|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: septembrke 3. krog
8.4.2008 19:22:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: _annela_

kaj mi katera lahko pove kaj moram storiti da obstanem v tej temi??prosim,hvala!user posted image


Samo čvek z nami in user posted image .   user posted image

(odgovor članu _annela_)
  Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: septembrke 3. krog
8.4.2008 19:29:48   
sandra85
annela, pri nas je tudi že veliko jedi probal, zdaj ima že 2 dni malo štrajk, je pa prejle pojedel kar 2 mala fruteka pa še malouser posted image
meseka je probal samo piščančka in sem mu mogla dat zelo malo mesa in veliko zelenjave, da je vse pojedel...zaspi enkrat med 20. in 21. uro in spi do 5h ali 6h, ga podojim in spi še do 9h (je pa kak dan izjema, ko se zbuja, kot naprimer danes).......zobkov še nimamo


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: septembrke 3. krog
8.4.2008 19:41:43   
Anonimen
Sandra, moj user posted image  je šel danes popoldne dol v Portorož, samo midva nisva mogla z njim... user posted image  Sem se takoj spomnila nate in na kafe. user posted image

(odgovor članu sandra85)
  Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: septembrke 3. krog
8.4.2008 19:49:24   
_annela_
sandra:ko mu das meska mu probaj dati zlicko smetane(kisle)pa bo pomojem z veseljem pojev,jaz mu pripravim recimo tako...primer,mu dam pire krompir kos pisčančjega mesa ter vmes malo bucč ter zlico smetane z veseljem zmaže vseuser posted image ja pol je pa priden da je pojev dva frutkauser posted image nas poje gh priblizno od 100ml do 200ml kakor kdaj!kako ti rata sandra da ti zaspi tako zgodaj,kaj ga vsak dan kopas?da ti zanina tako zgodaj?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: septembrke 3. krog
8.4.2008 19:51:56   
*ribica*
Tudi mene lahko zbrišete iz seznama, če želite, pa nebom nič zamerila, ker se res redko javljam. Ko imam kaj časa na hitro malo preletim kaj je novega, kaj vse že počnejo vaši malči, kako lepo rastejo,...
Mi je pa bilo full noro, da bi se javila vsak mesec samo zato da bi napisala mere naše pupe. Če želite da napišem pa vi odločite user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: septembrke 3. krog
8.4.2008 20:01:44   
LINA31
*ribica* ...lepo, da si se javila in da nas bereš. Če imaš kej časa, pa tudi kej napišiuser posted image .

Tudi Žan je že šel spat. Ja, full je zmatran in ne zdrži dlje. Meni je kar cool ta ura, zato da jaz lahko še kej naredim.

Danes sem nekaj gledala zapiske od pogovora s patronažno o uvajanju GH, pa mi nekaj ni jasno. user posted image Kdaj naj bi user posted image  dali skutko ali pa frutzwerge? Jaz sem mu danes dala samo eno žličko...za okus. U...se je oblizoval. Ko bi tako jedel zelenjavo.

helenav...kako je bilo na NFTH?

sandra85...a gledaš BB??? Tale teden je kar krut z nalogamuser posted image

(odgovor članu *ribica*)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: septembrke 3. krog
8.4.2008 20:04:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sandra85

Lilly tvoja 2 sta prava cukrčka!user posted image



Se podpišem pod to.

Se pa je danes oglasilo kar nekaj pozabljenih. user posted image user posted image user posted image  Tiste, ki nas vsaj berejo bi jaz pustila na sezamčku. Še lepše pa bi bilo, če bi javile mere, saj ni nuno, da sodelujejo v debatah.

Pri nas pa je prava Sibirija. sem bila 1,5 uro veni in sem skoraj zmrznila. Grem malčka spravit v posteljo.

(odgovor članu sandra85)
  Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: septembrke 3. krog
8.4.2008 20:07:15   
Anonimen
Skuto, jogurte in take zadevce naj bi se dalo, ko začneš uvajati mlečne izdelke. Ene mamice jih po 6.mesecu, ene po sedmem... Odvisno pač. Jaz mu že dajem kislo smetano in je ok. Ni bilo nobene reakcije, tako da bo kmalu tudi kakšen jogurt na jedilniku. user posted image

< Sporočilo je popravil tianna -- 8.4.2008 20:09:04 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: septembrke 3. krog
8.4.2008 20:11:02   
jst86
lily kakšna cukrauser posted image

LINA jst sem mu že dala frutzwerge in skuto. po frutzwergih je blo vse ok, po skuti pa ga je napenjal.user posted image

tianna a mogoče veš kok % maščob more bit v jogurtu?3,2?3,5?a ta sploh obstaja?jst mu bom začela dajat jogurt za pop. malico,pa ne vem kerga.v trgovini vedno stojim pred jogurti ven grem pa brez njegauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: septembrke 3. krog
8.4.2008 20:11:58   
LINA31
Jaz sem tudi probala kislo smetano in izgleda vse ok. Bom počasi mu dajala kakšno žličko ali dve, pol pa bomo videli. Po današnji reakciji bi rekla, da mu je všečuser posted image .

duskamb....tudi pri nas je mrzlo. Sem šla prej v trgovino...grozauser posted image  kakšen mraz.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: septembrke 3. krog
8.4.2008 20:12:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: jst86



tianna a mogoče veš kok % maščob more bit v jogurtu?3,2?3,5?a ta sploh obstaja?jst mu bom začela dajat jogurt za pop. malico,pa ne vem kerga.v trgovini vedno stojim pred jogurti ven grem pa brez njegauser posted image


Važno, da je polnomasten, raje 3.5 ampak tudi 3.2 ne bo narobe. Otrok namreč ne sme nič teh "light" zadev. user posted image

(odgovor članu jst86)
  Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: septembrke 3. krog
8.4.2008 20:13:59   
Anonimen
Evo, nekaj o jogurtu:

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2616854

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: septembrke 3. krog
8.4.2008 20:14:37   
jst86
ker pa je 3,5? ma jst ga ne najdem. mogoče veš?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: septembrke 3. krog
8.4.2008 20:17:10   
Anonimen
user posted image

(odgovor članu jst86)
  Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: septembrke 3. krog
8.4.2008 20:17:26   
helenav
Sandra, moj je šel danes popoldne dol v Portorož, samo midva nisva mogla z njim... Sem se takoj spomnila nate in na kafe.
IZVIRNO SPOROČILO: tianna

Sandra, moj user posted image  je šel danes popoldne dol v Portorož, samo midva nisva mogla z njim... user posted image  Sem se takoj spomnila nate in na kafe. user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Ustvarjati moramo dobro. To daje našemu življenju smisel." dr. Janez Drnovšek
_____________________________
http://helenav.moj-album.com/

http://miskula.myminicity.com/
http://miskula.myminicity.com/ind/
http://miskula.myminicity.com/tra/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: septembrke 3. krog
8.4.2008 20:18:20   
lumpa6
IZVIRNO SPOROČILO: sandra85

lilly dobrodošla user posted image a nam zaupaš še mere-poglej seznamčekuser posted image

glede brisanja uporabnic iz seznamčka-sem to že danes hotla sa bi vas prosila, da mi mal pomagate: kere zbrisat, sicer jih je kar nekaj, sa nočem da bi se pol po dolgem času javile in bile užaljene, ker smo jih zbrisaliuser posted image




mene čist komot zbrišete, saj večinoma če kaj napišem ni komentarja, tko da je isto k da ne pišem, samo preberem

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: septembrke 3. krog
8.4.2008 20:18:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: jst86

ker pa je 3,5? ma jst ga ne najdem. mogoče veš?


Pojma nimam. Punce na forumu so mi povedale zanj. Jaz mam doma 3.2 od LM. user posted image

(odgovor članu jst86)
  Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: septembrke 3. krog
8.4.2008 20:19:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: helenav

Sandra, moj je šel danes popoldne dol v Portorož, samo midva nisva mogla z njim... Sem se takoj spomnila nate in na kafe.
IZVIRNO SPOROČILO: tianna

Sandra, moj user posted image  je šel danes popoldne dol v Portorož, samo midva nisva mogla z njim... user posted image  Sem se takoj spomnila nate in na kafe. user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image



Zakaj  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image ?!!!

(odgovor članu helenav)
  Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: septembrke 3. krog
8.4.2008 20:21:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lumpa6

IZVIRNO SPOROČILO: sandra85

lilly dobrodošla user posted image a nam zaupaš še mere-poglej seznamčekuser posted image

glede brisanja uporabnic iz seznamčka-sem to že danes hotla sa bi vas prosila, da mi mal pomagate: kere zbrisat, sicer jih je kar nekaj, sa nočem da bi se pol po dolgem času javile in bile užaljene, ker smo jih zbrisaliuser posted image




mene čist komot zbrišete, saj večinoma če kaj napišem ni komentarja, tko da je isto k da ne pišem, samo preberem



user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lumpa6)
  Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: septembrke 3. krog
8.4.2008 20:21:43   
jst86
eh lumpa no.....jst te pa vedno ful rada preberem in bi blo lepo če bi se večkrat spet javilauser posted image

tianna hvala. jutri moram itak v trgovino,pa bo papal spet nekaj novegauser posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: septembrke 3. krog
8.4.2008 20:23:46   
žarnica
joj,punce,saj bi se večkrat javila,res-pa žal ne gre. Med nosečnostjo sem pa dokaj redno sodelovala na naši temi.

Sicer pa je naša tamala komaj zdaj začela prav jesti gosto hrano,do prejšnjega tedna je bila samo na mleku,ker je vse ven spljuvala,kar sem ji dala v usta. ZDaj pa že ima tri obroke GH na dan (dopoldan sadna malica,potem kosilo,pa spet  sadje).
Ponoči se še vedno zbuja-zadnji teden samo še 1x,tako da je že kar fajn.user posted image

Za mere pa nevem. Sem si od zadnjih dveh posvetovalnic v mobitel zapisala mere,pa po pomoti vse zbrisala.user posted image Se mi zdi,da je pri 6m imela 69,5, cm in 7970g. JE pa full dolga. ŽE sedaj nosi hlače od sestrice,ki je le te nosila pri enem letu-torej št.80.

nič,zdaj pa spet moram ituser posted image

(odgovor članu helenav)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: septembrke 3. krog
8.4.2008 20:24:08   
Anonimen
Jaz vem samo za mleko 3.5 user posted image

(odgovor članu jst86)
  Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: septembrke 3. krog
8.4.2008 20:26:29   
Anonimen
LM imajo samo 3.2 user posted image

http://www.l-m.si/zelena

In Zelene doline tudi user posted image

http://www.mlekarna-celeia.si/jogurt.html

< Sporočilo je popravil tianna -- 8.4.2008 20:28:34 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: septembrke 3. krog
8.4.2008 20:33:33   
lumpa6

Za mere pa nevem. Sem si od zadnjih dveh posvetovalnic v mobitel zapisala mere,pa po pomoti vse zbrisala. Se mi zdi,da je pri 6m imela 69,5, cm in 7970g. JE pa full dolga. ŽE sedaj nosi hlače od sestrice,ki je le te nosila pri enem letu-torej št.80.



o velika beybauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , sicer pa 80 pomeni od 74 do 80 cm

(odgovor članu žarnica)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: septembrke 3. krog
8.4.2008 20:33:48   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: tianna

Sandra, moj user posted image  je šel danes popoldne dol v Portorož, samo midva nisva mogla z njim... user posted image  Sem se takoj spomnila nate in na kafe. user posted image

user posted image user posted image user posted image lahko bi prišla k nama! in bi se končno spoznale. drugič se PREJ spomni nameuser posted image

annela kislo smetano mu dam skoraj v vsako jed, vsaj pol žlice, ker js jo imam fulll rada in meni paše čisto k vsaki jedi, pa še tak poseben okus dauser posted image ja, (skoraj) vsak večer ga skopam. ha-do (nekje) 3.meseca mi ni hotel zaspat pred 23. uro, pol pa je kr sam začel hodit prej. veš kaj naredi: zjutraj ga prej zbudi, tako bo po moje šel zvečer prej spat. Enej če zaspi ob 20h, je ob 8h buden, č zaspi ob 21h je ob 9h buden,....

*ribica* ne bom te izbrisala-če nas bereš, te noče izbrisatuser posted image za mere: pa nam jih zaupaj, če sama želišuser posted image
LINA ja, gledam BB-ful je kruta nalogauser posted image fuj, ko so mogli bikova jajca jestuser posted image familija Adams kaouser posted image

lumpa!!!! pa zakaj bi tebe brisala????


ma punce, bila je debata o tem, da bi izbrisali une, ki se nam res niso skori nič javljale!!! ne bomo nobene brisali!!!


< Sporočilo je popravil sandra85 -- 8.4.2008 20:38:00 >


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 stvari, ki sem se jih naučil, odkar sem...
Če imate otroke ob sebi. Da jih poljubite za lahko noč. Da skupaj zajtrkujete. Da greste z njimi v šolo. Da vidite, kako...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?