|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: zavašnik je dobil samo 5 let
2.4.2008 22:30:58   
lotoska
Če ne bi imela doma, bi razmislila.user posted image
Ni jim hudega drugač.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: zavašnik je dobil samo 5 let
2.4.2008 22:32:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lotoska

Če ne bi imela doma, bi razmislila.user posted image
Ni jim hudega drugač.


Te bom drugace vprasala....user posted image .

Recimo da rabis eno rehabilitacijo...ali pa daljse pocitnice...user posted image , a bi sla?

(odgovor članu lotoska)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: zavašnik je dobil samo 5 let
2.4.2008 22:36:33   
lotoska
Te bom še  jaz drugače vprašala. A ti bi mene kar na rehabilitacijo pospravla?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: zavašnik je dobil samo 5 let
2.4.2008 22:37:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lotoska

A ti bi mene kar na rehabilitacijo pospravla?


Vsak kaj rabi....vsaj pocitnice....user posted image .

(odgovor članu lotoska)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: zavašnik je dobil samo 5 let
3.4.2008 6:33:58   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: Naja31

V bistvu ima tancy prav.
Obtožen in obsojen je bil povzročitve splošne nevarnosti in ne umora oz. uboja iz malomarnosti, tako da je glede na obtožnico in predvideno kazen dobil "dovolj", če lahko uporabim ta izraz.

Drugače bi bilo pa 5 let za smrt treh deklet res hudo premalo.


Jaz se tudi strinjam s tem.

Če bi pa tudi same oblasti bolj delale v skladu z zakonom, pa tudi ne bi do tega prišlo.

Ali pa še kdo, pa tudi ne bom komentirala kdo, ker bom tepena.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: zavašnik je dobil samo 5 let
3.4.2008 6:48:39   
Šarki
jest pa sam upam da se je tip iz tega kej naučil in da bo -če res misli spet lokal odpret- mislu na varnost in organizacijo, šele poj na dobiček. saj dobiček bo, samo malo manj ga bo... ko bo plačal varnostike in to....

pa valda da se sekira. ker normaln človek se pa nebi


_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: zavašnik je dobil samo 5 let
3.4.2008 7:53:42   
Pikec
pa inšpektorjem, ki so se otepali dela, pa skorumpiranim uradnikom


Ko odpove vzgoja, pol je pa kriv sistem in država... oh sancta simplicitas...

(odgovor članu lotoska)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: zavašnik je dobil samo 5 let
3.4.2008 10:37:08   
atanja
Glede, da so ga večkrat opozorili je kriv ker ni blo urejeno primerno.

Ostalo pa-lahko me napadate- sem mnenja da bi mogl kaznovat za smrti tiste ki so jih porinili... Zdaj je on kriv da se je gruča otrok prerivala zato da bodo čimprej notr prišli. user posted image

En primer vam povem ki je resničen. 15 letna punca gre ven se ga s prijatelcami napije že predno gredo v en lokal. Ena obleži od pjače vzunaj in jo ne povberejo ker ne vidijo nevarnosti da lahko vzuaj zmrzne. Ena gre pa notr in zaspi pri eni prazni mizi in se 3h ne zaveda kaj se je zgodil... Ma lahko bi jo tud en poslilu...
Doma to razlaga in ji samo rečejo da naj malo pazi naseuser posted image user posted image user posted image
In da bi se tej punci v lokalu kaj zgodil bi bil najbrž lastnik kriv ker je blo premalo varnostnikov notri da bi opazili kaj se s punco dogaja...

Pa nočem rečt da so ble te punce krive, ker jih ne poznam... sam če bi se otroc pri 15 letih-in tudi več se tudi tega ne bi zgodilo.

Otrokom se zadnje čase vseee dovoli.. In noben ne prevzema odgovornosti...

(odgovor članu Pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: zavašnik je dobil samo 5 let
3.4.2008 11:11:03   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: atanja

Glede, da so ga večkrat opozorili je kriv ker ni blo urejeno primerno.

Ostalo pa-lahko me napadate- sem mnenja da bi mogl kaznovat za smrti tiste ki so jih porinili... Zdaj je on kriv da se je gruča otrok prerivala zato da bodo čimprej notr prišli. user posted image



Mogoče bi ga mogli kaznovat, ne samo opozarjat.

Glede tega drugega stavka pa nekako podobno razmišljam, kot ti. A je bilo treba tako rinit se, pa saj niso krdelo levov no. In, ali jih noben od tam prisotnih, ni videl, da so padle na tla? Aja, rajši je kar gazit po njih, samo da not pridemouser posted image

(odgovor članu atanja)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: zavašnik je dobil samo 5 let
3.4.2008 11:47:24   
Šarki
IZVIRNO SPOROČILO: srki

IZVIRNO SPOROČILO: atanja

Glede, da so ga večkrat opozorili je kriv ker ni blo urejeno primerno.

Ostalo pa-lahko me napadate- sem mnenja da bi mogl kaznovat za smrti tiste ki so jih porinili... Zdaj je on kriv da se je gruča otrok prerivala zato da bodo čimprej notr prišli. user posted image



Mogoče bi ga mogli kaznovat, ne samo opozarjat.

Glede tega drugega stavka pa nekako podobno razmišljam, kot ti. A je bilo treba tako rinit se, pa saj niso krdelo levov no. In, ali jih noben od tam prisotnih, ni videl, da so padle na tla? Aja, rajši je kar gazit po njih, samo da not pridemouser posted image


JA, TO JE TUD RES. jest se spomnem (ko smo še mi vn hodili) da so tkole še zanalašč porivali, da so punce cvilile da so bli poj tipi kao frajerji, pa še oponašali so jihuser posted image


_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: zavašnik je dobil samo 5 let
3.4.2008 11:53:45   
srki
Jaz ne vem no, če nekdo pred tabo ali poleg tebe na tla pade, pa če je gužva, pa če slučajno staneš na tega človeka, ja madonca, saj valda čutiš, da si nekaj pogazil. Samo tle je bila po mojem prevelika gužva, da bi kdorkoli na to sploh pomislil, kaj je pogazil. še dobro, da ni bilo še več žrtev.

(odgovor članu Šarki)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: zavašnik je dobil samo 5 let
3.4.2008 12:51:12   
atanja
No in tako on ni kriv za smrti punc ampak je tisti i jih je pohodu. mi je zelo žal sam ne vem a če stopš na eno glavo pa da nimaš pol tok odgovornosti da prevzameš krivdo, ne pa da jo na drugega vališ.

Ne zagovarjam to da pehajo lastniki za denarjem, sam sem zdaj en dan slišala dober argument: v cerkvi za en praznik je isto polno ljudi pa ni nobenga varnostnika pa nobenga ne pohodjo....
Reda se je treba držat. In ne moreš kar prerivat se če še nisi na vrsti...

Sicer pa tud ta naš sistem njemu dajo 5 let zapora, a pedofilom pa istouser posted image  al pa možnosti sam kakega psiheatra.

< Sporočilo je popravil atanja -- 3.4.2008 12:54:03 >

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: zavašnik je dobil samo 5 let
3.4.2008 13:22:22   
mika
Mogoče bi ga mogli kaznovat, ne samo opozarjat.


kaznovat bi ga morali, ja. ampak jih je podkupoval, ker se tako pač dela.

primer iz enega mariborskega lokala, kjer se je pred nekaj leti 12 ljudi(mogoče kakšen več ali manj) okužilo s salmonelo. moja prijateljica je takrat delala za zavodu za zdravstveno varstvo in je po naročilu inšpektorjev jemala vzorce hrane, ki so bili termično obdelani. ja menda tam ne bo salmonele, a ne? je pa vzela na analizo tudi ostale vzzorce hrane, ki niso bili termično obdelani in je seveda bila noter salmonela. na sodišču pa veljajo dokazi oz. vzorci, ki jih zahteva inšpektor. inšpektor pa je seveda ščitil svojega kolega, ki bi to moral ugotovit že prej.

v časopis  so dali izjavo, da se salmonele lahko okužiš, tako kot gripeuser posted image ....kar 12 ljudi, ki so jedli v istem lokaluuser posted image


toliko o naših inšpektorjih


(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: zavašnik je dobil samo 5 let
3.4.2008 13:39:30   
karmar
Lotoska- na tale tvoj dialog:
"Pa še to: če bi vedeli kakšna je bila populacija tega lokala iz osebne izkušnje, ne pa iz predsodkov, ki jih silijo mediji, smo spet na začetku.
Vprašajmo se o vlogi staršev."



Jaz osebno ne bi pustila tako mlade punce v disko. Sama sem začela pohajat pri 18. letih in ko sedaj gledam na to, sem hvaležna svojim staršem da so bli malo strožji. Nič nisem zamudila, kvečjemu sem ta čas amlo pridobila na pameti in nisem bla več tako dovzetna za vsako neumnost.

< Sporočilo je popravil karmar -- 3.4.2008 13:46:14 >

(odgovor članu lotoska)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: zavašnik je dobil samo 5 let
3.4.2008 13:52:25   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: mika

Mogoče bi ga mogli kaznovat, ne samo opozarjat.


kaznovat bi ga morali, ja. ampak jih je podkupoval, ker se tako pač dela.



Ja, pol se pa samo zgovarjajo en na drugega.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: zavašnik je dobil samo 5 let
3.4.2008 13:53:46   
Pikec
kaznovat bi ga morali, ja. ampak jih je podkupoval, ker se tako pač dela.


Aja?
Koga pa?
To je korupcija in to se preganja. Al je to sam logični zaključek ker se mu ni nič zgodilo?

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: zavašnik je dobil samo 5 let
3.4.2008 13:55:41   
karmar
Atanaja, sem se spomnila še enga svojga primera. Koncert na stadionu v Ljubljani. Predskupina je končala igrat in na oder pride Metallica. Jaz, brat in njegova žena v sredi gužve, ki je začela rinit naprej. Žena od brata je padla in če ne bi oba hkrati odreagirala in jo potegnila gor- kaj bi se zgodilo, oz. kdo bi bil kriv? Pili smo seveda brezalkoholno pojačo, ker smo hoteli videt koncert in nekaj met od njega.  ???

(odgovor članu atanja)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: zavašnik je dobil samo 5 let
3.4.2008 14:05:34   
mika
To je korupcija in to se preganja. Al je to sam logični zaključek ker se mu ni nič zgodilo?


kako misliš zgodilo? da ni bil kaznovan?
korupcija je zelo teško dokazljiva, ker sta zadovoljni obe stranki in definitivno nebosta ovadile druga druge.

in ker v tolikih letih ni bil kaznovan, medtem ko poznam kar nekaj primerov iz gostinstva, ki so bili zelooooo hitrouser posted image

(odgovor članu Pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: zavašnik je dobil samo 5 let
3.4.2008 14:06:47   
mika
Koga pa?


o inšpektorjih sem pisala

(odgovor članu Pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: zavašnik je dobil samo 5 let
3.4.2008 14:07:33   
atanja
In če bi bila tudi vidva mrtvo pjana-kaj bi blo potem....

sej jaz ne krivim punc da so si same krive. ampak dejstvo je da je vzork smrti to da so jih pomendrali. in najbrž tisti ki jih je dejansko pohodil ni mogel biti trezen pa da ne bi čustil. oz jaz mislim d aso krivi tisti ki so se prerivali samo zato da bi prišli v lokal.... Pa se zdaj jaz sprašujem če je vredno na vsak način pridt da ob tem porivaš naprej ljudi?

Sej se je že meni tudi dostikrat zgodilo da sem stala v vrtsti pa so od vzadaj porivali naprej... Sam pač jaz ne odobravam tega... včasiih nas kam notr niso pustili in se je cela vrsta porivala naprej sam da bi varnostniki popustili...

Pa tako je men osebno je tudi 15 let premal odgovorna oseba da bi ponoči hodila okrog sama in pila.... 

(odgovor članu karmar)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: zavašnik je dobil samo 5 let
3.4.2008 14:16:11   
Pikec
o inšpektorjih sem pisala


Tud inšpektorji imajo včasih zvezane roke in ne morejo ukpat amapropijonjente videno in doživeto na lastni koži. Sam ljudje to zeeeeeeeeeeelo težko verjamemo. Je laže rečt 'se mu ne da' in 'je podkupljen'.

Pa ne da zagovarjam. Ampak tud nisem mogla verjet dokler nisem dožvela.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: zavašnik je dobil samo 5 let
3.4.2008 14:19:42   
srki
Ja, tudi zakonodaja je pri nas tako butasta.....

(odgovor članu Pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: zavašnik je dobil samo 5 let
3.4.2008 14:42:47   
jagoda77
meni se ta kazen zdi nepravična, saj on je bil kriv le malomarnosti, ne pa dejansko smrti teh punc, ampak tisti bedaki, ki so rinili. Občasno se peljem z avtobusom, pa točno vidim tko mladino, kako že na avtobus rine, kot da bo kdo kej zamudil no, pa tudi nate bi stopil, če bi bil lahko, samo da bi bil prvi na busu. Groza.  Sploh si pa nočem predstavljat kako je moralo biti pred Lipo. In potem zdej tega tipa obtožijo svega i svašta. Ma dej, koliko ljudi je na prostosti, pa alkoholizirani povzročijo prometno nestrečo, pa ima še vedno izpit za avto, ali pa ubije koga, pa je po dveh letih zunaj, da ne govorim o pedofilih in posilstvih, ko dobijo take smešne kazni, da je za zjokat.



(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: zavašnik je dobil samo 5 let
3.4.2008 14:59:26   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: Pikec RR

pa inšpektorjem, ki so se otepali dela, pa skorumpiranim uradnikom


Ko odpove vzgoja, pol je pa kriv sistem in država... oh sancta simplicitas...


Piko, nikoli si nsiem mislila, da bom take besede brala izpod tvoje tipkovnice. Mislim, da so deklice, ki so umrle, bile čisto povprečne najstnice, ki so se pač hotele zabavati in se je zgodilo pač to, kar se je. Vsaj dekletce, ki semg a poznala, je bilo čisto OK vzgojeno. Bil pa je predbožični čas, zato sta ji starša dovolila, da je šla s kolegicami malo žurat. In mislim,da v nobeni od teh družin VZGOJA ni odpovedala.

Pa dajte, včasih malo premislite, kaj napišete.

Je pa - glede na sodno prakso - Zavašnik dobil kar primerno kazen. Ni jih on umoril, ampak je bil povzročitelj splošne nevarnosti, ker je organiziral zabavo takih razsežnosti v prostorih, ki za to nimajo kapacitete. Ker ej tožilka zahtevala 7 let, je bilo za pričakovati, da jih bo dobil 5.

Mene je boj zmotilo to, da se frajer sploh ne čuti krivega ob vsem, kar se je zgodilo. E, to pa mene pogreje.

(odgovor članu Pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: zavašnik je dobil samo 5 let
3.4.2008 15:11:30   
Pikec
Rahuja, jst nisem govorila za tiste tri KONKRETNE najstnice ampak za sistem na splošno. O nas ljudeh.

RR bereš še vedno. Upam. Vse preveč staršev prevali krivdo na sistem (RR ni izjema, ker se najprej začnemo usajat nad sistemom).

Vedno so krivi:
-učitelji in vzgojitelji
-policaji
-podkupljivi državni uradniki
- itd...


Redkokdaj človek išče prave vzroke pri sebi. Nismo tako narejeni, žal.

O izgubljenih življenjih sem pa že pisala par let nazaj, ko je bila tema še vroča. Ne bom se ponavljala.
In ja mene je tud zmotlo kar je tebe.

< Sporočilo je popravil Pikec RR -- 3.4.2008 15:12:36 >

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?