|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  99 100 101 102 [103]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI - april
30.4.2008 17:48:49   
vijolica30
Gloria hvala ti, se bom že pobrala, komaj čakam da moj dragi pride ker pop dela da se skupaj zjokava, ju3 je pa že majuser posted image , evo kok gre hitr časuser posted image . Sm šla mal zaspat pa me je spet zadel k strela, zdej k sm se zbudila. Pa jezi me ta moja user posted image , noče pa noče pridt. K zanalašč. Jo grem mal poklicat, ker so zdej že rekli da lahko pride, kaj ji ni jasnuser posted image .

lp, v

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 2551
   RE: IVF/ICSI - april
30.4.2008 18:15:15   
mala81
vijolica30 zelo mi je žal in ti pošiljam user posted image . Vem kako se počutiš, saj sem bila lani v enaki situaciji, ampak meni se bhcg ni podvajal, ampak je pomalem rastel. Potem pa čez 1 teden šok. Test je bil negativen. Sem mislila, da ne bom preživela, saj je bil to prvi ICSI, ampak mi je uspelo.  Potem sem imela letos februarja ET dveh zamrznjenčkov. Po tihem sem upala, če že ne oba, pa se naj vsaj en prime. Ampak žal noben ni hotel ostati pri meni. Zdaj pa optimistično zrem naprej in komaj čakam junij, ko bo že vsega konec, saj se začnem naslednji teden špikat.

(odgovor članu vijolica30)
Neposredna povezava do sporočila: 2552
   RE: IVF/ICSI - april
30.4.2008 18:17:42   
sonček33
mala81 - želim ti veliko sreče v tem postopku
vijolica - nekaj dni bo težko, potem bo vsak dan lažje. tudi sama sem bila po prvem neuspelem postopku čist fertik, toda takoj, ko začneš planirati za naprej, ko se dogovoriš za začetek ponovnega postopka -je vse nekoliko lažje.


_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu mala81)
Neposredna povezava do sporočila: 2553
   RE: IVF/ICSI - april
30.4.2008 18:18:50   
Abra
Punce, hvala. Jaz upam, da so se moje celice že pustile upecat user posted image plavalčki so bli res tko aktivni, da še nisem vidla takih. Se je mojemu jemanje vitaminov tudi obrestovalo, čeprav je že prej imel dober spermiogram. Danes je zgledal prav supertruper user posted image

Sonček user posted image user posted image vidiš, da se počasi daleč pride user posted image

Stijan, kar počasi, do punkcije bojo še lepo zrasle user posted image

Zvezdica, kj pa je blo to? Kaj pa si počela, so bli kaki sunkoviti gibi? In kateri jajčnik te je zabolel, tisti, ki še deluje?

vijolica user posted image user posted image user posted image čimprej zjokat, to pomaga. Pol pa jeseni v nov boj! Po dopustu boš že čisto v pričakovanju novega postopka, spočita in boš videla, da bo naslednjič ratalo.

Pija, jutri kličem. Kdaj pa ti? Po mojem za soboto pozno popoldne ali pa nedeljo??? Zdaj, ko je et v pon., se ne mudi tolko. Pa te ne bom prehitela user posted image

tejki, čestitam user posted image če si imela ET 31.3. si pa že 6 tednov noseča! Pri nas se točno ve. UZ imaš pa prav pozno, a ni navadno 2 tedna po poz. testu? Zdej boš slišala že srček! Pretekle, slabe izkušnje pa čimprej pozabi!

Arneja, ja Reš je spet v formi user posted image

DAJAMAJA KJE SI?? Sej vem, da sta si privoščila še izlet, pa najbrž kalamare, počasi nam bo pa treba poročat user posted image Sej veš, kakšne smo user posted image

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 2554
   RE: IVF/ICSI - april
30.4.2008 18:20:06   
sonček33
Abra itak da so se že zaljubiliuser posted image daj povej mi, kaj pa tvoj dragi jemlje?

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 2555
   RE: IVF/ICSI - april
30.4.2008 18:27:10   
mala81
womanpolice kako se počutiš? A fejst paziš na pikici? Naj ti čimprej mine tole čakanje in velik plusek na koncu

dajamaja tudi tebi želim velik plusek, zdaj pa ju lepo čuvaj

abra naj se jih olpodi čimveč.

vijolica30 naslednji poskus je ziher tvoj.

krtekxx user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mateja_goljev)
Neposredna povezava do sporočila: 2556
   RE: IVF/ICSI - april
30.4.2008 18:29:00   
mala81
sonček33 hvala. Itak da bo

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 2557
   RE: IVF/ICSI - april
30.4.2008 18:31:55   
sonček33
mala81 - tako, optimizem mora bit, pa je

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu mala81)
Neposredna povezava do sporočila: 2558
   RE: IVF/ICSI - april
30.4.2008 18:36:18   
Abra
sonček, midva sva bla kar na isti terapiji user posted image koencim10, selen-cink, evitol, jaz sem jemala še 10 dni matični mleček v fiolcah od medexa (tolko jih je v eni škatli)

mala, super! nov postopek je res najboljša terapija user posted image

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 2559
   RE: IVF/ICSI - april
30.4.2008 18:59:32   
dajamaja
Zvezdica user posted image user posted image  za stopko user posted image user posted image  ET je pri Rešu odvisen od št. celic, če jih je več kot 10 reskira in čaka 5 dni, sicer 3 dan. Saj tako smo iz izkušenj ugotovile tle gor. Aspirin 100 po ponkciji 1 /dan, dober az prekrvavtiev, pa hkrati tako mil, da ne prizadene razvoja ploda. Ko je test pozitiven pa itak nehaš z njim.

Arneja, si prav povedala, ja. Jaz žarim, z Abro pa nisva čvekali. Danes je bila taka gužva, da se ni dalo ugotoviti kdo bi bil RR fan.

Krtekxx user posted image user posted image

Abra user posted image user posted image user posted image  za 9 celic. Carica si!!! Tudi jaz tebe nisem spoznala. Po moje da se nisva videli, nobena ni bla videt sfenana user posted image . Ti povem, kako sem jaz zgledala, mene ne moreš sfalit, ker sem bila edina v trenirki. Saj veš "kr gor skočte" pa to ... Dej se zadet s kakšnim zdravilom pa pridi za PC, da kakšno pivo spijemo in našim dvem jajčkom nazdravimo. Midva sva se tud mela v delu user posted image .

Sonček user posted image user posted image  krasne mere!

Vijolica, zelo mi je žal, da ni uspelo. Zjokaj se, enkrat, dvakrat, ... potem pa spet v nov boj.

Sva šla še po zdravila v Italijo, pa nazaj grede na kalamare (sicer kr v naših koncih user posted image ). Doma pa sine, pa pes, no zdej sem pa lahk gor prilezla.



(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 2560
   RE: IVF/ICSI - april
30.4.2008 19:01:19   
dajamaja
Hvala vsem, da ste mislile name. Je to tak prijeten občutek, da imaš svoje zaledje user posted image .

(odgovor članu dajamaja)
Neposredna povezava do sporočila: 2561
   RE: IVF/ICSI - april
30.4.2008 19:06:27   
Abra
Dajamaja user posted image user posted image user posted image sej sem vedla, da ne more bit drgač! Naj ti prineseta čez 2 tedna lep plus, januarja pa zdrava otročka! Je še kaj ostalo in čaka na zamrznitev?
Moja frizura pa nč urejena ne zgleda user posted image user posted image ti napišem na z.s. Zdaj sem že na prometriumu, čez pol urce greva pa v šoping, da bo čez praznike kaj za jest user posted image


(odgovor članu dajamaja)
Neposredna povezava do sporočila: 2562
   RE: IVF/ICSI - april
30.4.2008 19:18:04   
vijolica30
mala81, abra, dajamaja sej pravim, da ste zame vse "zmagale", šele potem, ko imaš slabe izkušnje, vidiš kaj in kako

naslednjič se ne bomo dale, tiste ki še čakamo, anedeuser posted image user posted image user posted image

hvala vam, super ste, lupčka, v


(odgovor članu mala81)
Neposredna povezava do sporočila: 2563
   RE: IVF/ICSI - april
30.4.2008 19:41:31   
Zvezdica
Abra ...ti maš celo četo user posted image user posted image user posted image . Itak rabiš dva, in bo ratalo.

Kar se mene tiče, ja edini jajčnik, ki ga imamuser posted image je zabolel k pes, zdaj še vedno boli, tko kot takrat ko sem imela IMN. Groza.
Zdaj mam pa še en problem, prej sem kadila (3 cig/dan), zdaj sem pa nehala in me daje zaprtje. Pa je cel žur.

Dajamaja.... čuvaj in lepo grej te user posted image user posted image .

Še mal pa bo stopka :). Zjutraj mi je Reš dal še menopur, zdaj pa še to pol pa gremo. Upam, da smo res kaj pridelali.

Grem mal počivat.




_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu vijolica30)
Neposredna povezava do sporočila: 2564
   RE: IVF/ICSI - april
30.4.2008 19:43:34   
mismis
Dajamaja BRAVO za otroce user posted image user posted image user posted image

Vse skupaj pa jutri prav lepo povabim v našo novo temo IVF/ICSI maj, kjer že čakamo prvo majsko nosečko


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 2565
   RE: IVF/ICSI - april
30.4.2008 19:59:20   
Zvezdica
Mismis, ti si tako pridna, kot miska.

Hvala za nasvete in odgovore danes zjutraj. Ena user posted image zate.


_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 2566
   RE: IVF/ICSI - april
30.4.2008 20:06:14   
Zvezdica
Aja, pa glede stopke, imam dve vodici indve dozi pregnyla.
Torej vse skup zmešam, pripravim iglo, jo moj pravokotno porine v zadnjico(vseen leva ali desnauser posted image ) in jo počasi ali na hito iztisne?!?!?

Me je prav strah tega. A kej boli stopka?




_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 2567
   RE: IVF/ICSI - april
30.4.2008 20:10:25   
vijolica30
Zvezdica malenkost bolj pekoča je, nič druzgauser posted image , mislm da je postopek apliciranja isti kot ostale droge

punce drage men je tok slabo, od user posted image  pa ne duha ne sluha, a se je kateri že isto dogajalo?

< Sporočilo je popravil vijolica30 -- 30.4.2008 20:11:56 >

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 2568
   RE: IVF/ICSI - april
30.4.2008 20:14:57   
Zvezdica
Vijolica HVALAuser posted image . Se prav nič ne veselim pikice v rit.

A tebi je slabo? So morda živčki krivi, ali pa se le pripravlja ta packa?
Kaj pa če bi kozarček rdečega spila, da vse skup mal poženeš?


_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu vijolica30)
Neposredna povezava do sporočila: 2569
   RE: IVF/ICSI - april
30.4.2008 22:05:28   
womanpolice
Mala81, Ledenka in ostale seveda... svoji pikici zelo čuvam. Mogoče se bo zdelo malo čudno, ampak včasih - skoraj vsak dan - se pogovarjam z njima... Govorim jima, da naj bosta pridni, naj ostaneta notr še slabih devet mesecev, in potem z rojstvom osrečita mamico in očija. Božam ju in ju prosm, da naj ostaneta notr na toplem, v zavetju maternice, ...

Vam povem današnji pripetlaj.. no, brale boste verjetn jutr, saj že očitn vse spite (a greste spat s kurami?) user posted image user posted image

Sm bla pr zdravnici in je bila med. sestra notr in en reševalec, pa se z med. sestro pogovarjava o tem, pa me tip gleda v moj veeeeeeeeeeeeeliiiiiikkkkkkkk trebuh od hiperce (mi zgleda kot bi bila v 4 mesecu) in reče: "a ste noseči?" jst pa odgovorim: "ja, en teden" Pa me deeeeeeeeeebeeeeeeeeeeeelooooooooo gleda in me vpraša: " a bodo trojčki"?" jst pa odgovorim: "ne, dvojčki...  zaenkrat"  pa vpraša "a res? dvojčki?"  pa spet odgovorim "ja, zaenkrat."  Tip je debelo gledal in mu po mojem ni blo nč jasn... mislm, da je mislu, da ga zafrkavam...

Vijolica30  tud ti nam stojiš ob strani, nas vzpodbujaš, bodriš, tolažiš... dobro se z dobrim vrača... no, pa slabo tud z dobrim, pravimo Kristjani... Pošiljam ti en veeeeeeeeeellllllliiiiiiiiiikkk objem user posted image .

Punce...
(da spet ne naštevam imen, ker bom zihr katero pozabila, potem pa bo užaljenost...) hvala, da držite pesti zame... tud jst srčno upam, da bosta moji dve pikici lepo rasli še do januarja 2009 (to bi bilo super, saj imam jst tud konec januarja rojstni dan)..........

nč, želim vam lahko noč in sladke sanje... No, ker pa tole verjetn berete šele zjutraj... pa vam želim DOBRO JUTRO... Ja, kričim, da se zbudite............. user posted image user posted image user posted image   lp!user posted image

(odgovor članu mala81)
Neposredna povezava do sporočila: 2570
Stran:   <<   < Prejšnja stran  99 100 101 102 [103]
Stran: <<   < Prejšnja stran  99 100 101 102 [103]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?