabno...sploh pa veliko solza ko je svojo malo Karuno prvič stisnil k sebi Solzice so tekle par minutk...Jih je bilo lepo brisati..  Sedaj smo koncno skupaj user posted image user posted image user posted image  Njega malo zebe se pri nas in počasi se bo že navadil na to da smo trije sedaj, pa na podnebje in hrano...
Hvala Vam da sem to iskrico v mojem srcku lahko podelila z vami Superca ste user posted image
Lubcka Hillmagic


user posted image user posted image user posted image  

Zdaj pa se samo crkljajteuser posted image user posted image user posted image
Pa oči- dobrodoel v Slovenijiuser posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: mozeka grem cakat na letališče
23.4.2008 17:44:09   
ZmajTolovaj
Sem kar solzna ratala. Krasno krasno krasno user posted image Veliko crkljanja vam želim!!!!!!!

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: mozeka grem cakat na letališče
23.4.2008 18:13:49   
Anonimen
Se pravi nas je več takih... Kako sem vesela zate.user posted image user posted image user posted image user posted image

Tudi jaz sem prišla v Slo. rodit... ne vem sicer ali bo mož lahko prišel ob porodu ali po porodu...je pa zadnji možni datum čez 4 mesece, ker takrat se najkasneje jaz vračam v Egipt. ( s tem da sem tukja že več kot 2 meseca)

Skratka zelo sem vesela zate in imaš prečudovito hčerkico. Vsem skupaj vam želim vse naj naj...user posted image user posted image user posted image user posted image
In brez zamere tvoj blog sem si shranila med favoritse pa bom malce prebrala kako ti je minilo. Saj dovoliš kaj ne??user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu hillmagic)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: mozeka grem cakat na letališče
23.4.2008 18:15:34   
Anonimen
Uauuuu, lepo :).

Uzivajteeeeeeeeee :)).

(odgovor članu hillmagic)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: mozeka grem cakat na letališče
24.4.2008 22:25:06   
hillmagic
In brez zamere tvoj blog sem si shranila med favoritse pa bom malce prebrala kako ti je minilo. Saj dovoliš kaj ne??


Sevedauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: mozeka grem cakat na letališče
25.4.2008 8:29:38   
NATAŠI
  sem komaj sedaj prebrala in so mi prišle solze v oči.... želim vam velikoooo lepih trenutkov skupaj in da ne boste več ločeni user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: mozeka grem cakat na letališče
25.4.2008 8:36:24   
Marogica
Končnouser posted image .. Sedaj pa ste končno skupaj.

p.s. Pa dobrodošel ati v SLO. Pa fejst se stiskajta, da ga bo ogrelo in da mu bo toplo v SLoveniji...

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 47
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?