|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 22:12:06   
DaisyE
Hehehe grethy, tetaroza. user posted image user posted image user posted image  Tale je pa fajn. Mene tud tale tetaroza daje, pa se še sploh ne počutim staro.

Abri, važička, a ti pa kar novo zvezdico!? Ts, ts, ts, ga pa res serjete, ko mene ni. user posted image  Ja nič, zdaj pa jaz za rundo častim. Evo grethy, počasi začni user posted image

Abri zate pa deci rdečga, da bo vse kar ne paše not ziher ven padlo in da lahko pol z novim postopkom začneš in da ostane not tisto, kar mora. Tole sem pa malo zmedeno napisala, a ne? No u glavnem, deci zate...user posted image

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 22:13:38   
Abra
Jaz se tudi nč na polipe ne spoznam. G je rekla, da ji tko zgleda, za ziher pa je poslala na preiskavo. Se bo videlo, ali je zraslo iz ostanka zarodka ali kaj drugega. Izvide bi že včeraj morala dobit, pa jih še ni blo, zdaj čakam na torek. K Rešu sem se vseeno naročila kot da grem v postopek, da še on pogleda in mi da drugo mnenje, pa izvid bom upam že takrat imela. G je rekla, da je dobro to odstranit, naj pa Reša vprašam, kaj misli... na urgenco pa ne grem več, grem prav zato k Rešu, da se zmenim za Postojno, če bo treba.

Bi enkrat morale skupi v čakalnico, da povprečje popraviva user posted image Res je večina suhic, vsake toliko je pa tut kaka bolj krepka od mene, da se lahko tolažim, da še ni take sile user posted image user posted image

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 22:14:01   
DaisyE
Moram še tule na služenem malo smajlijov zrihtat, tele slike so čisto prevelike...

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 22:15:13   
Abra
Ooo, hvala. Pa tko lepo not teče, pa glih prav temperiran user posted image

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 22:19:01   
DaisyE
IZVIRNO SPOROČILO: Abra
vsake toliko je pa tut kaka bolj krepka od mene, da se lahko tolažim, da še ni take sile user posted image user posted image


No, pol sva pa ziher že skup v čakalnici sedele. Jaz sem tista s katerimi se ti tolažiš. user posted image user posted image user posted image  No ja, menda je enkrat eni suhici pribil, da če misli, da se bo zarodek na rebra prijel. Pri meni je tolk robe, da kamor se bo obrnil, se lahko prime. user posted image user posted image user posted image  Samo interes mora pokazat. user posted image user posted image

A pol maš v četrtek reša al kako? Jaz mislim, da so tole tvoji navadni dohterji malo zmutili, pa da bo vse ok. Reško te bo pa za čas posla v nov postopek ruknu.

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 22:28:03   
Grethy
O Daisy veš kako je to ... leta napisana na roj.listu so mi trenutno samo v napoto ker mi onemogočajo kaj  več kot en edini postopek ... pa kaj ... itak sem se odločla da je to zdaj tisti pravi čas in pravi postopek ker bom zdaj imela dojenčka ali dva ... innnnnn ... če sem čisto odkrita kar se počutja starosti tiče, ti povem na uho samo tebi user posted image ... se mi zdi da so se v porodnišnici zmotili pa napačno letnico napisali, tako desetiško napako, namesto šestke bi men se zdi mogla bit sedemuser posted image ... ampak kdo bi jim zameril, saj se tut jz kdaj zmotim pri delu aneeeee ... če je kaka slavistka tu na forumu se globoko pardoniram za pisanje user posted image

_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 22:29:02   
Abra
IZVIRNO SPOROČILO: DaisyE
Pri meni je tolk robe, da kamor se bo obrnil, se lahko prime. user posted image user posted image user posted image  Samo interes mora pokazat. user posted image user posted image


Jaz mislim, da je to najboljš kombinacija. Interes bo pa itak moral, slej ko prej. Ko bojo ti zarodki poštekal, da ni druge user posted image
Misliš, da ima Reš tisto teorijo, ko prideš na ogromen parking, nikjer nobenga avta in ne veš, kje bi parkiral. Če je sam en frej, se vanjga takoj zrineš, čeprav jih že pet čaka user posted image
Jp, četrtek se grem spet pokazat, bo hiter ugotovu, da nisem nč shujšala user posted image čeprav sem vmes že, pa pol vse nadoknadla
Eh, tuki zgleda, kot da se res s tem ful ukvarjam, pismo nakladam user posted image

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 22:30:09   
Grethy
IZVIRNO SPOROČILO: DaisyE

Hehehe grethy, tetaroza. user posted image user posted image user posted image  Tale je pa fajn. Mene tud tale tetaroza daje, pa se še sploh ne počutim staro.

Abri, važička, a ti pa kar novo zvezdico!? Ts, ts, ts, ga pa res serjete, ko mene ni. user posted image  Ja nič, zdaj pa jaz za rundo častim. Evo grethy, počasi začni user posted image

Abri zate pa deci rdečga, da bo vse kar ne paše not ziher ven padlo in da lahko pol z novim postopkom začneš in da ostane not tisto, kar mora. Tole sem pa malo zmedeno napisala, a ne? No u glavnem, deci zate...user posted image









HVALAAAAAAA ... na zdravje !!!!!!!


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 22:31:43   
Abra
user posted image user posted image jaz sem pa rabla, da sem zdaj vajino tetorozo skapirala, kaj me pol daje, blond nisem user posted image

(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 22:34:44   
Abra
Popijta lepo to rundo do konca, pa še kakšno, jaz moram it cunje zlagat, mi jih sušilc že pol ure "rahlja". Drgač bom morala jutri še likat.
Nočko!

(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 22:35:43   
DaisyE
En in edini postopek... user posted image  Hja, potem bo pač tale mogu bit tisti ta pravi, a ne? Tule bom pa vse svoje navijaške sposobnosti na kup potegnila, pa še vse ostale na forumu mi bodo 100% pomagale. Druge ni. Bomo štorklji kupili Garmin, pa gnezdo pripravili, pol pa ziher ne bo zalutala.

Blančija vidim. Kako život, violet monster? Še vedno čakaš na september? Neee čakaaaj jeseeeniii, ne čakaaaj na .... No mi je pa spet na otročje potegnilo. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 22:42:28   
DaisyE
IZVIRNO SPOROČILO: Abra
bo hiter ugotovu, da nisem nč shujšala user posted image čeprav sem vmes že, pa pol vse nadoknadla
Eh, tuki zgleda, kot da se res s tem ful ukvarjam, pismo nakladam user posted image


Ne, ne, jaz sem kriva... Sem te s kilami začela natiravat. Kaj pa misliš, zakaj sem mislila, da si na 50tih? Zato, ker nikol o njih ne govoriš. Tole s parkingom si pa vredu povedala. user posted image user posted image user posted image  Kar se pa otrok tiče, pa saj veš, doslednost. Slej kot prej jim bo potegnilo, da mami ne misli odnehat s postopki, dokler se ne primejo. Pol bo pa menda kateri od njih popustil, pa se žrtvoval v dobro drugih. user posted image user posted image

Midve Reškota malo zvozima, ker se kljub kilam (no vsaj jaz) ok odzivava na terapije. Pol mu pa porušiva njegovo teorijo, pol je pa raje tiho. user posted image user posted image

Grethy, saj slavistično nimaš problemov. Na zdravje.

Abra fajn zlagaj. Pridna pupa. Moje gospodinjstvo je pa kot Hirošima po atomski bombi.

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 22:44:31   
DaisyE
Vijolica, a še čakaš, al si šla v akcijo?

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 22:47:20   
pikovit
Ok,zdej se bom pa zjokala.Koga pa vidim gor???????????


user posted image     DEJZI  user posted image

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 22:47:40   
vijolica30
še še, sej ste rekle da se ne mudiuser posted image


(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 22:51:49   
DaisyE
IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

Ok,zdej se bom pa zjokala.Koga pa vidim gor???????????


user posted image     DEJZI  user posted image


OOOOOO Ljubaviiiii! user posted image user posted image user posted image

Vidim si mela srečanje! Kako drugače? Pridna? Aerobika? Pivo? Poroka? Se vedno kar nasmejim, ko se nate spomnim.

Mah, ne utegnem na net, sem si tolk enih stvari navlekla, da me že panika daje. Poleg tega mam pa kišto še vedno na servisu.


Vijolica, jaz navijam zate. probi sama, pa kar bo, bo! user posted image user posted image user posted image

Dajmo, dajmo!!!!

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 22:56:03   
vijolica30
Daisy faca, mam še eno uro časa pol pa kokr pravš, kdo rab desceuser posted image

lp, v

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 22:59:28   
pikovit
Dejzi moja,kje naj sploh začnem.A veš katerega podviga sem se lotila.HUJŠANJE.Groza.Danes imam sadni dan,all day.ŠIT ti rečem.

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 23:04:18   
DaisyE
Odštevamo...

No, sicer sem pa v kontra situaciji kot ti. Jaz mojmu moje praške pustim samo od daleč pogledat, to, da bi se jih dotikal pa sploh ne pride v poštev. Da bi pa povrh vsega še mene špikal, to je pa sploh znanstvena fantastika. user posted image user posted image user posted image  Sem čisti control freak. user posted image user posted image user posted image

Flašo sem pa jaz tud že slabo odlomila. pa luft sem vase spustila, pa enkrat sem precej menopurja mimo spustila, pa flaše so mi iz rok popadale. Bilo svega... Ampak pol za nazaj je fajn, ker se samo režiš.user posted image user posted image user posted image

Zdaj bom pa počasi, počasi odmaglila, ker mi okice nočejo več gledat...

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu vijolica30)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 23:09:28   
pikovit
Dejzi lahko nočuser posted image .Z mano se pa nočeš nič pogovarjat.Vsaj to priznaj,da te je moj Bruce W. iz marca se privlekeluser posted image

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 23:09:33   
DaisyE
IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

HUJŠANJE.Groza.Danes imam sadni dan,all day.ŠIT ti rečem.


Zdaj pa še ti... Očitno bom mogla jaz tud začet. Me na vsakem koraku preganja. Dons je bil celo v Mladini proglas o hujšanu... Pridna si, pridna. Glede sadnega dneva pa samo tole... Samo še ena ura, pa ga bo konc. Če si do zdaj zdržala, bo to zate mala malica. Vidim, da si se v MB vrgla. Bravo punca, si pa čisto v šusu. Jaz mislim, da so tvoji otroc rekli, da se hočejo v zakonsko zvezo rodit, tako da bo zdaj ta pravo. Septembra boš že poročena, pol bo šlo pa vse kot po spisku. Kaj si pa z obleko nagruntala? Meni tista cinderella (a je prav?) ne gre in ne gre iz glave...

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 23:10:56   
DaisyE
IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

Vsaj to priznaj,da te je moj Bruce W. iz marca se privlekeluser posted image


A moj bruce je na marcu!??? Smajlikiseslini. Hitro povej na keri strani, da ga grem pošlatat.

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 23:11:16   
Grethy
IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

Dejzi moja,kje naj sploh začnem.A veš katerega podviga sem se lotila.HUJŠANJE.Groza.Danes imam sadni dan,all day.ŠIT ti rečem.


pikovit a je ločevalna ??? sej se da lepo shujšat ... jz že celo življenje hujšam pa so dohtarji obupal nad mano ... sem lušna okrogla ... moj pravi da mu je bog dal prekratke roke, da je doma lahko v vrtu staro hruško objel, mene pa ne more ... user posted image user posted image user posted image user posted image ... je zlat ... bolj ma usekane pripombe rajši ga imam ... on pa mene glih tako kot sem ...






_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 23:13:53   
DaisyE
IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

Z mano se pa nočeš nič pogovarjat.


Pa veš kako se hočem s tabo pogovarjat, ampak če si pa tak nočni ptič! Jaz mam že zobotrebce v okah - to je edini način, da jih odprte držim. In to samo zate. Ampak so že začeli pokat. Tule nimam kaj. Upam, da mi bo vsaj do postle uspelo prit.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: IVF/ICSI - april
4.4.2008 23:16:51   
vijolica30
Daisy akcija se je začela, s tem da mam pouhn mehurčkov zravn, pa mal sm ga stran vrgla, drugač pa obvladam po tvoji zaslugi, pa krč me je v prst prjeu k sm tok smotanauser posted image

lahko noč

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?