|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: septembrke 3. krog
8.4.2008 16:31:16   
lemavrica
ursy ti kar prido 10.5 na srečanje, zmerja si dobrodošla user posted image  Jaz sem tudi pri bolj sramežljivih ampak med septemberkami se pa ful dobro počutim.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: septembrke 3. krog
8.4.2008 16:59:23   
PBJ
Še malo mene, da me ne brišeteuser posted image ...

Mere za 7 mesecev: 8890 in 71 cm - uradno izmerjene, ker sva danes nesle izvide od alergologinje in 1. je bila cepljena. Zaenkrat je vse ok in upam, da ne bo kakšne reakcije.

Drugače so s kožo še kar težave, čeprav sem na jajčni dieti, pa tudi pri mleku zelo pazim, ker je na meji.

Gh nama gre, en mesec je, kar sva začele in sedaj imava dva obroka: sadno malico (po 10. uri) in kosilo (med 14.30 in 15. uro). Še vedno ne merim, koliko poje, ampak vem, da ima dovolj.
Tiste, katerih otroci so manj ješči, bodite potrpežljive, ker nekateri pač
potrebujejo več časa, da sprejmejo gh. Tudi pri Ani pride kakšen dan, ko ji ni preveč in potem to tudi upoštevam. Prvih 14 dni je pojedla le par žličk na obrok, potem pa vedno več. Pa dolgo sem ji dajala samo dve različni zelenjavi ali sadje, da se je okusa res dobro navadila. Ampak lahko rečem, da je šele po enem mescu začela prav odpirati usta, ko zagleda žličko, prej sem ji morala čisto blizu ustec, preden jih je odprlauser posted image .
Doji se še pa kar veliko, 5-6x čez dan in 2x ponoči.
Je pa dobrovoljka, da je kaj, smeh od smehauser posted image

Pozdravljene vse, ki ste na novo in lp vsem ostalim.

< Sporočilo je popravil PBJ -- 8.4.2008 17:00:32 >


_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: septembrke 3. krog
8.4.2008 16:59:36   
Emm
Se opravičujem ker se zadjnje čase javljam samo še z merami ampak nimam veliko časa saj je to vreme za nas en user posted image user posted image vedno je nekdo bolan,še piko na I je mož imel poškodbo na delo tako da sem bila 100% zasedena že skoraj obupana.
NO dobili smo še  zobekov  19.3.2008 sekalca in 2.4.2008 drugega sekalca tako da je sedaj skupno 6 zobekov in še prihajajo user posted image user posted image . Upam da je z vami kaj bolje sej občasno vas še kaj prebiram a le redko odpišem ker bi moj pikec kr tipkal z menoj vred user posted image Čestitke pa vsem ki tako lepo napredujete saj opažam da nisva več tako osamljena med velikimi dojenčkiuser posted image user posted image no napredujeva pa glede zobekovuser posted image
Lp

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: septembrke 3. krog
8.4.2008 17:15:30   
babyrok
Tudi pri nas je danes neki štrajk s hrano. Včeraj ni hotel zvečer mleka po flaši, pa je potem pojedel rižolino na žlico. Danes pa je GH full manj pojedel. Bučko+krompir+mesek, ki je včeraj kar požiral, je danes nehal že pri 140g. Ob 16 uri je mleko sicer popil, s tem, da sem mu pela zraven (razvajenko), bomo vidli kaj bo zvečer.

(odgovor članu Emm)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: septembrke 3. krog
8.4.2008 17:22:19   
_annela_
punce  kaj na tej temi..moram dati podatke oduser posted image ??

(odgovor članu babyrok)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: septembrke 3. krog
8.4.2008 17:22:48   
Pikica pokica
Zdaj se je pa javilo nekaj tistih, ki  bolj poredko pišejo user posted image . Lepo user posted image !

Naila, Zoja je imela ponoči krče in se zbujala, če sem ji dala zvečer oz. pozno popoldne rižolino. Ker je samo dojena, ni navajena na adaptirano mleko in verjetno jo je matralo to. Zdaj ji dam za večerjo proseno kašo ali polento s sadjem, pa je vse ok. Ne vem sicer, kako je pri tebi, ampak mogoče je tudi to razlog nočnih krčev user posted image .

Dobrodošlii novi septembrki - Lilli in Annela.

Emm, kolk je luškan tvoj sinček na sliki user posted image .







< Sporočilo je popravil Pikica pokica -- 8.4.2008 17:23:42 >

(odgovor članu babyrok)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: septembrke 3. krog
8.4.2008 17:25:11   
_annela_
ja ja ni casa kajprevecuser posted image ce ne bi z veseljem vec debatirala

(odgovor članu Pikica pokica)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: septembrke 3. krog
8.4.2008 17:25:15   
Rožica*
Živjo!

Pozdravček vsem novim!

Annela moraš, je taka prisilna beseda. Če želiš user posted image
Imamo seznamček naših septemberčkov in tam si pišemo kako napredujejo,....
Torej če želiš, če ne pa si vseeno dobrodošla. kaj ne?


(odgovor članu _annela_)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: septembrke 3. krog
8.4.2008 17:27:57   
_annela_
user posted image user posted image a tako ja pol si bom pa vzela časa kokr se le da:)kaj moram tudi jaz dati kake podatke ouser posted image ?


(odgovor članu Rožica*)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: septembrke 3. krog
8.4.2008 17:31:18   
Lilly_21
Sandra85 ti sporočam še naše mere za nazaj...
porod 3340g in 50cm
1.mesec 4740g in 54,5cm
3.mesec 7040g in 61,5cm
4,5 meseca 7530g in 67cm
6,5 meseca 8110g in 70 cm
tak imamo mi posvetovalnice, nimamo vsak mesec, naslednjo imamo še le 9.6.08...user posted image


_____________________________

Moja sončka:
Patricija 4.6.2006
Teodor 8.9.2008

(odgovor članu Rožica*)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: septembrke 3. krog
8.4.2008 17:41:46   
Lilly_21
še jaz vam pokažem naša dva navihančkauser posted image


user posted image

user posted image


_____________________________

Moja sončka:
Patricija 4.6.2006
Teodor 8.9.2008

(odgovor članu Lilly_21)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: septembrke 3. krog
8.4.2008 17:49:07   
_annela_
kaj mi katera lahko pove kaj moram storiti da obstanem v tej temi??prosim,hvala!user posted image

(odgovor članu Lilly_21)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: septembrke 3. krog
8.4.2008 17:51:28   
lemavrica
annela v bistvu moraš samo kaj napisat  user posted image  nič drugega. Imamo tudi seznam z merami naših user posted image  ampak ni obvezno da jih poveš.

Pa dobrodošla in vse ostale ki ste na novo tudi.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu _annela_)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: septembrke 3. krog
8.4.2008 17:52:49   
Lilly_21
_annela_ men so rekle naj posredujem podatke od user posted image kg in cm po mesecih, porodne mere, pač tk kot je na seznamu na 1.strani te teme...user posted image sem jaz tudi nova, se bova skupaj učileuser posted image

_____________________________

Moja sončka:
Patricija 4.6.2006
Teodor 8.9.2008

(odgovor članu _annela_)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: septembrke 3. krog
8.4.2008 17:54:02   
sandra85
hvala za mere. seznamček pripopam na vsako 10.stran (če mi le uspeuser posted image )
Enej je zdaj zmazal...ma sploh ne morem verjet no...sem mu probala dat en mali frutek 120g in je 2 pojedel. pol se je meni zluštal en frutek user posted image in sem si odprla velikega z 190g in je enej še tega pojedel skoraj pol user posted image

za tem pa je veselo (danes že 2.) napolnil pleničko. prebava pa mu res dela tako kot očkotu. skoraj po vsakem obroku GH napolne pleničkouser posted image

Lilly tvoja 2 sta prava cukrčka!user posted image


< Sporočilo je popravil sandra85 -- 8.4.2008 17:55:44 >


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Lilly_21)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: septembrke 3. krog
8.4.2008 18:05:12   
_annela_
se pravi kilaza in velikost!in da kaj zanimivega napišešuser posted image

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: septembrke 3. krog
8.4.2008 18:07:39   
_annela_
nas sonček SVEN:
PO ROJSTVU:4110g,54cm
3.mesecev:6210g,64cm
6.mesecev:9270g,71cm

(odgovor članu _annela_)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: septembrke 3. krog
8.4.2008 18:17:09   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: _annela_

nas sonček SVEN:
PO ROJSTVU:4110g,54cm
3.mesecev:6210g,64cm
6.mesecev:9270g,71cm


hvala za mereuser posted image
če želiš, nam zaupaj še PDP-predvideni datum poroda, kraj bivanja in še če ima kak zobek in kdaj ga je dobil

rugače pa nam mal napiši:kako ste kej, kako vam gre uvajanje GH, kaj ste že papali, kako spite,......user posted image


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu _annela_)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: septembrke 3. krog
8.4.2008 18:19:07   
nana 27
Dobrodošle vse nove čvekice user posted image user posted image user posted image  Tianna, jaz sem puzzle kar v pralni stroj dala in nato posušila na tleh v kurilnici. Sandra, hvala, da tako skrbiš za naš seznam user posted image  Babyrok, če boš in ko boš dala Roka fotkat, prosim javi, če si bila zadovoljna. Če ne boš, te bom pa naslednjem srečanju zaslišala user posted image Vsem bolančkom pa želim čimprejšnjega okrevanja user posted image user posted image user posted image  Lilly_1, vidim, da imaš tudi ti dva sončka. KOliko je pa razlike med njima? Imaš oba doma? Emm, hud avatar user posted image  kar ogreje srce.  Tudi albumčke (PBJ, Pikica POkica...se opravičujem, če sem katero izpustila) sem čekirala in moram rečt, da so se leta 2007 rodili res luštni otročki.  

(odgovor članu _annela_)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: septembrke 3. krog
8.4.2008 18:28:03   
žarnica
IZVIRNO SPOROČILO: sandra85
glede brisanja uporabnic iz seznamčka-sem to že danes hotla sa bi vas prosila, da mi mal pomagate: kere zbrisat, sicer jih je kar nekaj, sa nočem da bi se pol po dolgem času javile in bile užaljene, ker smo jih zbrisaliuser posted image



evo še mene.Lahko mirne duše izbrišeš, saj res nimam časa se javljat. Ne bom nič zamerila.  Je pač tako,da se dosti ukvarjam s starejšo hčerko,tamala že svoje zahteva,pol pa mi nič časa ne ostane. Tako,da še enkrat-ne bom zamerila,če me zbrišeš.user posted image

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: septembrke 3. krog
8.4.2008 18:35:38   
Lilly_21
nanna ja razlike je 15 mesecev in oba imam doma, so mi še taki mali, premali za v vrtec, čeprav drugo leto bo Teodor moral it, ni druge, edin če varuško najdemuser posted image

_____________________________

Moja sončka:
Patricija 4.6.2006
Teodor 8.9.2008

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: septembrke 3. krog
8.4.2008 18:41:16   
_annela_
pdp sm mela 20.9.07 rodila pa sem 22.9.07!
nasuser posted image ima ze dva zobka,tretji je ze na potiuser posted image
glede prehrane pa sva ze probala:krompir,riz,pisčančka,jetrca,sadje zelenjavco sokove,polento,ter pomalem ze mlečne izdelki!obozuje to hrano!zvecer pa zjutraj poje am!
najini dnevi pa so taki:ustanve med 8 in 10!pojeva greva na sprehod ce je lep dan,razn ko dezuje raje ostanemo doma!med tem gremo se v trgovino!ko pridemo nazaj malo zaspimo ter delamo kosilo!se igrava,kopava,crtamo,...ter zvecer zaspimo med 21:00_23:00 ter spimo celo noc!smo zelo pridniuser posted image in kako vasi malcki so pridni kako spijo ze sedijo,nas se se malo cingla ko ga posedemo,kako je stanje zobki,...?prinas trenutno dezuje in je dolgačas za znoret!!!mali pa je zaspav!!komaj cakam da se zbudi da se greva kopatuser posted image in vi?lep pozdrav vsem

(odgovor članu Lilly_21)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: septembrke 3. krog
8.4.2008 19:09:54   
guppy
čistimo sezname, zato...
ČISTIM GOOGLE SKUPINO !!

Vse, ki ste članice in želite ostati aktivne, prosim pošljite en mail na naslov naše google skupine, da vas ohranim na seznamu. Določene uporabnice so se izrekle, da med septembrkami več ne želijo biti, zato bi rada ugotovila, kdo so tiste punce, ki želijo sodelovati in biti del septembrk 2007.

Torej: do 20. aprila prosim sporočite (mail na google group), če želite ostati v tej skupini. V nasprotnem vas brišem s seznama.

guppy

(odgovor članu _annela_)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: septembrke 3. krog
8.4.2008 19:18:22   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: žarnica

IZVIRNO SPOROČILO: sandra85
glede brisanja uporabnic iz seznamčka-sem to že danes hotla sa bi vas prosila, da mi mal pomagate: kere zbrisat, sicer jih je kar nekaj, sa nočem da bi se pol po dolgem času javile in bile užaljene, ker smo jih zbrisaliuser posted image



evo še mene.Lahko mirne duše izbrišeš, saj res nimam časa se javljat. Ne bom nič zamerila.  Je pač tako,da se dosti ukvarjam s starejšo hčerko,tamala že svoje zahteva,pol pa mi nič časa ne ostane. Tako,da še enkrat-ne bom zamerila,če me zbrišeš.user posted image


a neeeee, teba pa itak nisem imela namena izbrisat, ker sem ti že takrat gnjavila, da se nam mal oglaiš-ti si bila kr aktivna med user posted image in si tebe dobro zapomnem!user posted image


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu žarnica)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: septembrke 3. krog
8.4.2008 19:21:17   
Anonimen
Večer!
O kako lepo je brati punce, ki se javijo po dolgem času. user posted image  

Moj mišek že spi. Ma to mi je tako zgodaj... user posted image  Ne gre in ne gre, da bi ga navadila na bolj pozno uro. No, mogoče pa nam uspe. Prej je prvič papcal por+krompir+grah+kisla smetana in je vse pojedel, celih 170g. user posted image user posted image user posted image  Sicer meni osebno tak menu ni všeč, on pa je bil kar jezen, ko je zmanjkalo. user posted image  No, čez urco sem mu dala joško za čez. user posted image

A kar v pralni stroj? Ok, pa bomo tako oprali. Hvala za odgovore. user posted image  In centrifugo na maximum a? user posted image  


(odgovor članu guppy)
  Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?