|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 6 [7]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nudistična plaža
27.10.2009 13:04:27   
miapia
Nudizem je eno, nudistični kamp pa drugo. Jaz v tak kamp nikoli ne bi šla, ker mi golota in hranjenje, športanje, pomivanje posode ne gre skupaj, sploh pa golota v restavracijah, kafičih itd. nekaterim pa to ustreza.
Biti gol na plaži je pa super, tako zaradi samega občutka kot iz zdravstvenih razlogov.

Odgovorite mi pa na naslednje vprašanje tisti, ki se vam "upira" nudizem: kaj je za vas zgoraj brez? In tangice? In podobno?

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Nudistična plaža
26.8.2011 9:07:02   
nudist
nudizem je zakon pa se posoncis se lahko po celem telesu

(odgovor članu polaris)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Nudistična plaža
30.8.2011 12:42:58   
jagoda77
fkk je zame zakon
všeč mi je, da se ti ni treba skoz nekaj zakrivat pa skrivat za kopalkami
ampak kakor komu paše
če se v tem ne vidi, naj na FKK ne hodi
je pa neki, da v gostilnah in trgovinah nisi nag, vsi imajo s sabo brisačo ali pa ruto, da se pokrijejo
še nisem vidla nagega folka v teh prostorih

je pa nekaj, če nimaš rad svojega telesa nag, se nimaš rad niti v kopalkah oz. ni nič drugač, če mene vprašate
je pa mogoče na FKK manj obremenjevanja s tem, kako kdo izgleda... res, da mogoče kakšno postavno žensko ali pa moškega malo bolj pogledaš, ampak to je povsod user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Nudistična plaža
30.8.2011 18:32:22   
loremi
jagoda77 se podpišem pod tvoj post! user posted image

_____________________________

Po dolgih letih truda ... dvakrat noseča, dvakrat z dvojčki in dvakrat ostala brez njih. :*(

Mogoče mora pa ena izmed velikih želja ostali le želja :(.

(odgovor članu jagoda77)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Nudistična plaža
30.8.2011 20:16:33   
valči
Res,mi hodimo že več kot 10 let v kamp v Uliko in je zakonuser posted image Nobenega prekrivanja,vsi smo enaki,otrokom je prav tako fajn,nič čudnega.V trgovine pa itak ne hodiš nag,nouser posted image
Naša strednja je doma pozabila,da ni nudistka in je kar naga bilauser posted image


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu loremi)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Nudistična plaža
31.8.2011 14:03:44   
zeleni.zmaj
hahaha! keri odgovori. nisem še šel na nudl plažo ampak po telih cvetkah bom šel čimprej. rezervirano za naslednje leto. lp  : )

(odgovor članu polaris)
Neposredna povezava do sporočila: 156
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 5 6 [7]
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 6 [7]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?