|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nudistična plaža
11.7.2008 15:03:52   
nina.malina
pred odhodom na morje vedno poskrbim za skin frizurico na moji tamali



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Nudistična plaža
12.7.2008 21:12:42   
brkn83
čao.
no tudi mi že kar nekaj let hodimo na nudistične kampe, in smo precej zadovoljni. Namreč tudi mene motijo mokre kopalke na riti, kr naprej pa se mi jih tudi ne da preoblačiti.

Namreč ljudje so veliko bolj prijazni, bolj je umirjeno, pa tudi pretirane gužve ni v kampu in na plaži. Namreč hodimo v kamp Straško na Paku na FKK del.

Je pa res, da je to stvar vsakega posameznika.



_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Nudistična plaža
1.8.2008 9:59:42   
Anonimen
Jaz sem bila pa letos kar nagica na morju.
Sicer smo bili na divji plaži, kjer ni bilo pretirane gužve in je ful uživancija, ko si lahko skoz nag.


(odgovor članu brkn83)
  Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Nudistična plaža
1.8.2008 12:25:25   
Sulfinija
Tudi midva sma bila letos prvič nudista in bilo je zelo lepo.Drugo leto ko rezerviram morje bo pogoj kje zraven ne daleč od hotela nudistična plaža.Fantastično je bilo.

LP Mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Nudistična plaža
1.8.2008 22:05:28   
Anonimen
Mene precej mika, da bi šel na nudel plažo, vendar predvidevam, da bi mi verjetno korenjak nekaj časa štrlev v luft, ker tam nisem še nikoli bil.

Vprašanje je, ali se to tudi vidi na plaži?  Ker mene samo to moti, da bi se mi dvignil, ko bi kaka mladenka šla mimo in zato ne zberem poguma, da bi šel na tako plažo.

(odgovor članu Sulfinija)
  Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Nudistična plaža
4.8.2008 14:32:33   
nina.malina
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Mene precej mika, da bi šel na nudel plažo, vendar predvidevam, da bi mi verjetno korenjak nekaj časa štrlev v luft, ker tam nisem še nikoli bil.

Vprašanje je, ali se to tudi vidi na plaži?  Ker mene samo to moti, da bi se mi dvignil, ko bi kaka mladenka šla mimo in zato ne zberem poguma, da bi šel na tako plažo.



Saj ne boš ta prvi, ki boš s trdim tičem na plaži user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Nudistična plaža
5.8.2008 9:41:45   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Mene precej mika, da bi šel na nudel plažo, vendar predvidevam, da bi mi verjetno korenjak nekaj časa štrlev v luft, ker tam nisem še nikoli bil.

Vprašanje je, ali se to tudi vidi na plaži?  Ker mene samo to moti, da bi se mi dvignil, ko bi kaka mladenka šla mimo in zato ne zberem poguma, da bi šel na tako plažo.



Ah ne. Na nudistični plaži je zelo težko videt tiča.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Nudistična plaža
5.8.2008 16:13:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Mene precej mika, da bi šel na nudel plažo, vendar predvidevam, da bi mi verjetno korenjak nekaj časa štrlev v luft, ker tam nisem še nikoli bil.

Vprašanje je, ali se to tudi vidi na plaži?  Ker mene samo to moti, da bi se mi dvignil, ko bi kaka mladenka šla mimo in zato ne zberem poguma, da bi šel na tako plažo.



Ah ne. Na nudistični plaži je zelo težko videt tiča.


Na nudistični plaži je zelo težko videti mehkega tiča..user posted image

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Nudistična plaža
6.8.2008 19:51:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Mene precej mika, da bi šel na nudel plažo, vendar predvidevam, da bi mi verjetno korenjak nekaj časa štrlev v luft, ker tam nisem še nikoli bil.

Vprašanje je, ali se to tudi vidi na plaži?  Ker mene samo to moti, da bi se mi dvignil, ko bi kaka mladenka šla mimo in zato ne zberem poguma, da bi šel na tako plažo.



Ah ne. Na nudistični plaži je zelo težko videt tiča.


Na nudistični plaži je zelo težko videti mehkega tiča..user posted image



No potem pa pridem, ker malo sem se bal, da bom izstopal (pa ne zato ker bi mel 2 user posted image )  s pokončnim korenjakom 90% časa, ko bi bil na plaži.
Hvala za posredovane informacije. Pač sedaj se ne bom sekiral in bo (korenjak) pokonc stal 3/4 dneva.  Pol bo pa hotu še povišicouser posted image , jst pa komi plačal vse to...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Nudistična plaža
7.8.2008 14:08:28   
Peli
Midva z možem sva šla ponavadi tud na divjo plažo, kjer sva bla med ostalimo nagci, men je to čist Ok.
Potem pa sva se en dan sprehajala in ob potki stoji en tip in opazuje nekoga na plaži, pa seveda zraven d***, ko naju opazi, gre hitro naprej, midva z možem pa tud in ful gledava na plažo - kaj je tip imel za gledat ...ja f*k gledov je enga nahga starga ata - Skor sva crknla od smeha, ta opazovalec pa se je potem skor v zemljo vdru od sramu - ko smo se srečal.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Nudistična plaža
10.8.2008 22:02:50   
valči
Midva hodiva na nudistične plaže-kamp,odkar sva skupaj.Prvič sem bila tam,ko sem imela 18 let in sem buljila v ljudiuser posted image A se hitro navadiš.Je super in ne menjam za kopalke.

Drugače pa so nudisti bolj kulturni ljudje,brez presodkov do sebe in drugih,se ne obremenjujejo.Zato so kampi dražji in bolj urejeni.Hodimo v Uliko,komaj čaka,,čez 14 dni bomo nageci.user posted image


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu Peli)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Nudistična plaža
11.8.2008 15:46:53   
Anonimen
Ko sem šla jaz prvič s prijateljico na nudl plažo sem tudi z zanimanjem opazovala nagce, posebej moške sem rada pogledala. Večina tipov se je smejala, ko sem buljila v njihove korenjake.
Ženske so bile bolj zadržane, ko sem jih opazovala, nekatere so me prav grdo gledale.  


(odgovor članu valči)
  Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Nudistična plaža
25.8.2008 14:14:52   
kalbo
Sama sebi govoriš v nasprotju! Če si rada zagorela in brez kopalk in če si res NEOBREMENJENA Z DRUGIMI IN ODPRTA, potem te ne bi motilo, da je drug oblečen v kopalke. Ergo, nekaj ne štima.

Nagci, imate 2 možnosti:

1. če vztrajate, da ste nudisti zgolj zaradi sebe in edino sebe, potem vam naj bi dol visel za druge, ker ste pač neobremenjeni in odprti in dopuščate svobodo vsem (torej me nudist, ki mu je pomembna njegova zagorelost in zdravje ledvic, ne bi ven dajal iz kopalk in naganjal v druge kempe);

2. če pa vam je pomembno, da so v nudističnem kapmu VSI goli, ne samo vi iz osebnih razlogov, potem dragi moji, ste obremenjeni z nagoto drugih in ste nudisti zaradi drugih (ker drugače kličete varnostnike).

Simpl k pasulj. Sam ne priznate.


Glede na to, da sta moja tašča in tast nudista in pol familije od moje žene se moram s temle žal strinjat. Stara dva prideta domov in ne govorita drugega kot to, kok prascev je blo oblečenih na plaži. Res pa je, da mene še nikoli nista v nič prepričevala. Da ne govorim o nemarnem prepričevanju in siljenju mene v nudl kamp s strani nemškega dela familije moje žene.

(odgovor članu Kinokija)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Nudistična plaža
25.8.2008 14:33:54   
kalbo
Drugače si pa ne predstavljam, da bi bilo na nudl plaži kaj drugače glede seksualnosti kot na navadni. Pač človek se obrne za dobro ritko, pa naj bo ta v kopalkah al pa brez in ni mi jasno, zakaj hudiča bi se morala ena stara ženska vtikovat v kogarkoli v kopalkah. Lahko bi pa deja27 imela tiste dneve ko potrebujejo ženske olvejs ali kak drug proizvod za te namene, lahko pa da je zbirala pogum in bi se čez kako uro slekla, nikol se ne ve in stara koza ni ničesar od tega mogla vedet. Tko da je bil fakič med nogami enako neokusen kot vtikovanje stare babnice in zarad takih meni FKK ni simpatičen. Verjamem pa seveda, da je tam tudi veliko normalnih nudistov, ki uživajo v tem, da so lahko pač v kampu in na plaži nagi in se ne obremenjujejo z vsakim hlačam na kaki riti mimoidočega in taki so mi čist OK.

< Sporočilo je popravil kalbo -- 25.8.2008 14:36:28 >

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Nudistična plaža
26.8.2008 11:09:02   
ronja
Hm, pač pravila so tu in tam: kot bi mene nagnali oblečt na navadni plaži, tako te na nudl plaži pošljejo slečt. Ne vem, kaj tu ni jasno... Saj lahko sam zbereš, na kaki plaži boš. Meni je vseeno, kako so oblečeni/slečeni okoli mene, je pa zoprno, če si edini slečen na sicer nudl plaži, ker te potem ostali bulijo. Torej, če bi gledali lepo v svoje kopalke, mi je čisto vseeno, a jih majo na riti ali ne.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Nudistična plaža
26.8.2008 11:30:19   
arabela*
Jaz osebno nisem za tako.So mi te nudistične plaže čist mimo.Sem se vedno spraševala,zaka nekateri tako radi hodijo tja.Meni je čist dovolj,da moderček odložim,pa še pol vidiš nekatere,ko te hočejo požret z očmi.user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Nudistična plaža
26.8.2008 11:37:54   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

Meni je čist dovolj,da moderček odložim,pa še pol vidiš nekatere,ko te hočejo požret z očmi.user posted image


Na nudl plaži te noben ne bo požiral z očmi, verjemi (no, edino, če ne gre za pravega nudista).

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Nudistična plaža
26.8.2008 11:54:43   
ronja
Se podpišem pod nejcko! IN res imaš na nudo plaži veliko več miru: lahko se v miru poljubljaš, lahko si naga, pa ti dajo mir (razen tistih v kopalkah, ki se potem jezijo, če jim kdo reče, da naj se slečejouser posted image ).

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Nudistična plaža
26.8.2008 12:09:49   
kalbo
Mah ja, jest grem pa stavit, da se večina nudistov na plaži ne vtikuje v morebitne črne ovčke. Stara kosmatulja se pa pač je, ker je itak vajena vtikati se v druge.
No pa mam še en razlog več, da ne grem na nudl plažo. Tam je očitno prepovedano pogledat kako lepo ritko, ker si takoj obtožen da si preverznež :)
Sicer pa kot sem rekel. Nudel plaža je meni čisto jasna, kamp mi pa še ni čisto. Pa tud na tej velecenjeni temi mi tega ni še noben odgovoril. Vsi mate za povedat veliko o mokrih kopalkah. Okol prikolce se pa tud jest ne sprehajam v mokrih kopalkah.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Nudistična plaža
26.8.2008 12:33:01   
ronja
Kalbo, saj pravimo, da se ne vtikamo v druge! Če te kdo pogleda, ni nič narobe, če se pa slini po tebi ali te buli, je pa zoprno! To doživiš na obeh plažah, so pa večinoma vsaj po mojih večletnih izkušnjah taki ljudje v kopalkah, na obojih plažah.

Jah, kampi so nudistični bolj čisti, to je sigurno plus. Bila sem sicer samo 2x, ampak je bilo obakrat res lepo. Pa kaj vidva nista nikoli naga ali napol naga doma, kadar je vroče? In nekaterim pač paše bit nagec v vročini tudi sicer, ne samo na plaži, meni se zdi to logično... Sicer smo na morju v gl. na vikendu, kjer smo lahko nagi kolikor nam paše, ampak kdor te možnosti nima, gre pač v nudo kamp. Okoli prikolice ti ne bo nihče težil, če si oblečen.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Nudistična plaža
26.8.2008 13:23:16   
CIPRESA
Mene pa zanima vseeno zakaj  gre recimo nudistom v nos če prideš v kopalkah tja?
Če se ne vtikujejo recimo v druge, so mirni sproščeni popolnoma neobremenjeni s tem kaj in kje jim kaj dol ali gor visi in stojiuser posted image A ni potem vseeno koga srečaš - ali ima ta pokrito ali odkrito?

To mi ni recimo čisto jasno?




_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Nudistična plaža
26.8.2008 13:42:37   
ronja
Zato, ker te navadno kopalkarji pregledajo od nog do glave.
Zato, ker se na ta način plaža spremeni iz nudo plaže v kopalkasto plažo in kmalu te vsi čudno gledajo, če se slečeš.
Zato, ker moramo bit mi oblečeni na oblečenih plažah - zakaj potem ne bi bili vi slečeni na slečenih plažah?

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Nudistična plaža
26.8.2008 14:08:46   
kalbo
Zato, ker te navadno kopalkarji pregledajo od nog do glave.

In to pomen, da smo kopalkarji vsi eni preverzneži, ki buljimo vsako nago telo ko melona v lubenico...dej dej no. Men se pa zdi nudl plaža in kamp, kjer si lahko slečen, če tako želiš, ne pa da moraš bit. A to pomen, da ženska s tardečo pa ne sme bit v kopalkah na nudel plaži oziroma je to pogojno dovoljeno, samo potem se vsaka stara baba, ki ima pet minut časa vtikuje vanjo? Al pa če me je prejšnji dan zakurilo v hrbet in jajca ko čeha moram tisti in naslednji dan, če želim na plažo hodit iz nudel kempa v tekstil, da mi kaka stara zavaljena nemka ne bo utrujala. No zato ne maram nudl kempov in plaž. Ker sem eno tako nasilje doživel eno uro po tem, ko so me sorodniki od moje spoznali. Začeli so mi težit, če mam spodaj kaj drugače kot oni, da ne upam na nudl z njimi. Groza. In bogi bogi ste, k ne morete sred Ljubljane naki skakat okol. Zato so men dosti boljše divje plaže, kjer se noben ne obremenjuje z nobenim. Eni so slečeni, eni oblečeni in boli jih đoko eden za drugega.

< Sporočilo je popravil kalbo -- 26.8.2008 14:14:12 >

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Nudistična plaža
26.8.2008 17:21:08   
ronja
Itak so divje plaže najbolj fajn, kjer se kopamo mi, so v glavnem take in noben nobenga ne sekira. Kot sem že napisala, mene kopalkarji nič ne motijo, dokler me čudno ne začnejo gledat, kaj sem jaz slečena tu.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Nudistična plaža
26.8.2008 17:45:47   
arabela*
se podpišem pod kalbouser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?