|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Subvencije stanovanjskega sklada
5.4.2008 8:19:14   
Anonimen
Ne kupujem in ne gradim - rabm enga, da mi najemnino plača. user posted image

(odgovor članu *bubi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Subvencije stanovanjskega sklada
5.4.2008 9:46:52   
*bubi*
Za najemnjino pa so bolj ostri pogoji user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Subvencije stanovanjskega sklada
5.4.2008 10:09:21   
*bubi*
Zdaj sem nekaj brskala po dokumentih....

Lani so lahko dali še naknadno vlogo tisti, ki so kasneje izpolnili pogoje oz. se jim je povečalo št. družinskih članov user posted image user posted image user posted image  Upam, da bo letos tudi tako. Lani je nekaj denarja namreč ostalo.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Subvencije stanovanjskega sklada
5.4.2008 15:35:12   
Anonimen
Očitno sm res čorava, da ne vidm ostrejših pogojev za najem. user posted image

(odgovor članu *bubi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Subvencije stanovanjskega sklada
5.4.2008 19:20:48   
*bubi*
1.3.2. Subvencioniranje tržnega najema stanovanja
- Upravičena je mlada družina, ki si po uspešno zaključenem študiju vsaj enega od
staršev rešuje stanovanjsko vprašanje z najemom tržnega stanovanja, pri čemer
ta roditelj v letu 2008 ne dopolni starosti 28 let; v primeru uspešno zaključenega
doktorskega študijskega programa se starostna meja podaljša za dve leti. Za
mlajšo od 28 let se šteje oseba, ki je rojena po 01.01.1981, za mlajšo od 30 let
pa oseba rojena po 01.01.1979.
- Prosilci, ki bodo prvič oddali vloge za dodelitev subvencije za leto 2008, morajo
izpolnjevati vse tri v nadaljevanju naštete kriterije za upravičenost do subvencij.


_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Subvencije stanovanjskega sklada
5.4.2008 20:38:15   
Rožica I
Ja, krasno, dobro, da niso napisali še kakšno barvo las in oči mora kandidat imet user posted image   user posted image !

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Subvencije stanovanjskega sklada
9.4.2008 11:42:14   
HuAnita
Mene pa nekaj zanima - smo v končni fazi pridobivanja GD, manjka nam še nekaj soglasij, ampak do roka bodo GD že vložili, dobili pa gotovo ne... Me zanima, če velja tudi potrdilo, da se nam vloga za GD koti na upravni enoti????
Ker nameravamo takoj, ko GD dobimo, začeti, hiša se nam že dela - montažna....

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Subvencije stanovanjskega sklada
9.4.2008 11:51:06   
mika
Mene pa nekaj zanima - smo v končni fazi pridobivanja GD, manjka nam še nekaj soglasij, ampak do roka bodo GD že vložili, dobili pa gotovo ne... Me zanima, če velja tudi potrdilo, da se nam vloga za GD koti na upravni enoti????
Ker nameravamo takoj, ko GD dobimo, začeti, hiša se nam že dela - montažna....


do subvencije si upravičena, če je pravnomočno GD  od marca 2006 do 28. 4. 2008. če ti bo uspelo do takrat, drugače pa ne.
mi smo tudi izviseli, ker imamo pravnomočno GD še pred letom 2006, pri hiši pa je še kar nekaj za naredit. kaj češ..

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Subvencije stanovanjskega sklada
9.4.2008 13:26:11   
sazi
huanita - zdaj je ne boste dobili, lahko pa naslednje leto tudi za nazaj - preberi si razpis
http://www.ssrs.si/upload/mo_files/lang_slo/smd_jp2008.pdf
pripada tisti mladi družini, ki ima sklenjeno prodajno pogodbo ali gradbeno
dovoljenje pridobljeno in pravnomočno po 01.03.2006 in izpolnjuje preostale
pogoje ZNSVS in tega poziva;
 
Prosilci, ki bodo izpolnili zahtevane pogoje v javnem pozivu za leto 2008 v obdobju od
zaključka javnega poziva za leto 2008, to je od 26.04.2008 do 31.12.2008, bodo lahko
oddali vlogo v okviru javnega poziva za leto 2008 ob javnem pozivu za leto 2009.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Subvencije stanovanjskega sklada
9.4.2008 22:24:10   
lucika
pravkar izpolnjujem vlogo, pa mi je tak smotana, da je joj...
kr malo so kopirali in pozabili datume spreminjat; pol pa vedi kaj je prav in kaj je pomota.

zanima pa me: a je treba gd dat notarju overit kopijo? in priložit "dokazilo" o stalnem naslovu -mi smo v najemu, najemno pogodbo??
upam, da je naša gradnja "reševanje prvega stanovanjskega problema" in da se najem ne šteje. al to pomeni, da je prvo reševanje takrat, ko se ločiš od mamice???? ma, tako je napisano, da res ne vem pri čem sem.

vem pa to, da smo lani zamudili 8 dni in da letos hočemo duplo! uf, bi prišlo prav:)

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Subvencije stanovanjskega sklada
10.4.2008 9:59:05   
sazi
1. reševanje pomeni, da niste lastniki ničesar

lani sem jaz 1. oddajala vlogo - dala sem zraven kopijo kupoprodajne pogodbe za hišo v 3.pgf - je bila overjena pri notarju, ampak zato, ker sem samo pri njemu dobila kopijo, ker jo je imel od prej (original je bil že na ZK), tako da o tem ali mora biti notarsko overjena ali ne nisme prepričana

zraven nisem dajala nobenih dokazil o bivališču - tam sem obkrožila, da živimo pod "drugo", ker v bistvu nismo v najemu, ker so lastniki moji starši - dala sem zraven kopijo ZK izpiska, ker piše, kdo je lasnik stanovanja (da se vidi, da nisem jaz - pa to piše pod LAS1, pri obveznih prilogah)

(odgovor članu lucika)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Subvencije stanovanjskega sklada
10.4.2008 10:40:00   
noe
Sazi, a to pomeni, da še niste  imeli izdanega GD?? In ste vseeno dobili subvencijo?
Ker mi smo že vplačali tipsko hišo pri Xelli,dobili rušitveni načrt, ker imamo nadomestno gradnjo, na GD pa še čakamo in naj bi ga dobili do začetka maja.
Zdaj pa ne vem ali nas bodo upoštevali ali ne, ali lahko številko GD pošljemo naknadno??

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Subvencije stanovanjskega sklada
13.4.2008 16:56:54   
sazi
Noe, mi smo že kupili hišo zgrajeno do 3. podaljšanej gr. faze, tako da smo prilagali kupoprodajno pogodbo in ne gradbenega dovoljenja. Če ga še nimate, vas zagotovo ne bodo upoštevali, lahko pa se boste naslednje leto prijavljali tudi za nazaj in dobili za 2 leto naenkrat - tako kot se nekateri lahko letos prijavijo za subvencije 2007 in 2008

(odgovor članu noe)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Subvencije stanovanjskega sklada
13.4.2008 21:50:33   
lucika
sem jaz tudi prav razumela, da dobimo "lanski" za lani in za letos; torej dvojno???

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Subvencije stanovanjskega sklada
13.4.2008 23:28:29   
sazi
torej dvojno???

jaz tudi tako razumem - toej, če ste pogoje izpolnili lani, vendar po razpisu in lani še niste dobili subvencije

(odgovor članu lucika)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Subvencije stanovanjskega sklada
14.4.2008 10:35:20   
noe
Sazi, hvala

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Subvencije stanovanjskega sklada
14.4.2008 21:03:22   
ML
Mi smo pogodbo za nakup stanovanja podpisali 15.04.2005. Nikoli prej nismo uveljavljali teh subvencij- nismo vedli za to. Ker je datumsko določeno po 01.03.2006 me zanima če je ta datum bil tudi za leta prej ali se vsako leto določi nov datum. Smo pa družina s tremi otroci- enim predšolskim. A mislite da vseeno lahko poskusimo, saj nimamo kaj zgubit.

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Subvencije stanovanjskega sklada
14.4.2008 21:11:16   
Lory
Te subvencije se letos podeljujejo šele tretjič. prej tega ni bilo. Se pravi leta 2006 so prvič podelili subvencijo za ta namen.

(odgovor članu ML)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Subvencije stanovanjskega sklada
15.4.2008 10:23:41   
sazi
15.04.2005


Kot pravi Lory - to je šele 3. razpis in vse se je začelo po 1.3.2006 - žal ne boste dobili.

(odgovor članu ML)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Subvencije stanovanjskega sklada
25.5.2008 22:29:59   
lucika
a mislijo kaj nakazat tile na skladu? bi že pasalo, a ne?

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Subvencije stanovanjskega sklada
26.5.2008 10:46:55   
sazi
Najprej pride odločba, potem nakazilo. Bo pa denar prav prišel - je pa meni osebno vseeno ali ta mesec, ali pa čez 2 - važno, da pride.

(odgovor članu lucika)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Subvencije stanovanjskega sklada
2.6.2008 21:48:57   
ROmama
a je že katera dobila odločbo ali denar. Mi smo že dvakrat dobili obvestolo, najprej da so prejeli vlogo in nato še, da je v obravnavi.

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Subvencije stanovanjskega sklada
3.6.2008 9:22:05   
*bubi*
Mi smo tudi samo ta obvestila dobili, odločbo pa še čakamo.

Eh, ko bo, bo prav prišlo user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu ROmama)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Subvencije stanovanjskega sklada
4.6.2008 12:03:50   
*bubi*
Evo, danes smo dobili odločbo user posted image  Nakazilo bo po pravnomočnosti odločbe. Glede na to, da je rok za pritožbo 15 dni, je to verjetno enkrat takrat user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Subvencije stanovanjskega sklada
4.6.2008 13:53:20   
sazi
super -upam, da čaka pošta tudi v mojem nabiralniku

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?