|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2005
30.5.2008 22:13:36   
mama_milchy
dijo buh, seveda da lahko prideš probat....a ti kej diši user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vesel)
Neposredna povezava do sporočila: 326
   RE: Majčice 2005
30.5.2008 22:17:27   
vesel
dijo buhuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ?ta pa je dobra.
Maoštja mi diši,da semkar lačna gratala.

_____________________________

druzina je zame vse!!

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 327
   RE: Majčice 2005
30.5.2008 23:00:00   
mama_milchy
allora, prijahaj z mulo leti do pečkov in te čakajo na mizi same dobrote user posted image user posted image user posted image

draga moja, jaz grem še pobrisat tla v dnevni in računalniški sobici ter pomit posodo od peke in pod tuš; ker jutri moram zgodaj ustat in pripravit stvari zunaj pa po torto moram, pa po otroka, pa balone napihat in take neumnosti....

bom dala par slikic od torka, ko sva mu z možem torto naredila in darilo seveda dala....

lahko noč, se beremo jutri - če utegnem;

(odgovor članu vesel)
Neposredna povezava do sporočila: 328
   RE: Majčice 2005
31.5.2008 9:08:29   
mama_milchy
jutro,

ma kaj še spite user posted image ; gremo, gremo, zunaj je sonček; aja, nekaj manjka...izvolite user posted image user posted image user posted image , bo zdaj šlo?

No, kot veste je danes pri nas feštica za najinega Žigca in upam, upam, da bo vreme zdržalo, da bo lepo; sedaj pa šibam se še počesat in spet lase pa po mojo babico, po Žigija in po torto; pol pa še malenkosti do konca uredit (balone, klovenčke, mizice, dobrote pripravit), sej veste kako je to;

če utegnem sporočim zvečer kako je bilo;

user posted image user posted image user posted image user posted image

vesel, da se ne boš čudla zakaj sem tako dobre voljeuser posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 329
   RE: Majčice 2005
31.5.2008 23:06:32   
vesel
MILCHY NUJNO POGLEJ ZASEBNO SPOROČILO!!
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

druzina je zame vse!!

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 330
   RE: Majčice 2005
1.6.2008 7:23:45   
vesel
Milchy,Milchyyyyyyyyyyyyy daj vstani že nooo,vstannnniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii pa poglej presenečenje na zs.

evo ti no,user posted image  eno orng močno za lažje vstajanje ta je posebna za mojo Milchy.


ta kavica pa za vseuser posted image user posted image .





_____________________________

druzina je zame vse!!

(odgovor članu vesel)
Neposredna povezava do sporočila: 331
   RE: Majčice 2005
1.6.2008 20:51:02   
mama_milchy
Dober večer;

majčice, kje pa ste?
No, za nami je zelo lep vikend, lepo vreme in lepa fešta; Žigec je namreč včeraj praznoval svoj 3.RD in je bilo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , otročki so nas okoli 23ih zapustili, ta večji otročki pa smo ostali do 4ih in ga žurali po svoje; danes pa je sledilo čiščenje in pospravljanja; vmes sem dobila zelo lep obiski in eno malo navihanko, ki je prav simpatična user posted image ;

Slikice naše mini feštice so že v albumu;

Evo, Žigec je že skopan in gleda risanke; še povečerja in gre ninat; jaz pa peglam cunje in pripravljam za jutri za v službo in v vrtec; končam, grem pod tuš in postelja vabi...

Kje pa ste ve; čungalunga, mala, Anja????

Za vesel pa vem kje je user posted image

(odgovor članu vesel)
Neposredna povezava do sporočila: 332
   RE: Majčice 2005
1.6.2008 21:55:53   
vesel
Milchy ful ste lepi na fešti,pa ta vajin Žiga kako simpatično,lepo bitje je.
Praviš,da smo te presenetli?Upam,da ni kake zamire. Tak kot sem ti obljubo zajahala sem mulo,.....

EVO ZATE user posted image !!


Čungalunga,Mala,ANJA in ostale kje se skrivate???

_____________________________

druzina je zame vse!!

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 333
   RE: Majčice 2005
2.6.2008 5:17:51   
mama_milchy
Jutro,

a še spite? Jaz bi tudi, samo kaj ko je treba it delat....za začetek user posted image , da lažje preživimo dan....


Vesel, seveda ste me presenetili; ker je bilo vse tako na hitro, brez nekega dolgeda dogovarjanja in klicarjenja; ne, ni zamire; mi je pa žal, ker sem Ajdi pripravila eno vrečkico in pol sem pozabla dat; sem bla že čisto zmatrana, pa mi možgančki niso prav delali....bomo drugič zato več prinesli...

Punce, se grem jaz zrihtat do konca, pa Žigija moram tudi in pol veselo v vrtec (po enem mesecu) in na delo;

Lep dan vam želim;


(odgovor članu vesel)
Neposredna povezava do sporočila: 334
   RE: Majčice 2005
2.6.2008 8:29:19   
vesel
Jutro!

No hvala za kavico Milchy zelo je dobra mmmmmm.Ja sem videla,da je bil tudi Ivan bil čist preveč zmatran pol jje pa še nočno imel.
Jojjj samo kako lepi škrat je ta mali Žiga.Je Ajda rekla,ko sem jo vprašala,če ji je bil Žigec všeč?Je rekla:"Zelooo všeč"!In,da je prijazen fantek.
Je Ajda danes ponoči spala ko ubita.


HMMMMMMMMMMMM to je že pa malo čudno.KJE STE OSTALE MAJČICE???ČUNGALUNGA?MALA?ANJA? IN ŠE OSTALE???

_____________________________

druzina je zame vse!!

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 335
   RE: Majčice 2005
3.6.2008 8:17:12   
vesel
jutro!
NO KJE STE ZDJ? HMMMMuser posted image

_____________________________

druzina je zame vse!!

(odgovor članu vesel)
Neposredna povezava do sporočila: 336
   RE: Majčice 2005
4.6.2008 16:00:41   
Čungalunga
Kukuc user posted image

Izgubljene majčice se počasi vračamo user posted image  Pri nas smo imeli v nedeljo prvo obhajilo in je bil nor teden prej - peka peciv, tort (po obhajilu smo imeli še žur za RD vseh treh naših majčkov), pa vaje, generalka, skratka bilo je pestro, ampak nepozabno. Samo obhajilo je bilo čudovito, petje, kitara, smeh...pa seveda je mami tudi jokala user posted image  Ful je bilo lepo.

Se javim še kasneje, zdaj ravno pripravljam eno hitro kosilce, potem gremo pa ven user posted image

Pozdravček vsem, pa upam, da ste vse v redu, vaša ČL user posted image

(odgovor članu vesel)
Neposredna povezava do sporočila: 337
   RE: Majčice 2005
4.6.2008 20:04:35   
vesel
Ojla!!
Čungalunga pol si pa res imela pester teden.Ja verjamem,da je bilo zelo lepo saj so takšni dogodki kot so krst,obhajilo,birma,....zelo lepi.Tudi meni je všeč.
Povej si veliko napekla??user posted image

Milchy kje se pa zdaj ti skrivaš??user posted image

In Mala??user posted image


_____________________________

druzina je zame vse!!

(odgovor članu Čungalunga)
Neposredna povezava do sporočila: 338
   RE: Majčice 2005
5.6.2008 5:26:35   
mama_milchy
Dobro jutro,

najprej ena ta prava user posted image , ker je zeeeloooo zgodaj;
jaz se nič ne skrivam, samo smo bili malo bolj družina, v ponedeljek smo itak da imeli obiske cel popoldan; v torek pa smo mi šli na obisk k enim našim prijateljem; včeraj pa smo sedeli na dvorišču pod nadstreškom in gledali kako dežek pada; pa puzle smo sestaljali, pa risanke gledali, ker smo bili vsi trije doma;
v službi pa nisem imela časa niti za na wc, kaj šele da bi kej po netu brskala...
zdaj pa grem počasi zbudit Žigca in pol gremo od doma...
lep dan,

(odgovor članu vesel)
Neposredna povezava do sporočila: 339
   RE: Majčice 2005
5.6.2008 12:19:53   
vesel
Aha Milchy zdaj razumem! In upam,da ste tud kj user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ?Da te ne bom prehitelauser posted image user posted image .

KJE STE OSTALE OŠTIJA??

_____________________________

druzina je zame vse!!

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 340
   RE: Majčice 2005
5.6.2008 20:22:21   
mama_milchy
Olla,

evo za danes je končano delo, pohajanje...
mal prej smo prišli domov; jaz sem dopoldan delala, Žigec je bil v vrtcu in je prav vesel, da gre user posted image user posted image user posted image , moj user posted image  pa je danes delal cel dan; čez vikend pa je doma v pripravljenosti, tako da nanj lahko računam šele tam nekje od torka dalje user posted image user posted image user posted image , če nama uspe kej  user posted image user posted image user posted image  bo dobro samo kaj ko je prišla user posted image  in me kr mantra;
danes sem bla na pokopališču; kr nekaj svečk sem prižgala (babici, dedku, sestrični, bratcu in malemu pikecu) in kr user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  skozi; danes je 6mesec odkar je babica odšla, jutri pa bo 13let odkar je dedek šel; skratka še danes je hudo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Kje ste MAJČICE? Kod hodite?

(odgovor članu vesel)
Neposredna povezava do sporočila: 341
   RE: Majčice 2005
5.6.2008 21:55:37   
vesel
Oj!

ujej pol maš pa danes slab-žalosten danuser posted image user posted image user posted image user posted image .tako kot sem ga imela jaz prejšnji teden.Saj ves.Ja smola,da se jeuser posted image pojavila,pa tako sem držala pesti zate oz.jih bom še vedno dokler ne rata.
Me veseli,da je Žigec veseli fant,ko je v vrtecu.

Kje ste ostale???

_____________________________

druzina je zame vse!!

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 342
   RE: Majčice 2005
8.6.2008 8:44:48   
mama_milchy
Jutro,

dan se začne z eno dobro user posted image ; kako ste kaj, majčice? Kje pa ste vse?
Pri nas je čudno vreme tako oblačno; upam, da ne bo deževalo, ker je bilo včeraj dežja več kot preveč; Žigec je OK le iz noseka mu malo teče; mene pa danes glava kr pošteno boli user posted image user posted image user posted image  tako da komaj čakam, da grem domov iz službe...
Moj user posted image  pa speti dela take smene, da ga niti vidla pošteno ne bom; tam nekje do četrtka zvečer user posted image user posted image user posted image user posted image

Lepo nedeljo vam želim,

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vesel)
Neposredna povezava do sporočila: 343
   RE: Majčice 2005
10.6.2008 19:57:35   
vesel
A bu! Maoštija babe kje ste zdaj?

_____________________________

druzina je zame vse!!

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 344
   RE: Majčice 2005
11.6.2008 12:08:26   
mama_milchy
Buuu,

ma kje ste pa vi, majčice???

(odgovor članu vesel)
Neposredna povezava do sporočila: 345
   RE: Majčice 2005
11.6.2008 22:25:45   
vesel
Tukaj!

sem zadnje čase takoooo zelooooooo zmatrana,da semi še za računalnik ne da.Vsak dan me neki glava boliuser posted image  pa kr spala biuser posted image .k sreči imam Ajdo in moža,dame pokonci držita!!

_____________________________

druzina je zame vse!!

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 346
   RE: Majčice 2005
12.6.2008 9:09:43   
mama_milchy
vesel, kaj pa ti je?
jaz tudi bol malo sedem za računalnik; v službi imamo full dela, pa doma sem te dneve sama, ker moj možek dela;
danes sem fraj in kaj delam - čustm ko nora; kopalnica je na vrsti za generalko, cunj je en kup za dat prat, pa za pobrat in likat, da ne govorim; en tedn sem imela M in sem bila čisto za nič, pa se mi je tolk zdaj nabralo...

(odgovor članu vesel)
Neposredna povezava do sporočila: 347
   RE: Majčice 2005
13.6.2008 14:53:24   
Čungalunga
Kukuc, drage majčice! En velik user posted image  vsem. Kakšno trapasto vreme! user posted image  Mene je dons v službi tako zeblo, da sem kar domov letela, da se oblečem, so me že jajčniki začeli bolet user posted image

Vidim, da smo vse bolj leteče te dni, jaz se sicer vsak dan usedem, da vas malo preberem, pa vas kar ni...user posted image

Kako kaj škratki? Pridni? Naš Jakob ga tko serje zadnje dni, sem opazila, da je ful nasmejan, kadar je z njim v vrtcu pomočnica vzgojiteljice - da ni na koncu sam s kakšno iz druge skupine. In potem ful poje, se smeji, me objema user posted image

Kaj boste pa čez vikend delale? Pr nas gredo otroci v kino jutri dopoldan, pa ne upam dat še Jakoba zraven, čeprav bi ful šel. Pa tko tuhtam, kaj pa če bo jokal... user posted image Bom še prespala, ampak mislim, da bo kar doma.

No, javite se še kaj!

Pozdravček vsem, vaša ČL user posted image

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 348
   RE: Majčice 2005
13.6.2008 16:10:03   
vesel
Ojla!
Milchy sn ugotovila kaj je bilo z mano narobe oz.vzrok. Kontrac.tbl.mi nico več pasale imela sm Logest(glavoboli,slabosti,utrujenoosti,...)to so bli stranski učinki. Včeraj pa sn šla k G,mi je kljub temu,da sm imela 1.dan M naredila UZ in je vse ok. Mi je dala druge tbl. 3.generacije(nove) YARINA---pozna kera to?

In če pozna kako se obnesejo?Baje jih ful hvalijo,ne vem no.

Sma se pa z možem zmenila,da boma še malo  počakala za bebico. milchy ti
veš zakaj.


MOja Ajda je drugače ok,vesela in živahna.In seveda lumpa.

_____________________________

druzina je zame vse!!

(odgovor članu Čungalunga)
Neposredna povezava do sporočila: 349
   RE: Majčice 2005
15.6.2008 10:16:00   
mama_milchy
Jutro,

kako smo kaj, majčice? Se skrivate noter ali tudi kaj ven pokukate?

No, mi smo včeraj dan preživeli v hiši, ker je user posted image  in seveda je bilo fajn mrzlo.
Danes je sicer user posted image vendar hladno; nič kaj prijetno.
No, smo doma vsi 3, mamica pa gre popoldan delat; ah, ta turizem - čisti napor...

Žigec je OK, malo prehlajen ampak nič strašnega...

Aja, za začetek dneva seveda paše user posted image .

Čungalunga, da ti vidiš Žigca kakšne neumnosti zganja ta teden in sploh nič ne posluša; listo drug otrok; ne vem al je to vreme krivo al vrtec al kaj bi lahko blo; groza, sploh ne zmorem vsega tega; najraje bi se user posted image  od muke;

Uživajte in se beremo;


(odgovor članu vesel)
Neposredna povezava do sporočila: 350
Stran:   <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  12 13 [14] 15 16   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
40 otroških laži, ki jim starši vedno nase...
So laži, ki so skupne vsem otrokom, ne glede na njihovo starost in tem lažem starši tudi največkrat nasedemo. Preverite,...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?