|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: zamuja
13.4.2008 12:54:59   
metuljcek27
Malo me je zmotil ta izcedek(14 dni),črna sluz in rjav izcedek ampak zelo malo to je trajalo 14 dni v mojem ciklusu,ni bila ovulacija,ker je 4 dni pred tem že bila.user posted image pa bi morala dobiti pred 1 tednom pa je ni tako,da sumim ,da bi lahko bil ta izcedek user posted image čeprav ni na meni bilo opazati nikakršnih zanakov da jeuser posted image .user posted image čakam,da bom pripravljena in lahko sigurna v rezultat...

(odgovor članu dusica04)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: zamuja
13.4.2008 12:58:51   
metuljcek27
Iskrene čestitke dušica04 vidim,da ti je ratalo...Res si lahko srečna...user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dusica04)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: zamuja
13.4.2008 13:44:10   
metuljcek27
Draga Bety upa ,sorry za zamudo ampak sem komaj zdaj videla sporočilo tole s hormoni mi pa ni nič jasno veš sory.Če bi lahko povedala bolj po domačeuser posted image .Sorry.Hvala ti pa za odgovor si edina ki je nekaj napisala kar sem spraševala.Ampak žal sem blond...user posted image ...Če boš od volje mi odpiši hvala,hvala,....user posted image user posted image

(odgovor članu Bety upa)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: zamuja
13.4.2008 14:43:19   
dusica04
če je tako kot pravi bety upa...potem si pa itak nosečauser posted image user posted image user posted image
potem pa napravi test jutri,ko boš pripravljena na rezultat!
kakršenkoli bo...smo s tabouser posted image user posted image

(odgovor članu metuljcek27)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: zamuja
13.4.2008 15:15:03   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: metuljcek27

Draga Bety upa ,sorry za zamudo ampak sem komaj zdaj videla sporočilo tole s hormoni mi pa ni nič jasno veš sory.Če bi lahko povedala bolj po domačeuser posted image .Sorry.Hvala ti pa za odgovor si edina ki je nekaj napisala kar sem spraševala.Ampak žal sem blond...user posted image ...Če boš od volje mi odpiši hvala,hvala,....user posted image user posted image
betty je napisala,da naj bi O-test prej pokazal + pri nosečnosti,kot pa test nosečnosti

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu metuljcek27)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: zamuja
13.4.2008 23:04:27   
metuljcek27
Se ne da ne bi verjela,user posted image ampak kaj pa ostale mislite o temu?

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: zamuja
14.4.2008 22:55:41   
metuljcek27
Danes je ponedeljek kot sem obljubila sem se javila,da vam sporočim rezultat o testu,ki sem ga naredila.Prvo naj vam povem,da sem danes imela user posted image .In ne boste verjeli,da sem test naredila zjutraj,ko sploh nisem še vedela zase in test je user posted image +user posted image !Ampak,ker nisem verjela sem ga naredila še enkrat in spetuser posted image +user posted image !V lekarni so mi rekli,da je CB test najbolj zanesljiv.Potem sem pa cel dan klicarila mojo G pa je spet nisem dobila,da se naročim,da to potrdimo.In ker sem nezadovoljna z njo že par let sem se odločila,da pa zdaj bi bil že čas , da zamenjam G.In res uporabila sem vse sile in jutri moram poklicat,da me naročijo pri drugi G.Mogoče pa zdaj,ko je+ ne bo tako dolga čakalna vrsta...Lepe pozdrave vsem ,ki ste mi stale ob strani ,jaz pa vam sedaj lahko podala kakšno izkušnjo.user posted image Hvala še posebej Beti upa,ki mi je dala še malo upanjain vlila pogum,da res naredim test in zdržim še 2 dniuser posted image

(odgovor članu metuljcek27)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: zamuja
14.4.2008 23:01:24   
METULJ1
metuljcek27 - najprej vse najboljše za rojstni dan. Vidim, da si dobila najlepše darilo. Iskrene čestitke. Želim ti lepih in mirnih 9 mesecev nosečnosti.

Pozdravčki

(odgovor članu metuljcek27)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: zamuja
14.4.2008 23:04:18   
metuljcek27
Hvala res sem presrečna in upam,da mi bo tudi G potrdil,da je vse OK!Srečno tudi ostalim...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu METULJ1)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: zamuja
15.4.2008 8:23:17   
liam
IZVIRNO SPOROČILO: metuljcek27

Danes je ponedeljek kot sem obljubila sem se javila,da vam sporočim rezultat o testu,ki sem ga naredila.Prvo naj vam povem,da sem danes imela user posted image .In ne boste verjeli,da sem test naredila zjutraj,ko sploh nisem še vedela zase in test je user posted image +user posted image !Ampak,ker nisem verjela sem ga naredila še enkrat in spetuser posted image +user posted image !V lekarni so mi rekli,da je CB test najbolj zanesljiv.Potem sem pa cel dan klicarila mojo G pa je spet nisem dobila,da se naročim,da to potrdimo.In ker sem nezadovoljna z njo že par let sem se odločila,da pa zdaj bi bil že čas , da zamenjam G.In res uporabila sem vse sile in jutri moram poklicat,da me naročijo pri drugi G.Mogoče pa zdaj,ko je+ ne bo tako dolga čakalna vrsta...Lepe pozdrave vsem ,ki ste mi stale ob strani ,jaz pa vam sedaj lahko podala kakšno izkušnjo.user posted image Hvala še posebej Beti upa,ki mi je dala še malo upanjain vlila pogum,da res naredim test in zdržim še 2 dniuser posted image



Vse najboljše za rojstni dan... Želim ti čimlepšo nosečnost in zdravo bebicouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu metuljcek27)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: zamuja
15.4.2008 10:15:16   
metuljcek27
hvala hvalauser posted image

(odgovor članu liam)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: zamuja
15.4.2008 13:49:04   
dusica04
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
čestitam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu metuljcek27)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: zamuja
15.4.2008 16:02:17   
imam
user posted image user posted image user posted image čestitam za user posted image  

(odgovor članu dusica04)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: zamuja
17.4.2008 14:43:31   
ali29
pozdravljene!
imam eno vprašanje, če mi lahko pomagate ker sm že čist z živci na koncu.
M bi mogla dobiti 11.04 in do danes je še nisem. Ker pa imam redno M od rojstva drugega otroka me je veselje čisto prevzelo, ker si resnično želim še enega, a na žalost si moj mož ne.
tko da sem danes naredila CB in mi je pokazal negativo. Pri drugi nosečnosti sem imela z G kar nekaj težav, ker sem bila že dobra 2 meseca noseča ampak sem imela M.
Tko da zdej ne vem kaj naredim, ker dokler pridem na vrsto pri G bom znorela.
A naredim še en test al kaj???
PLEASE pomagajte.

hvala

(odgovor članu imam)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: zamuja
17.4.2008 19:46:34   
Butterfly1
Ojla!
Imam eno vprašanje oz....bolj tolažbouser posted image user posted image
user posted image  bi morala dobiti prejšnji teden v ponedeljek ampak je še vedno nimam.Znakov nimam nobenih.V nedeljo in ponedeljek me je v spodnjem delu trebuha zelo bolelo.Š ehodila sem težko.To je vse.Drugih znakov ni...Ta teden sem že naredila en test s CB in je biu negativen.Vse upanje sem zgubila.Zelo si želimuser posted image ...V pon bom naredila še en test ampak se mi zdi da bolj za brez vezeuser posted image ...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: zamuja
17.4.2008 19:50:58   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Butterfly1

Ojla!
Imam eno vprašanje oz....bolj tolažbouser posted image user posted image
user posted image  bi morala dobiti prejšnji teden v ponedeljek ampak je še vedno nimam.Znakov nimam nobenih.V nedeljo in ponedeljek me je v spodnjem delu trebuha zelo bolelo.Š ehodila sem težko.To je vse.Drugih znakov ni...Ta teden sem že naredila en test s CB in je biu negativen.Vse upanje sem zgubila.Zelo si želimuser posted image ...V pon bom naredila še en test ampak se mi zdi da bolj za brez vezeuser posted image ...
ojla!a ti velikrat zamuja?kaj če si pa v ponedeljek imela komaj O?kolk časa pa že delate na user posted image ?

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Butterfly1)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: zamuja
18.4.2008 17:59:49   
bojcy
Menstruacija mi zamuja že 5 dni, test (BC) sem naredila pred 2 dnevoma in je bil negativen. Sem bla kar malo razočarana, ker sem misla da sem noseča ,ker sem imela nekatere znake nosečnosti( vrtoglavica, pogosto hodim na WC, v trebuhu me ščipa).
Ali se je kateri že zgodila, da ji je prvi test pokazal negativno, ko ga je pa naredila čez nekaj dni, pa je bil pozitiven.

Kateri test za nosečnost je najbolj zanesljiv?

papa


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: zamuja
18.4.2008 18:34:52   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: bojcy

Menstruacija mi zamuja že 5 dni, test (BC) sem naredila pred 2 dnevoma in je bil negativen. Sem bla kar malo razočarana, ker sem misla da sem noseča ,ker sem imela nekatere znake nosečnosti( vrtoglavica, pogosto hodim na WC, v trebuhu me ščipa).
Ali se je kateri že zgodila, da ji je prvi test pokazal negativno, ko ga je pa naredila čez nekaj dni, pa je bil pozitiven.

Kateri test za nosečnost je najbolj zanesljiv?

papa


a imaš redne cikle?si jemala KT?

se pa rado zgodi,da je test najprej negativen.vse je odvisno od O kdaj si jo imela.

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu bojcy)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: zamuja
18.4.2008 18:41:23   
bojcy
KT sm lani septembra prenehala jemati. Potem sem novembra zanosila, decembra pa sem imela spontani splav. Potem mi je ginekologinja rekla da moram počakati 3 mesece in nato lahko spet začenm delati na bebici. Drugače sem imela vedano redno menstruacijo, samo prejšni mesec mi je pa tudi zaostajala 2 tedna. Tko da....

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: zamuja
18.4.2008 18:47:11   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: bojcy

KT sm lani septembra prenehala jemati. Potem sem novembra zanosila, decembra pa sem imela spontani splav. Potem mi je ginekologinja rekla da moram počakati 3 mesece in nato lahko spet začenm delati na bebici. Drugače sem imela vedano redno menstruacijo, samo prejšni mesec mi je pa tudi zaostajala 2 tedna. Tko da....
bomo držali pesti in navijali zateuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu bojcy)
Neposredna povezava do sporočila: 120
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?