|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
7.4.2008 12:16:53   
sasa78
IZVIRNO SPOROČILO: vaney

Jaz pa ne vem, zakaj ti zaradi nosečnosti ne moreš imet dekliščineuser posted image Jaz sem jo imela v 20. tednu nosečnosti in bilo je super. Punce so mi zrihtale take dobre igre in fore, da crkneš zraven od smeha. Jaz in ostali smo se komaj sedel od smeha. Pila pa je namesto mene moja priča. Res pa je, da sva imela fantovščino in dekliščino skupaj, bilo nas je okrog 80, najprej smo se konkretno najedli, potem sem bila jaz na vrsti (2 uri smeha), potem so mojega na križ spravili, kjer je bil on na vrsti za izpraševanje, potem pa je moral 1 km nosit precej težak in zelo velik križ. Bil je zelo bogi, ampak se je že med nošenjem križa tolikokrat zbruhal, da se je, ko smo prišli nazaj, že streznil, spil liter vode, se preoblekel in  potem smo feštali naprej do 5h zjutaj.
Nikar se ne sekiraj, kaj počne, ker bo samo tebi težje. Pa najbrž si zaupata (če se ženita, ne?) in veš, da ne bo delal nobenih čudnih stvari.
Drugače je pa tudi od mojega priča mislila narediti napol orgijo na fantovščiniuser posted image , pa sem mu lepo povedala, da ga več ne pogledam, če bo zvlekel tam neke nage ženske, da bodo plezale po mojem bodočem možu in potem tega ni bilouser posted image .

Saj bo kmalu nedelja zjutraj, pa boš pozabila na vse slabe misli, do takrat pa uživaj, kolikor se dauser posted image



se pridružujem. Nosečnost ni ovira, razen če je rizična.
Da se spomnim svoje dekliščine  user posted image user posted image user posted image , ..... ojejjjjjjjj!

_____________________________

Vsak dan mi družbo delajo prelepi sončki
JAN 2003
ENEJ 2005
ANŽE 2009

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
7.4.2008 12:20:44   
Skratek46
Zdej me boste raztrgale-sam tudi prav. Jst sm že povedala, da vas cenim vse tiste ki ste na te stvari mrtvo hladne. Midva mava čisto drugačno vezo-oba sva po vaših merilih posesivna in ljubosumna-on se lahko zafrkava z skupnimi prijateljicami kolikor želi-sam se ne ker je sramežljiv-on pa ne mara videt, da plešem z drugim al pač karkoli. Zdej pa vse..."to ni zaupanje, katastrofa, kako boš tako živela..." MEni to ugaja-sm pač "čudna"-rada čutim takevrste pripadnost-čeprav za koga mogoče zadušljiva-meni paše, da me v nabito polnem lokalu pospremi do garderobe al wc-ja,...Ne znam vam to razložit-nekako se klapava v temu in meni je to čisto ok. Lih zato bi mu toliko zamerla če bi se mi zlagal-ker se še nikoli ni(vasaj, da bi vedla ne!!!) in ker so tej najini dogovori veljavni za oba. Sam v temu je stvar-verjetno imava dosti drugačno partnersko življenje kot drugi. Važno, da se mamo vsi lepo in da se vsaj potrudimo, da ne sodimo drug drugemu...
Zato bi bilo lepo, da se spoštuje tudi Anjine občutke-ne zaradi drugega, ampak ona že ve zakaj jo je zadeva tako zatolkla. Ne poznamo njenega odnosa s partnerjem in je brez veze karkoli modrovat...
Lep dan punceuser posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
7.4.2008 12:35:16   
Lepotica
A ve sploh ljubite svoje partnerje, glede na to, da vam je vseeno, če drugo grabi za joške?? Meni ne gre samo za zaupanje ampk za to, da mi je ponižujoče, da jo grabi po intimnih predelih.

_____________________________

Vsakemu človeku je usojeno,
da bo našel zaklad.
A le tisti, ki posluša svoje srce,
bo zaklad tudi v resnici našel.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
7.4.2008 12:36:43   
sombica
lepoticauser posted image

(odgovor članu Lepotica)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
7.4.2008 12:41:16   
ninocka
IZVIRNO SPOROČILO: ****
Ter obstajajo moški,ki svojo bodočo ženo spoštujejo in ljubijo in nimajo potrebe po gledanju drugih žensk pa jim tega nihče ne prepoveduje...


OMG, kaj a ko tvoj (in vsi ti moski)  gledajo ljubezenski film, v katerem se dva dol dajeta in je zenska (ne boste verjele) naga, se iz spostovanja do vas stran obrne, da ne bi kaj prevec videl?
Sori, samo ene pa tako pretiravate, da ....

PA dvomim, da se striptizete kr vsepovcez dol dajejo na fantovscini. V koncni fazi so STRIPTIZETE In NE prostitutke.



_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
7.4.2008 12:41:20   
Lepotica
In meni ples partnerja s kšno znanko ali pa kolegico na kakšem žuru nikakor ni enako kot če pleše s striptizeto.

_____________________________

Vsakemu človeku je usojeno,
da bo našel zaklad.
A le tisti, ki posluša svoje srce,
bo zaklad tudi v resnici našel.

(odgovor članu sombica)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
7.4.2008 12:43:29   
Markova
IZVIRNO SPOROČILO: Lepotica

A ve sploh ljubite svoje partnerje, glede na to, da vam je vseeno, če drugo grabi za joške?? Meni ne gre samo za zaupanje ampk za to, da mi je ponižujoče, da jo grabi po intimnih predelih.


Ja, je ponižujoče, ampak za njegauser posted image .  Sicer pa verjemi, pri takih tipih, ki imajo pošlihtano podstreho se nimaš kaj bati. Ampak to je pa že druga zgodba, malo bolj obširna, a ne?

(odgovor članu Lepotica)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
7.4.2008 12:44:11   
ninocka
IZVIRNO SPOROČILO: ****
Ja, lahko pa v naprej pove, da si je ne želi, ker ne bi rad prizadel svoje drage... In da če ga ne bodo upoštevali bodo žurali sami...simple us that.

Samo taki moški so redki...ampak so pa.user posted image user posted image


Ja, velik boljs, da se do nezavesti napije (in seveda se vsi ostali tam), ga peljejo zurat v en lokal in se pol najde ene k se po njemu  obesa. Super, sam da ni bla striptizeta kriva user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
7.4.2008 12:46:39   
Lepotica
Sicer ima vsak svoje mnenje, ni mi pa jasno kako lahko nekatere zagovarjate to, da ženska doma noseča, čaka fanta, ki ima fantovšično in tam pleše s striptizeto in jo grabi po telesu. Pa ne rabite s tem zakaj nima še ona dekliščine. Mogoče ima pa rizično nosečnost oz.se ne počuti dovolj dobro za ne vem kakšen žur.

_____________________________

Vsakemu človeku je usojeno,
da bo našel zaklad.
A le tisti, ki posluša svoje srce,
bo zaklad tudi v resnici našel.

(odgovor članu Markova)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
7.4.2008 12:49:17   
pety78

IZVIRNO SPOROČILO: Lepotica

Sicer ima vsak svoje mnenje, ni mi pa jasno kako lahko nekatere zagovarjate to, da ženska doma noseča, čaka fanta, ki ima fantovšično in tam pleše s striptizeto in jo grabi po telesu. Pa ne rabite s tem zakaj nima še ona dekliščine. Mogoče ima pa rizično nosečnost oz.se ne počuti dovolj dobro za ne vem kakšen žur.


Zakaj pa ima potem on fantovščino???
Pa naj doma organizira debatni krožek iz spoštovanja do noseče bodoče žene. user posted image user posted image user posted image

_____________________________



(odgovor članu Lepotica)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
7.4.2008 12:53:42   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: pety78


IZVIRNO SPOROČILO: Lepotica

Sicer ima vsak svoje mnenje, ni mi pa jasno kako lahko nekatere zagovarjate to, da ženska doma noseča, čaka fanta, ki ima fantovšično in tam pleše s striptizeto in jo grabi po telesu. Pa ne rabite s tem zakaj nima še ona dekliščine. Mogoče ima pa rizično nosečnost oz.se ne počuti dovolj dobro za ne vem kakšen žur.


Zakaj pa ima potem on fantovščino???
Pa naj doma organizira debatni krožek iz spoštovanja do noseče bodoče žene. user posted image user posted image user posted image


Ali pa naj ob soku in potički igrajo Monopoli, Risk, Scrable, morda celo slači poker, seveda v mešani družbi user posted image

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
7.4.2008 12:54:52   
Lepotica
Vam bi bilo popolnoma prav, da ste doma noseče, se po možnosti slabo počutite, dec se vam pa po striptizeti obeša??

_____________________________

Vsakemu človeku je usojeno,
da bo našel zaklad.
A le tisti, ki posluša svoje srce,
bo zaklad tudi v resnici našel.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
7.4.2008 12:57:49   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Lepotica

Vam bi bilo popolnoma prav, da ste doma noseče, se po možnosti slabo počutite, dec se vam pa po striptizeti obeša??


To si že desetkrat vprašala user posted image

(odgovor članu Lepotica)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
7.4.2008 12:59:19   
ninocka
IZVIRNO SPOROČILO: Lepotica

Vam bi bilo popolnoma prav, da ste doma noseče, se po možnosti slabo počutite, dec se vam pa po striptizeti obeša??


To bi se mogla pa prej ment, ne pa zdej po fantovscini. Ce ji ni blo prav, da mora bit doma, ker je noseca, on pa lahko zura, bi se pa prej zmenila in ne bi mela ne fantovscine in ne dekliscine.
Ne pa da zdej joka, kolk je boga, ker je njen na fantovscini kao s striperko plesu...  pa se potrjeno ni to...

domisljija nardi cuda stvari...






_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu Lepotica)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
7.4.2008 12:59:48   
Skratek46
Ne se tolko sekirat lepotica...vsak po svoje-pa naj se ma vsak lepo...Sam uživajo vsi, ko te razburjajo-mene so tudi že tolkokrat tudi znervirale, da glava boli-sam se sprosti in bo vse ok. Drugače me pa vpiši v tvoj club, ker se 100% strinjam z vsem kar pišeš.
Lp

(odgovor članu Lepotica)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
7.4.2008 13:00:18   
MissLady
No jaz nisem uspela vsega prebrat.... ampak bom za Anjo napisala nekaj.

Anja, te full razumem. Pred dvema letoma sem bila jaz v podobni ali enaki situaciji. Moj je imel tud fantovšno in je bla striptizeta. Zdej.. vem kar mi je on povedal... da so ga zvezali na en stol in da je ona po njem plesala... on pa jo je malo za ''boke'' user posted image prijel. No.. teli boki so njegova verzija user posted image

Zdej se mi res zdi tole vse skupaj malo smešno... ampak takrat me je pa full prizadelo. Tud sem bla žalostna, cmok v grlu, razočarana, ponižano sem se počutila.... Ampak veš, ko čez par dni s trezno glavo vse premisliš, vidiš da delaš iz muhe slona in da se nima smisla s tem obremenjavati. Seveda moraš biti pa sigurna (mu verjet in zaupat), da kaj več ni bilo.

Ti pa tud to povem..te striptizete niso kurbe, ampak plesalke. In verjem, da ji prov nč ni do tega, da bi z enim na komo pjanim dedcem imela kaj več. Če je taprava striptizeta...

Držim pesti zate, da se boš pravilno odločila. Lubčka!

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
7.4.2008 13:01:39   
pikovit
Volga in Pety res bi vaju rada spoznalauser posted image K takšne k jih vidve ven mečeta,to pa dol padešuser posted image

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
7.4.2008 13:02:09   
pety78

IZVIRNO SPOROČILO: Lepotica

Vam bi bilo popolnoma prav, da ste doma noseče, se po možnosti slabo počutite, dec se vam pa po striptizeti obeša??


Ja, a je šel na fantovščino brez dogovora, kar na svojo roko? Saj sta se verjetno prej o tem pogovorila, a ne? Bi pa prej rekla naj je ne organizira, ker je pač ona ne more imeti in bog ne daj, da bi se on imel fajn v svoji družbi, medtem ko je ona revica doma.

Sicer pa iščem in iščem, pa ne najdem, da bi Anja pisala o obešanju po striptizeti in o šlatanju za joške....Hmmm, verjetno sem sfalila kak post, ali pa ste res vse tako črnoglede.

Saj ne rečem, da se še ni zgodilo, da ne bi kdo kje kdaj pristal v postelji s striptizeto, ampak to ni nujno glih na fantovščini.
Sem pa že tudi slišala za veliko dogodkov, ko so morali poroko pač odpovedati, ker se je ženin preveč napil in je zaradi alkohola prišlo do hujših nesreč, vključno z invalidnostjo ali s smrtjo.

_____________________________



(odgovor članu Lepotica)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
7.4.2008 13:02:55   
pety78

IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

Volga in Pety res bi vaju rada spoznalauser posted image K takšne k jih vidve ven mečeta,to pa dol padešuser posted image


Prid na kafe. Pa Volgo s sabo pripelji. Bomo kvačkale....user posted image

_____________________________



(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
7.4.2008 13:04:01   
Lepotica
Sej me glih ne znervirajo ampk ne zdi se mi prov, da jo tkole napadejo v smislu "kaj si pa mislila, ko si mu dovolila, sj bi lahko pričakovala"... Meni pač to ni nekaj normalnega. Vem, da ljudje ne hodimo z zaprtimi očmi po svetu in da pogledamo, če je nekaj ali nekdo lep oz.lepo okoli nas. Da se pa obeša po bejbi, mi je pa že malo čez mejo zdravega partnerstva, ker verjamem, da zdravo partnerstvo ni tiso, kjer si nekoga popolnoma lastiš, nikakor pa tudi ne tisto, da nekomu vse dovoliš. In zame je otipavanje prekoračena meja. Sicer pa vem, da ima vsaka svoje mnenje. In tako je prov.

_____________________________

Vsakemu človeku je usojeno,
da bo našel zaklad.
A le tisti, ki posluša svoje srce,
bo zaklad tudi v resnici našel.

(odgovor članu Skratek46)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
7.4.2008 13:06:30   
Skratek46
Spet smo izključili iz posta bistvo...Kje je pa Anja?hmmmmmuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lepotica)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
7.4.2008 13:06:57   
pikovit
IZVIRNO SPOROČILO: pety78


IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

Volga in Pety res bi vaju rada spoznalauser posted image K takšne k jih vidve ven mečeta,to pa dol padešuser posted image


Prid na kafe. Pa Volgo s sabo pripelji. Bomo kvačkale....user posted image


Jaz sem takoj za.Sam še Volga se naj javi in reče DAuser posted image .

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
7.4.2008 13:08:04   
pety78

IZVIRNO SPOROČILO: Lepotica

Sej me glih ne znervirajo ampk ne zdi se mi prov, da jo tkole napadejo v smislu "kaj si pa mislila, ko si mu dovolila, sj bi lahko pričakovala"... Meni pač to ni nekaj normalnega. Vem, da ljudje ne hodimo z zaprtimi očmi po svetu in da pogledamo, če je nekaj ali nekdo lep oz.lepo okoli nas. Da se pa obeša po bejbi, mi je pa že malo čez mejo zdravega partnerstva, ker verjamem, da zdravo partnerstvo ni tiso, kjer si nekoga popolnoma lastiš, nikakor pa tudi ne tisto, da nekomu vse dovoliš. In zame je otipavanje prekoračena meja. Sicer pa vem, da ima vsaka svoje mnenje. In tako je prov.


A sem spet kaj zamudila? user posted image
Prvo kot prvo nisi bila tam in ne veš in ne posplošuj. Pa ne delat takih črnih scenarijev in si o vsem mislit najhuje. Anja je napisala, da je plesal z njo. O tem govorim.

_____________________________



(odgovor članu Lepotica)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
7.4.2008 13:08:15   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Lepotica

Da se pa obeša po bejbi, mi je pa že malo čez mejo zdravega partnerstva, ker verjamem, da zdravo partnerstvo ni tiso, kjer si nekoga popolnoma lastiš, nikakor pa tudi ne tisto, da nekomu vse dovoliš. In zame je otipavanje prekoračena meja.


Glej, lepa, tole si še enkrat preberi, potem pa pojdi na Anjine poste pa mi citiraj del, kjer je pisala, da se je obešal po njej in jo otipaval po joških. Ker plesati ali otipavati po joških sta ponavadi dve različni zadevi. Vsaj pri nas no, ena roka je na hrbtu, druga v roki ali obe na ramenih, če gre slučajno za polko. Ali pa morda obstaja tuki kakšen ples, kjer se možakar prilepi na plesalkine joške? No, če je tako, me pa prosim razsvetlite, da ne bom budala po svetu hodila.

(odgovor članu Lepotica)
Neposredna povezava do sporočila: 199
   RE: Moj ima pa danes fantovščino :S
7.4.2008 13:08:35   
ninocka
IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

IZVIRNO SPOROČILO: pety78


IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

Volga in Pety res bi vaju rada spoznalauser posted image K takšne k jih vidve ven mečeta,to pa dol padešuser posted image


Prid na kafe. Pa Volgo s sabo pripelji. Bomo kvačkale....user posted image


Jaz sem takoj za.Sam še Volga se naj javi in reče DAuser posted image .


Ce si pa se striperja nabavte, mate pa lahko ze dekliscino user posted image user posted image


_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 [8] 9 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?