|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  189 190 [191] 192 193   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilski lumpi 2007
15.2.2010 23:33:22   
marijaa
O celo objavilo je oba posta, obakrat je napisal po objavi eror namesto sporočilo objavljenouser posted image user posted image

_____________________________

Sedaj nas je pa toliko kot prstov na roki.

(odgovor članu marijaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4751
   RE: Aprilski lumpi 2007
16.2.2010 7:38:33   
lilka
Hej, hoj...

Danes pa delujem že od 5.00 se je Tinka zbudila, ker jo je močno lulat in pol ni hotla več zaspat nazajuser posted image , glava me boli ful, ker sem pol letu in nekaj dobila včeraj menstro, no HB vsaj noseča nisem.....

Skopat se nam je uspelo, torej me danes čaka sesanje in brisanje tal, čakam da Lekadol in kavica primeta, pol pa v akcijo....

aprilčica07: sta luškani, ti tudi zelo, pupika je pa že velika ni čudno, če pridno papca...., no zdej imam še obraz pred sabo s katerim si vsak dan pišemuser posted image

Zdej greva pa midva hruško kuhat.....

_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.

(odgovor članu marijaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4752
   RE: Aprilski lumpi 2007
16.2.2010 8:55:08   
aprilčica07
Jutro,

lilka: ja, zdaj veš s kom čvekašuser posted image user posted image tudi jst imam menstro, ma kaj tudi tle imava iste dneve?user posted image .. in me hrbet boli, ker zraven spada.... sicer smo spali slabo, kaj vem, kaj je naši pupiki... eno noč spi, drugo jo sračka... no, tam okoli 4 je končnoo spet zaspala in pol smo spale do 8... je pa zaspala ob 20 30 do 1 spala mirno in tiho, pol pa žurka do 4..user posted image user posted image user posted image
marijaa: ja, naš župnik je frajer zase... saj nimam več kaj napisat, bomo vidli kako se bo razpletla zgodbica..user posted image a ima Alina krčke? a ste provali kapljice koroških lekarn?

Si grem skuhat še eno kafe, smo same. Moška sta šla v dolino, midve greva pa popoldan. Tako, da zdaj ko je samo Julija tle se mi zdi, da sem nekako na počitnicahuser posted image user posted image user posted image

Pri nas naletava sneg.. Grozaaaaaaaaaaaaaaaaaauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu lilka)
Neposredna povezava do sporočila: 4753
   RE: Aprilski lumpi 2007
16.2.2010 14:09:18   
lilka
Hej, hoj...

aprilčica07: ti že skozi pravim, da sva kot fotokopiraniuser posted image , joj kako šele hrbet boli ko je menstrauser posted image

Pri nas pa sonček sije, sva bla z Ožbejem zunaj in je zaspal, sem mislila zdej pa malce zadremam, ko sem že ob petih vstala, pa je bil čez pol ure že buden, jaz še zaspala nisem, mah, ne vem kaj mu je s tem spanjem danesuser posted image

zalbi: to bo pa prava makina, ja super, enoprostorci so zakonuser posted image

plenice: jaz imam po novem tudi Hofrove prvič in so mi ful superske, bom samo te še kupovala, pampers pa za ponoči...

aprilčica07: ma kolker s ejaz spoznam na župnike, se moreš kar strogo naredit, krstit so dolžni in nimajo kej za komplicirat, jaz jih sploh ne šmirglam, poročil me je eden iz Kungote, pa mi je naš moral dat dovoljenje, krstila sem v občini kjer delam in ne kjer živim(ker mi naš župnik ni bil všeč, zdej ga je kap in ga ni več) jaz se jim ne pustim, kaj si pa mislijo da so, jaz kar rečem, da bom škofu pisala....user posted image  jaz imam že nastop do njih v smislu, da je to samo niihova služba....

Sva se včeraj z možem pogovarjala, kako imava v bistvu pridne otroke, pa sej če tako pogledam sta res pridna, pa sploh ne rabim glasa povzdignit kaj šele da bi mogla Tinko udaro ali kaj podbnega, upam da me ne bo to hvaljenje teplo...res pa je, da si pa ne predstavljam da bi imela še Tinko doma, to bi bla pa druga pesem...

Nič, zdej pa šibam zmiksat papriko, korenček in krompir za mojega polžka...



_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 4754
   RE: Aprilski lumpi 2007
16.2.2010 16:05:49   
aprilčica07
lilka: sva res fotokopirani, jauser posted image user posted image user posted image   župniki: vem, bo treba strogo nastopit in mu povedat kar mu gre, pa bomo vidli kaj se bo razpletlo iz te sage.. bom poročala...user posted image

Na trenutke me mene tepe to, da je Jakob doma.. saj v večini cajta je vse ok, ampak kadar se on odloči, da mu kaj ni povšeči, takrat je pa kaos... in takrat si želim, da bi bil v vrtcu.. če je vreme ok, je lahko zunaj, ga vidimo skozi okno, zraven ni ceste in se lepo igra, nikoli ne nikamor uteče, ampak če je dež, je druga pesem... v povprečju sta pa oba kr pridna... ne bom preveč hvalila, ampak se da.. še Julijino nočno spanje je treba spravit v red, in Jakoba dat ven iz pleni (ja, še vedno je pleničkar= pol bo lažje:)

Grem dat mali čaj.. tečnari zraven mene ko velikauser posted image user posted image user posted image


_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu lilka)
Neposredna povezava do sporočila: 4755
   RE: Aprilski lumpi 2007
16.2.2010 18:09:31   
Anonimen
hej, hoj, se popravljamuser posted image

nam je včeraj moja prijateljica prinesla kostumček od winx - je njej prinesla ena prijateljica in je njeni punčki blo premalo -tako da ga je ona dala naprej... in naša ta mala si je kostumček celo oblekla- napredek. tako da sta ble danes kar luštni maski - ena princeska, druga winxica. je pa bil zjutraj v vrtcu kar jokca, kerjo ponavadi pelje očka, danes pa sem jo jaz...
vam pozneje pripopam kakšno slikico, če mi bo uspelo...

plenice - tudi jaz sem uporabljala hoferjeve pleničke, ampak odkar sem poiskusila lidlove, so mi te bolj všeč. naša ta mala jih ima še sedaj za ponoči in vzdržijo - pa je zjutraj kar precej polna

aprilčica- kak sta luštni

me že preganjajo.... čao

(odgovor članu aprilčica07)
  Neposredna povezava do sporočila: 4756
   RE: Aprilski lumpi 2007
16.2.2010 19:42:23   
marijaa
Men so tud lidlove plenice zakon, patrik jih nima več, k sm mu jio hotla dat ene 3 dni predno sm sla rodit je reku da ne bo meu,kr je veliki in bo šparal to pleničko za dojenčke, res je od tedi brez in le enkrat mu je ušlo, tud k ga je moj enkrat hecu, da mu jo bo dal, se je zbunu,da je on veliki, plenice so pa za dojenčke. Jih pauser posted image user posted image porabita še in še, Alina je pogosto pokakana in menjam in se to kar pozna prihranek pri taki količini. Meni niso slabše od pampersk.

_____________________________

Sedaj nas je pa toliko kot prstov na roki.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4757
   RE: Aprilski lumpi 2007
17.2.2010 11:59:37   
lilka
Hej, hoj...

Na zahodu nič novega....user posted image

Danes bodo ribe-vitki som in krompirjeva solata, že komaj čakam....

Moja mami gre jutri v toplice za 5 dni, bo kar sila, ker ne bo mogel kdo po Tinko, bo mogla čakat moža ki je zelo pozen, pa kuhat bom jaz mogla, no bomo že nekako teh 5 dni.....

Nič lepo bodite!

_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.

(odgovor članu marijaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4758
   RE: Aprilski lumpi 2007
17.2.2010 13:06:55   
juniorka
Ojla!
lilka, aprilcica... sem se nasmejala, mene je tud kriz bolel, pa sem v soboto zvecer menstro dobila, 1teden prehitrouser posted image Je bila takrat, ko sem imela izcedek za bozic sgurno menstra,sem pol tocn cez 4 tedne dobila ta pravo, zdaj pa prej user posted image Ma 3m ima mala, jaz pa ze 3tjo muser posted image Dobro, da sem se imela nekaj unih poporodnih vlozkov, ker sem cist pozabila nabavit...
aprilcica, saj ne znam opisatuser posted image , pac drugace sem te imela v svoji lavi, tko kot ce knjigo bres, pa je pol film cist dracenuser posted image zgledas pa ful mladauser posted image
lilka, a lahk se jaz pridem na kosilo, pa ti pol jaz 5 dni kuhamuser posted image , m ni problem, sam dans se mi pa ne da... sem bla vceraj prevec v kuhni, smo mel piscanca pa zelenjavo in krompir v pecici, pol pa to rezat, pa solato, pa posodo pomit, pol sem pa se palacinke pekla, ker tu ni pusta, ampak dan palacink vedno takrat... Vmes pa previjat in dojit...
zalbi, kak je luskan mali Zan!
Evo, moram spet rutino nardituser posted image , bom pa se jaz prbala Lidlove plenice, me zanima, ce so tu tudi v redu, samo za kakec po moje ne bojouser posted image Namrec je v cetrtk nazadnje kakala in ko bo naslenjic, bo ogroooomnouser posted image . Zdaj Activfit uporabljam, smo ze skoz v bistvu na trojki.
se javim, kr piste, da bo kaj brat

(odgovor članu lilka)
Neposredna povezava do sporočila: 4759
   RE: Aprilski lumpi 2007
17.2.2010 13:20:18   
aprilčica07
Ojla

juniorka: te bom dodala med prijateljeuser posted image ja, mlada ja... ma spljoh nisem tako mlada, žlahtni letnik 76user posted image user posted image sicer pa hvala za kompliment... mi tudi več ljudi reče, da ne kažem svojih letuser posted image menstra? jst sem jih imela mislim, da 4 že od kar je Julija na svetu, mi gre pa fejst na živce kadar lije.. pa boli me tudi kr fanj, pa naj rečejo, da je po porodu lažje.. japajade, pr meni neuser posted image
lilka: meni je kuhanje muka, ma je treba, volje pa več ali manj nimam.. kaj čem, nisem lih neki gospodinjski tipuser posted image smo bli na sprehodu, z kolegico z dvojčki, je blo lepo, ni mraz, ni dežja.. sva spili kafe v miru, poklepetali, skadili en čik, bova ponovili:)

Jakob me lovi, oh ja:)


_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu juniorka)
Neposredna povezava do sporočila: 4760
   RE: Aprilski lumpi 2007
17.2.2010 14:26:32   
juniorka
aprilcica, sva pa isti letnik poluser posted image . Meni se sploh ne zdi, da sem ze tko starauser posted image , jaz sem bla ze 15, ko je bla moja mami tolkuser posted image
Bolecine ob menstri pa sem jaz po prvem porodu zubila, zdaj sem jih pa zleda nazaj pokasiralauser posted image .

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 4761
   RE: Aprilski lumpi 2007
17.2.2010 14:48:42   
aprilčica07
juniorka:  a res?  ma itak je  ta letnik  dobeeeeeeeeruser posted image user posted image user posted image tudi meni se ne zdi, da jih je že tolko, jst jih imam še kr 25 po počutjuuser posted image user posted image .. ko je bla pa moja mama tolko stara, ko smo midve, sem jih jst imela 9.. moja dva sta pa še mladičkauser posted image user posted image user posted image in tvoja tudi.. saj imamo tudi otročke glih stare, no skoraj:):):)

sem ti poslala prošnjo za prijateljstvo, ma nevem če si dobila, ker se še ne znajdem lih na FB....


_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu juniorka)
Neposredna povezava do sporočila: 4762
   RE: Aprilski lumpi 2007
17.2.2010 15:04:22   
sabri
aprilčica in juniorka, samo da se vama pridružujem pri našem letnikuuser posted image , sploh nisem vedela, da smo isto stare.

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 4763
   RE: Aprilski lumpi 2007
17.2.2010 15:13:04   
aprilčica07
sabri: ti tud? vedno več nas jeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu sabri)
Neposredna povezava do sporočila: 4764
   RE: Aprilski lumpi 2007
18.2.2010 9:09:15   
lilka
Hej, hoj..

Kaj se zdej neki pajdašiteuser posted image

Evo babi je odpotovala, mi pa že plane za kuho delamo, Joži(očim) po pojedel joto od predvčerajsšnjim, mož pečenice in zelje ki jih je jedel že včeraj(ker ne mara rib) jaz si bom na hitro naredila špagete s tuno pa še za Tinko pa bo, jutri si bo pa že treba kaj konkretnega zmislit, joj to kuhanje, tudi jaz ga ne maramuser posted image , tako občasno ja, ne pa vsak dan gruntat kaj bi jedli, da bo vsem pasalouser posted image in to zdej 5 dni, joj, joj...

Ko ste lih pri starosti, jaz sem na FB našla sošolke iz gimnazije in ko njihove zdejšnje slike gledam se mi tako stare v obraz zdijo, jaz pa nimam občutka da sem stara sploh ne v obrazuser posted image

Zdej pa šibam, sem dala prat, se je Ožbej pokakal, ker sem ga kar na najini postli zjutraj razvila,da bi malo pobrcal, pa sej sem dala spodaj pa je vse zmencal in pokakal od včeraj preoblečeno posteljnino...user posted image

Lepo bodite!



_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 4765
   RE: Aprilski lumpi 2007
18.2.2010 9:21:16   
aprilčica07
Jutro,

spali smo dobro, Julija je le dvakrat težila, ma takoj nazaj zaspala, ni blo treba spljoh vstatuser posted image Trenutno spi, njen pižolinček dopoldanski. Včeraj smo aktivirali stolček za hranjenje in je ful navdušena, še bolj pa Jakob. Kadar je bil majhen je pa vreščal ko zverina, ko je videl stolček. Ga pa moram pohvalit, da je včeraj res prvič pojedel vso večerjo sam, brez kakršne koli pomoči. Je pihal sam, pa lepo jedel, nesel krožniček v lijak... priden moj fantekuser posted image user posted image

lilka: dej dej, nič se ne pajdašimouser posted image user posted image user posted image jst imam tud občutek, da se ne starem.. saj najbrž se, ma se mi vseeno ne zdi, da tako zelooouser posted image user posted image

danes zvečer grem pohajat, sicer je moj zaj... in dela popoldan, ma sem rekla, da naj zrihta varstvo kot ve in zna, ker sem mu cel mesec govorila kam in kdaj grem ven.. ob 19 30 jst mrknem, me sploh ne zanima kaj bo naredil.. ali naj se zmeni z taščo ali z mojo mamo.. cajta ima do sedmih zvečer, pol jst resnično grem... pol je videl, da ga je usral in mi je šel kupit sacher tortico (ali kako se že napišE), ma ga je  še bolj usral, ker to je edina tortica, ki je ne jem... oh ja, saj bo:)



_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu lilka)
Neposredna povezava do sporočila: 4766
   RE: Aprilski lumpi 2007
19.2.2010 8:29:49   
lilka
Hej, hoj...

Pajdašiceuser posted image

aprilčica07: mi imamo stolček za hranjenje v uporabi odkar se je zvrnil iz ležalnika(ki sem ga imela na kuhinjskem lementu, HB da sem bla zraven) in sem ga dala takoj na bolho, v stolčku je pa rad....

Ožbej še vedno je dvakrat na noč, mož je že danes začel, če sem ziher, da je z njim vse vreduuser posted image , vstali smo spet 5.10, tako da bom šla malo ležat, ko bo ob desetih zaspal(če mi bo ratalo seveda), prej morem pa še počistit, smo se včeraj kopali, no tamala se nikakor ni hotla in je nisem silila jo bom danes stušala...pa da mam pol mir s pucanjem do ponedeljka...

Zdej pa šibam dat kuaht jabolko in mango....

_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 4767
   RE: Aprilski lumpi 2007
20.2.2010 7:26:08   
aprilčica07
Jutro,

ooo, ta dež. za znoret.. niti živet se mi ne da v takem gnilem vremenu..user posted image

lilka: naša mis tudi vstaja ob 5?? kaj je to zdaj za en čuden sistem?user posted image user posted image   naspidirana in dobre volje, in ni izbire kot it ven, ker drgači bi zbudila pol bajte..user posted image

Grem kr na eno kafe, sem vsa zaflikana še..user posted image


_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu lilka)
Neposredna povezava do sporočila: 4768
   RE: Aprilski lumpi 2007
23.2.2010 16:52:50   
smotka lonib
Ojla!

Spet se vam javljam. Imam od danes do petka dopust. user posted image  sam na šefa sem mal huda, ker se ga prosila za dopsut od ponedeljka, pa mi je še vikend nočno dal službo, da sem v ponedeljek ob 06.00 zjutraj končala službouser posted image . Sej drugače itak nimam velik časa. zdej se ubadam z nejcem glede vpisa v srednjo šolo. Se je prijavil za ZOBOTEHNIKA, vendar mora še prej opraviti preizkus spretnosti.
Vanja je itak najtežavnejša kar se šole tiče.

Zala itak obvlada vse spretnosti- od prilizovanja, do obračanja vseh članov okrog prsta, pa kakšne kletvice user posted image  Drugače pa je kr pridna. Lulanja ponoči in podnevi se je že od poletja odvadla.

Čas tako beži, da ne morem verjeti, da bo zala v kratkem stara 3 leta, jest pa celo 37. user posted image . pa ni panike, ker se še vedno počutim mlado. Bom začela čez 3 leta z nejcem po diskotekah hodituser posted image .

Zdej pa moram dol z računalnika, ker je prišel moj sinko domov s prijateljem, da gresta na tole škatlo.


Lepo se imejte. vas še kej MOGOČE obiščem do konca tedna.user posted image

_____________________________

Nejc 15.9.1995 (53cm, 3320g)
Vanja, 24.11.2000 (59cm, 4880g)
Zala 29.3.2007 (54cm, 3970g)


(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 4769
   RE: Aprilski lumpi 2007
23.2.2010 17:47:56   
Anonimen
ojla!

smotka lonib - user posted image jaz se tudi počutim še tam nekaj nad 20user posted image

lulanje - ponoči še vedno. le tu in tam je suha - tako da še dolgo ne bomo opustili pleničke. pa tudi iz vrtca prihaja sedaj 1-2x na teden preoblečena, ker se je v opoldanskem spancu polulala... ne razumem, da če vidijo, da ji uide, da ji ne dajo pleničke...

drgače pa fajn, da se je začelo postopoma malo lepše vreme... kje je sedaj taška30 in njenim slavnim stavkom: komaj čakam pomladuser posted image user posted image

(odgovor članu smotka lonib)
  Neposredna povezava do sporočila: 4770
   RE: Aprilski lumpi 2007
23.2.2010 22:32:11   
sabri
Oj lepo, da se nam malo izgubljene javljajouser posted image . Naša tamala je še končno malo bolje, je bila doma in jutri gbo tudi še, ker še vedno malo na grdo pokašlja, se ji je kar vlekel ta prehlad, v bistvu kašelj grdi. Drugače pa imam še dobre dva meseca do dneva D, brrr, se moram še pripravit, sebe in cunjice pa ostalo. Grem pa ležat in noge v luft, ker mi ful zatekajo že. Nočko.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4771
   RE: Aprilski lumpi 2007
24.2.2010 8:28:17   
marijaa
Tian ima angino, a tta noč je bila že bolša, sm 3 ure v kosu celo spala..
Ste se menle o hranjenju in stolčkih. Kere pa imate? Js imam enga od Patrika od brevi, ki je tk glomazen, ni ga maral, najprej je drsel v njem, pol pa se dru in ven lezu in ful prostora zavzame, mi mamo pa tko malo kuhno. Zdej moj bi dumbote kupu, men niso glih všeč. Moram pa že zdej neki kupt, kr sicer mi bodo boni za  Bc popadli, cote kupt mi je brez veze, ker jih imata trenutno na pretek, poletnih še pa itak ni na policah. Sm gledla ene k se na mizo pritrdijo od chicota, sam so dragi k pes.
Tk, zdej se grem  stuširat, kr mam gnekologa ob 10.30. Tamala mi bo soseda čuvala ta cas


_____________________________

Sedaj nas je pa toliko kot prstov na roki.

(odgovor članu sabri)
Neposredna povezava do sporočila: 4772
   RE: Aprilski lumpi 2007
24.2.2010 11:17:14   
aprilčica07
Ojla

Spali smo dobro, od 20 do 6, vsi v kompletu, razen mene . Jst sem pa začela gledat en film okoli 23 in je trajal do 1, in itak sem šla spet prepozno spat. glavobol je malo bolše, še čutim, ampak se da preživet. Sem klicala dr, če do petka ne bo bolše se moram it pokazat. Sumim, da je res migrena. ali pa mi kontracepcijske tablete delajo štalo.. sem že imela glavobole po tabletkah, pa se je pol znormaliziralo, tokrat pa se kr noče... sem si merila pritisk zjutraj, pa je bil ok....
Da se pohvalim,  sem pa že bla zunaj z Julijo, smo šle šetkat v mesto, pa eno kafe sem si privoščila na sončku, tamala je itak spala. Sem šla gledat za čevlje za Jakoba.. pa sem vidla ceno, me je kr minilo..57 eur, a so zlati, ali kaj? Trenutno kuhamo mineštrice za moja otročička, zase bom pico naredila.

Pridem nazaj:)


_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu marijaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4773
   RE: Aprilski lumpi 2007
24.2.2010 12:38:03   
juniorka
Hojla punce, vidim, da niste dost zgovorne.. jaz sem v soboto napisala, pa sem si zbrisala, namesto ctrl sem shift stisnila, pa mi je oznacen txt zbrisalouser posted image , pol pa ni blo casa..
lonib, le oglasi se se kaj, te pogresamouser posted image
valika, kako si kaj? jaz bom morala verjetno po tablete, ker sem skoz zivcnauser posted image
taska30, kje si????
marijaa, bi mali bavc, ze zdaj je zboleluser posted image Kako si pa drugace, ti znese? Kaj pomoci? stolcek pa sem jaz kr un lesen za Nelsona imela, triptrap, od 6m, pa sem z lezalnikom kombinirala( tak lezalnik, da se ne more prekucnit na stran.
aprilcica, mi smo tud sli v geox, rabi mali nekaj za v vrtec, ker so kr v cevljih, pa kar mi je blo vsec, niso mel stevilkeuser posted image Tako bo se nekaj casa edini v copatih, me prav briga, samo copate najt je tudi umetnost( primerne), zadnjic sem bla v lidl prepozna, so mel ful dobre... Cene cevljev pa itak.. tu se sicer najdejo tudi oceni, ampak kvaliteta... Glavobol pa je lahk od tabletk, name hormoni ful vplivajo in imam ponavadi ob menstri migreno ( bolecina spredaj v celu, na levi al desni). Takrat moram taoj ob prvem znaku vzet tableto, ce ne vzamem npr. ponoci, ko malo cutim, je zjutraj prepozno in traja tud po 3 dni.
Kako si se pa imela zunaj? Sem se smejala, je blo, kot da bi mojga opisovala, si nic ne zapomni, samo jaz ne bi tortice dobila, ce pa ze, pa tud napacnouser posted image
plenice- sem vzela en paket v lidlu, pa mi je zal, niso tolk fajne.. no, saj premocjo ne, ampak cena je ista, kot active fit... oz. drazje, ce ne bi ble v akciji. Tu dobim 164 plenic(st.3) za 18 funov(20 eurov), pol pa se 10% popusta, ker sem zaposlena v tej trgovini, pa vedno kaksne kupone posiljajo klubi( ala dm klub...) za 1 funt, tako da pol ful poceni plenice pridejo...
No, zdaj pa se malo pojamram, Nelsonu so se ene pikice nardile po podlahteh pred tednom, pa so se zdaj ful razsirile in tudi po telesu jih ima kr neki n je diagnoza po vsej verjetnosti eczema/ atopicni dermatitis... in sem se bolj down, ker ne vem, od cesa bi to fasal, ker nikol ni blo nobene alergijeuser posted image . Se mi smili revez, no, na sreco ga ne srbi prevec, zaenkrat.
Doma pa itak, boljs da ne pisem....

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 4774
   RE: Aprilski lumpi 2007
24.2.2010 13:00:54   
aprilčica07
juniorkauser posted image user posted image user posted image user posted image pa en kup user posted image user posted image user posted image za Nelsona...  glavobol je pa zdaj že kr ok, sem še pico pojedla, pa sem kot novauser posted image user posted image user posted image čevlji: naš ima tako nogo, da spravi gor edino Petejanove čevlje, ti so pa svinsko dragi..user posted image user posted image
smotka, valika: dobrodošliuser posted image user posted image user posted image
sabri: še dva meseca? joj kako hitro gre cajt... a veste kaj boste dobili?
marijaa: za Tianauser posted image user posted image user posted image user posted image kje je pa tega vraga staknil?user posted image


lilka: kje si??user posted image


_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu juniorka)
Neposredna povezava do sporočila: 4775
Stran:   <<   < Prejšnja stran  189 190 [191] 192 193   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  189 190 [191] 192 193   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Ljubki kaos velike družine
Preden sem postala mama, sem v mislih vedno imela dva otroka, hišo in psa. No, plani so šli "po svoje".
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?