|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nudistična plaža
13.4.2008 18:12:50   
polaris
IZVIRNO SPOROČILO: Čupka

normalno pa pogledam za hudo bejbo, ali se ozrem za lepo oblikovanim, zagorelim moškim telesom. Pa recite nudisti, da tega ne počneteuser posted image user posted image user posted image . Ker to bi bilo namreč upiranje naravi (človeški)...vi pa ste menda zagovorniki naravnega.
Bolj za hec, kot za resuser posted image


user posted image user posted image user posted image   a misliš, da smo nudisti slepi

(odgovor članu Čupka)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Nudistična plaža
13.4.2008 18:27:02   
ledenka
kaka debata user posted image

tiste, ki vam pase bit v kopalkah, bodite, sam ne tega pocet na nudisticni plazi.

tiste, ki vam pase bit gole, bodite, pa to pocnite na nudisticni plazi.

lih tko, ko da bi se prepirali o tem, keri okus sladoleda je najboljsi user posted image user posted image user posted image  

pa ce mene vprasate - ni ga cez nudizem, ampak to je sam moje mnenje user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu polaris)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Nudistična plaža
14.4.2008 9:59:11   
jagoda77
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

kaka debata user posted image

tiste, ki vam pase bit v kopalkah, bodite, sam ne tega pocet na nudisticni plazi.

tiste, ki vam pase bit gole, bodite, pa to pocnite na nudisticni plazi.

lih tko, ko da bi se prepirali o tem, keri okus sladoleda je najboljsi user posted image user posted image user posted image  

pa ce mene vprasate - ni ga cez nudizem, ampak to je sam moje mnenje user posted image  


ne bi se morala bolj strinjat... tekstilci bodite na tekstilnih plažah, mi nudisti bomo pa na nudističnih... če pridem na tekstilno, se vedno oblečem, če pridete vi na nudistično, se morate pa žal slečt... ne prenesem pa tistih, ki hodijo na nudistično, potem pa komentirajo, da kako jim je en rekel, da se morajo slečt, ja ITAK, to je fora nudl plaže.

midva hodiva že nekaj let na nudl kamp in v kampu je za vstop v trgovino in restavracijo obvezno potrebno imeti pokrite joške in spodnje dele, za moške samo spodnji del.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Nudistična plaža
14.4.2008 10:10:08   
helena80
Odkar sem bila prvič na nudl plaži, si drugače kot brez kopalk sploh ne predstavljam morja.
Prvič sem bila s prijateljico na nudl plaži, ker sva hoteli biti porjaveli po vsem telesu, da se ti ne poznajo bele lise od kopalk. Pa hitro vidiš, da je veliko bolje na plaži in v morju brez kopalk, ko te ne ovirajo mokre kopalke.

  

(odgovor članu jagoda77)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Nudistična plaža
14.4.2008 10:15:21   
Anonimen
Ne hodiva na nudl plaže. Mi je pa logično da si tam brez kopalk, sej v tem je forauser posted image

Bi pa včasih raj vidla kkšnga brez kopalk, k pa k videvam 50letne italiane z povešenmi ritmi v tigrastih tangahuser posted image , se mi zdi to dost bolj neokusno k pa če bi bil brez njihuser posted image .

(odgovor članu helena80)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Nudistična plaža
14.4.2008 10:48:02   
entip
Očitno imate kopalkarji na nudl plažah namen počet eno samo stvar - sexat. Žal boste razočarani, ker je tam človeško telo zadnje kar kdo pogleda. Če pa se že hočemo naslajat, potem gremo v sosednji kamp gledat oblečene tangice in zgoraj brez, kar tudi meni povzroča težave. Racj je prav napol prikrivanje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Nudistična plaža
14.4.2008 11:01:14   
helena80
IZVIRNO SPOROČILO: entip

Očitno imate kopalkarji na nudl plažah namen počet eno samo stvar - sexat. Žal boste razočarani, ker je tam človeško telo zadnje kar kdo pogleda. Če pa se že hočemo naslajat, potem gremo v sosednji kamp gledat oblečene tangice in zgoraj brez, kar tudi meni povzroča težave. Racj je prav napol prikrivanje.



Jaz pa rada pogledam kakšnega postavnega tipčka ali tipico. Kar se mi zdi povsem normalno.
Res ne vem zakaj nekateri to tako zanikate.

(odgovor članu entip)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Nudistična plaža
14.4.2008 11:24:50   
srki
Aj, Karinuser posted image .

No, jaz oz. midva tudi še nisva bila, ne rečem pa, da ne bova šla. Mi ni pa nič sramotno, saj smo se nagi tudi rodiliuser posted image .

(odgovor članu helena80)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Nudistična plaža
14.4.2008 14:43:44   
Anonimen
Jaz pa poznam kar nekaj moških, ki na nudistično plažo hodijo samo iz poželenja in edine priložnosti, da si nagih teles ogledujejo v neskončnost......Potem si ga na roke daja 100x...


Midva sva bila enkrat na nudl plaži in se je nekaj metrov od naju razkomotil starejši nemško govoreči par, čeprav je bilo naokoli še precej prostora.

Ata naju je ful buljil, posebej mene  in se sploh ni oziral na svojo obilno spremljevalko, ki je večino časa ležala s široko razprtimi nogami. Medtem, ko naju je opazoval se je ves čas čohal po jajcih in tiču, ki mu je večino časa stal.


(odgovor članu Bety upa)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Nudistična plaža
14.4.2008 16:40:20   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: Peteršilj
...jaz mislim, da je rit za skrit. ..... kažeš tisto svojo frčafelo pa piško?

Kaže se samo tistemu, ki gleda. S fračafelo in piško je obremenjen samo tisti, ki to gleda. Sploh pa so na običajnih plažah takšne in drugačne joške. Pa kaj. Moram reči, da si v bistvu klasična predstavnica tistih, ki so s spolovili (drugih) obremenjeni.

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
...da letošnji dopust preživimo v nudističnem kampu. ...

Po pravilu so nudistični kampi bolje urejeni in seveda tudi dražji. Sploh v Istri. V dalmaciji pa niti ni vedno takšna razlika.

Na plaži ni lešega, kot naga rit. Sedaj hodimo na navadne plaže zaradi malega in se matram s tistimi mokrimi kopalkami, da mi je za znoret user posted image .

Kar se tiče hoje okrog šotora, prikolice pa je v bistvu tvoja odločitev, kaj imaš oblečeno. Če gola kuhaš kosilo je to malo neumno že zato, ker se lahko opečeš, špricne maščoba ali karkoli. Sploh ni nobenegga problema biti oblečen. Na plaži pa je itak najlepše biti gol. V restavracijo in trgovino pa je tudi bolno hoditi gol, saj si v nudističnem kampu zato, da gol uživaš na plaži in ne da se eksibicioniraš v trgovini.

Tako da kar lepo uživajte.

(ni pa lepšega, ko slečeš ženski kopalke in se pozna bela rita in bele joške, uf - to pa je slabost nudizma, da potem tega ni user posted image )

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Nudistična plaža
15.4.2008 11:58:04   
Anonimen
Jaz bi ful rada šla, pa ne morem mojga prepričat, ker je bolj sramežljiv.


(odgovor članu tehnofil)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Nudistična plaža
17.4.2008 15:26:39   
Anonimen
Mene pa zanima kakšne frizurce imate tiste, ki hodite na nudistične plaže.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Nudistična plaža
17.4.2008 15:30:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Mene pa zanima kakšne frizurce imate tiste, ki hodite na nudistične plaže.


Pa kaj je s temi spodnjimi čupami? Ste čist obsedeni. Ene miljon tem na to. Kaj ma veze kakšne mamo druge? Pač imej tako kot je tebi všeč. Madona no....

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Nudistična plaža
17.4.2008 19:14:35   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Mene pa zanima kakšne frizurce imate tiste, ki hodite na nudistične plaže.


Če bi šla, bi imela naravno, se pravi, golo, kot ob rojstvu.

Škoda, da se še za zgornje frizure tako ne obremenjujemouser posted image user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Nudistična plaža
18.4.2008 10:06:10   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Mene pa zanima kakšne frizurce imate tiste, ki hodite na nudistične plaže.


Pa kaj je s temi spodnjimi čupami? Ste čist obsedeni. Ene miljon tem na to. Kaj ma veze kakšne mamo druge? Pač imej tako kot je tebi všeč. Madona no....


Res je.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Nudistična plaža
18.4.2008 10:35:05   
srki
Pejt še malo na nosečnost in porod, tam so tudi te spodnje čupe aktualneuser posted image .

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Nudistična plaža
21.4.2008 16:55:42   
pijja
IZVIRNO SPOROČILO: tejkooo

Točno!Tam, vsaj jaz in večina, sploh ne ogledujemo vsakega pimpljna posebej......smo nekako vsi isti. PA bodi kosmat, pobrit, z visečimi joškami ali stoječimi v višave. NA oblečenih plažah se pa babnice med seboj samo ogledujejo, kateri lepše stojijo kopalke, katera ima bolj fensi in drage in katera ima kak gram preveč. Na nudl nismo nikoli tako obremenjeni z okolico kot na oblečeni plaži.

user posted image

Zaslužiš en big aplavzuser posted image user posted image user posted image user posted image Se bom morala enkrat opogumit in it na nudl.Baje se poćutiš svoboden kot ptičekuser posted image

< Sporočilo je popravil pijja -- 21.4.2008 17:02:31 >


_____________________________

Takšni, kot smo bili včeraj, nismo danes in tudi jutri ne bomo

(odgovor članu tejkooo)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Nudistična plaža
22.4.2008 7:53:16   
Kinokija
Po prebiranju vseh postov sem prišla do sledečega zaključka mišljenja nudistov:

Sem nudist zato, ker me motijo mokre kopalke in bele lise, zato se mora soseda zraven mene sleči, ker drugače jo bom prijavil varnostniku. user posted image user posted image

(odgovor članu pijja)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Nudistična plaža
22.4.2008 11:06:26   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Kinokija

Po prebiranju vseh postov sem prišla do sledečega zaključka mišljenja nudistov:

Sem nudist zato, ker me motijo mokre kopalke in bele lise, zato se mora soseda zraven mene sleči, ker drugače jo bom prijavil varnostniku. user posted image user posted image


Se pravi, da nisi dovolj pozorno prebrala.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Kinokija)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Nudistična plaža
22.4.2008 12:08:42   
Markova
IZVIRNO SPOROČILO: Kinokija

Po prebiranju vseh postov sem prišla do sledečega zaključka mišljenja nudistov:

Sem nudist zato, ker me motijo mokre kopalke in bele lise, zato se mora soseda zraven mene sleči, ker drugače jo bom prijavil varnostniku. user posted image user posted image


Zanimiv zaključekuser posted image  In čemu točno ploskaš?

< Sporočilo je popravil Markova -- 22.4.2008 12:09:35 >

(odgovor članu Kinokija)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Nudistična plaža
22.4.2008 13:44:32   
Kinokija
Opa, dobro sem brala. Vi niste.

Nudist:
- ne mara mokrih kopalk- je res? Je res!
- ne mara belih lis- je res? Je res!
- ne mara, da ima revčka soseda na plaži mokre kopalke in bele lise- je res? Je res!

Gre za vaše spreobračanje vprašanja- zakaj sem nudist (navedeni razlogi strogo osebni ala kopalke, svoboda in lise) in zakaj hočem, da so sosedi na plaži nudisti (raztegnitev osebnih razlogov na neutemljene zahteve do soležečih).

Pravzaprav menim, da je veliko razlogov navedenih, da si osebno nudist in bore malo, zakaj hočeš, da je potem soseda zraven tebe nudistka recimo. Naj mi eden argumentirano utemelji povezavo: Jaz rad nudist, vsi drugi zato nujno nudisti.

(odgovor članu Markova)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Nudistična plaža
22.4.2008 14:06:37   
jagoda77
IZVIRNO SPOROČILO: Kinokija

Opa, dobro sem brala. Vi niste.

Nudist:
- ne mara mokrih kopalk- je res? Je res!
- ne mara belih lis- je res? Je res!
- ne mara, da ima revčka soseda na plaži mokre kopalke in bele lise- je res? Je res!

Gre za vaše spreobračanje vprašanja- zakaj sem nudist (navedeni razlogi strogo osebni ala kopalke, svoboda in lise) in zakaj hočem, da so sosedi na plaži nudisti (raztegnitev osebnih razlogov na neutemljene zahteve do soležečih).

Pravzaprav menim, da je veliko razlogov navedenih, da si osebno nudist in bore malo, zakaj hočeš, da je potem soseda zraven tebe nudistka recimo. Naj mi eden argumentirano utemelji povezavo: Jaz rad nudist, vsi drugi zato nujno nudisti.


če je nudistični kap, in nudistična plaža v kampu, potem smo tam vsi nudisti na plaži, če kdo hoče bit oblečen, potem si naj izbere drug kamp ali plažo.
sama sem nudistka zato, ker sem rada zagorela po celem telesu in ker enostavno uživam biti brez kopalk in ker so tudi ljudje drugačni v teh kampih, bolj odprti in neobremenjeni z drugimi. tako pač jaz vidim in čutim, pa hodim že kar nekaj let v take kampe.

(odgovor članu Kinokija)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Nudistična plaža
22.4.2008 16:08:15   
Kinokija
IZVIRNO SPOROČILO: jagoda77

IZVIRNO SPOROČILO: Kinokija

Opa, dobro sem brala. Vi niste.

Nudist:
- ne mara mokrih kopalk- je res? Je res!
- ne mara belih lis- je res? Je res!
- ne mara, da ima revčka soseda na plaži mokre kopalke in bele lise- je res? Je res!

Gre za vaše spreobračanje vprašanja- zakaj sem nudist (navedeni razlogi strogo osebni ala kopalke, svoboda in lise) in zakaj hočem, da so sosedi na plaži nudisti (raztegnitev osebnih razlogov na neutemljene zahteve do soležečih).

Pravzaprav menim, da je veliko razlogov navedenih, da si osebno nudist in bore malo, zakaj hočeš, da je potem soseda zraven tebe nudistka recimo. Naj mi eden argumentirano utemelji povezavo: Jaz rad nudist, vsi drugi zato nujno nudisti.


če je nudistični kap, in nudistična plaža v kampu, potem smo tam vsi nudisti na plaži, če kdo hoče bit oblečen, potem si naj izbere drug kamp ali plažo.
sama sem nudistka zato, ker sem rada zagorela po celem telesu in ker enostavno uživam biti brez kopalk in ker so tudi ljudje drugačni v teh kampih, bolj odprti in neobremenjeni z drugimi. tako pač jaz vidim in čutim, pa hodim že kar nekaj let v take kampe.



Sama sebi govoriš v nasprotju! Če si rada zagorela in brez kopalk in če si res NEOBREMENJENA Z DRUGIMI IN ODPRTA, potem te ne bi motilo, da je drug oblečen v kopalke. Ergo, nekaj ne štima. user posted image

Nagci, imate 2 možnosti:

1. če vztrajate, da ste nudisti zgolj zaradi sebe in edino sebe, potem vam naj bi dol visel za druge, ker ste pač neobremenjeni in odprti in dopuščate svobodo vsem (torej me nudist, ki mu je pomembna njegova zagorelost in zdravje ledvic, ne bi ven dajal iz kopalk in naganjal v druge kempe);

2. če pa vam je pomembno, da so v nudističnem kapmu VSI goli, ne samo vi iz osebnih razlogov, potem dragi moji, ste obremenjeni z nagoto drugih in ste nudisti zaradi drugih (ker drugače kličete varnostnike).

Simpl k pasulj. Sam ne priznate.

< Sporočilo je popravil Kinokija -- 22.4.2008 16:09:45 >

(odgovor članu jagoda77)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Nudistična plaža
22.4.2008 16:14:03   
pijja







Men se ne da obremenjevat spljoh z oblečenostjo ,kje šele z nagostjo.
Vsak ima zase, argumente, za in proti..user posted image

_____________________________

Takšni, kot smo bili včeraj, nismo danes in tudi jutri ne bomo

(odgovor članu Kinokija)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Nudistična plaža
22.4.2008 16:19:56   
Lolypop
IZVIRNO SPOROČILO: Kinokija
1. če vztrajate, da ste nudisti zgolj zaradi sebe in edino sebe, potem vam naj bi dol visel za druge, ker ste pač neobremenjeni in odprti in dopuščate svobodo vsem (torej me nudist, ki mu je pomembna njegova zagorelost in zdravje ledvic, ne bi ven dajal iz kopalk in naganjal v druge kempe);

2. če pa vam je pomembno, da so v nudističnem kapmu VSI goli, ne samo vi iz osebnih razlogov, potem dragi moji, ste obremenjeni z nagoto drugih in ste nudisti zaradi drugih (ker drugače kličete varnostnike).

Simpl k pasulj. Sam ne priznate.

Torej gremo nudisti lohk tud v navadne kampe in goli šetamo okoli?
Torej tudi nobenega oblečenega nebi smelo motit moje golo telo na navadni plaži.


_____________________________

Carpe diem.

(odgovor članu Kinokija)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?