|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  87 88 [89] 90 91   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decembrke 2008
10.7.2008 11:39:15   
mettyy
Ojla!

Vidim, da se že dogovarjate za skupinska srečanja, je mogoče med vami kakšna, ki prihaja iz koroške pokrajine?


(odgovor članu hektorina)
Neposredna povezava do sporočila: 2201
   RE: Decembrke 2008
10.7.2008 12:42:32   
*nina*
jaz prihajam iz velenja

(odgovor članu mettyy)
Neposredna povezava do sporočila: 2202
   RE: Decembrke 2008
10.7.2008 12:43:05   
*nina*
a prihaja katera iz okolice velenja

(odgovor članu *nina*)
Neposredna povezava do sporočila: 2203
   RE: Decembrke 2008
10.7.2008 13:15:35   
katja_p
Js sm iz Celja, a pogosto v Slovenj Gradcu, ker izviram od tam, v Velenju imam pa G - tako, da sem kr leteča :)

(odgovor članu *nina*)
Neposredna povezava do sporočila: 2204
   RE: Decembrke 2008
10.7.2008 13:22:34   
katja_p
Sm zdle mal pogledla Peg Perego vozičke, pa imajo v večini vsi dvojna kolesa, men pa to ni všeč, tako da sama ostajam pri Quinny ali Jane.

Še en voziček sem zadnjič gledala v Baby centru, pa se zdaj ne spomnim firme ... user posted image  vem sam, da ima v imenu apostrof, pa neke lilije so na vozičku - kot zaščitni znak vozička ... ne spomnim se, ko izvem, povem,razen, če katera druga pozna.

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 2205
   RE: Decembrke 2008
10.7.2008 13:39:30   
MoonEve

IZVIRNO SPOROČILO: katja_p
Še en voziček sem zadnjič gledala v Baby centru, pa se zdaj ne spomnim firme ... user posted image  vem sam, da ima v imenu apostrof


Iščeš TOLE?
user posted image

_____________________________

Otrok vesolja si, nič manj, kot so to drevesa in zvezde.
_____________________________


(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 2206
   RE: Decembrke 2008
10.7.2008 14:15:53   
uršula83
Waw men so pa tile ful dobri, kje to najdem de bi mal počekirala? Kira firma pa so?

(odgovor članu MoonEve)
Neposredna povezava do sporočila: 2207
   RE: Decembrke 2008
10.7.2008 14:47:51   
MoonEve
Link je prilepljen, klikni na besedo "TOLE" v prejšnjem postu. user posted image

_____________________________

Otrok vesolja si, nič manj, kot so to drevesa in zvezde.
_____________________________


(odgovor članu uršula83)
Neposredna povezava do sporočila: 2208
   RE: Decembrke 2008
10.7.2008 20:25:45   
katja_p
Jaaaaaaaaaaa user posted image , to sm iskala, hvala user posted image  I'coo

Kk se vam pa zdijo tile? Js bi imela takega na 4 kolesa tista ta velika. Platon ali Plasma

(odgovor članu MoonEve)
Neposredna povezava do sporočila: 2209
   RE: Decembrke 2008
10.7.2008 20:57:29   
m a j c i k a
Dober večer!
Danes sam s pikico imele morfologijo, sicer kar malo prezgodaj ampak moje G ne bo cel mesec in se je k sreči že čisto vse lepo videlo od ledvičk do prstkov na nogicah in rokicah, ki jih je imela ves čas v ustih in non stop je brcalauser posted image !

Kar se tiče kg sem jih pridobila že celih pet, pa se sploh ne obremenjujem s tem, čeprav je res da te vedno sprašujejo koliko si jih pridobil, pa saj gredo kmalu dol, sploh ob dojenju, vem da mi jih je ob prihodu iz porodnišnice ostalo še pet in so šli v roku enega meseca, tako da ni panike!

Jutri zjutraj šibamo na Krk in se vračamo 20.07., upam da preživimo vožnjo s tamalo, pa se slišimo; lp vsem in pazite se!
Tole je pa naš mali škrat in kewr je bla mami na računalniku je seveda mogla it tud tamalauser posted image !

user posted image

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 2210
   RE: Decembrke 2008
11.7.2008 9:51:36   
tejci01
Živjo, da se vam še jaz malo oglasim.
kar nekaj časa nisem bila na rr strani, pa ste se razgovorile kot prave ženskice user posted image

Od srede sem na bolniški, ker sem imela bolečine po celem trebuhu in mi je reku g naj bom raje doma in naj počivam. Čeprav ginekološko je vse ok, samo sem se prav ustrašila da bo kaj narobe. Tako da zdaj si bom nabrala spet energijo, da bo šlo brez težav do konca. Očitno je bilo preveč za telo in mi je dalo znak, da naj malo počivam.

Vidim da ste ponovno odprle debato o vozičkih. Meni je zelo všeč Jane, samo brat od mojega ima voziček peg perego s košaro, tako da si bomo kar tega sposodli, da si ne bomo delali dodatnih stroškov. Potem za naprej pa bova lahko kupila samo športni del od jane trikolesnik, ker je bolj primeren za razgiban teren.

Glede materinske šole, se je bova verjetno udeležila v NG, ker jo zelo hvalijo, pa še moj dela tam, tako da se bova manj vozila.

S katerimi kremami se mažete za elastičnost kože? Jaz zdaj uporabljam kar mandljevo mleko, samo sem razmišljala, da bi si kupila olje od Johnsona (za otroke).

Pa še kilogramčki. Pred nosečnostjo sem se zelo malo tehtala, ker se s tem bolj malo obremenjujem. tako da pred nosečnostjo sem jih imela okrog 62, na zadnjem pregledu pa 63,80. bomo vidli kolko jih bo konec julija.

(odgovor članu m a j c i k a)
Neposredna povezava do sporočila: 2211
   RE: Decembrke 2008
11.7.2008 10:44:42   
Lyla
živjo pupe!

Včeraj sem bila na pregledu in je vse ok. Poslušali smo srček in vam povem da zmeraj bolj me ma da bi si kupila angel sound, kako lepo ga je slišati! Naslednji pregled mam 27.8. takrat bom mela tud morfologijo. Še dober teden pa gremo še mi na dopust. Komaj čakam!
Lepo se mejte!

(odgovor članu tejci01)
Neposredna povezava do sporočila: 2212
   RE: Decembrke 2008
11.7.2008 12:01:37   
5ra_28
Tejci01: krema za elastičnost kože. Jaz uporabljam Eucerin, ki je namenjen prav proti strijam. Ga je že katera uporabljala in je bila na koncu nosečnosti zadovoljna ali nezadovoljna?  Sicer pa je to tako odvisno od kože pri vsaki posamzenici, da joj. Lahko da se je ena mazala z mlekom, pa ima zelo elastično kožo pa ne bi nikol dobila nobene strije, pa še to ne pomeni, da mleko pomaga!!

_____________________________

Končno smo trije:)

(odgovor članu tejci01)
Neposredna povezava do sporočila: 2213
   RE: Decembrke 2008
11.7.2008 12:04:41   
5ra_28
Lyla: poglej pod temo: angelsound ceneje. V Avstriji so več kot 1x ceneje kot pri nas. Tam so 29,90 €, pri nas pa 69€.
Jaz ga imam, pa je res fajn. Midva z mojim malega user posted image  poslušava vsak večer, ker takrat zganja največje akrobacije in se prav sliši premik kot po vodi, ko se tolk kobaca. Prav luštno ga je poslušat user posted image . Pulz pa kot da je šrintaš user posted image .

_____________________________

Končno smo trije:)

(odgovor članu Lyla)
Neposredna povezava do sporočila: 2214
   RE: Decembrke 2008
11.7.2008 13:30:47   
Anonimen
Jaz pa ne uporabljam nobene posebne kreme proti strijam ... tako kot pred nosečnostjo se tudi sedaj skoraj po vsakem tuširanju namažem z Dove vlažilnim mlekom za telo, samo da je sedaj ta sprememba, da me po bušiju in joškicah zelo marljivo maže kar moj lubi user posted image . Sicer pa se strij ne bojim preveč, ker jih imam še od pubertete okrog bokov neomejeno, saj sem zelo hitro rasla in me koža ni čisto dohajala user posted image .

To ko pravite, da je v Avstriji Angel sound ful ceneje, a to na splošno velja, al je ceneje samo v kaki specifični trgovini ... ker kmalu nameravam it v Ikeo, pa se mi zdi, da je Toys'r'us zraven in bi šla tja pogledat.

(odgovor članu 5ra_28)
  Neposredna povezava do sporočila: 2215
   RE: Decembrke 2008
11.7.2008 15:27:32   
*nina*
haj...

punce dajte mi povedat kako ste si naredile te trakce ki se pokažejo ob vašem vsakem sporočilu?

nap. pridem čez 5mesecev dva tedna in 5dani

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2216
   RE: Decembrke 2008
11.7.2008 17:40:26   
*nina*
sem si že naštimalauser posted image

(odgovor članu *nina*)
Neposredna povezava do sporočila: 2217
   RE: Decembrke 2008
12.7.2008 7:29:25   
katja_p
Naša tamala user posted image  pa zadnje dni že pridno brca. Vsak dan nekajkrat opozori nase. Ponavadi je to prot večeru.

Js sm rekla, da bi si pol v kaki drugi nosečnosti kupila AS, ker zdaj se mi ne splača več. Js mislim, da ga rabiš tam nekje od 10 do 20 tedna, ko ne čutiš gibov. Ko so pa gibi, pa user posted image  itak opozori nase in pove, da je še med nami.

Js imam tud Eucerin in mi je zlo fajn, čeprav sezelo neredno mažem z njim. Včasih kr pozabim. Še vedno me pa prsi ful srbijo in bi se lahk do krvi spraskala po moje user posted image  Najbolj srbi tist del med prsmi, pri trikotniku in pa pod prsmi. Obup!!! user posted image

Dejte se met dans fajn, ko bo tako lepo vreme! Mi imamo napovedan piknik za prjatle in je treba mal pripravti še stvari user posted image

(odgovor članu *nina*)
Neposredna povezava do sporočila: 2218
   RE: Decembrke 2008
12.7.2008 14:06:52   
CIPRESA
Oj!

Mene zanima če katera čuti premike, naprimer ko se otročke premakne na eno stran? Jaz  sem včeraj zvečer ležala pred TV pa me je na desni strani začelo tiščati in desna stran trebuha je bila na otip bolj trda kot leva (po tem sklepam da ni šlo za kako otrdevanje trebuha). Kot bi se user posted image skobacal na desno stran in pritiskal ob steno trebuha. Na pogled je bil trebuh normalen, se še ni nič videlo da je kje bolj izbočen, le občutek sem imela tak.

Je še katera kje z takim občutkom?


_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 2219
   RE: Decembrke 2008
12.7.2008 14:07:46   
CIPRESA
Katja po trakcu sva midve enako noseči, le tvoji dnevi so drugačni od mojihuser posted image Kako je to mogoče?

_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 2220
   RE: Decembrke 2008
12.7.2008 16:45:39   
Anonimen
Halo punce!
Jaz ne vem, če ima katera še več smole ko jaz ... malo nazaj sem napisala, da naša familija ne more brez zdravnikov ... no pa se je to spet potrdilio ... sem bila danes na službenem pikniku in sem pač neki čepela, ko sem pa vstajala, mi je a neki počlo v kolenu in ornk zabolelo, tako da kolena niti stegnit nisem mogla (in ga še kar ne morem) ... no pa sem bila v Lj na urgenci in so rekli, da gre za priščipnjen miniskus in da če do ponedeljka ne bo bolje, bo treba operirat ... ajoj kolk me je strah! Sam največja fora je pa zdaj ta, da je moj jezen name kokr češ, kaj sem mogla sploh rint na ta piknik ... sam haloo, kot da se mi doma na vrtu ne bi moglo isto zgodit ... joj sem jezna pa ob enem grozno žalostna, pa še boli me ko sto vragov.

(odgovor članu CIPRESA)
  Neposredna povezava do sporočila: 2221
   RE: Decembrke 2008
12.7.2008 22:05:21   
*nina*
ahoj!
kako ste punce? Jaz sem bila danes na enem pikniku. Najin kolega je imel rojstni dan in je po poklicu kuhar tako, da na njegov rojstni dan se vedno veselim iti, ker vedno pripravi nekaj posebnega za jestiuser posted image danes je bila neke vrste grška hrana (njam), same grške solate, omake...ful dobrouser posted image

Otika: upam da ti bo do ponedeljka bolje in da ti ne bo treba iti na operacijo.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2222
   RE: Decembrke 2008
13.7.2008 19:34:49   
katja_p
HEj!

Mi smo tud imeli piknik - in to kar dva dni, ker je včeraj ostalo mesa in smo ga moral še danes spečt user posted image  Zlo zabavno, zdaj sem pa malo utrujena in lepo počivam user posted image

(odgovor članu *nina*)
Neposredna povezava do sporočila: 2223
   RE: Decembrke 2008
14.7.2008 8:18:09   
pišapela
Hej!
Midva sva se včeraj vrnila iz Grčije-Lefkas. Bilo je super. Vse OK, full sem uživala. Ste bile kar pridne, ste se razpisale. No, jutri pa greva dalje, še za en teden na Krk.
DRugače se počutim super, trebušček tudi pridno raste, čeprav še ni tako velik in lahko nosim še vsa moja oblačila.
Uživajte.

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 2224
   RE: Decembrke 2008
14.7.2008 12:18:05   
lollypop
Hej decemberke, kje ste vse.... a uživate na dopustu ko je tako zatišje tu gori, nismo nič kaj pridne čveke v tem poletju...
No vsaj malce se je shladilo, se da normalno dihat čeprav po drugi strani sem pa tudi že naveličana tega vremena ko je enkrat vroče za znoret potem pa totalno hladno user posted image  pa glede na to kakšno je bilo nekje po Slo imamo pri nas še srečo da ni bilo večjih neurij ko pa res nič ne moreš in samo gledaš kako narava uničuje user posted image

Drugače moje počutje še vedno kar dobro, se mi zdi pa da sem še vedno ful utrujena glede na to da bi morala zdaj prekipevat od energije user posted image  drug teden imam pregled in mi bo naredila tudi UZ - MF - tako da komaj čakam da po doooolgem času vidim user posted image  še dobro za Angelsounds, zdaj pa kar velikokrat poslušam srčka ko je od zadnjega pregleda minilo že toliko časa...

A ima slučajno katera izkušnje s porodnišnico na Jesenicah, jaz sicer hodim h G v Kranj in sem vedno vse opravljala v Kranju, zdaj sem pa preseljena pa mi je nekako na Jesenicah bližje pa tudi kar imam informacij kar pohvalijo....

Uživajte in božajte svoje trebuščke.... Jaz moram počasi v šoping ker mi bodo moja oblačila že malček pretesna user posted image

(odgovor članu pišapela)
Neposredna povezava do sporočila: 2225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  87 88 [89] 90 91   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  87 88 [89] 90 91   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?