|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: POROD in KONDICIJA??
7.4.2008 18:45:34   
anny1
Zdarvo ataner naj te ne skrbi tudi jaz sem bila zelo slaba v kondiciji strogi počitek pa je šlo zelo hitro 4ure in konec- nič naj te ne skrbi bodi sproščena- kar se le dauser posted image  pa bo šlo vse po načrtu-javi kako je šlo.user posted image

(odgovor članu ataner)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: POROD in KONDICIJA??
9.4.2008 8:32:14   
scubadiver
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Mi je malo lažje, ker me je bilo že groza, ko so mi vsi govorili: joj kak boš ti težko rodila, ker se nič dosti ne gibaš.


Tezje ti je po porodu.


Jaz sem bila pred nosečnostjo čist brez kondicije (še na šmarno goro je bil podvig pridet) Edini "šport" je blo prenašanje potapljaške opreme ker je res težka, potop pa itak ni šport. med nosečnostjo prav tako nisem počela nič.
Porod od trenutka ko so mi začeli sprožati popadke do konca 3,5 ur s tem da sem bila čist čist zaprta.
Okrevanje po porodu? Takoj bi šla lahko plesat. Res sem se super počutila, matrali so me edino šivi, ker je šlo pri porodu tko hitro da niso imeli časa čuvati presredka.
Tko da po mojih izkušnjah niti porod niti okrevanje po porodu nimata veze s kondicijo.

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: POROD in KONDICIJA??
11.4.2008 20:39:34   
ataner
Babike hvala vam za podeljene izkušnje. Sicer pa - še dva meseca in vam bom povedala še svoje mnenje. user posted image  user posted image

_____________________________

V TREBUŠČKU JE MAJCENA, DROBCENA PIKA, KI POSTAJA VEDNO VEČJA IN VELIKA!
ZDAJ JE PA ŽE OD 15.06.2008 OB MENI!

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: POROD in KONDICIJA??
12.4.2008 18:18:15   
BUŠICA
lepo slišati take zadeve, ker skoz poslušam naj se vpišem na user posted image telovadbo, češ da drugač bom težko rodila,pa okrevanje bo slabše... povem tudi jaz čez 2 meseca!

(odgovor članu ataner)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: POROD in KONDICIJA??
15.4.2008 14:16:46   
kristinaj
nima veze......vse je odvisno od telesa samega......... jaz sem kar aktivna, 3x porinla in pupa je prišla na svet, mi je pa morala sestra, ko sem drugič porinila, noge pomagat vzdignit tako, da ne se sekirat....... kondicija gor ali dol......ne pomaga kaj dosti....

(odgovor članu ataner)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: POROD in KONDICIJA??
15.4.2008 14:27:01   
ursalara
Ah kje pa jaz nisem bila najbolj fizicno pripravljena pa sem rodila v 4 urcah!Mislim da to nima nekega pomena so pa tudi meni vsi govorili da morav vsaj v zadnjih mesecih veliko hoditi ja valda sla sem ene parkat na kratek sprehod in to je bilo to!

_____________________________

4.1.08 se nama je pridruzila najina princeska Lara!

http://picasaweb.google.com/krasevec.ursa


(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 31
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?