|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilski lumpi 2007
7.4.2008 8:14:44   
BarbaraE
Se na hitro javim. Praznovanja so uspela. V soboto in nedeljo. Vreme je bilo fajn, le pihalo bi lahko malo manj. Zdaj moramo le še za jutri odkljukat. Jutri bo Nika častila v svojem vrtcu. Se moram danes še spomnit, kaj bo nesla svojim prijateljčkom. Zadnje čase je ona iz vrtca prinesla že kar nekaj milnih mehurčkov, ki jih je dobila od slavljencev. Najbrž se bomo mi tudi tega poslužili. Bolje mehurčki kot pa sladkarije.

marijaa - me veseli, da je bila torta dobra. user posted image

(odgovor članu lilka)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Aprilski lumpi 2007
7.4.2008 9:18:17   
thumbelina
MOj lump raziskuje in mi meče najlonke in štumfe iz predalov, preverja tečaje na vratih omar, jaz pa bluzim.
No si je že priprl prste in tulil kot zmaj, ampak to mu ni preprečilo da bi nehal. Ne takoj ponovi vajo.

Zunaj piha kot sto vragov, sva šla samo do kontejnerjev da sva odpeljala plastiko in steklo, pol sva šla pa takoj not, ker je zimsko zunaj.... Pa kdaj bo že tista taprava pomlad. Jaz mam že dost tega vremena, da ne omenjam dejstva, da sta mu kombinezon in bunda total premajhna in mu sploh nimam kaj oblečt če je mrzlo zunaj....

(odgovor članu BarbaraE)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Aprilski lumpi 2007
7.4.2008 9:59:31   
Anonimen
dobro jutro, dober dan!
no, midve sma že bile v lab. , kjer so ji vzeli kri za kontrolo železa. so ji pa danes vzeli kar 3 epruvetke in to iz žile na roki (prej ko sma hodle so ji jemali le iz prstka), in se je danes tako razjokala, ma kaj razjokala tulila je ko sto hudičev. pa še žile ni mogla takoj najti, tako da je kar nekaj čarala, potem pa mi še reče, da bo sigurno imela modrico, ker ji je čist prepikala žilo - no, nisem ji sedaj še gledala, pa upam, da bo čim manj....

je že tečka, moram končat

želim vam en lep dan, tistim ki pa delate pa čim manj stresa v službi...

(odgovor članu thumbelina)
  Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Aprilski lumpi 2007
7.4.2008 11:19:17   
tejkag
Joj pri nas je pa tako bedno vreme. Malo sije sonce,pa zraven dežuje user posted image potem začne pihat, za crknit. Bejba spi. Današnja noč pa je bila spet katastrofalna. Kar naprej se je zbujala,potem sem jo vzela že ob polnoči k nama v posteljo. Pa ni bilo nekih sprememb, groza no. Potem je začela atija lasat in tepst po glaviuser posted image pa ga ni nič motilo, se je samo obrnil in spal dalje.
Uživajte





_____________________________

pa bomo imeli še enega :-)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Aprilski lumpi 2007
7.4.2008 11:24:55   
thumbelina
Joj valika poznam to  z jemanjem krvi in pol ne najdejo žile. Že jaz imam ful slabe žile in mi nikoli ne najdejo. Se spomnim ko sem pred Jerco imela spontani splav in sem morala na čiščenje, so mi vzeli kri, da so mi določili skupino in me je na obeh rokah vso prešpikala, tako da sem zgledala kot en zafiksanc...
Tamalemu se tud slabo žile najde in ko sva šla na elrgološke teste v LJ, ni na obeh rokicah nič našla, tako da so mu nazadnje iz glave kri vzeli. Tisto je bilo šele grozn....

(odgovor članu tejkag)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Aprilski lumpi 2007
7.4.2008 13:28:47   
zalbi
tako - midve že iz vrtca - sara že spi. Sicer sem me kr mal razočarali danes - sem pršla po saro pa je rekla vzgojiteljica da je po zajtrku fulll jokala, da da ji je pol iz noska čist mal kri prtekla. Pa jo jst dam doma na previjalno - pa vidm k ma okol prvih dveh zgornji zokob tko krvavo - pa gledam ustnico pa tko modra... ok štekam, da pade se udari...ampak vsaj pogledal bi od kod kri...no sej sem se že malo pomirila, tko da sej bo kul si skoz govorim - čeprav jo bom jutr ful težje tm pustila, pa ne zaradi tega ker je padla, ampak zato k niso niti pogledal zakaj se dere. sem vam mogla povedat....




_____________________________

26. 4. 2007 - postala mami našmu sončku Sari in 16. 12. 2009 smo dočakali drugega sončka Žaneta.

(odgovor članu thumbelina)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Aprilski lumpi 2007
7.4.2008 13:50:34   
janca77
Tako tudi naše praznovanje je uspelo in tudi torta je bila odlična.
Še danes imam naročene 2 mamici z otroki, potem pa zaključimo s praznovanjem.
Je dobil pa naš user posted image  peskovnik, avto, gugalnico,tricikel - nad vsemi stvarmi je ful navdušen user posted image user posted image
Gaja vse najboljše za 1. rojstni dan - pa veliko zdravja ti želimuser posted image user posted image user posted image user posted image

zalbi tudi meni ne bi bilo vseeno, da dobim takega iz vrtca - čeprav se tudi doma kaj takega lahko naredi


Uživajte s svojimi sončki, moram nazaj it delat



_____________________________

Tilen, 03.04.2007
Domen, 15.01.2010

(odgovor članu zalbi)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Aprilski lumpi 2007
7.4.2008 14:01:04   
smotka lonib
IZVIRNO SPOROČILO: thumbelina


Lasje - jah saj jaz bi mu tud dala špango, sam je fant, pa nekak ne zgledauser posted image user posted image user posted image , in sem prisiljena stričt, ampak zdej mam dost. Sem pucala kot nora, vsepovsod so sami tisti drobni laski.

Mož je dobilpovišico 250 €user posted image user posted image user posted image . Sej sm mu rekla, da bom naslednja dva meseca povišico kr jaz pobasalauser posted image . Sem se včeraj zgrozila, ker sem ugotovila, da premorem dve spodnji majici, od katerih je ena z luknjo na hrbtu in tadruga ima rob na oprsju že skor odparanuser posted image Da ne omenjam gat, imam še tiste k sm jih med nosečnostjo nosila in je vse raztegnjeno, da mi vse dol lezeuser posted image user posted image user posted image . Ma mam dost in bom šla v nabavo. Saj se bom po moje spet zgrozila kok te flike da pokrijejo rit koštajouser posted image



Naša ima še zmerja sam tistih 10 las, ko se je rodila tako, da je še ene 10 let ne bomo nič strigliuser posted image .

Mene je pa na rit vrglo, ko sem šla za modrce pogledat. Imam samo dva od poroda. Zdej pa sta košarici preveliki in nimam notr kej datuser posted image . Si bom mogla kupit une ta trde, pol pa notr vato dat, da bojo mislili kok mam velike.

Kaj bi jest dala, da bi imela tako povišico. Tvoj ima najbrž visoko šolo, da ima tako povišico. Midva z mojim imava samo srednjo šolo in plače ter povišice so bolj bogeuser posted image .


_____________________________

Nejc 15.9.1995 (53cm, 3320g)
Vanja, 24.11.2000 (59cm, 4880g)
Zala 29.3.2007 (54cm, 3970g)


(odgovor članu thumbelina)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Aprilski lumpi 2007
7.4.2008 14:09:06   
zoom zoom
Naš starejši je imel tudi take dolge blond kravželčke, ko je bil majhen, ampak jaz sem mu kar špangice gor dala, ker je bil tako luškan(a)user posted image user posted image Prvič sem ga peljala postrič pri letu in pol se mi zdi, ampak to samo zato, ker so se vsi name spravljali naj ga že 1x postrižem, da se bo vsaj videlo , da je fant. Pri tamali pa ko je punčka pa las nič oz so komaj sedaj začeli na veliko poganjat, ampak je vse skupaj bolj klaverno. Bodo že zrastli. Samo kodrčkov pa na mojo veliko žalost verjetno ne bo.

Zalbi: glede vrtca sem se prvič ,ko je prišel domov "s češnjo" na uču tudi ful sekirala, ampak verjamem, da tam vzgojiteljice ne morejo kaj, sta v bistvu le 2, otrok pa ponavadi 12. JE pa tudi res, da potem ob vsaki buški,... je bilo lažje. SIcer se pa vse to lahko naredi tudi doma.

Moram končat, ker ne morem pisat, ker skoz leze po meni.

P.S.: a ni to hecno, ko so majhni dobivajo tako lepa darila, potem pa ko odrastemo ...



(odgovor članu smotka lonib)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: Aprilski lumpi 2007
7.4.2008 14:17:43   
zalbi
Ne sej v bistvu ni panike v tem da je padla, da si je pač neki nardila - ampak da mi reče, da je bla kri iz nosa, ne da bi zares pogledala kaj pa kako - ja sej vem, mal sem sesuta, k je to prvič, pa to, tko da upam, da mi bo naslednjič lažje - no zihr mi bo... 

_____________________________

26. 4. 2007 - postala mami našmu sončku Sari in 16. 12. 2009 smo dočakali drugega sončka Žaneta.

(odgovor članu zoom zoom)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: Aprilski lumpi 2007
7.4.2008 14:25:19   
hariba
zalbi o sheat! Jaz bi na tvojem mestu vzgojiteljico jutri zjutraj vljudno vprašala kako je padla.  Zoja je tudi v petek vv rtcu buško pridelala, je padla in se udarila v stol vendar so ji dali obkladek na čelo in mi ob prihodu to povedali.Je pa Lara hodila okrog tretjega leta od ene vzogjiteljice,ki je nadomeščalakar nekaj časa pogrižena domov,ko sem drugi dan to v vrtcu omenila,ni nobena o tem nič vedela zato sem poklicala ravnateljico potem se je pa to nehalo.
striženje nohtov Zojazadnje časetudifulumika prste,jidržiminspodmakne tako da se bojim,da jo bom zarezala. Še najlažje ji če se Denis pred njo pači pol to pozabi nardit.
Včeraj je mafija bila popoldan na obisku pri tašči jaz sem pa malo okolico hiše in vrt urejala,Zoja je uživala v peskovniku,a sem 1 drek nardila,ker ko sem se obrnila je že imela mivko pri ustih, ja pa ven iz peskovnika jo je tudi metala .

(odgovor članu janca77)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: Aprilski lumpi 2007
7.4.2008 14:28:25   
katja pv
Dober dan!
Danes sva bili na sprehodu pa naju je skoraj odpihnilo. Mi je pa v vozičku vseeno zaspala, žal pa se je potem med prenosom v stanovanje zbudila in je sedaj grozna tečka.
Sem bila pa včeraj prav pridna. Sem očistila kolo vsega prahu, ki se je v 3-eh letih gor nabralo. Sedaj moram kupiti še kolesarski sedež za oba, da se bomo malo vozili naokrog.

Moram iti, se je Ana pokakala.

_____________________________

V življenju sta dve sreči: ljubezen do partnerja in ljubezen do otrok. Jaz imam obe!
21.6.2005 - Matija
2.4.2007 - Ana

(odgovor članu zoom zoom)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: Aprilski lumpi 2007
7.4.2008 14:31:20   
thumbelina
V našem vrtcu je glede udarcev ipd katastrofa. Jerca je prišla že trikrat tako pogrižena, da je bila vsa modra in odtise zob. Vsakič sem dobila info šele,  ko sem jaz glasno zgrožena zavpila v garderobi kaj je to in je potem priletela vzgojiteljica in se začela nekaj opravičevati. Je pa pri nas štos, da je velikokrat samo ena vzgojiteljica s celo skupino in potem ne more kontrolirat situacije. 1x je revco eden porinil zunaj in je z luliko priletela direkt na rob klopi, tako da ji je potem iz lulike malo kri pritekla. Jaz sem bla vsa zgrožena in tud povedala svoje v vrtcu, ampak še vedno se mi zdi da je premalo kontrole.
1x so kokr gledali risanko in je en mulc težil Jerci naj se igra z njim, ona se ni hotla in jo je on na sredo čela ugriznu. Pa saj to se moraš kr orenk prštimat da zadeneš sredino čela zin še zagrabiš z usti, da se potem zobje poznajo. Saj sem pol zatežila, da hočem da se staršem grizočega pove. Ker to je blo pa tu mač.

(odgovor članu hariba)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: Aprilski lumpi 2007
7.4.2008 14:47:32   
katja pv
Striženje: jaz sem kar oba peljala k frizerju. Ji je tam novo okolje in je pri miru sedela v mojem naročju, ko jo je strige in je bilo super. Smo jo pa ostrigli pri enih 10-ih mesecih, ker so ji preveč lasje na oči lezli, zapovrhu pa ji špangice niso čisto nič držale, ker ima tako tanke in izmuzljive lase, da je joj.

Nohti: jah tudi pri nas je včasih problem. Jo moram kar bolj na trdo prijeti za roko, da jo ostrižem. Sem pa oba strigla v budnem stanju. Na nogah je včasih še pri starejšem problem, kaj šele pri Ani. Samo smo se kar navadili. Strižem pa samo jaz, moj predragi si tega sploh ne upa. user posted image

Deralica je v akciji, moram šibat. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

V življenju sta dve sreči: ljubezen do partnerja in ljubezen do otrok. Jaz imam obe!
21.6.2005 - Matija
2.4.2007 - Ana

(odgovor članu thumbelina)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: Aprilski lumpi 2007
7.4.2008 14:53:34   
sabri
Oj, lep pozdrav, danes piha preveč, da bi šli ven.
zalbi: še men je smotan, kaj šele tebi, ker nismo navajeni in upam res, da bo čim manj takih stvari, da se nam tudi navadit ne bo treba. Je pa res, da povej jutri, ker je od moje tašče sestra in še ena moja kolegica vzgojitelica v jaslih in smo se dosti pogovarjale o takih forah, so rekle, da sicer ne morejo vsega preprečit, ampak povejo pa vedno staršem in bi res lahk vsaj pogleali, od  kje kri. Ful odvisn od vzgojiteljice, tle pr nam je pa baje ena taka, da je pa ona groba in se jo otroci prav bojijo. Upam, da ne nabašem tega vrtca.
katjapv: midva sva tuid razmišljala, da bi kupila stolček pa čelado, pa se nama je zdela še kar nekaj premjhna, da bi kasnej. Nisva pa še nič gledala v štacuni, ker sva oba doma kao pametna, da sploh nimajo tolk majhnih čeladuser posted image . Pa še ni prekmalu ane?
moram nehat.

(odgovor članu thumbelina)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: Aprilski lumpi 2007
7.4.2008 15:37:56   
hariba
sabri Jaz sem v Hervisu Zoji kupila kolesarsko čelado,edino tam imajo veliko izbiro in tudi take male..Semj o že 3 krat posadila na kolo a, je vedno bil jok. Mislim,da jo je strah. Prvič in drugič sem z njo naredila 1 krog, včeraj pa je histerično začela vpit že, ko se jo dala samo gor. Tako, da bom s to dejavnjostjo še malo počakala. Moram pa priznat,da bom kar malo žalostna, če se Zoja ne bo hotela vozit na kolesu vzadaj,ker jaz tako rada kolesarim in sem komaj čakala, da bo Zoja dovolj velika, tastarejši pa tudi,da bi skupaj koelsarili. So bili lani zato prikrajšani. Tavelike sem pa vse že od 10.meseca daljeprevažala tudi na kolesu in so ful uživali vzadaj. Tudi na daljše relacije smo šli kar pogosto.

(odgovor članu sabri)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: Aprilski lumpi 2007
7.4.2008 16:25:32   
zoom zoom
Zalbi, sem bolj šlampasto prebrala. Ja vsaj pogledat bi pa res morali in ti potem tudi povedat.

(odgovor članu hariba)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: Aprilski lumpi 2007
7.4.2008 16:43:53   
thumbelina
Lonib - moj ima samo srednješolsko izobrazbo (gimnazijo), pol je nekaj bluzil na faksu, pa nič naredil. Sam ima pa velik znanja (računalniški samouk) tako da je brez problema dobil službo. V bistvu je on postavljal pogoje, med katerim je tud striktno hotel, da ima delavni čas od 7.00 do 15.00 in nikakor drugače... Res fajn no. Parkrat na leto zagusti ker kaj crkne in potem ga par dni/tednov ni al pa je doma sam tko za par ur in spet gre, ampak drugače je pa skoz doma. Bolj me skrbi kako bo ko bo spet začel špilat (je muzikant) poohcetih in veselicah (glih zdej se dogovarja z enim  bendom). Takrat ko špila nam gre cela sobota, ker mora prej jit, pride domov v nedeljo zjutraj in pol gre spat, tako da od vikend animamo nič. Je pa dober denar . CCa 200-300 € na ohcet. Hvala bogu za tole, ko smo zidali bajto, če ne ne bi nič nardili.

Hariba pošiljam ti ZS glede senenega nahoda in homeopatije. Moj mož je bil namreč lani obupen. En mesec nismo nič spali. KO je šel k temu tipu, je bilo kmalu bolje in letos za1x (trkam) nima nobenih problemov.

(odgovor članu zoom zoom)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: Aprilski lumpi 2007
7.4.2008 17:44:05   
ALESSA
lilka in Tinka: Neli se vama zahvaljuje za lepe želje!user posted image





(odgovor članu thumbelina)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: Aprilski lumpi 2007
7.4.2008 19:24:36   
zalbi
Sara je šla že spat - se ji je zdej popoldne še enkrat ulila kri iz dlesni nad zobom - ampak je pa naromalno in pije tut - upam da le kri ne bo prišla do zobka...drgač pa je čit ok bila popoldne, živahna, predvsem apetit je imela ogromen.

Zdej grem kuhinjo pospravt, pol pa še pripravit večerjo za user posted image , še dela, pol pa likat in spanje. Jutri imam en razgovor, no pa pojutrišnjem tut...oh da bi že kej pametnega bilo....


_____________________________

26. 4. 2007 - postala mami našmu sončku Sari in 16. 12. 2009 smo dočakali drugega sončka Žaneta.

(odgovor članu ALESSA)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: Aprilski lumpi 2007
7.4.2008 20:20:17   
smotka lonib
IZVIRNO SPOROČILO: thumbelina

Lonib - moj ima samo srednješolsko izobrazbo (gimnazijo), pol je nekaj bluzil na faksu, pa nič naredil. Sam ima pa velik znanja (računalniški samouk) tako da je brez problema dobil službo. V bistvu je on postavljal pogoje, med katerim je tud striktno hotel, da ima delavni čas od 7.00 do 15.00 in nikakor drugače... Res fajn no. Parkrat na leto zagusti ker kaj crkne in potem ga par dni/tednov ni al pa je doma sam tko za par ur in spet gre, ampak drugače je pa skoz doma. Bolj me skrbi kako bo ko bo spet začel špilat (je muzikant) poohcetih in veselicah (glih zdej se dogovarja z enim  bendom). Takrat ko špila nam gre cela sobota, ker mora prej jit, pride domov v nedeljo zjutraj in pol gre spat, tako da od vikend animamo nič. Je pa dober denar . CCa 200-300 € na ohcet. Hvala bogu za tole, ko smo zidali bajto, če ne ne bi nič nardili.




sej ponavadi je tako, da pač družini ne preostane nič drugega kot da portpi nekaj vikendov v letu, da pač človek lahko kej naredi v življenju (mislim glede popravila stare hiše ali gradnje nove-vsak evro prov pride). je pa super da je tvoj mož samoukuser posted image ,sem se spomnila na mojega očeta, ko je včasih poleg dopoldanskega šihta, delal še popoldne-okoli je fušu. sva ga z bratom vidla samo zvečer, ko je prišel prišel utrujen domov. je mizar po poklicu in njemu dela res nikoli ni zmanjkalo. smo si pa za ta denar lahko kej več privoščili. vsako leto poleti za 10 dni na morju, 10 dni pozimi za smučanje, pa seveda na Dolenjskem (od koder je moj oče doma) smo si zgradili en majhen vikend.


_____________________________

Nejc 15.9.1995 (53cm, 3320g)
Vanja, 24.11.2000 (59cm, 4880g)
Zala 29.3.2007 (54cm, 3970g)


(odgovor članu thumbelina)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: Aprilski lumpi 2007
7.4.2008 20:26:15   
sabri
hariba: bomo pa šli v Hervisa pogledat, ker tudi jaz prav pogrešam kolo, v bistvu šport na splošno in bi rada z njo malo migala, ne sama.
Kaj pa dajete vašim pikcom za piti zdaj? Jaz še kar kuham kompot ali pa čaj, pa če smo kje, da mi zmanjka čaja, dotočim malo soka, drugače pa najbrž lahk že kar kaj druga pijejo? Zdaj ko sem napisala se mi zdi pa butasto vprašanjeuser posted image .
Grem na kavč, k mojmu se stisnt.

(odgovor članu smotka lonib)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: Aprilski lumpi 2007
7.4.2008 21:13:41   
zoom zoom
Jaz naši dam za pit vodo (čist navadno H2O) in je čist zadovoljna. Občasno če starejši pije sok ga hoče tudi ona poskusit, ampak ji ni ne vem kako všče. Dokler bo popila več vode kot soka, bo pač dobivala več ali manj vodo.

A mogoče katera gleda BB? Meni je toel čist mim, mislim naloge, glede hrane se da še potrpet (čeprav tudi jaz ne bi jedla), ampak naloge ( z usti med mišiuser posted image ).

Je pa danes tamala po dolgem času spala 2x in valda zvečer ni hotela zaspat,s em jo komaj prepričala,da je zaspala. Sinko je pa tudi neki bluzil.

Vreme danes je bilo katastrofa. Je tako pihalo. Smo bili sicer malo zunaj, ker bi drugače fasali živčnega, ampak nas je skoraj odneslo.

Še ena hecna danes. Me je moj poslal v trgovino in mi dal 20€, ter rekwl, naj mu poslkusim še kaj nazaj prinest. Un za koliko sem nabavila. 19,89€. Ko sem mu vrnila drobiž, se je samo smejat začel, da jaz pa znam z denarjem. Pa nisem nič preračunavala in v vozićek dala samo tisto kar rabimo.

Nič grem spat.

Lp

(odgovor članu sabri)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: Aprilski lumpi 2007
7.4.2008 21:34:31   
sabri
zoom zoom se gledala BB danes po parih dneh, v primerjavi s prvim je tale prav zafrknen, kake fore imajo...Prav matrajo jih, ampak za denar se očitno splača.
Vikend bo baje deževen, kar pomeni da našemu pikniku slabo kaže, sem malo zaskrbljena, kje bomo.


(odgovor članu zoom zoom)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: Aprilski lumpi 2007
7.4.2008 22:05:40   
smotka lonib
Vidim, da nobene ni več tu. je kr malo žalostno, ker nas je zmeraj manj. Se meni včasih tud pisat več ne ljubi, ko vidim, da vas je zmeraj manj. Očitno bo naša stran kmalu izumrlauser posted image

_____________________________

Nejc 15.9.1995 (53cm, 3320g)
Vanja, 24.11.2000 (59cm, 4880g)
Zala 29.3.2007 (54cm, 3970g)


(odgovor članu sabri)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Otroci naj bodo bosi
Hoja brez čevljev je najbolj naravna in primerna za otroke, zato naj bodo ti čim večkrat bosi. Malo stopalce se namreč n...
BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?