|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: zamuja
11.4.2008 22:05:05   
cina
Sanja, iskrene čestitke tudi tebi, vse dobro tebi in tvoji pikici. user posted image

To je pa super, kar naprej kakšna nova user posted image ...user posted image Komaj utegnem pisati čestitke... Kar tako naprej.user posted image

(odgovor članu trinity22)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: zamuja
11.4.2008 22:55:21   
Anonimen
Čestitke obema!!! user posted image

Jaz imam že en teden enake znake kot jih je opisala dušica, zamuja mi 3 dni user posted image Ampak sem včeraj delala baby check mini, pa je bil en velik - user posted image

Na user posted image še vedno nič ne kaže, boli me še vedno v križu in malo upam na to, da sem prehitro nardila test.


A je še kateri BC mini najprej pokazal neg, potem pa user posted image ??

(odgovor članu cina)
  Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: zamuja
11.4.2008 23:17:15   
metuljcek27
Iskrene čestitke obemauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...
Jaz sem na vrsti za test v ponedeljek,ker mi danes zamuja že 5 dan tako da...Upajmo...Naslednji teden imam pa user posted image tako,da bi si le to zaželela...Glede znakov pa : boleča prsa,neka slabost,temperatura je 37,pogosto uriniranje,14 dnevni rahel rjav izcedek v prvih dneh črna sluz ( to me malo mede).To bi bilo zaenkrat vse se slišimo v ponedeljek,vas obvestim...user posted image ?user posted image ?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: zamuja
12.4.2008 9:03:22   
_sanja_*
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Čestitke obema!!! user posted image

Jaz imam že en teden enake znake kot jih je opisala dušica, zamuja mi 3 dni user posted image Ampak sem včeraj delala baby check mini, pa je bil en velik - user posted image

Na user posted image še vedno nič ne kaže, boli me še vedno v križu in malo upam na to, da sem prehitro nardila test.


A je še kateri BC mini najprej pokazal neg, potem pa user posted image ??



Caw... No pri meni je blo podobno. user posted image bi mogla dobit 5.4., pa je ni bilo, zato sem 6.4. delala test First sign ->  bil je -. Ampak ker tečke ni in ni bilo in seveda znaki (nisem vedela a so namišljeni ali neuser posted image ) sem včeraj 2x naredila FS in user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !!!

Tako da ponovi test čez par dni! Držim pestiuser posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil _sanja_* -- 12.4.2008 9:05:40 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: zamuja
12.4.2008 9:05:12   
_sanja_*
IZVIRNO SPOROČILO: metuljcek27

Iskrene čestitke obemauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...
Jaz sem na vrsti za test v ponedeljek,ker mi danes zamuja že 5 dan tako da...Upajmo...Naslednji teden imam pa user posted image tako,da bi si le to zaželela...Glede znakov pa : boleča prsa,neka slabost,temperatura je 37,pogosto uriniranje,14 dnevni rahel rjav izcedek v prvih dneh črna sluz ( to me malo mede).To bi bilo zaenkrat vse se slišimo v ponedeljek,vas obvestim...user posted image ?user posted image ?



Držim pesti. user posted image user posted image user posted image user posted image Maš lepe šanseuser posted image Mislim da punce po forumu pravijo, da črna sluz ni nič slabega. Morem pa povedat, da jaz nisem imela nobene vgnezditvene (mogoče me je to tudi zmedlo in sem mislila, da si namišljam). Saj še vedno nisem dojelauser posted image

(odgovor članu metuljcek27)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: zamuja
12.4.2008 9:08:32   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: _sanja_*

IZVIRNO SPOROČILO: metuljcek27

Iskrene čestitke obemauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...
Jaz sem na vrsti za test v ponedeljek,ker mi danes zamuja že 5 dan tako da...Upajmo...Naslednji teden imam pa user posted image tako,da bi si le to zaželela...Glede znakov pa : boleča prsa,neka slabost,temperatura je 37,pogosto uriniranje,14 dnevni rahel rjav izcedek v prvih dneh črna sluz ( to me malo mede).To bi bilo zaenkrat vse se slišimo v ponedeljek,vas obvestim...user posted image ?user posted image ?



Držim pesti. user posted image user posted image user posted image user posted image Maš lepe šanseuser posted image Mislim da punce po forumu pravijo, da črna sluz ni nič slabega. Morem pa povedat, da jaz nisem imela nobene vgnezditvene (mogoče me je to tudi zmedlo in sem mislila, da si namišljam). Saj še vedno nisem dojelauser posted image

metuljcekuser posted image user posted image user posted image zate,da boš v ponedeljek lahk javila kako lepo novico.
sanja,boš vidla kako še boš dojemalauser posted image user posted image user posted image user posted image kdo pa je tvoj G?

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu _sanja_*)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: zamuja
12.4.2008 9:26:31   
dusica04
dans zjutraj sem že ob 5h delala še en test....črtici sta bili fuuuulllll  močni!
jupi!!!!!!!
lahko me daš na seznam user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: zamuja
12.4.2008 9:35:37   
Pikica5
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  super, sem full vesela zate user posted image

_____________________________

Vse ceste, ki vodijo do želje človekovega srca, so dolge. Joseph CONRAD

Mi imamo pa tri sončke, dvojčka Taja & Maja ter malo Lano :)

(odgovor članu dusica04)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: zamuja
12.4.2008 9:37:53   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: dusica04

dans zjutraj sem že ob 5h delala še en test....črtici sta bili fuuuulllll  močni!
jupi!!!!!!!
lahko me daš na seznam user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sej smo vedli,da boš 1oo% pobarvana roza v apriluuser posted image user posted image user posted image še enkrat ČESTITAMuser posted image user posted image user posted image user posted image in da bo vse tako kot mora bitiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu dusica04)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: zamuja
12.4.2008 12:13:50   
dusica04
hvalauser posted image user posted image user posted image
mojemu še zdaj nisem povedalauser posted image
sploh ne vem kako...da bo čim lepše presenečenje...
ker še mi je sam pred nekaj dnev rekel.. "saj itak ne more v prvo ratat, tak da nič ne pričakujem!"
aha...pa se je dečko zmotil user posted image
ima katera kako dobro idejo?

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: zamuja
12.4.2008 12:18:24   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: dusica04

hvalauser posted image user posted image user posted image
mojemu še zdaj nisem povedalauser posted image
sploh ne vem kako...da bo čim lepše presenečenje...
ker še mi je sam pred nekaj dnev rekel.. "saj itak ne more v prvo ratat, tak da nič ne pričakujem!"
aha...pa se je dečko zmotil user posted image
ima katera kako dobro idejo?

jaz bi kupila dudo in jo dala v majhno darilno škatlico,lahk pa namest dude,kakšne nogavičke xxxs velikostiuser posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu dusica04)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: zamuja
12.4.2008 12:23:32   
dusica04
dobra ideja!user posted image
nekaj bom že vštimalauser posted image
vsem puncam iz srca želim user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: zamuja
12.4.2008 12:42:04   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: dusica04

dobra ideja!user posted image
nekaj bom že vštimalauser posted image
vsem puncam iz srca želim user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


da ne boš pozabla javit reakcijeuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu dusica04)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: zamuja
12.4.2008 13:13:47   
_sanja_*
Joooj... Jaz sem kupila copatke, da mu jih bom dala, ko bom zagledala user posted image . No, ampak potem sma nardila skupaj test in skupaj zagledala user posted image , tak da... user posted image user posted image Copatke sem mu pa pol vseeno dala v rokeuser posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: zamuja
12.4.2008 13:30:21   
dusica04
punce fajn se imejte!
zdaj greva na poroko, se poroči njegov prijateljuser posted image user posted image
bo itak vsem čudno da bom pila samo sok!user posted image
pa velik plusekov med tem časom user posted image user posted image


(odgovor članu _sanja_*)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: zamuja
12.4.2008 16:12:14   
lučka 25
user posted image user posted image user posted image  Dusica in sanja, iskrene čestitke in lepo nosečnost vama želim. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dusica04)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: zamuja
12.4.2008 16:28:38   
becky
dusica in sanja: user posted image user posted image user posted image . tak se to dela. lepo user posted image  vama želim

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: zamuja
12.4.2008 16:53:33   
M1987
Dušica in Sanja user posted image  Bravo čestitam vama, želim vama veselo in zdravo user posted image  ter obilico užitkov. user posted image  user posted image



Imam pa eno vprašanje. A obe sta imeli KT in sta zdaj v prvič zanosili? Meni so skos govorili, da pol leta po KT ni dobro zanosit in da kao KT zmanjšujejo zanositev, če jih jemlješ dlje časa (zdi se mi 2 leti ali kako je - je neki predpisano po kokem času moraš prekiniti). Z mojmu že več kot mesec delava na user posted image  pa nič user posted image  Ej punce, ki imate težave z user posted image  vsaka vam čast! Zdaj vidim kok je to težko...user posted image  Ampak ne smemo obupat! user posted image user posted image
želim vam čimprejšnjo user posted image user posted image !!! user posted image

_____________________________

* CARPE DIEM *
Princeska 05.08.2009

(odgovor članu becky)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: zamuja
12.4.2008 22:21:21   
metuljcek27
Zgleda , da sem res prepozna tukaj gor.Pri meni še zmeraj čakamouser posted image ...Danes je drugi dan slabosti in prsa mi bo razneslo,pa da ne govorim o kuhanju (čebula,por,...).Dragi me že dva dni vozi ven jest,ker enostavno ne morem kuhat,ker mi jeuser posted image .Temperatura še zmeraj 37.Vsi znaki so zdaj res prisotni...
Ampak!!!!!!!
Me vem kaj mi je bilo pa nisem mogla zdržat,da ne naredim testa,pa sem vzela ovulacijskega kar tako,...Itak nikoli ni bil pozitiven....Pa ,da se malo psihološko zavedem,da zdržim do ponedeljka ...in ovulacijski je bil +.No kaj pa zdaj,saj to ne more biti res...Mislim,da nama je za ta mesec vse splavalo po vodi kar se tičeuser posted image .Sem pa vsaj ulovila ovulacijo prvič v 1,5 leta tudi to je nekaj pa sva takojuser posted image user posted image ,...Ali mislite,da imava kljub vsemu možnosti za + ta mesec?In kako je z ovulacijskimi testi meduser posted image ?
sej mi je jasno,da se ga ne dela , ampak me zanima,če katera ve kaj se dogaja s hormonom LH?
Hvala,hvala,...user posted image

(odgovor članu M1987)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: zamuja
13.4.2008 8:03:22   
dusica04
dobro jutro punce!
midva z user posted image sva že vstala...user posted image

tako za M1978...
meni moja G sploh ni niti omenila, da bi morala kaj čakati zaradi KT....jaz sem jih jedla brez pauze cca. 8 let. Dr. Pušenjak mi je enkrat napisal, da so te nove KT tako dobre, da ne škodujejo in ne vplivajo na zanositev.naj bi celo pripomogle k zanositvi...saj so jajčniki ves čas v mirovanju in so s tem zaščiteni pred kakšnimi boleznimi in vnetji.nekaterim parom, ki ne morejo nareditiuser posted image ...celo predpišejo 3mesece KT in potem TAKOJ v prvem ciklusu brez KT intenzivnouser posted image ...tako da....kar brez skrbi...najverjetneje se še ti telo pripravlja na user posted image in še imaš premalo zadebeljeno sluznico.jaz sem bila pred kakšnim dobrim mesecem na pregledu (ko sem dobila neko čudno M pa sem še jemala KT) no in mi je rekla, da imam že kar zadebeljeno sluznico, čeprav jem KT...no in potem je v prvo ratalo!

metuljček,ne zanašaj se na ovulacijskega... reskiraj tistih par € in naredi pravi test...
znake imaš vse, ki so potrebniuser posted image
...vso srečo želim in da  kmalu zagledatauser posted image

(odgovor članu metuljcek27)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: zamuja
13.4.2008 8:14:40   
Bety upa
Metuljček27.....ti si definitivno user posted image !!!!!!!!

Ovulacijski test prvi pokaže nosečnost, en teden pred vsemi drugimi nosečniškimi testi in en teden po O!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ker nosečniški test dokazuje ßhcg!!! Torej ß!!! Ovulacijski test pa dokaže Alfa hcg, ki se začne izločati takoj po oploditvi še pred vgnezditvijo!!!!!!!!!!!!!!!

Pa srečno!!!!!!!!!

(odgovor članu dusica04)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: zamuja
13.4.2008 9:08:38   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: metuljcek27

Zgleda , da sem res prepozna tukaj gor.Pri meni še zmeraj čakamouser posted image ...Danes je drugi dan slabosti in prsa mi bo razneslo,pa da ne govorim o kuhanju (čebula,por,...).Dragi me že dva dni vozi ven jest,ker enostavno ne morem kuhat,ker mi jeuser posted image .Temperatura še zmeraj 37.Vsi znaki so zdaj res prisotni...
Ampak!!!!!!!
Me vem kaj mi je bilo pa nisem mogla zdržat,da ne naredim testa,pa sem vzela ovulacijskega kar tako,...Itak nikoli ni bil pozitiven....Pa ,da se malo psihološko zavedem,da zdržim do ponedeljka ...in ovulacijski je bil +.No kaj pa zdaj,saj to ne more biti res...Mislim,da nama je za ta mesec vse splavalo po vodi kar se tičeuser posted image .Sem pa vsaj ulovila ovulacijo prvič v 1,5 leta tudi to je nekaj pa sva takojuser posted image user posted image ,...Ali mislite,da imava kljub vsemu možnosti za + ta mesec?In kako je z ovulacijskimi testi meduser posted image ?
sej mi je jasno,da se ga ne dela , ampak me zanima,če katera ve kaj se dogaja s hormonom LH?
Hvala,hvala,...user posted image

potrdi test s CB in se vpiši pri aprilskih borkahuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu metuljcek27)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: zamuja
13.4.2008 10:27:12   
katja_p
user posted image  bravo punce user posted image

Sedaj nas pa pridite pogledat na forum decemberk 08 user posted image

Vse ostale pa: lepo na delo, da bo kaj prijelo user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: zamuja
13.4.2008 12:17:00   
metuljcek27
Kaj je CB?Sorry,ker vprašam ampak res ne vem...user posted image Sej ta ovulacijski test je bil za hec.Doma imam že clear blue pa čakam na ponedeljek...Ali res mislite,da imam možnost?Imela sem 12 dnevno Izločanje črne sluzi,to me nekako bega...user posted image pa zamuja 1 teden...

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: zamuja
13.4.2008 12:49:28   
dusica04
CB je ravno Clear Blueuser posted image
zakaj pa čakaš na ponedeljek, če ti že zamuja?
jaz sem tudi mislila čakati, pa so me punce prepričale in zdaj user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu metuljcek27)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?