|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
6.4.2008 8:56:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

"ja je bla ampak sva samo plesala".

Kdouser posted image  Sem prebrala vse poste, pa ne vem kdo.


Predvidevam, da striptizeta.

Ja, jst tud nisem za te fore, tko da se midva ne bova poročilauser posted image . No ja, ne zaradi tega, ker pri nas striperke niso v navadi. Če se kdaj bova, bo to piknik poroka  in fantovščna pa deklišna skupaj za vse prjatle pa sorodnike. Oba si želiva tko, ampak letos še ne.

Anja - ti se pa ne sekiraj že predn veš, kaj se je v resnici zgodilo - vseeno mislim, da če te ima rad, je blo vse ok.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
6.4.2008 9:39:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

No a vas zanima kaj je bilo?

Mene tudi, nameč domov ga ni bilo, klical me je brat nekaj čez šest zjutraj (sem še spala), od njega pa sem dobila sms "ja je bla ampak sva samo plesala".

Tako da očitno drug teden poroke ne bo.


Ja, mene, sem ravno hotla vprasat...user posted image .

A tak hud razplet da je bil user posted image ?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
6.4.2008 9:41:29   
daddy
A poroke ne bo zato, ker je plesal z eno osebo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
6.4.2008 9:43:44   
Rožica I
Ah, daj ne sekiraj se, sigurno so ga nehumano napili do daske, (potem pa še itak nič ni imel od tiste gospodične) ...., skratka bilo mu je, po moje, tako hudo, da še zdaj nekje leži, ves ubog in prekozlan.
Bodi fer, napravi mu BloodyMary in ga spravi v posteljo, ko pride user posted image

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
6.4.2008 9:47:26   
Margareta
nehaj no. striptizeta ne spi kar povprek z bodočimi možmi. Odmiga svoje in gre domov. Sigurno.

_____________________________

http://www.ednevnik.si/?w=Margareta

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
6.4.2008 9:49:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Margareta

nehaj no. striptizeta ne spi kar povprek z bodočimi možmi. Odmiga svoje in gre domov. Sigurno.


Aja...user posted image .

Pri nas vsakega spravi v posteljo...zato sem pa se vedno samska...user posted image

(odgovor članu Margareta)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
6.4.2008 11:47:26   
Skratek46
Veste kaj-jst sm ful žurerka in vse-sem rekla mojemu, da naj se imajo dečki super fino-pa njegovemu bratu sm rekla naj popazi na njega, da ne konča v kakem kanalu-ga rabim za poroko. Sam ima pa absolutno prepoved STRIPTIZET-ženske mi grejo na bruhanje in tiste,ki ste lahko šle skozi to-vsa vam čast-jst ne morem in glede na to, da mi je tudi on rekel, da ne želi, da se me kdorkoli dotika in sva se dogovorila, da se lahko napijemo, zabavamo-sam jst brez moških na žuru in on brez žensk. Itak se mi tudi striptizerji gabijo-kr neki res.
Vsak ima pač svoje-midva sva oba ljubosumna in imava neka pravila v najini vezi, ki veljata za oba in nama tako ugaja. Ne me kritizirat prosim. Nama tak način življenja ugaja-če vi živite drugače super-res. Sam, da mi pa pribije, da je "SAMO" PLESAL Z NJO-pa mu ne gine odpoved poroke in še če bi bla noseča-še kaj hujšega-vam povem.
To je moje mnenje...ne se jezit.
Upam, pa za punco ki je napisala ta post-da se bo zadeva rešila karseda dobro-srečno!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
6.4.2008 12:23:38   
Anonimen
Ej vam povem da me je imelo, da bi spakirala kufre in šla nekam v pm za dva tedna.

Pa dobro  je plesala - v redu - na kozlanje mi gre to, da mi je lagal oz. mi zagotovil, da se to ne bo zgodilo.

Res me ima, da bi odpovedala poroko. Saj sva lahko skupaj neporočena. Morda se bova poročila takrat, ko bo dojel, da ne moe biti samo en odgovoren in spoštljiv do drugega ampak oba.

(odgovor članu Skratek46)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
6.4.2008 12:29:10   
Skratek46
Jst te nisem mislila spodbujat k temu da ti gre vse k hudiču-sam probaj se pomirit in razmislit. Jst težko kaj rečem,ker imava midva glede tega strožja pravila ki veljajo za enega kot drugega-jst sm ful sangvinik po karakterju in ko mi zavre se težko nadzorujem-ful težko.
Malo pretuhtaj-ti najbolje poznaš vajine dogovore in vajino vezo-to je sigurno. Bi ti pa priporočala, da zgineš "neznanokam" za vsaj en dan-tko da te pol išče ko en loser-pa da mu malo prpne.
Držim pesti zate...ne stresirat dojenčka-on je najbolj važen!user posted image



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
6.4.2008 12:31:58   
Bubamaraa
ja me čaka dekliščina in fantovščina čez dva tedna... in sam sem svojim prijateljicam jasno povedala, da če mi pripeljejo stiptizrja, da grem takoj domov, ker pač ne odobravam tega... mojmu sem pa tud dala mislit, da če me mislit prizadet, da bi mel striptizeto naj res dobr premisli... ker jaz tega ne odobravam....sploh, da bi se mu ena naga sukala po naročju en teden pred poroko....user posted image

Anja ti misli nase in vajinega otroka, ki je trenutno najbolj pomemben za vaju....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Skratek46)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
6.4.2008 12:35:58   
Anonimen
Seveda mislim na otroka ampak bi mi moral dat pomirjevala za znižanje pulza, ke imam že cel dan pritisk okoli 135/90 in pulza okoli 100. Kar tresem se.

Žalostno je to, da mislim na otroka samo jaz, on pa ne !

(odgovor članu Bubamaraa)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
6.4.2008 12:40:06   
CatJa
Res me ima, da bi odpovedala poroko. Saj sva lahko skupaj neporočena. Morda se bova poročila takrat, ko bo dojel, da ne moe biti samo en odgovoren in spoštljiv do drugega ampak oba.



Jao, a če pa nista poročena, je pa lahko en od vaju neodgovoren in nespoštljiv. Ma eni imate pa res čudna merila kdaj se oz. ne poročiti. Glavni razlog za je potemtakem nosečnost user posted image  ?

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
6.4.2008 12:41:34   
CatJa
Aja, pa ketno in lisice si ne pozabit nabavit!

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
6.4.2008 12:42:45   
Skratek46
ao, a če pa nista poročena, je pa lahko en od vaju neodgovoren in nespoštljiv. Ma eni imate pa res čudna merila kdaj se oz. ne poročiti. Glavni razlog za je potemtakem nosečnost ?


A se da bit včasih samo malo razumevajoč in sočuten-zakaj nekatere tko rade zahajate v neke podrobnosti. Mislim, da bi ji zdej bolj prav prišlo malo tolažbe kot pa da tuki neki dlakocepiš...A tebi nikoli ni bilo hudo???user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
6.4.2008 12:43:56   
Anonimen
Ma nism take volje da bi ti odgovarjala CatJa.

(odgovor članu CatJa)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
6.4.2008 12:45:11   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

Seveda mislim na otroka ampak bi mi moral dat pomirjevala za znižanje pulza, ke imam že cel dan pritisk okoli 135/90 in pulza okoli 100. Kar tresem se.

Žalostno je to, da mislim na otroka samo jaz, on pa ne !


Anja te razumem, ker sama se tega isto bojim...in bom tudi sem njegovim prijatljem to prej povedala....user posted image


Anja pomiri se in misli na otročka....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
6.4.2008 12:45:32   
CatJa
IZVIRNO SPOROČILO: Skratek46

ao, a če pa nista poročena, je pa lahko en od vaju neodgovoren in nespoštljiv. Ma eni imate pa res čudna merila kdaj se oz. ne poročiti. Glavni razlog za je potemtakem nosečnost ?


A se da bit včasih samo malo razumevajoč in sočuten-zakaj nekatere tko rade zahajate v neke podrobnosti. Mislim, da bi ji zdej bolj prav prišlo malo tolažbe kot pa da tuki neki dlakocepiš...A tebi nikoli ni bilo hudo???user posted image user posted image user posted image user posted image




OK; Anja, boga si, noseča, tako da si še ti nisi mogla privoščit pijanske in opolzke dekliščine, tvoj je pa itak fuuuul prasec, da gre plesat s striptizeto user posted image  

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Skratek46)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
6.4.2008 12:46:13   
CatJa
IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

Ma nism take volje da bi ti odgovarjala CatJa.


Nič hudega.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
6.4.2008 12:46:39   
Skratek46
Kera beda od ženske...no comment res...

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
6.4.2008 12:50:18   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: CatJa

IZVIRNO SPOROČILO: Skratek46

ao, a če pa nista poročena, je pa lahko en od vaju neodgovoren in nespoštljiv. Ma eni imate pa res čudna merila kdaj se oz. ne poročiti. Glavni razlog za je potemtakem nosečnost ?


A se da bit včasih samo malo razumevajoč in sočuten-zakaj nekatere tko rade zahajate v neke podrobnosti. Mislim, da bi ji zdej bolj prav prišlo malo tolažbe kot pa da tuki neki dlakocepiš...A tebi nikoli ni bilo hudo???user posted image user posted image user posted image user posted image




OK; Anja, boga si, noseča, tako da si še ti nisi mogla privoščit pijanske in opolzke dekliščine, tvoj je pa itak fuuuul prasec, da gre plesat s striptizeto user posted image  


to pa res ni lep komentar...user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
6.4.2008 12:51:05   
CatJa
Ti pa malo pazi na svojo gofljo. Vsi pač ne dramatiziramo zaradi takih stvari.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Skratek46)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
6.4.2008 12:52:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

No a vas zanima kaj je bilo?

Mene tudi, nameč domov ga ni bilo, klical me je brat nekaj čez šest zjutraj (sem še spala), od njega pa sem dobila sms "ja je bla ampak sva samo plesala".

Tako da očitno drug teden poroke ne bo.


Am... a ne ti mal pretiravaš?

Najprej se pogovori z njim (če se sploh kaj spomne), pa s svojim bratom... pa skolegi ko so bili na fantovščini. Pol pa delaj neke zaključke.


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
6.4.2008 12:52:39   
CatJa
IZVIRNO SPOROČILO: Bubamaraa

IZVIRNO SPOROČILO: CatJa

IZVIRNO SPOROČILO: Skratek46

ao, a če pa nista poročena, je pa lahko en od vaju neodgovoren in nespoštljiv. Ma eni imate pa res čudna merila kdaj se oz. ne poročiti. Glavni razlog za je potemtakem nosečnost ?


A se da bit včasih samo malo razumevajoč in sočuten-zakaj nekatere tko rade zahajate v neke podrobnosti. Mislim, da bi ji zdej bolj prav prišlo malo tolažbe kot pa da tuki neki dlakocepiš...A tebi nikoli ni bilo hudo???user posted image user posted image user posted image user posted image




OK; Anja, boga si, noseča, tako da si še ti nisi mogla privoščit pijanske in opolzke dekliščine, tvoj je pa itak fuuuul prasec, da gre plesat s striptizeto user posted image  


to pa res ni lep komentar...user posted image


Verjamem, ampak očitno so takšnega pričakovale, če jim kontra ni bil všeč. Sicer pa, who cares.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
6.4.2008 13:04:03   
Marogica
Anja PH in ostale...(še)neporočene...Pa kaj mislite, da si ženin izbere, kaj bi rad ali ne rad imel na fantovščini? On MORA  to delati, kaj mu prijatelji pripravijo. In v takšnih situacijah se vidi, koliko zlobe je pri "prijateljih". ALi pa enostavno samo zajebancije...

In ne hodite govorit prijateljem, kaj hočete/nočete na fantovščinah od svojega. KEr boste izpadle smešne, on pa copata. In še bolj zlobni bodo na fatnovščini. TO jih bo še bolj podžgalo.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Skratek46)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
6.4.2008 13:06:45   
Bubamaraa
marogica jaz bom pa dala vsem mislit, da če bi kdo rad, da se poroka odpove naj kar pripelje striptizeto.... ker se lahk punce in kot fantje res fajn zabavajo tud brez teh kozlarij, ki so ponavadi brez kančka morale....

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?