|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijčice 2008- 3 del!
9.4.2008 8:07:20   
Anonimen
Dobro jutro.user posted image user posted image user posted image

Z razliko od prejšnjih dni sem danes neverjetno dobro spala.user posted image  Vzrok????user posted image  Mojega sem izrinila na mojo stran spat, jaz pa na njegovo. Občasno sva to delala že včasih in očitno spet deluje.user posted image user posted image  Tak da alea01, poskusi na to foro. user posted image
Jaz imam cunj ful takih, ki jih oblečeš za oba spola. Veliko oblekc je zelo lepo ohranjenih še od mene in sestre in so čisto drugačne barve od današnjih, ki so vse tako enolične. Rdečega pajacka npr. sploh ne dobiš v trgovini, pajackov iz garna npr. tudi ne, navadne žabice na naramnice čisto bele tudi ne....veliko imam kompletkov s kapico in copatki.user posted image

(odgovor članu alea01)
  Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Junijčice 2008- 3 del!
9.4.2008 8:10:55   
Anonimen
Če bi večkrat tako klepetale bi bile na kateri strani?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Junijčice 2008- 3 del!
9.4.2008 8:31:46   
anaj22
dobro jutro user posted image

jest sm tud dons kar razmeroma dobr spala, rezlog je vrjetno ta da mi je user posted image  eno uro masirov križ z zeliščnimi kaplcami in je ful pomagal.

Ste včer čvekal o testeninah in ker ni čez dan ful ni pasal jest, sm zvečer kuhala testenine, seveda jih ne znam skuhat sam za eno osebo vprašam moža če jih bo jedu pa pravi da ne. Si reče ok mogoče jih clo sama vse zmažem. Mi jih valda ostene in ko dons vstamen testenin ni ni, je mev user posted image  nočno malico. Se  včasih kr vprašam kdo je tuki zdej nosečuser posted image  ker se on kar fino solidarnostno redi z manouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Junijčice 2008- 3 del!
9.4.2008 8:36:02   
alea01
Kaj je zdej čveke? Piškotki se že pečejo.....

(odgovor članu anaj22)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Junijčice 2008- 3 del!
9.4.2008 8:40:57   
Anonimen
Dobro jutro. Kako ste?? JAz sem spala od 11h do 8h. user posted image user posted image user posted image  Bravo jaz in bravo user posted image , ki je bil solidaren z mamico. Ja, včer ste pa res naklofale - user posted image user posted image user posted image  - ok priznam, sem se tud jaz prdružla. Veste kako sem vesela - delam še 2 tedna, pol pa hop na dopust. In končno sva dobila avto - sam vam moram povedat, da sploh ni blo pravega navdušenja, ker sva mela kar nekaj težav. Kupila sva pa
user posted image

Samo sončne strehe nima.

(odgovor članu alea01)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Junijčice 2008- 3 del!
9.4.2008 8:42:47   
aleksandra silvija
 

Dobro jutro.
Hvala za kavico.

Anja PH--drži se. Pa upam, da ne boš odpovedala poroke!

Didlinaa--user posted image  si se vsaj 1-krat naspala!

Alea01-če boš s porodom izvedela za spol, pa takoj potem pošljiuser posted image  po nakupih. Pa prej mu že pokaži, kaj naj kupi za user posted image  in kaj za user posted image .user posted image
Me nekako ni starh, da bi bila tvoja user posted image  brez punčkastih oblačilc ali user posted image  brez fantovskihuser posted image .


Mene pa vse bolj voziček matra. Predvsem zaradi ročaja. Hm.
http://b2c.baby-center.si/article.asp?ARTICLEID=176265
Tega sva naročila. Pa kolesa so kar malo večja v resnici, niso tako zelo majhna.

No, user posted image  pravi, da čez poletje bo že menda o.k.---da če bo ročaj tak problem imamo doma voziček s celim ročajem, za športni voziček pa lahko kupimo drugega. Hm?
Pa ceste okoli so itak vse asfaltirane, za čez gozd bi pa rabila,....hm, ne vem, ker je treba večkrat prečkat potokuser posted image user posted image user posted image
No, za takšne sprehode bom imela kengerujčka. Tistega, v katerem lahko user posted image  leži.

Bom žalostna zaradi vozička?user posted image








(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Junijčice 2008- 3 del!
9.4.2008 8:44:17   
aleksandra silvija
Nya, avto pa izgleda user posted image .user posted image

(odgovor članu aleksandra silvija)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Junijčice 2008- 3 del!
9.4.2008 8:47:28   
Anonimen
nya, avto je super.user posted image user posted image user posted image
aleksandra_silvija, za voziček ti ne vem svetovati. Tale se mi zdi kar dober. user posted image

(odgovor članu aleksandra silvija)
  Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Junijčice 2008- 3 del!
9.4.2008 8:52:48   
Anonimen
aleksandra - takle voziček ma moja kolegaica, pa je fulll zadovoljna

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Junijčice 2008- 3 del!
9.4.2008 8:55:01   
anaj22
nya za avtouser posted image user posted image user posted image
aleksandra_silvija midva bova tud kupla ta model vozička, čez poletje bo čist faj pa še v avto gre brez problema
alea01 gloh po zajtrku sem pa sem spet lačna, ti parv znaš v ljudeh zbudit občutek po lakotiuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Junijčice 2008- 3 del!
9.4.2008 8:56:12   
Anonimen
Hrana.....joj lačna sem.user posted image

(odgovor članu anaj22)
  Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Junijčice 2008- 3 del!
9.4.2008 8:58:58   
aleksandra silvija
Da bo čez poletje čist fajn, pravi tudi moj mož.user posted image user posted image user posted image

Anaj22-pa še dobro, da si skuhala testenin majčkeno več kot za 1 osebo. Drugače bi bil tvoj lačen,...user posted image

(odgovor članu anaj22)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Junijčice 2008- 3 del!
9.4.2008 8:59:32   
alea01
nya user posted image user posted image user posted image user posted image za avto

aleksandra silvija- jaz ti pa moram povedat, da ima tak voziček moja soseda in sem jo glih zadnjič vprašala kako je zadovoljna z njim- itak, da vsakega ustavim na cesti in vprašam o vozičku- in je rekla, da je vse kul, razen težave so pri neasfaltiranih poteh in da bi se naslednjič odločila za kaj drugega. Če te pa moti ročaj- se ga boš navadila in ga boš tak tudi vozila in sploh ne boš vedla, da obstaja celi ročaj- stvar navadeuser posted image
Sva pa tudi midva ful prediskutirala, ko sva se odločala med bugaboo-jem in skaterjem in sva ugotovila, da po tak robustnih poteh pa spet ne bom vozila, rolam pa itak ne in tako je zmagal bugaboo- ki je tudi za neasfaltirane poti

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Junijčice 2008- 3 del!
9.4.2008 9:00:59   
alea01
kolk diši iz pečice. Je kdo lačen?user posted image user posted image

aleksandra silvija- drgač je meni ful lep dizajn vozička

< Sporočilo je popravil alea01 -- 9.4.2008 9:01:28 >

(odgovor članu alea01)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Junijčice 2008- 3 del!
9.4.2008 9:01:08   
Anonimen
Sonček se kaže user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu alea01)
  Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Junijčice 2008- 3 del!
9.4.2008 9:02:28   
Anonimen
Iz moje pečice tudi diši...ampak po čistilu.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Junijčice 2008- 3 del!
9.4.2008 9:04:50   
alea01
Iz moje pečice tudi diši...ampak po čistilu.user posted image user posted image user posted image user posted image


v glavnem, da diši user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Junijčice 2008- 3 del!
9.4.2008 9:05:45   
Anonimen
Uaaaaa, kako je lepo nebo zunaj.user posted image

(odgovor članu alea01)
  Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Junijčice 2008- 3 del!
9.4.2008 9:07:50   
lonapo
ČESTITKE ZA TRETJI DELuser posted image user posted image
SE JAVIM KO VAS PREBEREM, LEP DAN

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Junijčice 2008- 3 del!
9.4.2008 9:12:03   
Anonimen
No, jaz sem pojedla svoj zajtrk, zdaj pa šibam na kavico s kolegico.user posted image

Lepo čvekajte še naprej. Upam, da se bom kaj javila čez dan. Bom spet noter padla v RR.user posted image

(odgovor članu lonapo)
  Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Junijčice 2008- 3 del!
9.4.2008 9:26:09   
Anonimen
Jutro še od mene.
Jaz sem spala kot ponavadi celo nočuser posted image
Pri vas se sonček kaže, pri nas pa ne duha ne sluha o njemuser posted image
Nya,čestitke za avtouser posted image
Aleksandra_silvija dober voziček-ga pohvalijouser posted image
Didlinaa nehaj bit tako pridna pa pusti kaj še za jutri.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Junijčice 2008- 3 del!
9.4.2008 9:34:53   
aleksandra silvija
Didlinaa--ti spet pucaš?user posted image No, sedaj si na kavici.user posted image
Ninny-tudi pri nas ni nič od sončka,....


Oh, vsaj kdo zadovoljen z vozičkomuser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Junijčice 2008- 3 del!
9.4.2008 9:35:47   
Anonimen
AS saj boš ti tud zadovoljnauser posted image

(odgovor članu aleksandra silvija)
  Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Junijčice 2008- 3 del!
9.4.2008 10:13:11   
alea01
I.daisy- vidim teuser posted image user posted image . Javi se, ker te pogrešamo

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Junijčice 2008- 3 del!
9.4.2008 10:14:58   
l.daisy
hejj,
se vam javljam, da smo ok, le na polno smo bili zaposleni... sem pogledala sem in tja sem gor, pa ni bilo časa odpisat...
včeraj sem namreč odpisala zadnji magistrski izpit pred porodniško, verjetno zdaj ne bo časa za učenje... pa še vzporedno imam šolo za starše...
pa kuhinjo so nama montirali, pa položili tla, kopalnico dokončali... super je... dogaja se na polno... edino v big bangu so naju malce nat.., zamujajo z dostavo kuhinjske nape že 6 dni...
čestitke za tretji del, ste pa čisto notr padleuser posted image
stavnico ste pa malo priredile a??? user posted image

alea, a kar bugabooja a? važička user posted image user posted image .. kakšne barve pa bo? (sori, če sem spregledala ta podatek)...

vidim, da vas kar nekaj muči spanje... no, tudi jaz nisem izjema... se bom čisto natrenirala za junij...

mojca, kaj je s pralnim strojem???
polly, 2,2 kg? supeeer user posted image user posted image
jaz imam naslednji teden UZ in komaj čakam podateko teži mojih user posted image user posted image ... ampak že če 2,2 kg tvojega user posted image pomnožim z 2, mi je jasno, od kod taaaaaaaaaaaak trebuhuser posted image

sem uspela prebrat tudi anjino temo... kaj naj rečem? ene punce so čist notr padle, anja je pa verjetno rabila samo kakšno tolažbo, vzpodbudo, mogoče nekoga za čvek, da ne bi preveč premišljevala... ne vem no, jaz imam glede tega precej konzervativno mnenje, pa ene dve slabi predstavi (ne morem rečt izkušnji, ker ni šlo zame)...


_____________________________

28.05.2008: 1 + 1 = 4

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?