|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice - 4 del.
13.5.2008 16:17:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

TamaraJ se je ob 14:19 javila na forumu Spontani splav, na temi moja punčka... user posted image



aha, našla...user posted image user posted image


jaz pa ne najdem, šplen@ plisssss helpuser posted image




Tukaj


hvala ****.

Ej a katy je že doma??? kako je kej z njo? vidim, da je tudi ona tam debatirala.



Res???? user posted image user posted image  Čaki grem pogledat.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4901
   RE: Majčice - 4 del.
13.5.2008 16:19:40   
Anonimen
ja siecr 2.5., ampak veseeno, kdo kaj ve kako je ona?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4902
   RE: Majčice - 4 del.
13.5.2008 16:22:44   
Anonimen
Edinaos:

katy je komentar napisala že 2.5. Tema je stara kar nekaj dni...

A se ti je Tamara že kaj javila??

Pa Estrella??

Pa ali imaš namen še kaj na Vrhniko pridet...?

Hm, sem te zaslišala kot na policijski postaji....user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4903
   RE: Majčice - 4 del.
13.5.2008 16:26:21   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos
Ej a katy je že doma??? kako je kej z njo? vidim, da je tudi ona tam debatirala.


katy82 je šele 10. rodila, ne vem, koliko časa so notri v NM porodnišnici user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4904
   RE: Majčice - 4 del.
13.5.2008 16:28:25   
Anonimen
Jaz pa vem kdaj pride moj sinko!!!user posted image user posted image user posted image user posted image
2.6. (inshallah)....JOOJ kok bo to hitro...Komaj čakam.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 4905
   RE: Majčice - 4 del.
13.5.2008 16:31:38   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: ****
Jaz pa vem kdaj pride moj sinko!!!user posted image user posted image user posted image user posted image
2.6. (inshallah)....JOOJ kok bo to hitro...Komaj čakam.user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4906
   RE: Majčice - 4 del.
13.5.2008 16:47:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ****

Edinaos:

katy je komentar napisala že 2.5. Tema je stara kar nekaj dni...
vem vem samo tako sem se spomnila na njo

A se ti je Tamara že kaj javila??

od včeraj še nič, veš ne morem siliti vanjo, sem ji poslala sms, pa bo že poklicala, ko ji bo tako pasalo. Mogoče se pa jutri zapeljem do porodnišnice k Naty, kasso pa bom verjetno še njo obiskala, če je še tamuser posted image user posted image


Pa Estrella??
bogica tudi že komaj čaka, pa popaki jo že fuuul matrajouser posted image
Pa ali imaš namen še kaj na Vrhniko pridet...?
ja, itakuser posted image
Hm, sem te zaslišala kot na policijski postaji....user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4907
   RE: Majčice - 4 del.
13.5.2008 16:51:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ****

Jaz pa vem kdaj pride moj sinko!!!user posted image user posted image user posted image user posted image
2.6. (inshallah)....JOOJ kok bo to hitro...Komaj čakam.user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4908
   RE: Majčice - 4 del.
13.5.2008 18:11:07   
aurora28
Bravo Katina, bom navijala zate user posted image user posted image user posted image

_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4909
   RE: Majčice - 4 del.
13.5.2008 18:25:06   
Katina
pepita, čestitke ob rojstvu sina
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
čestitke tudi novopečenemu očku.

kodrana, čestitke za princesko Taro
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
čestitke tudi novopečenemu očku.

Tally, čestitke za princesko Emilijo
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
čestitke tudi novopečenemu očku.

Anitka:
Petrahh in Žiga
in lepo otroštvo v krogu svojih najdražjih želim malemu junaku.

Tjaška in Eva in lepo otroštvo v krogu svojih najdražjih želim mali junakinji.

Sankica in Neli in lepo otroštvo v krogu svojih najdražjih želim mali junakinji.

se pridružujem Anitkinim čestitkam. 



TamaraJ, sploh se ne morem načuditi tvoji neverjetni moči. Iz srca ti želim, da se ti kmalu uresniči želja po user posted image . Zelo mi je všeč tvoje razmišljanje v tej situaciji, da si si zastavila cilje, ki jih želiš doseči, da imaš vizijo. Vse to te bo usmerilo na pravo pot do končnega cilja. Če boš kdaj kasneje vseeno zapadla v kakšno krizo vedi, da smo majčice vedno tu zate, da se obrneš na nas. Pocukaj me, pokliči na pomoč in rade volje ti bom po svojih močeh pomagala. Lepo je slišati, da ti družina stoji ob strani in ti pomaga prebroditi te težke trenutke. Objemi svojega Timija in dragega in začnite skupaj hoditi po zastavljeni poti. Prepreke pa vam bo sigrno pomagal premagovati vaš Jaki user posted image . Globoko te  občudujem, da si sposobna tako treznega razmisleka, ki te bo hitreje popeljalo do želenega cilja. Vedno boš naša majčica in če/ko boš zmogla moč, da se nam pridružiš si vedno dobrodošla.

špelin@ mogoče se bo pa vaš user posted image držal tvoje odpovedi najemne pogodbe in vas kmalu presenetil s prihodom.

darmar, dobro si opravila na CTGju. Kako pa kaj tvoje dihanje? Ti ventolin pomaga?
anneda, user posted image žal mi je, da si tudi ti morala čez tako preizkušnjo. Naj vam življenje nameni veliko lepega.
neža7, tudi tebi in tvoji družini izrekam iskreno sožalje in vam želim vse dobro.
...Martina..., upam, da boš kmalu tudi ti med srečkami user posted image oziroma, da boš kmalu objemala svojega user posted image . Oglasi se še kaj in nam povej kako si.
martina25, user posted image vse po PS-u. kar tako naprej, pa bo ziher kmalu rezultat.
narava, smo te že pogrešale. S tem tvojim netom je pa res križ. No, zdaj si sigurna, da bo kmalu vaš pobec z vama. Upam, da se pred porodom uspeš izognit bolnici in da boš potem tam dobro opravila.
edinaos, verjamem, da sta se z Estrello, naropotali user posted image . Ja, njo že nekaj časa matrajo popadki, tako da verjetno tudi ne bo več dolgo 2v1. kako si kaj ti?
marty5, dobro si opravila pregled user posted image . Veš, tole prehitevanje  v rasti je eno veliko psihiranje. Včasih so le G malo nenatačni pri meritvah in je hitro kakšen teden dva več. Dobro je edino to, da imaš potem večkrat UZ.
****, a si že dobila datum za CR? Torej bomo 2.6. močno stiskale pesti, da vsaj Omar počaka na naročen poseg.

Vse, ki ste izrekle sožalje TamariJ in nam ostalim majčicam zaželele sreče se iskreno zahvaljujem. Upam, da tudi ve kmalu pripeljete svojo user posted image srečno do konca, ko boste objele svoje user posted image in jih opazovale kako rastejo.

martina25, ****, edinaos, špelin@, aurora28............. hvala za vzpodbudne besede in misli. Jutri gremo v akcijo user posted image

Jutri torej ni nobenih napovedanih pregledov in CTGjev. Vsem, ki boste na GP in CTGjih, ter kakšnih drugih zadevah v naslednjih dneh želim srečo. Dobro opravite.
Mi3 se jutri že navsezgodaj odpravljamo dogodivščinam naproti in če bo vse po sreči vas kmalu obvestimo o veseli novički. Hvala za vse pestke in lepe želje. Prepričana sem, da bodo pomagale.





(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4910
   RE: Majčice - 4 del.
13.5.2008 18:35:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Katina

****, a si že dobila datum za CR? Torej bomo 2.6. močno stiskale pesti, da vsaj Omar počaka na naročen poseg.

 
A joj ta bi bila pa čist predooooolga. user posted image user posted image user posted image user posted image  Sem malce nerodno zapisala. Moj starejši sine konča šolo tam okrog 25 maja in se nam v Sloveniji pridruži 2.6.
Ta datum ni za Omarja ampak za Patricka,ki takrat pride iz Egipta na počitnice...user posted image user posted image
 
CR pa upam čim prej, ker kot vsak dan povem, mi je že kar dovolj vsega skupaj, datum pa zvem najkasneje v petek.
 
 
 
 

(odgovor članu Katina)
  Neposredna povezava do sporočila: 4911
   RE: Majčice - 4 del.
13.5.2008 18:56:29   
sylvy
Joj, dva ali tri dni nisem pogledala foruma, pa se jih rodi cel kup.
NORO!!!
Čestitke vsem novopečenim mamicam majčicam!!!user posted image user posted image user posted image

Potem pa vmes zasledim od Tamaraj, pa sploh ne vem več kaj naj rečem, kaj naj si mislim........user posted image user posted image  me je čist povozilo.

Grem, da se zamotim.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4912
   RE: Majčice - 4 del.
13.5.2008 19:01:45   
Katina
****, a sem ga pihnila, kaj user posted image  user posted image . Super, da dobiš tudi Patricka na počitnice. Junij bo 1,2,3 tukaj. Upam, da kmalu dobiš datum in da boš kmalu tudi ti cartala. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4913
   RE: Majčice - 4 del.
13.5.2008 19:05:17   
MARTINA25
KATINAAAAAA UAAAAAAAA CARICA!!!!!!!!!!!

Uf samo da si danes dobr uštimala!!!!!!!Jutri pa itak držimo pestke!!!!
Boš vidla, da bo Puško uštimal tako da bo prav!!!!!Velik sreče jutri!!!!

**** tud tvoja novica je krasna!!!!Še malo pa bo sine pri tebi!!!Verjamem da že komaj čakaš!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4914
   RE: Majčice - 4 del.
13.5.2008 19:16:14   
Anitka
Katina user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jutri smo s tabo in želim ti kot si sama dejala, da zadeva steče kot po maslu.user posted image user posted image


Ja super **** za 2.6 in za prihod sinka, to je en tak prav lep datum, ko imata moja mami in prijateljica rojstni dan.user posted image user posted image user posted image

Mene tudi zanima, če se je naša Estrella že "rešila muk" in če se že veselo carta.

Naše detece pa ima zgleda že zelo malo prostora v bušiju, saj  se mi že kar nekaj ur upira na vse možne  strani pa če sedim, ležim...user posted image user posted image user posted image






_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Katina)
Neposredna povezava do sporočila: 4915
   RE: Majčice - 4 del.
13.5.2008 19:48:04   
špelin@
kasso sporoča, da sta z Naty* veseli, ker se TamaraJ tako dobro drži. Oba user posted image  sta zelo pridna. Žan je jedec št. 1, Varja pa kg nabira s spanjem user posted image  Vse majčice lepo pozdravljata, čestitata vsem, ki so postale "frišne" mamice in stiskata pestke za Katino user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4916
   RE: Majčice - 4 del.
13.5.2008 20:17:03   
Anitka
Hvala na informacijah o naših sostanovalcihuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Prenesi jima pozdravčke še od mene, ko boste spet v kontaktu.

O Estrelli pa še nič novega?user posted image user posted image


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4917
   RE: Majčice - 4 del.
13.5.2008 20:30:50   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Anitka
O Estrelli pa še nič novega?user posted image user posted image


Mogoče kaj vesta edinaos ali Katina user posted image

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4918
   RE: Majčice - 4 del.
13.5.2008 20:30:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

Hvala na informacijah o naših sostanovalcihuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Prenesi jima pozdravčke še od mene, ko boste spet v kontaktu.

O Estrelli pa še nič novega?user posted image user posted image



anitka kaj pa naj bi bilo novega? a sem kaj spregledala.....

(odgovor članu Anitka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4919
   RE: Majčice - 4 del.
13.5.2008 20:38:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Katina

edinaos, verjamem, da sta se z Estrello, naropotali user posted image . Ja, njo že nekaj časa matrajo popadki, tako da verjetno tudi ne bo več dolgo 2v1. kako si kaj ti?



katina, hvala jaz sem OK,
.
Vedi pa, da bom jutri in vse do dneva, dokler nam ne javiš dobre novice, bom zelo zelo zelo  mislila nate in na tvojega sončka.

Res ti želim VSO SREČO in ČIM MANJ BOLEČIN, PA DA ČIMPREJ SPOZNATA SVOJEGA MALEGA SONČKA.

Pa plissss daj takoj, svojemu nalogo, da nam takoooooj javi, da ne bomo v skrbeh.

SREČNOuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Katina)
  Neposredna povezava do sporočila: 4920
   RE: Majčice - 4 del.
13.5.2008 20:39:27   
Anitka
Ste omenile, da jo popadki full matrajo pa me zanima kako je kaj z njo.

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4921
   RE: Majčice - 4 del.
13.5.2008 20:56:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

Ste omenile, da jo popadki full matrajo pa me zanima kako je kaj z njo.


aaaaaaaauser posted image user posted image user posted image , ne nič še novega sve zmenjene, da itak predno kam odpiči me  mora takoj poklicati.

( ker mi mora povedat v katero porodnišnico gre, namreč tam kam gre ona grem tudi jazuser posted image )

tako, da ne nič še novega....... ja baje, pa da jo kar orng matrajo.....

(odgovor članu Anitka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4922
   RE: Majčice - 4 del.
13.5.2008 20:59:29   
Anonimen
mene pa lulika od vsega tega pritiska fuuuul boliuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4923
   RE: Majčice - 4 del.
13.5.2008 21:04:50   
Soncnica Sandra ***
Ojla punce!
 
Evo naša princeska panča, ati "pazi na kavc", tako da sem lahko malce net zasedla.
 
No najprej vsem čestitke za uspešno opravljene GP, UZ in CTG-je.
 
Midve sva pa včeraj imeli UZ kolkov v KR porodnišnici in so ugotovili, da levi kolk pri moji Manci ni vredu, so rekli, da izgleda da je nezrel. user posted image  In jaz butara niti nisem vprašala kaj to pomeni? user posted image  Sva dobili napotnico za ortopeda na polikliniki v Ljubljani, katero sva poslali po pošti (tako nama je bilo naročeno) in sedaj čakava da naju pokličejo kdaj bova šli na pregled. Jaz upam, da čimprej. Ali mogoče katera ve, koliko časa to traja, da pridejo user posted image  na vrsto za tak pregled?
 
No pa da še malce pokomentiram:
 
KASSO: iskrene čestitke za tvojega sončka. Prav tako tudi očku. Vsem pa želim veliko zdravja in cartanja ter lepih trenutkov!!!!
 
MIXI: tudi tebi, očku in user posted image  vse najlepše in najboljše!!!!
 
EDINAOS: glede popkovine ne vem, če se to lahko vidi na UZ, ampak mislim da ne. Ker tudi moja Manca je imela popkovino ovito okoli glavice pa mi na UZ niso nič rekli, samo pol so bile babice malce presenečene, češ joj revica sej ti si pa čisto zavita s popkovnico, ampak je bilo HB vse OK.
 
ŠPELIN: mislem haloooo? ko sem brala kaj si doživela pri Taševu, pa kaj je on človek ali robot, da nima nobenih čustev???? Pol nej gre pa avte popravljat, no ja sam za njega najbrž ne bi bili dovolj dobri navadni avti, on bi bil mogoče zadovoljen edino le če bo popravljal Ferarije pa Maseratije in podobno. Mislem, take ljudi bi jaz kot sem že enkrat napisala polila z malinovcem in obesila nad mravljišče!!!
 
CATJA: joj kakšnega cukrčka imaš ti doma user posted image user posted image user posted image  Se bo moja Manca hodila na vaš konec ženit user posted image
 
PETRAH: čestitke ob rojstvu in veliko cartanja vam želim!!!
 
TJAŠKA28: čestitke tudi tebi!!! Upam, da uživaš ob gledanju svoje princeske, svojega malega čudeža. Tudi jaz se je kar nisem mogla nagledati moje princeske prve dni. Še sedaj se kdaj vsedem ob njo, ko panča, in jo samo nemo opazujem user posted image
 
PEPITA: čestitke ob rojstvu sineka!!!user posted image user posted image user posted image
 
KODRANA: iskrene čestitke ob rojstvu hčerkice Tare, čestitke tudi očku!!! Veliko cartanja vam želim!!!
 
DARMAR: me veseli, da se je tudi pri tebi začelo nekaj dogajati user posted image user posted image user posted image . komaj čakam da boš tudi ti dobila svojo user posted image , in bova potem lahko kofetkali pod homanovo lipo user posted image , pa če se nama še valentina in katera druga pridruži tudi ne bo nič narobe. Več nas bo, bolj bo veselo.
Saj res, kako pa kaj tvoje zdravje, tvoje dihanje?
 
.... MARTINA..... ful lepo da si se nam oglasila. Upam, da si današnji dan preživela lepo!!!!
 
TAMARAJ: ne vem kaj naj ti napišem?! Želim ti, da se čim bolje držiš, da bi imela čim več notranjega miru ter da si vsi čim prej opomorete od izgube. Ter da boš, tako kot si že sama napisala kmalu lahko pričakovala novega sončka, se ga veselila in na koncu tudi držala svojega sončka v rokah. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
TALLY: tudi tebi iskrene čestitke in veliko caratanja tudi vam!!!
 
KATINA: user posted image user posted image user posted image  ful sem vesela zate!!! Go go Katina!!!
 
****: user posted image user posted image user posted image  da pride tvoj sinek!! Najbrž ga že močno pogrešaš?
 
No sedaj pa grem še sama malce v vodoravni položaj user posted image .
Saj se kamlu kaj spet tipkamo, mogoče še na temu delu, drugače pa na 5.delu zagotovo.
 
Lepe sanje vam želim vsem!!!!
 

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4924
   RE: Majčice - 4 del.
13.5.2008 21:47:32   
darmar
Katina zdaj pa zares, lepo se uštimatje in pol sladko polupčkaj svojo štručko. Moje dihanje je zdej kar OK, tko da bi šla lahko tudi roditi. In dons ko res več nisem mogla not zdržat sem šla na dolg, dolg sprehod in se stanje (kašelj, dihanje) ni nič poslabšalo. Jeee! Morem pa mal hodit, da bom imela kondicijo za pritiskanje.

Estrella če se dogaja, bodi močna. Drugače pa se itak nam vsem vsak čas bo dogajalo.

Sončnica Sandra tudi jaz komaj čakam, da se posedemo ob kavi na placu. Če boš drugi teden že kaj za naokoli sporoči. Če bom še 2 v 1 komot pade kavica.

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 4925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?