|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  78 79 [80] 81 82   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decembrke 2008
26.6.2008 10:59:10   
Tedi77
Glede opreme - v paketu za novorojenčka se dobi lepe stvari, npr. posteljico, lupinico, sedež za hranjenje. Vse te stvari po isti ceni pa lahko kupimo tudi v spletni trgovini Recinko. Voziček pa bova midva kupila tudi preko spleta (gledala sem predvsem nemške strani, ker so nama všeč nemški vozički), ker so kar precej cenejši kot pri nas.

(odgovor članu uršula83)
Neposredna povezava do sporočila: 1976
   RE: Decembrke 2008
26.6.2008 11:34:47   
zverinca
Hej hoj!

danes je vročina malo popustila, kako ste?

jaz ok, doma, malo počivam, pospravljam, pečem torto - ima moj dragi danes RD pa pride jutri familija mu čestitat...

glede opreme: jaz imam še vse od Nike, če bo pa slučajno fant bo pa pač v cvetjuuser posted image user posted image user posted image no, kaj si bom sposodila, rabljeno, kej dosti ne mislim kupovati, itak prerastejo še preden dvakrat opereš. Posteljo, voziček, previjalono pa že imamo, tako da nekih večjih stroškov ne bo, ok5, tedenski nakup plenic in mogoče adaptiranega mleka - je že to dosti.
Pa tudi za Niko sedaj kupim kako rabljeno stran, na ebayu, zadnjič sem ji recimo 3 kratke hlače za 12€, tu v bližnji trgovini pa so ene min 5€... pa stvari so lepe, ohranjene, dobim jih v nabiralnik... in vidim, da kar prišparam na cotkah s temle ebay-om. Tudi sedežek za avto mislim naslednji kupiti preko ebaya, samo bom kupila novega...

grem, sesalec kličeuser posted image


_____________________________

Prijatelji so angeli, ki te dvignejo takrat, ko tvoja krila pozabijo leteti.

(odgovor članu Tedi77)
Neposredna povezava do sporočila: 1977
   RE: Decembrke 2008
26.6.2008 12:09:09   
uršula83
Pa sicer kako ste kaj? Js kumi čakam nasledni pregled (čez 2 tedna pribl.), me kr mal začenja skrbet, ko je že dolgo od UZ.
Drugače mi je pa vroče user posted image
A vedno daste kri in vodo na pregledu? Js imam šele 2. pregled 8. julija, pa morm dat samo vodo...je to ok?

(odgovor članu zverinca)
Neposredna povezava do sporočila: 1978
   RE: Decembrke 2008
26.6.2008 12:37:09   
Tedi77
Zverinca,
dej mal več povej o nakupih preko ebaya.
Jaz sem zadnjič nekaj brskala, pa nisem čisto zaštekala zadeve. Kako pa je s poštnino in časom dostave? Na katerem ebayu pa kupuješ? Nemškem?
Hvala, T.

(odgovor članu uršula83)
Neposredna povezava do sporočila: 1979
   RE: Decembrke 2008
26.6.2008 13:07:37   
tejci01
Jaz sem imela pregled 17.6. pa nisem dala kri in vode, mislim da ne daš na vsakem pregledu. Naslednji pregled pa imam komaj 29.7., lahko bom imela tudi jaz odvzem krvi in urina. ne se sekirat zaradi takih stvari, če bo potrebno ti bodo že povedali.

(odgovor članu uršula83)
Neposredna povezava do sporočila: 1980
   RE: Decembrke 2008
26.6.2008 13:12:33   
uršula83
Ja sej vem, sej se en sekiram. Takrat sem bila na 1. pregledu in mi je dala cel kup enih listov....no in ko sedaj gledam vidim da imam samo list za vodo za 2. pregled. Skrbi me pa zato, da nisem jaz slučajno izgubila list za kri... user posted image  user posted image  user posted image
Pa sm mislla če je kaka redna praksa kako so ti pregledi...ma sej vem preveč se ukvarjam....ah.

(odgovor članu tejci01)
Neposredna povezava do sporočila: 1981
   RE: Decembrke 2008
26.6.2008 14:13:25   
miskajus
Živjo punce!

Po (pre)dolgem času sem končno prišla do interneta. In tako vam lahko zaupam, da je bilo na ultrazvoku nuhalne vse v redu. Vse se je lepo videlo, tudi to, da je imel palec v ustih.user posted image  Že zdaj bi ubožec imel rad dudouser posted image . Dobila sva 8 slikic in pa 2 posnetka na cd. Tako, da sva si doma še enkrat lahko pogledala 3d prikaz. Za spol nisva vprašala, ker bi rada imela presenečenje.

No, v glavnem komaj čakam na ponedeljek, ko imam svoj drugi pregled.

Punce fajn bodite in lepo se hladite v senčki (z veliko hladne vode).

Papa


(odgovor članu uršula83)
Neposredna povezava do sporočila: 1982
   RE: Decembrke 2008
26.6.2008 15:24:23   
Lyla
Živjo punce!

Mene ta vročina prav ubija! Včeraj smo popoldne šli malo na morje in je blo suuuuppeeer! Malo ljudi in sploh ni blo čutit vročine, ker je vetrič popihaval. Moj user posted image se je igral z našim malim vragcem jst pa sem se res odpočila.
Glede nabave za našega prihajajočega ne bomo rabli nič ker mamo še vse od prvega. Voziček je kot nov imamo trikolesnika od Chicco-ta. Oblekice mamo tako za fantka kot za punčko ker mamo veliko žlahto.
Glede pregledov pa jst mam takole: vodo dam vsakokrat, kri se mi zdi da daš le 2 ali 3x UZ pa nimam vsakič user posted image . Tako je pri nas.
Vam pa povem da sem prav vesela, ker se mi vse ureja glede najine poroke. Še malo pa bom vse poštimala.
Pazite nase in pazite na sončke!!    

(odgovor članu miskajus)
Neposredna povezava do sporočila: 1983
   RE: Decembrke 2008
26.6.2008 15:34:23   
_sanja_*
Evo... da prilepim majčko...

user posted image
user posted image

Bolje boste videle, če povečate - klikneš gor.
Torej, jaz sem raje kupila "Štorklja me prinese pozimi" kot pa "Pridem decembra". Nekako mi je bila ta bolj všeč, čeprav sta obe super, pa še nekaj je - ker sem prvič noseča mi bo mogoče ta še kdaj prav prišla; ni veliko možnosti, jih je pa vsekakor več kot pa če naročim "Pridem decembra".

Številka... Jaz nosim S, pa sem tudi naročila S in je več kot dovolj velika. Udobna je, raztegljiva. Vsekakor ne rabite naročati večjih številk, kot jih nosite.

Cena je 15€ - ta model, za ostale si poglejte na spletni strani.

Ogledate si jih lahko na: http://nosecnice.moj-album.com/
Naročite pa na (ga.Mojca): nalepkice@gmail.com

Kar se tiče opreme...
Mi2 sva dobila voziček in stolček za hranjenje. Voziček bova vseeno kupila nov, ker mi ni všeč.
Posteljico in avtosedež pa bova vzela v paketu - se mi zdi, da je kvalitetno, pa tudi če drugje kupuješ (z izjemo posebnih akcij) te pride vse dražje.



(odgovor članu Lyla)
Neposredna povezava do sporočila: 1984
   RE: Decembrke 2008
26.6.2008 17:42:22   
*nina*
sanja - teb se pa že ful pozna, tako se je moji kolegici ko je bila v 6mesecuuser posted image sej si to ti, a ne?men se ni pol tok ne, ker nosim zadaj in mi je rekla, da bom imela bolj mali trebuščekuser posted image se mi pa že pozna tok, da me vprašajo znanci, če sem jaz slušajno noseča ali sem se mal zredila samo v trebuhuser posted image

(odgovor članu _sanja_*)
Neposredna povezava do sporočila: 1985
   RE: Decembrke 2008
26.6.2008 18:37:43   
_sanja_*
IZVIRNO SPOROČILO: *nina*

sanja - teb se pa že ful pozna, tako se je moji kolegici ko je bila v 6mesecuuser posted image sej si to ti, a ne?men se ni pol tok ne, ker nosim zadaj in mi je rekla, da bom imela bolj mali trebuščekuser posted image se mi pa že pozna tok, da me vprašajo znanci, če sem jaz slušajno noseča ali sem se mal zredila samo v trebuhuser posted image


user posted image user posted image No, sam da opazijouser posted image Ja to sem jaz. Verjameš ali ne, moji sosedi, ki ima rok oktobra, se pozna velik manj kot meni.
Decembra (če ne še prej) ti bom fauš, k nosiš zadajuser posted image Jaz ga pa nosim spredaj, očitno se zato tolk pozna. Pa se nisem nič zredila še, sem mislila da je napihnjenost, ker mam že kr neki časa tak trebuh, sam očitno niuser posted image
Mal me skrbi kak trebuh bom mela decembrauser posted image , ampak saj ni važno, samo da bo vse vredu in da dobimo naše pikiceuser posted image  user posted image user posted image

(odgovor članu *nina*)
Neposredna povezava do sporočila: 1986
   RE: Decembrke 2008
26.6.2008 18:45:32   
*nina*
sanja - ja moja kolegica je nosila spredaj pa se ji je tudi hitro začelo poznati,vsak teden se je merila in v 13t je merila okoli popka 86cm pa je bolj med suhimi na koncu pa je okoli popka merila 110cm, pa zredila se je 13 ali 15kg! lep trebuh je imelauser posted image
v katerem tednu si? ali ga že kaj čutiš?
jaz sem danes dopolnila celih 14tuser posted image , pa mi je tak čudno, ko sem bila en teden nazaj na NS pa sem ga videla kako miga, jaz ga pa ne čutim. To mi je tk smešno, komaj čakam da začne razgrajat tako, da ga bom čutilauser posted image

(odgovor članu _sanja_*)
Neposredna povezava do sporočila: 1987
   RE: Decembrke 2008
26.6.2008 18:58:17   
_sanja_*
IZVIRNO SPOROČILO: *nina*

sanja - ja moja kolegica je nosila spredaj pa se ji je tudi hitro začelo poznati,vsak teden se je merila in v 13t je merila okoli popka 86cm pa je bolj med suhimi na koncu pa je okoli popka merila 110cm, pa zredila se je 13 ali 15kg! lep trebuh je imelauser posted image
v katerem tednu si? ali ga že kaj čutiš?
jaz sem danes dopolnila celih 14tuser posted image , pa mi je tak čudno, ko sem bila en teden nazaj na NS pa sem ga videla kako miga, jaz ga pa ne čutim. To mi je tk smešno, komaj čakam da začne razgrajat tako, da ga bom čutilauser posted image



user posted image A ne, kok je blo lepo na NS?user posted image Ne moreš verjet, da se tako malo bitje že tolk premikauser posted image
Ne, nič ga še ne čutim. Sem pa v 15. tednu. še kak mesec počakama, mogoče že manj, pa ga bova zagotovo čutleuser posted image user posted image user posted image user posted image

Glede trebuha... Dans sem si ga merila in meri 85 cmuser posted image Prej ne vem koliko je bilo, ker si nisem merila obsega, pa tud ni bilo kaj merit, ker nisem imela trebuha.
Tvoja prijateljica se je pa ravno prav zredila. user posted image user posted image Upam, da se bom tudi jaz tam nekje. Tule okrog mene se vse redijo po 25 ali 27 kg - GROZA! user posted image

(odgovor članu *nina*)
Neposredna povezava do sporočila: 1988
   RE: Decembrke 2008
26.6.2008 19:17:19   
Anonimen
Uau Sanja, tole je pa že zelo fleten trebušček ... no saj moj je tudi, samo mene je tudi drugje malo več skupaj, tako da se še ne pozna tako kot tebi ... je pa že smešno, ko me znanci, ki pač še ne vedo, malo postrani gledajo in se jim v očeh vidi o čem premišljujejo ;)
Kar se pa opreme tiče pa midva od prej nimava česa imet, tako da pohištvo za otroško sobico bosta moja starša kupila ... imam že vse ogledano v Ikei (posteljica, previjalka, ki se kasneje spremeni v predalnik, garderobna omara, poličke za na steno in tak regal za na tla za igrače) vs eskupaj za okrog 600€ ... res se splača v Gradec zapeljat, sploh, ker se kaseje dokupi še navadno posteljo in imaš to za doooolgo časa ;) ... No lupinico, ležalnik in nekaj cotk nama je odstopila od fanta sestra, ker so njeni prerasli, voziček je pa tadruga babica se namenila sofinancirat ... tak da moram v glavnem mislit samo še na drobni inventar (dudike, stekleničke, pleničke ipd) user posted image .
Drugače pa sedaj umiram od vročine (zutraj okrog pol desetih sva imela v stanovanju že 26°C) ... zraven pa se probavam skoncentrirat na učenje ... jutri iman namreč še zadnji izpit na faksu ... jao me je strah! Ampak samo še danes in jutri dopoldne potrpim, potem pa diploma in potem fertik faks ... user posted image Držite pesti za jutri!!!

(odgovor članu *nina*)
  Neposredna povezava do sporočila: 1989
   RE: Decembrke 2008
26.6.2008 20:21:48   
zverinca
juhu,da se le še kateri takole vidi kot meni, Sanja kot bi gledala moje fotkeuser posted image
jaz sem se pri Niki zredila le 12kg, zdele pa se že vidim da bo več, ampak naj bo, sam da bo dete zdravo!
majčka je pa lušna, res...

sem pa prej nenamerno pozabla pozdravit nove sonosečke!! helow! user posted image

jaz se ravno bašem s skledo solate, je bilo kosilo zgodaj (ob 12h) pa je seveda vse že skoz padlo....

ebay: kupujem na angleškem, prej prodajalca vprašam koliko bi prišla poštnina, ker glede na to postavm svoj max bid - gre za licitacijo, kdo da več, inpotem se vpišeš, vpišeš svoj max bid (najvišjo ponudbo) in potem ti sistem sam ponuja malo po malo več do tvojega max. In če ni noben zainteresiran dobiš majčko recimo za 1 funt! + poštnina... kar je še zmeraj ceneje kot pri nas. Je pa to rabljena roba, sam sem po enem mesecu videla kako mladič to hitro preraste, tako da če kupiš rabljeno nekako veš da tudi ne vem koliko znošeno ni. Nekatere stvari sem dobila še nove, z etiketami, po polovični ceni. Plačaš pa preko paypala, vsaj jaz, je tudi zame najbolj varno. Toliko na hitr, če katero še kaj zanimi... sem tu, izkušen zapravljivec na ebayuuser posted image user posted image user posted image (ne sej ne, kupujem ko se rabi).


_____________________________

Prijatelji so angeli, ki te dvignejo takrat, ko tvoja krila pozabijo leteti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1990
   RE: Decembrke 2008
26.6.2008 20:22:18   
zverinca
Otika, spet sem pozabila: držim pesti za jutri!! user posted image

_____________________________

Prijatelji so angeli, ki te dvignejo takrat, ko tvoja krila pozabijo leteti.

(odgovor članu zverinca)
Neposredna povezava do sporočila: 1991
   RE: Decembrke 2008
27.6.2008 8:06:09   
gemina
Dobro jutro punce!!

Naj vas nekaj vprašam.....gre katera mogoče na 3D ultrazvok? Ima mogoče že katera kake izkušnje? Mene namreč ima, da bi šlauser posted image ....

Vroč pozdrav iz Savinjske!!user posted image


(odgovor članu zverinca)
Neposredna povezava do sporočila: 1992
   RE: Decembrke 2008
27.6.2008 8:30:33   
PikicaT
Sanja, luštna majčka!
Meni se še tudi nič kaj ne pozna (če odštejemo malo napihnjenosti). Sem pa v začetku 14. tedna.
Mogoče veš, če se da dobiti tudi majčke z dolgimi rokavi z napisom? A to so prav nosečniške majice?

Sem se ogrela zdej za toleuser posted image .

_____________________________

PikicaT

(odgovor članu gemina)
Neposredna povezava do sporočila: 1993
   RE: Decembrke 2008
27.6.2008 10:03:51   
pike
Pozdrav,
Sanja ti imaš pa skoraj isto velik trebušček kot jaz. Ko sem videla tvojo sliko trebuščka sem si kar oddahnila, da nisem edina, ki se ji že trebušček lepo pozna. Jaz bom v ponedeljek nosečka polnih 16 tednov. Danes pa sem si izmerila obseg trebuha pri popku in je pokazalo okroglih 85 cm.user posted image user posted image Zredila pa sem se za slaba 2 kg.
Punce a katera ve kdaj se dobi paket za novorojenčka oz. denar? Midva bova skoraj vse kupila, no razen stvari za obleči, ki sem jih že nekaj dobila, pa lupinico, banico to dobim. Previjalno mizo in posteljico pa sem gledala pri spletni trgovini Sonček, kjer imajo ponudbo iz Lip Poljčane in so mi lesene posteljice in previjalna zelo lepi. Cene so pa zam okoli 170 Eur posteljica in 250 previjalna miza, ki je tudi obenem komodica za oblačila. Voziček pa si bom za prve štiri mesece sposodila od svakinje, ker  je tudi rodila pozimi in ne rabim košare kupovat ampak bom spomladi kupila športnega trikolesnika. Še posebaj so mi všeč Quinny vozički, pa cena ni tako zelo zasoljena kot pri nekaterih drugih.
Lepo se mejte, danes bo nam z vročino že malo prizaneseno. user posted image

(odgovor članu PikicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 1994
   RE: Decembrke 2008
27.6.2008 11:06:05   
*nina*
evo ga pa smo dočakali malo bolj svež zrakuser posted image
jaz sem šla danes po zelo dolgem času v knjižnico in si sposodila nekaj knjig za brat in krajšat dolgčasuser posted image
kako ste kaj ve  in vaši trebuščki danes?

(odgovor članu pike)
Neposredna povezava do sporočila: 1995
   RE: Decembrke 2008
27.6.2008 14:16:23   
uršula83
Js imam pa eno vprašanje, če ktera ve...a je morfologija samoplačniška?
In če rabi ginekolog licenco podobno kot za nuhalno, ali ti ta pregled opravi tvoj ginekolog.


< Sporočilo je popravil uršula83 -- 27.6.2008 14:21:04 >

(odgovor članu *nina*)
Neposredna povezava do sporočila: 1996
   RE: Decembrke 2008
27.6.2008 14:21:13   
Ana Luna
Evo tudi mene po dolgem času! V ponedeljek sem imela redni pregled (tehtanje, pritisk, voda, poslušanje srčka), vse je o.k., naslednji pregled imam čez tri tedne, 17.7., ko bom imela že morfologijo.

Kar se trebuščkov tiče - jaz sem se sekirala, da mam premajhnega in da se mi še ne "pozna", pa, ko gledam Sanjin trebušček, sploh nimam tako majhnega. Sanja, imava zelo podobnega, le da si ti vsa v "small" varianti, jaz pa v "large". user posted image Čez joške in trebuh trenutno merim enako - 92cm ... (rita je pa še mal večja user posted image ). Zdaj smo v 18. tednu, zredila sem se tri kg, občasno mi je še kak večer malo slabo, drugače pa se fizično počutim zelo dobro. V razpoloženju pa še vedno precej niham in tako večkrat cmerim za prazen nič. Ampak to je vse normalno, ne?

Čim več uživanja v hladni senčki s sladoledom v roki vam želim!
Papa

(odgovor članu *nina*)
Neposredna povezava do sporočila: 1997
   RE: Decembrke 2008
27.6.2008 19:02:22   
_sanja_*
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Drugače pa sedaj umiram od vročine (zutraj okrog pol desetih sva imela v stanovanju že 26°C) ... zraven pa se probavam skoncentrirat na učenje ... jutri iman namreč še zadnji izpit na faksu ... jao me je strah! Ampak samo še danes in jutri dopoldne potrpim, potem pa diploma in potem fertik faks ... user posted image Držite pesti za jutri!!!



Kako je bilo? Gotovo ti je šlo, otročički nam dajo motivacijouser posted image Potem se bova pa skupaj mučle z diplomo, mene tudi čaka - do septembra imam v planu, če hočem na magisterij.

IZVIRNO SPOROČILO: PikicaT

Sanja, luštna majčka!
Meni se še tudi nič kaj ne pozna (če odštejemo malo napihnjenosti). Sem pa v začetku 14. tedna.
Mogoče veš, če se da dobiti tudi majčke z dolgimi rokavi z napisom? A to so prav nosečniške majice?

Sem se ogrela zdej za tole .


Poglej si ponudbo na linku, ki sem ga prilepila. So tudi majice z dolgimi rokavi, samo meni niso všeč, ker niso enobarvneuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1998
   RE: Decembrke 2008
27.6.2008 19:19:08   
_sanja_*
user posted image user posted image Sem vesela, da nimam edina takšnega trebuščkauser posted image Je pa prednost nosečnosti tudi to, da sem dobila vsaj solidn dekolteuser posted image user posted image

Kar se tiče občutljivosti... Jaz sem tudi občutljiva ful. Vsaka stvar me gane in včasih komaj zadržim solze. Sem se skoraj razjokala včeraj, ko sem gledala tv in danes ko sem brala knjige o nosečnostiuser posted image

Pike, jaz sem danes spet šla v Pikapolonico, da sva z mojim malo sprobala Quinny. Joj, res so super!
Sem že bila prepričana, da je Babyboom pravi, pa očitno niuser posted image Zelo mi je všeč, da so kompatibilni z Maxi Cosi.

Nina, jaz sem bila tudi v knjižnici danes. Sposodila sem si tri knjige, da bom imela kaj za brat na morju. Priporočam jih, če si jih imate možnost kej sposodit, ker so res super. Prva je Nega dojenčka in malčka (govori o vsem - prehrana, spanje, vedenje, zdravje novorojenčka, vsakdanja nega, sprehodi, vse o dojenju, prehod na gosto hrano... ), druga Od spočetja do rojstva (ČUDOVITE 3D SLIKE!!! in tudi zelo nazorne slike porodauser posted image user posted image - me je kar strah ratalo), tretja pa Nosečnost in vodenje poroda (UZ preiskave, genetka, presejalni testi, bolezni v nosečnosti, normalni in nenormalni porod, različne vstave - nepravilna lega, prezgodnji porod,...) .

(odgovor članu Ana Luna)
Neposredna povezava do sporočila: 1999
   RE: Decembrke 2008
28.6.2008 10:32:09   
tejci01
O SANJA smo take srečnice, da imamo že lep trebušček. Jaz sem proti koncu 16 t in imam lahko malček manjšega od tebe, ampak je kar lepo viden. Odločila sem se, da ga ne bom nič skrivala in ga bom ponosno kazala naokoli. user posted image

(odgovor članu _sanja_*)
Neposredna povezava do sporočila: 2000
Stran:   <<   < Prejšnja stran  78 79 [80] 81 82   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  78 79 [80] 81 82   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?