|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: balerinke
9.4.2008 12:42:36   
Volga
user posted image

jaz bi take, Kje v bližini NM pa prodajajo te Koritove čevlje?

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: balerinke
9.4.2008 12:51:25   
Anonimen
NAŠO OBUTEV LAHKO KUPITE BLED -TRGOVINA COKO, Ljubljanska c. 4 KOPER - DIANA, C.Zore P. Godina 2 LENART - TRGOVINA NADA Jurovska 6 -tudi Ptuj in RadgonaLITIJA - PRODAJALNA JURČEK, Ul.Mire Pregljeve 4LJUBLJANA:               -STELKA ,Trubarjeva 30               -STONOGA, BTC hala A, klet               -TREND, Trubarjeva 20               -PEPELKA, Dunajska 48, Plava LagunaLOGATEC - SANPAVLIJA, Cankarjeva 13POSTOJNA- SANPAVLIJA, Tržaška 35RAVNE NA KOROŠKEM-MOJCA  Na Šancah 2METLIKA -ŠULNARIJA, Cesta xv.brigade 27 a

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: balerinke
9.4.2008 12:53:21   
Volga
Aha, se mi je zdelo, da jih tu blizu ni.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: balerinke
9.4.2008 13:44:14   
smigli
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

user posted image

jaz bi take, Kje v bližini NM pa prodajajo te Koritove čevlje?


U tej so tudi meni fajn, lepi lepi

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: balerinke
9.4.2008 14:49:56   
felicia
jaz bi pa kej na peto pa to ne delajo al kaj?

(odgovor članu smigli)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: balerinke
10.4.2008 14:29:16   
muška
A preko neta pa jih ne prodajajo? Meni jih je tudi kar nekaj modelov všeč, bi jih naročila, pa cen tudi ni gor ne?  user posted image

(odgovor članu felicia)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: balerinke
10.4.2008 14:39:53   
Maxica
Caffe, luštni. A pa so mehki?
Ker jaz imam njihove tele
user posted image

pa nekak niso lih zelo zelo udobni, kot sem pričakovala. Sej drugače so ok, sam da bi pa lahko z njimi ful prehodila, pa ne gre.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: balerinke
10.4.2008 21:22:30   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: smigli

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

user posted image

jaz bi take, Kje v bližini NM pa prodajajo te Koritove čevlje?


U tej so tudi meni fajn, lepi lepi


Mislim, da je zadnji čas, da grem v Logatec. Noro lepe so mi te balerinke

(odgovor članu smigli)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: balerinke
10.4.2008 21:38:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: caffee

ma, sej jz jih tudi že nekaj časa gledala, pa tut ostale modele. Imam pa dvoje japanke od te iste firme že 7 let, pa so dobesedno kot nove!...Res so nekoliko dragi ti čevlji...ampak so pa resnično vredni svojega denarja user posted image


Men se pa ne zdijo user posted image Cele usnjene in tolk mehke mal tezko dobis za 50€. Vsaj v LJ, no user posted image

Jaz imam od Koritnika oranzne in so super!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: balerinke
10.4.2008 21:39:33   
Anonimen
No, tele imam (ampak oranzne):

user posted image

te, ki jih ima Maxica, sem pa hotla kupit, pa so me tiscali (so mi bili prenizki pri prstih).

Aja, imam pa tudi njihove natikace (zaprte, unisex), moj tudi - jih poleti in pomladi in jeseni (in pozimi) kar naprej nosi.


< Sporočilo je popravil ribicaRR -- 10.4.2008 21:40:10 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: balerinke
11.4.2008 8:17:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ribicaRR

IZVIRNO SPOROČILO: caffee

ma, sej jz jih tudi že nekaj časa gledala, pa tut ostale modele. Imam pa dvoje japanke od te iste firme že 7 let, pa so dobesedno kot nove!...Res so nekoliko dragi ti čevlji...ampak so pa resnično vredni svojega denarja user posted image


Men se pa ne zdijo user posted image Cele usnjene in tolk mehke mal tezko dobis za 50€. Vsaj v LJ, no user posted image

Jaz imam od Koritnika oranzne in so super!



jah, zame, k sm Gorenjka in ki za čevlje nisem nikoli dala več kot 60 eur, so kar dragi user posted image Je pa res, da so v Lj. Koritnikovi čevlji za 20 eur dražji user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: balerinke
11.4.2008 8:25:10   
emmy
Samo toliko za informacijo: sem bila ravno prejšnji teden v njihovi delavnici / trgovini v Cerkljah in imajo cene enake kot recimo v prodajalni na Bledu.

Edino kar je super če greš v Cerklje je to, da ti zelo prijazna gospa naredi čevlje tudi po naročilu če jih nimajo na zalogi.
Jaz sem si recimo zaželela ene rdeče balerinke ki pa jih trenutno niso imeli v moji številki in so mi jih pač naredili. Počakati sem morala pa približno 5 dni.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: balerinke
11.4.2008 8:36:28   
Maxica
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

IZVIRNO SPOROČILO: smigli

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

user posted image

jaz bi take, Kje v bližini NM pa prodajajo te Koritove čevlje?


U tej so tudi meni fajn, lepi lepi


Mislim, da je zadnji čas, da grem v Logatec. Noro lepe so mi te balerinke



Točno to ti že skoz jaz pripovedujem.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: balerinke
11.4.2008 8:44:15   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: muška

A preko neta pa jih ne prodajajo? Meni jih je tudi kar nekaj modelov všeč, bi jih naročila, pa cen tudi ni gor ne?  user posted image


Ja, lahko jih naročiš, pa ti jih pošljejo po pošti.

Jaz sem že ene, pa še celo brez paščka čez nart so mi jih naredili brez problema.

Edino premajhni so mi bili ...

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: balerinke
11.4.2008 9:33:35   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: muška

A preko neta pa jih ne prodajajo? Meni jih je tudi kar nekaj modelov všeč, bi jih naročila, pa cen tudi ni gor ne?  user posted image


Ja, lahko jih naročiš, pa ti jih pošljejo po pošti.

Jaz sem že ene, pa še celo brez paščka čez nart so mi jih naredili brez problema.

Edino premajhni so mi bili ...



user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: balerinke
11.4.2008 9:36:41   
Mišni
Ja, a ne, vse je bilo super, edino nosit jih nisem mogla.user posted image

Evo, te svetle sem naročila, brez paščka:

user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: balerinke
11.4.2008 9:38:18   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

Ja, a ne, vse je bilo super, edino nosit jih nisem mogla.user posted image

Evo, te svetle sem naročila, brez paščka:

user posted image


Kolk pa maš številko? Mogoče bi bile meni prav user posted image  Medvedki.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: balerinke
11.4.2008 9:39:39   
Mišni
38, ampak sem jih že kolegici hčerki šenkala. Že lani ali predlani. Una punčka ima zdaj nogo že 40 (stara 10 let), tako da jih tudi definitivno ne nosi več.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: balerinke
11.4.2008 9:40:45   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

38, ampak sem jih že kolegici hčerki šenkala. Že lani ali predlani. Una punčka ima zdaj nogo že 40 (stara 10 let), tako da jih tudi definitivno ne nosi več.


No, saj meni tudi ne bi bili prav, jaz imam pa 39.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: balerinke
11.4.2008 10:21:37   
emmy
Imajo tudi polovične številke, ker sem jaz vzela 38,5 številko.


(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: balerinke
11.4.2008 11:15:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

38, ampak sem jih že kolegici hčerki šenkala. Že lani ali predlani. Una punčka ima zdaj nogo že 40 (stara 10 let), tako da jih tudi definitivno ne nosi več.


jz imam tut 38, pa sem mogla 1 številko večje vzet - 39 so mi čist v redu user posted image


(odgovor članu Mišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: balerinke
11.4.2008 12:32:12   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: caffee

IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

38, ampak sem jih že kolegici hčerki šenkala. Že lani ali predlani. Una punčka ima zdaj nogo že 40 (stara 10 let), tako da jih tudi definitivno ne nosi več.


jz imam tut 38, pa sem mogla 1 številko večje vzet - 39 so mi čist v redu user posted image




Ja no, saj jaz tudi zdaj to vem, vsaj za ta model.user posted image  Ampak takrat sta mi dve, ki imata njihove čevlje, zagotovili, da so čisto normalne številke, da imata oni enako kot vse druge čevlje.
No, očitno je tudi pri njih od modela do modela različno. Saj pri enih prav piše, sem zasledila, da so majhne številke. Pa a ne morejo vsaj v enem čevljarstvu delati vseh čevljev v eni številki enakih, madona!!!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: balerinke
11.4.2008 14:21:14   
Anonimen
Ne vem, meni se 50€ ne zdi velik za cist usnjen in mehek cevelj. user posted image Pa kaj vec kot 50€ tudi ne bi dala za cevlje. Sej Massovi niso nic cenejsi, mogoce 10e, pa pol tolk niso lepi. Artke, pa Camper itd. so pa 90€-140€ - to pa je drago.

Mi smo jih sli v Cerklje iskat, smo pri treh parih ful prisparali. Pa se moje so delali po narocilu.

(odgovor članu Mišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: balerinke
11.4.2008 14:23:47   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: ribicaRR

Ne vem, meni se 50€ ne zdi velik za cist usnjen in mehek cevelj. user posted image Pa kaj vec kot 50€ tudi ne bi dala za cevlje. Sej Massovi niso nic cenejsi, mogoce 10e, pa pol tolk niso lepi. Artke, pa Camper itd. so pa 90€-140€ - to pa je drago.

Mi smo jih sli v Cerklje iskat, smo pri treh parih ful prisparali. Pa se moje so delali po narocilu.



Pa kaj, so to Cerklje na Gorenjskem ali  na DOlenjskem?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: balerinke
11.4.2008 17:40:13   
Nyah*
Mi je rekla trgovka na Bledu, da ti jih naredijo v katerikoli barvi, ce le imajo usnje na zalogi, za isto ceno!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?