|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: zavašnik je dobil samo 5 let
3.4.2008 15:23:55   
Mišni
Se strinjam z Raho. V tem primeru govoriti o kakšni napačni vzgoji je res zelo neprimerno.

< Sporočilo je popravil Mišni -- 3.4.2008 15:24:13 >

(odgovor članu Pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: zavašnik je dobil samo 5 let
3.4.2008 15:31:11   
atanja
Pa sej noben ni reku za te punce. Ker če bi one porivale naprej v množico ne bi one ble poteptane.
To se govori za une k so bili tako neučakani za vstop v diskoteko....

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: zavašnik je dobil samo 5 let
3.4.2008 18:15:54   
Anonimen
res ne gre tukej za neprimerno vzgojo teh punc,ampak celega naroda, čeprov ta je mal huda.. je pa tako, da ko se začnejo te "valovi" pritiski od odzadaj naprej, se, da bl mal pomagat, sploh če je veliko ljudi, tudi na koncertu od siddharte na štadionu je folk padal po tleh , ker je blo res grozno ker je vse rinilo naprej pa pol nazaj, in je bla sam sreča, da niso koga popeštali...

(odgovor članu atanja)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: zavašnik je dobil samo 5 let
3.4.2008 18:36:30   
Anonimen
A te punce so bile vse stare 15 let?

Ker potem je po mojem mnenju velika napaka pri vzgoji če so lahko šle zvečer same žurat, sorry ampak tako jaz mislim.
Moja sestra bo počasi stara 16 let in je lahko vsak dan do osmih zvečer zunaj če je šola in njeno obnašanje ok. Enako je bilo pri meni in mislim da za ničesar nisem bila prikrajšana.

Seveda pa je kljub temu to zelo žalostna zgodba, ne obsojam nikogar ker me ni bilo zraven, mi je pa zelo hudo za te deklice in njihove bližnje.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: zavašnik je dobil samo 5 let
3.4.2008 18:41:31   
Anonimen
Mislm.....jaz sem tudi lahko šla enkrat mesečno ven v disko pri 15ih. Sem bla kar samostojna že takrat, itak sm v domu med tednom živela. Pa ni blo prou nič narobe z mojo vzgojo. Še manj z mojimi starši. So mi zaupali, pa tud razloga da mi nebi jim nisem nikol dala. Pa sm odrasla v čist odgovorno odraslo bitje, ki že od 20 leta zase skrbi.
Pa kaj bi blo pa drgač če bi ble te punce 18 let stareuser posted image A jih pol neb pohodiluser posted image


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: zavašnik je dobil samo 5 let
3.4.2008 18:51:13   
srki
Če prideš med hordo neučankancev in nestrpnežev, si lahko star 80 let, pa se ti lahko isto zgodi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: zavašnik je dobil samo 5 let
3.4.2008 19:43:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Mislm.....jaz sem tudi lahko šla enkrat mesečno ven v disko pri 15ih. Sem bla kar samostojna že takrat, itak sm v domu med tednom živela. Pa ni blo prou nič narobe z mojo vzgojo. Še manj z mojimi starši. So mi zaupali, pa tud razloga da mi nebi jim nisem nikol dala. Pa sm odrasla v čist odgovorno odraslo bitje, ki že od 20 leta zase skrbi.
Pa kaj bi blo pa drgač če bi ble te punce 18 let stareuser posted image A jih pol neb pohodiluser posted image


no prav, jaz sem povedala svoje mnenjeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: zavašnik je dobil samo 5 let
3.4.2008 20:13:27   
mika
So mi zaupali, pa tud razloga da mi nebi jim nisem nikol dala.


karin  ne gre za zazaupanje otroku pri 15ih, gre za zaupanje do okolice.

nikakor nimam namena obsojat staršev, ker na kaj takega ne moreš niti pomislit....

sama pa ne bi upala pustit otroka ven pri teh letih, ker se mi zdi, da so fizično prešibki.
moja mama mene ni pustila ven, ker jo je skrbelo zame in ne zato, da bi jaz kaj ušpičila. ko pa je videla, da imam fizično močno družbo pa ni bilo problemov.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: zavašnik je dobil samo 5 let
3.4.2008 20:18:04   
srki
Samo nekateri starši, katerih otroci smo bili pa v času šolanja v internatu, pa so se že kar pri 14 oz. 15 morali sprijaznit s tem, kaj bo z nami. Res, da so bile v internatu vzgojiteljie, izhodi omejeni, samo, če hočeš delati neumnosti, jih lahko tudi podnevi.

Jaz osebno nikdar nisem bila zagreta za kakšne take velike žurke, razen enkrat sem bila na dižej tajmuuser posted image , pa še enkrat neka prireditev. Nekako se nisem počutila fajn med tisto množico takih in onakih. Še na maturancu, ko smo šli v Lipo, sem komaj čakala, da se spokamouser posted image .

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: zavašnik je dobil samo 5 let
3.4.2008 20:36:18   
mika
Samo nekateri starši, katerih otroci smo bili pa v času šolanja v internatu, pa so se že kar pri 14 oz. 15 morali sprijaznit s tem, kaj bo z nami. Res, da so bile v internatu vzgojiteljie, izhodi omejeni, samo, če hočeš delati neumnosti, jih lahko tudi podnevi.


sej pravim, da ne gre za nezaupanje do otrok, ampak da se otroku ne bi kaj zgodilo zaradi drugih. internat je neka skupnost kjer se je treba držat pravil in to starše vsaj malo potolaži.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: zavašnik je dobil samo 5 let
3.4.2008 20:56:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mika

So mi zaupali, pa tud razloga da mi nebi jim nisem nikol dala.


karin  ne gre za zazaupanje otroku pri 15ih, gre za zaupanje do okolice.

nikakor nimam namena obsojat staršev, ker na kaj takega ne moreš niti pomislit....

sama pa ne bi upala pustit otroka ven pri teh letih, ker se mi zdi, da so fizično prešibki.
moja mama mene ni pustila ven, ker jo je skrbelo zame in ne zato, da bi jaz kaj ušpičila. ko pa je videla, da imam fizično močno družbo pa ni bilo problemov.


Se strinjam, v tem je point...

Zakon da OTROCI do 18. leta nimajo vstopa v diskoteke ni kar tako zaradi lepšega.

In tako kot je napisala mika, ko sem sama imela dovolj dobro družbo, torej mojega resnega in sposobnega fanta, ki so mu starši zaupali, sem tudi sama lahko šla kamorkoli, tudi ure več nisem imela.

Ok malo smo zašli iz teme, se opravičujem.

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: zavašnik je dobil samo 5 let
3.4.2008 21:12:32   
atanja
IZVIRNO SPOROČILO: *TaMiKaaaa*

IZVIRNO SPOROČILO: mika

So mi zaupali, pa tud razloga da mi nebi jim nisem nikol dala.


karin  ne gre za zazaupanje otroku pri 15ih, gre za zaupanje do okolice.

nikakor nimam namena obsojat staršev, ker na kaj takega ne moreš niti pomislit....

sama pa ne bi upala pustit otroka ven pri teh letih, ker se mi zdi, da so fizično prešibki.
moja mama mene ni pustila ven, ker jo je skrbelo zame in ne zato, da bi jaz kaj ušpičila. ko pa je videla, da imam fizično močno družbo pa ni bilo problemov.


Se strinjam, v tem je point...

Zakon da OTROCI do 18. leta nimajo vstopa v diskoteke ni kar tako zaradi lepšega.

In tako kot je napisala mika, ko sem sama imela dovolj dobro družbo, torej mojega resnega in sposobnega fanta, ki so mu starši zaupali, sem tudi sama lahko šla kamorkoli, tudi ure več nisem imela.

Ok malo smo zašli iz teme, se opravičujem.




Se podpišem


mislim da zavašnik tukaj ni največji krivec da se je to zgodila sam je pa res da je najlažje njega obtožit.
Upam da so se vsi tisti ki so se drenali v gužvi, vsaj pošteno zamislili če je vredno se prerivat in porivat ljudi naprej, da se potem kaj takega zgodi... Pravzaprav sploh ne razumem kako se lahko postavišv vrsti čist ob človeka pred tabo oz ga kar malo porineš naprej... Mi še namisel ne pride da kdaj koli bi koga porinila kar tako

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: zavašnik je dobil samo 5 let
3.4.2008 21:18:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mika

Samo nekateri starši, katerih otroci smo bili pa v času šolanja v internatu, pa so se že kar pri 14 oz. 15 morali sprijaznit s tem, kaj bo z nami. Res, da so bile v internatu vzgojiteljie, izhodi omejeni, samo, če hočeš delati neumnosti, jih lahko tudi podnevi.


sej pravim, da ne gre za nezaupanje do otrok, ampak da se otroku ne bi kaj zgodilo zaradi drugih. internat je neka skupnost kjer se je treba držat pravil in to starše vsaj malo potolaži.


Ne bit tko naivne.
Še opazil ni nihče če te ni blo.

Pa jaz osebno nisem bila pri 18ih nič fizično močnejša kot pri 15ih. V bistvu tud sedaj pri 27ih nism močnejša fizično, prej šibkejša.

Dejstvo pa je da staršem otrok ne bo nihče vrnil, pa če je 20 let v zaporu. Pa glede na to da pedofili dobivajo pogojno kazen.....je on dobil kar visoko.

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: zavašnik je dobil samo 5 let
3.4.2008 21:41:02   
Pikec
Mal izven konteksta, pa ne da zdej zmanjšujem odgovornost dotičnega, staršev ali karkoli... Tko kot tud prej se moj komentar ni nanašal na dotične tri najstnice....

Čist tko:

Pr svojih 30+ smo šle s kolegico v Globala, ko je le ta še bil nočni klub/diskač/watever. Nč posebnega glasna muska anojing tipi... skratka BW.

Nakar okol 4h zjutri, morda je bla clo pol petih uočim tamalo od naše tajnice. Pol še tko mal hinavsko grem bliže da se prepričam če prav vidim. Pa je bila. Spedenana tko k kaka mlada dama - polnoletna, obletavali so jo pa desci, ki bi bli bl zame, al pa še zame mal prestari. Ampak tamala je zgledala fenomenalno, spedenana (izzivalno) seksi mlada dama, ona pa še ene dve al tri kolegice. Me je skor kap k sem to vidla.

Tamala je bila stara enajst let pa pol, al že dvanajst.

Tajnici tega nisem povedala, ker nisem vedla al je tamala zuni z dovoljenjem al ne. Napaka? Morda. Ampak otrok pri 12, 13, 14, 15 nima kaj ob taki uri iskat zuni po diskačih (po mojem mnenju, ampak lkot judje in kot starši so si ljudje pač različni). To je otrok. Če pomislim, da bi jo kak mal bl potreben tip z lahkoto... brrrrr... tud pr petnajstih...

In ja sem bla v dijaškem sem bla v študentu... razumem vse to. Ampak otrok je še vedno otrok.

In ja tud zarečenga kruha se največ poje. To jst še kako prekleto dobro vem. Tko da...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: zavašnik je dobil samo 5 let
3.4.2008 21:51:52   
petja
O Zavašniku ne bom izgubljala besed, ker ni vredno ...

Bi pa rekla eno na temo vzgoje, pa ne teh 3 punc, ampak mladine na splošno. Domačini, ki imajo hiše zraven Lipe, so se mnoga leta pritoževali nad lokalom in obnašanjem obiskovalcev, ki so jim na vrtove metali prazne steklenice, smeti, McDonalds vrečke ... razbijali šipe, jih sredi noči budili s svojim razgrajanjem pod vplivom alkohola ... Večina jih je pila pred diskoteko, ker niso imeli denarja, da bi si noter plačevali pijačo. Seveda pred hišami domačinov, pa tudi na njihovih vrtovih. Da o vožnji v vinjenem stanju proti Lipi in potem domov iz nje, ne govorim. V Pirničah ni mestnega avtobusa, večina mlajših obiskovalcev, ki so zapuščali diskoteko, so se peš odpravili do Tacna ali Medvod, seveda ves čas razgrajali in motili domačine.

Pritožb je bilo nešteto, učinka nobenega, veliko ustrahovanja s strani Zavašnika in njegovih prijateljev ... Sem živela v Pirničah, v diskoteki Lipa sem bila 2x v življenju, za obakrat mi je žal. Ko še ni bila diskoteka, smo radi hodili tja na kavo, kasneje pa je bilo stanje katastrofalno.

Jaz v tem primeru krivim državo, saj ni naredila tistega, kar bi morala. Verjamem, da je podkupoval, in zato menim, da bi moral še kdo drug odgovarjati za to tragedijo, ne samo on.

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu Pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: zavašnik je dobil samo 5 let
4.4.2008 6:38:07   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: petja


Jaz v tem primeru krivim državo, saj ni naredila tistega, kar bi morala. Verjamem, da je podkupoval, in zato menim, da bi moral še kdo drug odgovarjati za to tragedijo, ne samo on.


Ja, tudi jaz. Saj vem, ko se je začela ta afera, potem pa se je pri nas začelo.......prej ne.

(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: zavašnik je dobil samo 5 let
4.4.2008 9:02:07   
Pobalami
IZVIRNO SPOROČILO: petja


Pritožb je bilo nešteto, učinka nobenega, veliko ustrahovanja s strani Zavašnika in njegovih prijateljev ... Sem živela v Pirničah, v diskoteki Lipa sem bila 2x v življenju, za obakrat mi je žal. Ko še ni bila diskoteka, smo radi hodili tja na kavo, kasneje pa je bilo stanje katastrofalno.



To je res primitivno. en diskač ali pa posameznik komandira vse, pristojna inštitucije pa nič. Ampak to je splošno stanje v naši državi. A se potem kdo čudi zakaj se je zgodil Ambrus. zato, ker mora vzeti folk zakon v svoje roke, da lahko normalno živi...

Kar se tiče vzgoje in starosti prosim, da ne filozofirate preveč. Množica-gruča ljudi deluje po svojem zakonu. Ni važno kdo si, koliko si star, kako si vzgojen...Nekaj je odvisno tudi od kulture naroda na splošno. Taka stvar se lahko zgodi tudi na gasilski veselici.

Največ kar lahko naredite pri vzgoji je to, da otroke podučite da gre ven iz gužve, stran od množice. Če mislite, da drugače ne gre ga spremljajte, da lahko sami presodite kdaj je kritično. Čisto restriktivna vzgoja zame ni odgovor. In pa seveda to, da gredo stran od norcev, naj se ne spuščajo v pretepe itd. Če tega najstnik ne zmore potem ga je treba zapreti, prej pa ne.


(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: zavašnik je dobil samo 5 let
4.4.2008 10:52:27   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: Pobalami

IZVIRNO SPOROČILO: petja


Pritožb je bilo nešteto, učinka nobenega, veliko ustrahovanja s strani Zavašnika in njegovih prijateljev ... Sem živela v Pirničah, v diskoteki Lipa sem bila 2x v življenju, za obakrat mi je žal. Ko še ni bila diskoteka, smo radi hodili tja na kavo, kasneje pa je bilo stanje katastrofalno.

 

pristojna inštitucije pa nič. Ampak to je splošno stanje v naši državi.



Se stirnjam ja, učinkovite so tudi pri tem novem kadilskem zakonuuser posted image

(odgovor članu Pobalami)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: zavašnik je dobil samo 5 let
4.4.2008 10:55:11   
jagoda77
samo neki, tale šef Lipe dobi 5 let zapora, un idiote, ki je pa lansko leto zobozdravnico zabodel, bo dobil pa samo psihiatrijo? user posted image

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: zavašnik je dobil samo 5 let
4.4.2008 10:56:46   
Pobalami
Ja aneda, revček neprišteven.

saj ga bodo prevzgojili in bo seveda čisto drugače, ko bo prišel ven user posted image

(odgovor članu jagoda77)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: zavašnik je dobil samo 5 let
4.4.2008 11:08:32   
srki
Ja, sem včeraj gledala. Saj, če mi bo šel kdo na živce, se bom tablet pa alkota napila, pa neumnost naredila, pa bom itak neprištevna, bom hitro doma, ker se bom na psihiatriji lepo obnašalauser posted image

(odgovor članu Pobalami)
Neposredna povezava do sporočila: 71
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?