|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Buhtljevke - kje ste?
16.4.2008 14:14:13   
urbancek
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Buhteljčke namažeš z beljakom predno jih stisneš, ker potem pa marmelada ne steče ven.


Že pripisujem na recept, hvala

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Buhtljevke - kje ste?
16.4.2008 14:16:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Buhteljčke namažeš z beljakom predno jih stisneš, ker potem pa marmelada ne steče ven.


To po vogalčkih? Da se sprimejo?

Ja, po vogalčkih.

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Buhtljevke - kje ste?
16.4.2008 14:18:31   
malika
Da javim! Nori so! Recept sem pobrala na kuhajmo skupaj, kjer je ena dobra duša prilepila link iz kulinarike. No z njimi skorajda ni bilo dela, so pa naravnost čudoviti. Edina recimo da slaba stran je ta, da jih nisem polnila z marelično marmelado, ker je nisem imela doma,ampak saj je vseeno, dobri so in to šteje user posted image

_____________________________

Izberi si luno za cilj in tudi če boš zgrešil, boš še vedno pristal med zvezdami

(odgovor članu urbancek)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Buhtljevke - kje ste?
16.4.2008 17:41:16   
Dream
Jaz jih nisem nič mazala, pa mi marmelada ni nikjer ven pogledala.

Butljevke? user posted image  Ta je pa dobra...

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Buhtljevke - kje ste?
16.4.2008 17:42:41   
lelaval
Buhteljčke namažeš z beljakom predno jih stisneš, ker potem pa marmelada ne steče ven.


Jaz pa v marmelado zmešam malo drobtin - da ne steče ven (to sem prebrala v kuharski knjigi sestre Vendeline user posted image )

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Buhtljevke - kje ste?
16.4.2008 18:57:05   
Volga
Moji se ravnokar pečejo. Že diši. Zaenkrat so zgledali v redu, bom videla čez pol ure.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Buhtljevke - kje ste?
16.4.2008 19:38:44   
Volga
O, madona, so bili dobri. Edino morda malenkost premalo sladki, ker se mi ni dalo vage še enkrat ven vlečt, ampak v globalu pa odlični. Štiri sem pojedla user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Buhtljevke - kje ste?
17.4.2008 9:16:50   
lelaval
Štiri sem pojedla


Prava buhtljevka - požrešna user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Buhtljevke - kje ste?
18.4.2008 18:15:52   
kazi
Ste me nakurle in sem jih včeraj spekla. Prvič. Po receptu za kruhomat.

Filala sem jih z brusnično marmelado, ker sem jo pač imel doma. Bili so zelo zelo dobri, le puhasti niso bili tako kot sem pričakovala. So bili bolj zbiti, a so se v ustih fino topili, okus pa fenomenalen. Bom ji še kdaj spekla.

_____________________________

Najprej pometi pred svojim pragom.

(odgovor članu urbancek)
Neposredna povezava do sporočila: 34
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Dobre prehranjevalne navade je treba privz...
Prehrana otrok bi morala biti, v primerjavi s prehrano odraslih, energijsko bolj bogata, saj otroci še rastejo in se raz...
Kdaj otroku ponuditi ribe in ostalo morsko...
Poletje je tu in že nam diši morska hrana. Kdaj in kako ponuditi takšne specialitete dojenčku?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?