|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
8.4.2008 0:20:49   
baguSka
Ja, tako je to, clovek se vsak dan necesa nauci.


Tako je. Samo odprt je treba bit za vse novitete..user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 326
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
8.4.2008 0:20:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Ostalim: sori, pa brez zamere. Mal heca.user posted image


Ja, hvala, meni pa nic. Me je u nulo prizadelo. Odpovedujem nadaljnje sodelovanje.

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 327
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
8.4.2008 0:21:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mika

če spije pol pira vse ven poveuser posted image .


Šparoven fant :).

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 328
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
8.4.2008 0:21:56   
baguSka
Odpovedujem nadaljnje sodelovanje.


A samo z mano, al na sploh..? Bos kr RR skesnlala?? Se bom izpisala?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 329
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
8.4.2008 0:22:45   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: mika

če spije pol pira vse ven poveuser posted image .


Šparoven fant :).


user posted image user posted image  ja to pa res...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 330
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
8.4.2008 0:22:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Odpovedujem nadaljnje sodelovanje.


A samo z mano, al na sploh..? Bos kr RR skesnlala?? Se bom izpisala?


Ja, s tabo.

Itak se moras izpisat, zdaj ko bos gospa. Ves da ti ne priticejo taksni pogovori...user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 331
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
8.4.2008 0:23:07   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: mika

Marogica si hudauser posted image
predvidevam da name, samo si me narobe razumela....mojemu ni nič prepovedano, ga ne kontroliram in ne zaslišujem.  če spije pol pira vse ven poveuser posted image . tisto so bile moje skrbi in ga nisem najedala, tega ne počnem nikomur, ne da bi možu.

-


Nisem huda, samo naveličanega teh litanij, ki dolgoročno resnično ničesar (dobrega) ne prinesejo v zakonu... Nisem pa tebe mislila konkretno, temveč nasploh, saj si v tej klobasi nisem niti zapomnila, kdo je kaj pisal...

Tako, da greš lahko mirno spat...in sladke sanje...user posted image  Jaz sem tudi že blizu...

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 332
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
8.4.2008 0:24:17   
baguSka
Itak se moras izpisat, zdaj ko bos gospa. Ves da ti ne priticejo taksni pogovori...


Evo. Se neki novga.. Tenkju mam!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 333
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
8.4.2008 0:25:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Itak se moras izpisat, zdaj ko bos gospa. Ves da ti ne priticejo taksni pogovori...


Evo. Se neki novga.. Tenkju mam!


Pa dan se je komaj zacel....in ze toliko novosti...user posted image .

Aj, lepo spite vsi.

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 334
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
8.4.2008 0:50:45   
mika
samo naveličanega teh litanij, ki dolgoročno resnično ničesar (dobrega) ne prinesejo v zakonu...


ja sej, zato se zadnje čase izogibam DIPO

jaz pa ne morem spatuser posted image , me ograje mučijo

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 335
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
8.4.2008 6:58:17   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

No, moj sosed je imel tako "fantoviščino", da je povabil prijatelje, sosede in še njihove punce zraven. Njegova je šla pa pol v diskač. Sta se poročila, sedaj pa v ločitvenem postopku, pa ne zarad tega, ker je šla potem sama v disko.


Aja zdej se pogojuje locitev s fantovscino in dekliscino!!??user posted image

Jst sm mislila da ljubezen temelji na zaupanju, ne na fantovscini pa dekliscini..


Ne baguska, hočem rečt, kakšne fantovščine eni pripravljajo. Da to v bistvu ni fantovščina v pravem pomenu, da so bili vsi tam, od sodedov, prijateljev, vsi z ženami in puncami. Tisto, da se ločujeta, s tem nima veze. Hotela sem povedat, da se ne ločujeta zaradi tega, kar je bilo na fantovščini, ali karkoli drugega je bilo.

p.s.

Nisem ena takih, ki možakarja doma drži in ga še v gostilno ne pusti. Še zdaleč od tega, včasih se mi zdi, da gre še prevečkrat tja, ker mu je pač blizu in nekako "domače". Pa tudi vem, da je kelnarca v gostilni, v katero zahaja, že bila v miniču in spodaj brez, pa vem, da jih je že nakaj žez dala, poleg svojega moža. Pa skoraj soseda je. Pa glej ga zlomka, tja najraje hodi.

Sem zadrgnjena, pa ga nikamor ne pustimuser posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 336
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
8.4.2008 8:43:28   
jagoda77
dobr, da se meni ne bo treba s temi fantovščinami in dekliščinami ukvarjat, ker moj je čist proti in če bo poroka, bo samo poroka brez žurov user posted image

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 337
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
8.4.2008 8:45:42   
Lepotica
Babe, nehajte smetit temo. Ali napišite svoje mnenje, ali pa odprite svojo temo.

_____________________________

Vsakemu človeku je usojeno,
da bo našel zaklad.
A le tisti, ki posluša svoje srce,
bo zaklad tudi v resnici našel.

(odgovor članu jagoda77)
Neposredna povezava do sporočila: 338
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
8.4.2008 8:50:16   
Anonimen
Sem se izgubila nekje na drugi stran: poroka bo ali ne?

(odgovor članu Lepotica)
  Neposredna povezava do sporočila: 339
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
8.4.2008 8:51:19   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Lepotica

Babe, nehajte smetit temo. Ali napišite svoje mnenje, ali pa odprite svojo temo.


Ja, saj pišejo svoja mnenja. Edino če si mislila, da naj pišejo mnenja, ki se nanašajo na odprto temo.

(odgovor članu Lepotica)
Neposredna povezava do sporočila: 340
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
8.4.2008 8:51:59   
Skratek46
Lepostica a mi lahko pišeš na ZS-tle je šla tema po slabem....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 341
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
8.4.2008 8:52:20   
Lepotica
Naj se pišejo mnenja na odprto temo, ne pa kdo se s kom kje dobi ipd.

_____________________________

Vsakemu človeku je usojeno,
da bo našel zaklad.
A le tisti, ki posluša svoje srce,
bo zaklad tudi v resnici našel.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 342
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
8.4.2008 8:52:40   
Skratek46
Ups-LEPOTICA sm hotla napisatuser posted image

(odgovor članu Skratek46)
Neposredna povezava do sporočila: 343
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
8.4.2008 9:22:43   
pupika
Kaj se je Anja kaj oglasila, sigurno je malo premislila in sedaj se lepo crkljata z svojmu.

BaguSka si ugotovila kam ga je tvoj user posted image  pijan vtiku včeraj user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , sigurno v WC školjkouser posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz se spomnim moje dekliščine in je bilo prav lepo, res nepozabno in lahko rečem tudi za mojga, samo kolko smo me ženičke slišale smo imele me boljši nastop od striptizerja od mojga, ki je imel striptizeto. Se pa spomnim, da mi je moj tud sam povedal, da so njemu dali bič od striptizete in jo je mogel malo z bičom, ona pa je plesala okrog njega on pa na stolu. Sicer je pa tako, mislim, da striptizeta tudi ne gre kar z vsakim, moj je rekel, da je imela zraven varsnostnike, saj jih moraš imet, ker nikol ne veš, kaj si lahko nekateri pijani moški privoščijo, jo je pa zrihtal sodelavec od mojga, ki je itak kar naprej hodil v te nočne lokale in varal svojo punco vse povprek, tak da on je hotel da naj bi šel moj z striptizeto, je nekaj rihtal z varnostniki in jim hotel plačat, pa je moj odločno rekel Ne in naj gre on sam. Saj če pogledaš je striptizeta bolj za druge kot za samega ženina, to si namreč zaželijo v veliki meri kolegi.

Mi je pa čist mim če kolegi nabavijo striptizeto novopečenemu očku, mii je moj user posted image  rekel, da je ta isti sodelavec od mojga svojemu bratu nabavil striptizeto ko je postal očka. To se pa res ne spodobi.

Zelo pomembno je zaupanje, kajti vsaka bodoča nevesta se poroči z svojim user posted image  zato, ker mu zaupa, da je ne bo prevaral.

BaguSka kdaj je Dan D? Že komaj čakaš ta dan, res je enkraten dogodek. Imaš kako slikico od oblekce kako boš imela.

(odgovor članu Skratek46)
Neposredna povezava do sporočila: 344
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
8.4.2008 10:00:24   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: pupika

Mi je pa čist mim če kolegi nabavijo striptizeto novopečenemu očku, mii je moj user posted image  rekel, da je ta isti sodelavec od mojga svojemu bratu nabavil striptizeto ko je postal očka. To se pa res ne spodobi.



Aja. Če je mimo, je mimo v obeh primerih, prej ko se poroči, ali potem, ko postane očka. No, jaz razlike ne vidim, pa me tudi ne zanima, kje je. Neka prelomnica je, ko se poročiš in, ko postaneš starš.

U glavenem, Lepotica, sori, ker temo smetim.

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 345
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
8.4.2008 10:03:06   
Lepotica
Meni se ni treba opravičevat, ni pošteno do tiste, ki je temo odprla.

_____________________________

Vsakemu človeku je usojeno,
da bo našel zaklad.
A le tisti, ki posluša svoje srce,
bo zaklad tudi v resnici našel.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 346
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
8.4.2008 10:05:45   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Lepotica

Meni se ni treba opravičevat, ni pošteno do tiste, ki je temo odprla.


Saj je očitno že zdavnaj odstopila od nje user posted image

(odgovor članu Lepotica)
Neposredna povezava do sporočila: 347
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
8.4.2008 10:06:44   
Lepotica
Najbrž res. Upajmo, da je vse v redu.

_____________________________

Vsakemu človeku je usojeno,
da bo našel zaklad.
A le tisti, ki posluša svoje srce,
bo zaklad tudi v resnici našel.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 348
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
8.4.2008 10:17:17   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: Lepotica

Meni se ni treba opravičevat, ni pošteno do tiste, ki je temo odprla.


Vedi, da se skoraj slednja tema obrne v nekaj drugega. Mogoče pa le ni slabo, za avtorico teme mislim, da npr. vse prebere. Tudi tisto, kar je pač smetenje.

(odgovor članu Lepotica)
Neposredna povezava do sporočila: 349
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
9.4.2008 22:20:32   
tweetek
No, bom še jaz pristavla svoj lonček.

Anja, če boš sploh šla še kaj brat, en user posted image zate.  Ker vem, da se grozno počutiš, pa sploh ni važno , če druge/drugi mislijo da je tvoje počutje "upravičeno" ali pa "neupravičeno"  - to res nima veze. Ti se pač tako počutiš in tvoji občutki so vredni tega da se jih upošteva in pika.

Predvidevam, da si užaljena in žalostna, saj se ti zdi da tvoj dragi ni upošteval tvojih občutkov. Iz tega morda celo sklepaš da te nima dovolj rad. Imaš vso pravico se tako počutiti. Ampak preden ukrepaš poskusi razumeti, da morda on tega ne vidi tako in da te res ni imel namena prizadeti. Pogovori se z njim, poskusi it preko svoje jeze in ugotovit kaj natančno te tako boli in mu to tudi razložit. Ko se bosta v miru pogovorila pa boš po mojem mnenju ugotovila da so bili krivi hormoni, živci (tako tvoji kot njegovi) in slab smisel za humor njegovih prijateljev. Če se bosta poročila ali ne niti ni tako zelo zelo važno - vedeti pa moraš da je lahko odpoved poroke zelo velika reč za nekatere pare in da potem ne morejo več nazaj in "nadaljevati kot da se ni nič zgodilo". Če sta imela pogum za tako pomembno odločitev kot je poroka sta gotovo odločena, da bosta premagala tudi hujše probleme kot je ta, kajne? 

Res ti želim vse najboljše in najlepše in čudovito poroko predvsem pa trajno in lepo zvezo. Pa pridi  se malo na junijčice potolažituser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 350
Stran:   <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?