|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 [6] 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nudistična plaža
26.8.2008 21:12:11   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

I Zato so men dosti boljše divje plaže, kjer se noben ne obremenjuje z nobenim. Eni so slečeni, eni oblečeni in boli jih đoko eden za drugega.


se podpišem user posted image user posted image user posted image

sploh pa, sem bila enkrat v kampu v restvaraciji in me je minil apetit...mislim, da ne rabim posebej razlagat zakaj user posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Nudistična plaža
27.8.2008 12:02:52   
ronja
In to pomen, da smo kopalkarji vsi eni preverzneži, ki buljimo vsako nago telo ko melona v lubenico...


Sploh ne vsi. So pa dostikrat razni Italijani, ki so vedno oblečeni na nudo plažah, potem pa bulijo vame in mi gre na živce.Saj pravim, če si v kopalkah in ne gledaš vame kot v eno čudo slečeno, nimam čisto nič proti, pa tudi če se v eskimsem kožuhu  sprehajaš okoli (bom pa takrat sigurno tudi jaz čudno pogledalauser posted image - ampak ne bom buljila, obljubimuser posted image )

Razumem pa, da majo različni deli sveta različne omejitve glede oblačenja: na nudo plaži v nudo kampu moraš bit slečen, v Ljubljani pa ne smeš bit niti v kopalkah (razen na bazenu;), pa pač to komot sprejmem. Se mi ne zdi neka dvojna morala, če ima vsak prostor svoja merila oblačenja.

Nisem pa še nikoli nobenemu zatežila, da naj se sleče. (do zdaj še nikogar ni bilo treba prosituser posted image )

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Nudistična plaža
27.8.2008 12:05:04   
kalbo
prav, se slečemo ko se srečamo :)

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Nudistična plaža
29.6.2009 14:10:08   
Anonimen

Jaz sem prej hodila na nudl plaže, zdaj pa moj noče nič slišati o tem, da bi nag skakal po plaži.




(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Nudistična plaža
30.6.2009 18:39:33   
picola1
Kdo pa pravi, da mora skakat? Sej lahko čist normalno hodi...Drugače naj si pa šuhe obuje, če ga pika al pa če je mivka prevroča...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Nudistična plaža
30.6.2009 19:48:51   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Morda nekoliko butasto vprašanje. Z možem sva se odločila da letošnji dopust preživimo v nudističnem kampu. Ker gremo v tak kamp prvič, naju zanima kakšno je vaše mnenje o nudizmu ter ali imate kaj izkušenj glede takega načina dopustovanja.user posted image



jaz sem verjetno izjema tu...ne maram nudizma...ne vem...meni se to čist mimo zdi...sploh pa ti kempi...Ne razumem kaj pri user posted image vidi človek fajnega v temuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Nudistična plaža
30.6.2009 21:50:03   
Anonimen
Jaz tud še ne vidim potrebe, da bi šla na te plaže...ne vem no, če me motijo mokre kopalke si jih grem preobleč ali pa se kr na meni posušijo, če je fajn vroče...da pa bi imela izgovor da me tiščijo, hja potem tud spodnjega perila ne bi nosila..drugače pa nimam nič proti nudistom..mogoče tud jaz nekege dne to postanem...mogočeuser posted image

(odgovor članu arabela*)
  Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Nudistična plaža
30.6.2009 22:58:24   
ronja
Ne razumem kaj pri user posted image vidi človek fajnega v temuser posted image

probaj se parkrat naga kopat  - prvič bo ziher čudno, ampak ko pa enkrat prideš na okus, ne maraš več v kopalke... enostavno je drug občutek, bolj prvinsko, voda te obliva povsod in je tako noro fajn! Pa ni se ti treba sekirat, kakšne kopalke, pa ni se ti treba rihtat za na plažo (baje to ljudje dejansko delajouser posted image ),... vse je precej sproščeno, nihče nikogar ne zanima, lahko vadiš jogo ali se derejo otroci ali si brez modrca (pa še česa), pa nihče ne buli vate...
Meni so kopalke bolj neudobne kot spodnje perilo, ker material ni isti - jaz prisegam na bombaž in viskozo... kopalke pa seveda niso bombažne (v bistvu sem enkrat imela ene take, sem jih zgonila do konca, ampak nisem več nobenih kasneje našla). Predvsem pa mi ni všeč imet mokre kopalke na sebi (sem zmrzljivček) in ni se mi fino preoblačit iz mokrih kopalk. ni to zdaj neka drama, je pa vsekakor bolj luštno se enostavno zleknit na brisačo in to je to.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Nudistična plaža
1.7.2009 7:25:16   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

probaj se parkrat naga kopat  -



ja,saj kopat vem,da se je fino,brez vsega...samo da pa bi pol ležala tam gola....user posted image user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Nudistična plaža
1.7.2009 7:56:25   
resnično srečna
jaz pa ne razumem nečesa...kako lahko nekdo za nekaj ve, da mu ni všeč, če tega niti poskusil ni...

v glavnem je nudizem fina zadeva...ker niti ne gledaš okrog...niti ti nimaš občutka, da te ljudje gledajo...pa zelo drugačni ljudje so na teh plažah...jaz sem nudistka že od otroških dni...ker so bili to tudi moji starši...in spoznali smo ogromno super ljudi s katerimi smos e srečevali tam vsako leto...pa je bula to bivša juga...in so bili to tujci (Nemci, Nizozemci, Švicarji...)...

bili smo veseli snidenj...pa skupnih doživetij...na teh plažah se po večini tudi veliko dogaja...odbojka, aerobika...pa so pravi nudisti pri teh zadevah vedno oblečeni...ampak hočem reči, da je to odprta družba in se lahko pridruži vsak...

mi radi hodimo v FKK kamp Konobe...ker imamo tam super družbo...pa ne kaki znanci od doma...temveč popolni neznanci...ki jih spoznaš spontano...ko greš mimo šotora in pozdraviš...ko čakaš za pomivanje posode in začneš klepetati...in se dobimo zvečer v bližnji krčmi na plaži...zasedemo teraso...in neredko preigramo in prepojemo noči...

pa se to fino sliši v kamp...ampak še nisem doživela, da bi kdo težil da naj nehamo...

tako da ja...NUDIZEM je super...


_____________________________

She
May be the face I can't forget.
A trace of pleasure or regret
May be my treasure or the price I have to pay.
She may be the song that summer sings.
May be the chill that autumn brings.
May be a hundred different things
Within the measur

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Nudistična plaža
1.7.2009 12:11:02   
smigli
Ne morem verjet lastnim očem, s čim vse se folk ubada, pa to ni res.user posted image


Nudizem je zakon, tja ne hodim z namenom opazovanja spolnih pritiklin, ampak zgolj iz samega uživanja v neizmernem občutku svobode.

(odgovor članu resnično srečna)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Nudistična plaža
1.7.2009 20:29:09   
miapia
Tudi sama sem na plaži nudistka. Že od nekdaj sem bila zgoraj brez, kjer se je le dalo. Brez kopalk sem iz razloga, ker je v vodi super občutek, ker nimam mokrih kopalk na sebi, preoblačit se mi jih pa ne da na vsakih 20 min, ko grem v vodo, in pa, ker ne prenašam na svoji obarvani koži predvsem naramnic in modrca. Nudizma v kampu pa še nisem poiskusila, ker ne kampiramo in mi ni ravno higienčno, sploh ko poslušam kakšnega, ki opisuje, da sedijo brez podložene brisače, restavracija in golota mi tudi ne gresta ravno skupaj.

(odgovor članu polaris)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Nudistična plaža
1.7.2009 21:40:56   
Anonimen
Jaz na nudistično plažo nikoli nebi šla - razlog: moje telo. Pa ne golota, ampak izgled telesa. Verjamem, da so tam različni ljudje, nekateri lahko tudi slabši kot jaz, razumem, da jim ni pomemben izgled drugih ljudi, da me nebi gledali zaradi mojih kil, ampak problem je, ker jaz ne morem sama s sabo. Se pač še nisem sprijaznila s posledicami dveh nosečnosti in ne maram mojega telesa.
Druga stvar je vseeno obremenjenost z drugimi, čeprav pravim, da razumem. Ne poznam praktično nobenega nudista, mi je pa znanka pred mnogimi leti pravila, da je bila v nudo kampu in naštevala, koga vse je srečala tam - npr. tudi enega profesorja, očitno je bila takrat zanjo velika atrakcija, da ga je videla pohajat nagega. Glede na to, da je slovenija majhna, hrvaška pa očitno tudi, tako da se na morju srečujemo s sosedi, znanci, someščani..., jaz nebi želela biti predmet njihovega pogovora. Že tako se velikokrat zgodi, da vidim, kako se pogovarjajo o meni, pa grem le sredi mesta oblečena mimo njih. Obremenjena sama s sabo... ja, vem.

(odgovor članu miapia)
  Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Nudistična plaža
21.7.2009 14:52:31   
Anonimen
Jaz bi ful šla na nudo plažo, pa je moj bolj sramežljiv in se sleče samo če sva sama na plaži. 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Nudistična plaža
21.7.2009 15:56:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Morda nekoliko butasto vprašanje. Z možem sva se odločila da letošnji dopust preživimo v nudističnem kampu. Ker gremo v tak kamp prvič, naju zanima kakšno je vaše mnenje o nudizmu ter ali imate kaj izkušenj glede takega načina dopustovanja.user posted image


Meni nudl nikol ni zanimal pretirano. Nekak pr men to spada pod intimo, ki jo ne razkazujem celmu svetu. Zakrknjena al pa ne.

< Sporočilo je popravil Repka -- 21.7.2009 16:01:12 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Nudistična plaža
21.7.2009 16:04:19   
matejchy
Je dosti če sma v spalnici oba gola, ne pa da se boma razkazovala še drugim. Js ga nočem delit z drugimi, ka pa veš pol se lahko še keri sline cedijo po prepovedanemuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

*** Vse kar počneš, počni z ljubeznijo ***

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Nudistična plaža
21.7.2009 16:21:44   
miapia
Kakor kdo to zadevo vzame. Midva z možem sva na plaži gola. Je taka majcena plažica, na njej si lahko tudi v kopalkah, če želiš. Okrog naju so večinoma tujci, upokojenci, sicer stalni gostje. In ni nič slinjenja, zgražanja ali česarkoli podobnega. Človeka pogledaš, gledaš kot da bi bil oblečen. Jaz tudi svojega moža ne dam in nočem, da se katera slini, ampak presenetljivo, da so nudisti zelo kultivirani ljudje, vsaj tu, kamor že leta hodiva midva. Sicer je pa meni filing golote na plaži samo in zgolj zato, ker ne prenesem mokrih kopalk in ne maram neporjavelih delov na svojem telesu. In sploh ne zato, da bi opazovala druge moške ali ženske, ki so goli.

(odgovor članu matejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Nudistična plaža
5.10.2009 12:01:17   
Anonimen
meni gre pa zelo na živce, da ljudje prihajajo na nudl plažo oblečeni...sama sicer večinoma hodim na navadno plažo, ker mi je najbližje, včasih pa greva s fantom na fkk. pri nas so to sicer divje plaže z oznako fkk. nevem ali turisti ne vedo kaj pomeni ta fkk, al so pa fuser posted image ... naj grejo na klasično plažo, ne pa da še tiste kočške fkk-ja spreminjajo v tekstil plažo. najhuje pa je  da to to družine z majhnimi otroci (tudi otroci so v kopalkah) in nevem kaj delajo na teh skalah z majhnimi otroci, naj gredo raje na peščene plaže, ne pa da hodijo starši gledat nudiste, pa otroke matrat po tistih skalah...sicer sva oba s fantom še mlada, pa vseeno nikoli ne buljiva v nikogar-pač imava razčiščene pojme, da greva na fkk plažo zaradi sebe in občutka svobode, ne pa zato da bi opazovala druge. če ima kdo to željo pa naj se usede za računalnik in poišče slike ali posnetke golih ljudi (nas pa pustite pri miru) !

(odgovor članu miapia)
  Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Nudistična plaža
5.10.2009 14:05:36   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

meni gre pa zelo na živce, da ljudje prihajajo na nudl plažo oblečeni...sama sicer večinoma hodim na navadno plažo, ker mi je najbližje, včasih pa greva s fantom na fkk. pri nas so to sicer divje plaže z oznako fkk. nevem ali turisti ne vedo kaj pomeni ta fkk, al so pa fuser posted image ... naj grejo na klasično plažo, ne pa da še tiste kočške fkk-ja spreminjajo v tekstil plažo. najhuje pa je  da to to družine z majhnimi otroci (tudi otroci so v kopalkah) in nevem kaj delajo na teh skalah z majhnimi otroci, naj gredo raje na peščene plaže, ne pa da hodijo starši gledat nudiste, pa otroke matrat po tistih skalah...sicer sva oba s fantom še mlada, pa vseeno nikoli ne buljiva v nikogar-pač imava razčiščene pojme, da greva na fkk plažo zaradi sebe in občutka svobode, ne pa zato da bi opazovala druge. če ima kdo to željo pa naj se usede za računalnik in poišče slike ali posnetke golih ljudi (nas pa pustite pri miru) !


Tukaj malo sama sebe negiraš. Cel post ni drugega kot nakladancija o tem, kdo vse hodi oblečen al slečen al kakšenže, pol pa izjaviš, da maš razčiščene pojme in da se slečeš na plaži zarad sebe. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Nudistična plaža
24.10.2009 16:13:57   
Anonimen
Meni se nudisti gnusijo, bljak.Pa brez zamere.

(odgovor članu amaya)
  Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Nudistična plaža
27.10.2009 8:38:40   
miapia

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Meni se nudisti gnusijo, bljak.Pa brez zamere.

Ti nihče ne zameri, samo tudi sama si v osnovi nudist. Torej...gnusiš se sama sebi, gnusi se ti partner,....??? Samo razmišljam, da ne boš užaljena.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Nudistična plaža
27.10.2009 8:43:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Morda nekoliko butasto vprašanje. Z možem sva se odločila da letošnji dopust preživimo v nudističnem kampu. Ker gremo v tak kamp prvič, naju zanima kakšno je vaše mnenje o nudizmu ter ali imate kaj izkušenj glede takega načina dopustovanja.user posted image


ponavadi so takšni kampi in plaže še bolj urejeni od "tekstilnih".
in tam te ljudje ne gledajo kot golega ampak kot človeka... ni jim pomembna znamka oblačila, ki jo nosišuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Nudistična plaža
27.10.2009 9:49:26   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: k.tja

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Morda nekoliko butasto vprašanje. Z možem sva se odločila da letošnji dopust preživimo v nudističnem kampu. Ker gremo v tak kamp prvič, naju zanima kakšno je vaše mnenje o nudizmu ter ali imate kaj izkušenj glede takega načina dopustovanja.user posted image


ponavadi so takšni kampi in plaže še bolj urejeni od "tekstilnih".
in tam te ljudje ne gledajo kot golega ampak kot človeka... ni jim pomembna znamka oblačila, ki jo nosišuser posted image

Pa bla bla bla......bulšit. To je čisto navaden kamp in enako urejen kamp kot vsi ostali, s to razliko, da si lahko tam nag, oziroma moraš bit nag, ker se drugače vsi gostje kampa, ki se brigajo izključno zase in se ne obremenjujejo z drugimi, obregajo vate.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Nudistična plaža
27.10.2009 10:33:01   
Senčka
Ne morem verjeti kakšne predsodke imajo eni. Kdor ne proba, ne ve. Ljudje se namreč rodimo nagi in ne razumem zakaj taki predsodki. Mogoče zaradi pomanjkanja samozavesti? Kdor ima v glavi razčiščeno lahko uživa v takem načinu življenja. Jaz si dopusta ne predstavljam v kopalkah ...

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Nudistična plaža
27.10.2009 10:42:13   
kalbo
Vidiš, jest si pa ne predstavljam dopusta brez kopalk. Takle mamo, to pa še ne pomen, da mam predsodek. Imam pa kar nekaj bližnjih izkušenj z naturisti in moram rečt, da so ble do zdaj skoraj vse negativne.

Na plažo bi šel, s tem nimam težav, si pa ne predstavljam z visečim bingeljnom postavljat baldahin recimo.

(odgovor članu Senčka)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 5 [6] 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 [6] 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?